Jump to content
Sign in to follow this  
andreasmontequilla

[Rezolvat][Plangere] Vladutz26

Recommended Posts

Numele tau: (Numele de pe forum):AndreasMontequilla
Numele moderatorului reclamat:Vladutz26
Motiv/Descriere: Deci acest moderator care nu vrea sa inteleaga ca nu ai voie sa postezi asa de capu tau oriunde are el chef,nu este pedepsit de ceilalti moderatori.Deci vreau sa ajung la concluzia ca sunt *1milion* de moderatori si nici unu nu vede ce face acesta,iar pe mine daniel imediat ma prinde si ma arde ? Unde mai e dreptatea ? Cand va spunem ca din cauza voastra au plecat playerii voi nu intelegeti,fooarte multi v au spus asta si voi ca nu e asa si nu vreti sa intelegeti.Nu va mirati ca celelalte servere au 1000de playeri si un server de kkt care face mult lag,iar voi cu o comunitate si un server bine scriptat sa fuga playerii.Oare de ce? cati trebuie sa va mai spuna ca di  cauza staffului
Dovada: (Indicat sa puneti Poza+Link) Deci mai nou un player cu functia A/S Marker nu stie ca nu are voie sa posteze aiurea unde vrea el,o face pe lideru si te mai si jigneste Reclama taxi pagina 2 (Daniel vulturul numai vede nimic decat pe mine :)) ) 
Ceva mai recent in care posteaza tot la fel si nu se i invata minte. 
Deci astea sunt catea lucruri pe care le stiu demult,daa mai stau sa caut sigur mai gasesc .Acum va las pe voi si ma astept sa veniti cu un raspuns in care sa l favorizati ca de obicei

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa cauti mai adanc ca prin 2012 am niste posturi aiurea. Am fost sanctionat pt ce ai pus tu acolo, se vede si in poza. Moderator sunt de o luna, nu de 40 de cand ai pus tu poze.

PS: Te trec si pe tine in notepad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un player din surenos a postat odata ceva genu: "Va pupa surenos" iar eu am scris "in penis" si am luat suspend 3 zile, el cand a postat aiurea la reclama un taxi si i a zis "Sa ma pupi in cur" nu a primit nimic si are si functie...ar trebui sa fie un exemplu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la adrian de acum cateva zile ? nu aveai functia a ? Si totusi niste playeri cu asa trecut ca tine,care inca nu respecta regulamentul pe forum cum poate lua o functie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca in acea plangere nu esti implicat Vlad, nu trebuia sa postezi. O sa ii sanctionez si pe ceilalti care nu au nici o legatura cu plangerea respectiva:

 

Vladutz26 - warn up / post neimplicat.

ADDO - warn up / trolling.

Calugarul99 - suspend 3 zile / limbaj.

Florin - warn up / post neimplicat.

 

Ne cerem scuze ca am raspuns asa de tarziu,data viitoare nu o sa se mai intample.

 

Edit: O sa anunt Adminii SA:MP sa sanctioneze pe cei care posteaza neimplicat la plangeri.

 

Closed.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...