Jump to content
Sign in to follow this  
DuTzUuBv

[Acceptat][Propunere]Respawn.eGaming.Ro 2017

Respawn.eGaming.Ro 2017  

11 members have voted

  1. 1. Vreti sa deschidem un server de CS Mod Respawn ?



Recommended Posts

Salut eGaming ! 

 

Am deci sa redeschid un server de Respawn Cs 1.6 . Va intrebati de ce? Am vazut ca lumea tot imi dau PM pe Facebook ca ai ajut cu servare/ script la ele , si am zis ca nu are rost sa tot ai ajut asa si am hotarat cu mai multi priteni sa deschid eu un server de cs Mod Respawn cu tot ce contine el + Booster la el . 

Find un Mod bun si foarte placut sa joci pe respawn si in plus de asta parerea mea e chiar buna pt noi si pentru pleyeri veniti noi pe Comunitatea noasta !

Nu va mai zic mai multe despre servar cu plugin-uri etc , va las pe voi sa sa decideti daca merita sau nu .

 

P.S : Hostu e loat de mine si platesc la el . In ultimele 3 Luni in fiecare zii era server ul full .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro!Ar fi super tare sa avem server de respawn! Si din cate stiu sunt foarte populate serverele de respawn

Edited by G4L
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine faceti unu de CSGO, dar nu arena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine faceti unu de CSGO, dar nu arena.

 

Arena a fost mai populat decat cel de CSGO clasic.

 

Chiar daca nu joc, suna bine sa deschizi si Respawn. Nu pierdem playerii de pe SA:MP. Trebuie sa intelegeti ca noi ca si comunitate daca vreti sa rezistam, nu trebuie sa avem 1-2 jocuri si sa incercam sa crestem doar pe baza lor. Exemplu este SA:MP-ul, aici nu prea ai cum sa ii mai aduci. Asa ca cel mai indicat este sa se deschida tot ce se poate, daca nu merge, se inchide si se incearca altceva, pana avem acel "boom". La CS 1.6 trebuiesc deschise servere care sunt usor de populat, astfel vor veni si pe forum.

In caz ca ai serverul destul de mult timp full, stiu ca inainte era posibila rezervarea numelui. Incearca si tu asta ca sa ii atragi pe forum daca tot vrei sa ajuti.

Incetati cu prostiile ca de cand s-a deschis Metin2, nu mai sunt jucatori pe SA:MP. Ca nu mai joaca un player 10 ore pe zi, joaca doar 7 ore, e alta problema. Priviti partea buna, asa se populeaza Metin2 si va auzi lumea de asta. Trebuie sa risti pe de o parte pentru a castiga pe alta. Important nu este ca un player sa ramana doar pe un server. Important este ca un player sa ramana pe comunitate. Daca el are sa joace 5 jocuri pe o comunitate, fii sigur ca ramane. In schimb daca el are doar un joc, gandeste-te ca poate vrea sa caute si altceva.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut eGaming ! 

 

Am deci sa redeschid un server de Respawn Cs 1.6 . Va intrebati de ce? Am vazut ca lumea tot imi dau PM pe Facebook ca ai ajut cu servare/ script la ele , si am zis ca nu are rost sa tot ai ajut asa si am hotarat cu mai multi priteni sa deschid eu un server de cs Mod Respawn cu tot ce contine el + Booster la el . 

Find un Mod bun si foarte placut sa joci pe respawn si in plus de asta parerea mea e chiar buna pt noi si pentru pleyeri veniti noi pe Comunitatea noasta !

Nu va mai zic mai multe despre servar cu plugin-uri etc , va las pe voi sa sa decideti daca merita sau nu .

 

P.S : Hostu e loat de mine si platesc la el . In ultimele 3 Luni in fiecare zii era server ul full .

Bun. Propunerea ta este una buna si chiar sunt PRO unui nou server pe comunitatea noastra. Consider ca acest mod (respawn) este unul destul de popular si ca ar face o figura frumoasa pe comunitatea noastra. Ei bine daca te hotarasti sa vii cu el pe comunitatea noastra, noi iti vom oferii atat functie pe forum (moderator cs) , categorie pe forum si DNS ( respawn.egaming.ro) .

 

Daca te hotarasti imi spui pe PM si ne apucam de categorie, dns si tot ce e nevoie sa fie bine. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu acum fac Modu . maine ce-l tarziu iti dau PM cu categorile + ip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fapte, că de vorbe sătui , dacă vrei server full , bost nu boster și addons, cat și staff capabil.

Baftă

 

A,pro

Edited by luc1aw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un Moderator sa de-a

T/C 

Rezolvat 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...