Atlas

[Votare Concurs] Best Photography Entry - 2

BPE  

7 members have voted

1. 1. Cine merita sa castige?

• T3O4OR - BLDOSVY.jpg
      0
    • Grammarnazi - eDlahlgl.jpg
      1
    • eXemplu - sadsad.jpg
      1
    • sergiufc - xmofb8u.jpg
      3
    • Atlas - QTimRRr.jpg
      2

10 posts in this topic

Voturile sa fie argumentate, nu date la misto.

Votez Atlas, foarte frumos realizata fotografia, imi place cum ai incadrat acea catedrala.

Mi-a fost foarte greu sa votez intre fotografia lu' Atlas si cea a lui eXemplu insa votul meu merge catre eXemplu!

De ce?

Votez exemplu pentru ca natura din punctul meu de vedere are prioritate, acea catedrala, desi superba, este facuta din mana omului in schimb natura este asa cum a fost lasata... Fotografia respectiva, modul in care eu am perceput-o este oarecum un loc de repaus, un loc de liniste in care te poti gandi spre care cale sa o apuci (stanga sau dreapta), sa te gandesti unde este mai bine pentru tine. Lumina este buna, incadrarea este buna, totul a iesit bine in fotografia lui. 

@Atlas Si a ta imi place insa am un punct sensibil in ceea ce priveste natura, votul meu final metre catre eXemplu.

Votez sergiufc,

consider ca lumina din poza este mai buna decat restul, calitatea pozei este la un nivel decent si se remarca prin culoarea apei.

3 culori diferite pe apa mi-au atras atentia. Felicitari celorlalti care au participat.

Votez sergiufc, imi place coloristica din poza foarte mult.

22 hours ago, ziADRiAN said:

Mi-a fost foarte greu sa votez intre fotografia lu' Atlas si cea a lui eXemplu insa votul meu merge catre eXemplu!

De ce?

Votez exemplu pentru ca natura din punctul meu de vedere are prioritate, acea catedrala, desi superba, este facuta din mana omului in schimb natura este asa cum a fost lasata... Fotografia respectiva, modul in care eu am perceput-o este oarecum un loc de repaus, un loc de liniste in care te poti gandi spre care cale sa o apuci (stanga sau dreapta), sa te gandesti unde este mai bine pentru tine. Lumina este buna, incadrarea este buna, totul a iesit bine in fotografia lui. 

@Atlas Si a ta imi place insa am un punct sensibil in ceea ce priveste natura, votul meu final metre catre eXemplu.

Natura nu poate sa fie modificata de om ?

Votez Atlas. Imi place mult catedrala, poza este una destul de reusita.

@CaRaMeLL eu zic sa votezi si sa lasi discutiile. 

Edited by ziADRiAN

Votul meu este intre Atlas si sergiu, dar merg pe Atlas deoarece sunt atras de aceste genuri de poze, este reusita si foarte clara.

Votez Sergiufc. Apreciez foarte mult pozele la exterior, peisaje naturale, iar in comparatie cu celelalte e cea mai reusita atat ca si claritate cat si ca peisaj.

Votez sergiufc, imi place coloristica.

sergiufc castiga, felicitari!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.