Jump to content
Sign in to follow this  
luc1aw

[Respins] PROPUNERE MARE PROMOVARE!

Recommended Posts

Propun sa se promoveze comunitatea,pe toate planurile samp, cs,mc , etc.Cum ? daca se poate reciproc adica alte site'uri promovarea egaming iar noi le promovam site'urile lor, daca nu vor, contra cost , adica comunitatea egaming plateste pentru un banner , text  , logo , etc.

Eu propun un site unde sa ni se faca reclama : http://www.tv-sport-hd.com/Meciuri-Live-Online.html 

 

Ne Gasiti Pe Mess Sau Skype

 
Pentru reclama sau colaborari ne gasiti pe mail: [email protected]sau SKYPE: LIVE:TV_SPORT_HD !

 

Daca mai stiti si voi, postati aici, eu cred ca este o idee foarte buna si doar asa crestem in numarul vizitatoriilor!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceea ce propui tu deobicei este extrem de ineficient deci in niciun caz nu vom plati pentru a ne pune un banner mai ales pe un site de genul.  Cu toate acestea, daca doreste cineva sa facem Banner Exchange are topic dedicat:

 

De asemenea, cea mai buna metoda de promovare este cea facuta de voi, membrii, prin care va aduceti prietenii si-i indrumati, de aceea avem in plan sa dam drumul la o campanie de promovare ce va fi benefica pentru toti (membrii actuali, noi veniti, comunitate) insa mai trebuie puse la punct cateva lucruri.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...