Jump to content
Sign in to follow this  
AdriaN

Florin Andone: ”Ni s-a anulat un gol valabil”. Promisiunea făcută fanilor lui Depor

Recommended Posts

yvHpMIfg.jpg

 

Echipa lui Florin Andone, integralist pe Mestalla, a ratat startul în meciul contra ”liliecilor”, ratând un penalty în minutul 8, cu două minute înainte ca gazdele să deschidă scorul.

 

Internaționalul român a susținut că acela a fost momentul decisiv al partidei, dar le-a făcut și o promisiune fanilor lui Depor: echipa nu va retrograda.

 

”A fost o partidă dificilă, am avut o șansă repede în meci să trecem în față. Am început bine, am pus în practică ce am studiat la antrenamente. Am ratat acel penalty și am avut un gol anulat eronat.

 

 

Ne-am trezit apoi conduși rapid cu 2-0. Nu am reușit să profităm de șansele avute. Am încredere în echipă, în jucători. Ne vom salva cu siguranță, nu am niciun dubiu”, a spus atacantul de 23 de ani, într-un interviu acordat după meci.

 

La Coruna a avut șansa să marcheze încă din minutul 8 pe terenul Valenciei. Titularizat de Pepe Mel, Andone a scos un penalty, ratat însă de marocanul Fajr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sursa : www.digisport.ro

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...