Sign in to follow this  
Daniel

REACTING TO ROMANIAN MUSIC

6 posts in this topic

Majoritatea abonatilor pe care ii are sunt romani , dar el este slovac din cate stiu. L-am descoperit recent pe youtube si mi se pare foarte amuzant. :))

• Like 1

asta e cel mai tare episod al lui, are peste 700k views el neavand nici 100k subscribers.

Il urmarisem ieri pe The Watcher live pe facebook si il intrebase cineva "Ce parere ai despre strainii care reactioneaza la muzica romaneasca?" si el a raspuns cam asa:

"Toti sunt niste amărâți care nu au reușit sa faca vlogging pentru respectiva țară, ca n-au fost acceptați de catre nimeni prin ceea ce prezentau și au ales țări pline de fraieri unde să atragă atenția și să câștige subscriberi".

Cam asta e...Am dat si eu odata de fraierul asta prin Recomandari, am urmarit o reactie de a lui. In primul rand noi n-ar trebui sa urmarim toti fraierii astia,  in cel mai rau caz daca cineva ar vrea sa urmareasca feedbackul din alte tari legate de muzica noastra ar fi insusi artistii, nu noi, care doar o ascultam. Putin imi pasa ce cred strainii despre muzica pe care eu o ascult.

28 minutes ago, Rakku said:

Cam asta e...Am dat si eu odata de fraierul asta prin Recomandari, am urmarit o reactie de a lui. In primul rand noi n-ar trebui sa urmarim toti fraierii astia,  in cel mai rau caz daca cineva ar vrea sa urmareasca feedbackul din alte tari legate de muzica noastra ar fi insusi artistii, nu noi, care doar o ascultam. Putin imi pasa ce cred strainii despre muzica pe care eu o ascult.

Parerea lui nu e una serioasa...e facuta la caterinca, pentru amuzament :)

Cine dracu mai e si asta? Au zapacit astia, cine a inventat vlogaria asta?

Nu mi se pare nimic amuzant la asta, mai bine ma uit la Nelson Mondialu', la ala din Iubiri Secrete...

CLOSED.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.