Sign in to follow this  
Followers 0
Alynn

Ce ai face cu 1000 lei?

Ce ai face cu 1000 lei?   10 members have voted

1. 1. Ce ai face cu 1000 lei?

• As cumpara o placa video(pc)
      0
    • As cumpara un telefon
    • As paria pe o cota de 2
      0
    • As pastra banii,pentru zile negre
    • As cumpara haine
    • Altceva (mentionati ce anume)

Please sign in or register to vote in this poll.

11 posts in this topic

Ce ai face cu 1000 lei? (sa spunem ca ii primiti cadou)

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii. 

Edited by Alynn

Altceva ( nimic special ). I-as cheltui tot traditional, pe tigari, ceva iesiri, benzina si mancare. 1000 de lei nu mi se pare o suma foarte mare incat sa-ti permiti sa-i cheltui pe prostii. Daca toti banii pe care ii ai sunt 1000 lei ar trebui dupa parerea mea sa ii ascunzi bine in pamant sa nu te atingi de ei pana nu te mai vezi cu alti bani.

Ce dreacu sa faci cu 1000 de lei... Nu mai sunt bani. Daca i-as avea asa de poamana cred ca mi-as lua haine de ei. 

7 minutes ago, RaduReleu said:

Ce dreacu sa faci cu 1000 de lei... Nu mai sunt bani. Daca i-as avea asa de poamana cred ca mi-as lua haine de ei. 

Haine, te duci la o panarama ceva si aia e.. sunt foarte putini bani pt nevoile actuale din Romania.

Daca mi-ar da cineva banii aia , mi-as cumpara biroul de care tot zic ca mi-l cumpar .

Cu 1000 lei pe luna multi intretin o familie in Romania(tara in care traim).

Mi-as lua un Telefon :D

Cu 1000 de lei in Romania cred ca as reusi performanta sa-mi fac un plin de motorina si restul 2 nopti de distractie (cu ceva noroc 2 nopti, poate chiar una singura dar care sa merite).

Edited by SMOKER

Pai vreo 400 full la masina. si mai raman 600, imi iau un caron de tigari 170. Mai raman 430? Ma duc fac piata putin. Sa zic ca mai raman 200. Ei cu aia 200, cumpar vreo 3 sticle de jager si ne facem seara. Deci, nimic interesant ;)) 

As pastra banii pentru zile negre, cum ar fi cand raman fara tigari.. nu ca as fi vreun fumator inrait, fumez un pachet de tigari undeva la 2 zile si sunt fumator de vreo 5 ani

Cam ce face orice roman. Baga benzina isi cumpara de imbracat / tigari / mai iese prin oras etc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.