Jump to content
Sign in to follow this  
GazdaruAndrei

Serie de Survival

Recommended Posts

In aceasta serie, o voi lua de la zero cu un cont nou, si anume, ePixel (combinatie dintre eGaming si Pixel91, stiu, sunt un geniu)

 

Daca va place si vreti sa continui, bagati un like un subscribe un share de ce nu? Dar cel mai important, comentarii, bagati in comentarii orice va trece prin cap, daca va place, daca vi se pare de cacao, daca aveti sugestii la programe diferite pentru screen recording, sugestii buildui, ooooorice va trece prin cap va rog sa-mi spuneti :)

 

Enjoy :)

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Episodul Numero 2 a aparut, nu stiu ce sa zic de inceput, ma taie gandul sa folosesc inceputuri de genul in seria asta dar na, astept feedback-ul vostru.

 

Sper sa va placa.

 

Cius :))

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

TalkALot se alatura seriei de survival cu un nume nou pentru a putea sa luam lucrurile de la 0, si anume, eTalk.

Aici vedeti doar un Teaser la ce urmeaza sa iasa in episodul 3 :>

 

1e0ZND.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Episodul 3 a sosit.

 

Sunt perfect constient ca se vede cam aiurea, in urmatoarea inregistrare voi incerca alt program sau alte setari sau vad eu cum fac poate poate iese intr-adevar HD, dar, pana atunci, sper sa nu va deranjeze prea tare calitatea clipului :)

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Episodul 4 a sosit, deocamdata, orice as face sa iasa calitatea buna...youtube mi-o doboara. Fisierul local arata genial...cum ii dau upload, adio calitate...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum observ ca Episodul 5 nici nu l-am mai bagat aici, mi scuzi :))

 

 

 

Siiiiii ca sa nu fac dublu reply, a aparut si episodul 6 acum cateva minute, m-am jucat umpic cu un nou soft de editare asa ca am sa va rog din sufletzelul meu de mangusta, sa-mi ziceti cum vi se pare ca se vede, cum vi se pare ca se aude? Mai bine? Mai rau? Ah, si la episodul 6 am incercat sa fac si un mini-intro =D Si despre intro ala as vrea sa-mi ziceti ce parere aveti, va rooog =D

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...