Sign in to follow this  
Followers 0
1se3

Cerere unban Alex[Coardos]

9 posts in this topic

Nick:Alex[Coardos]

Nickul adminului care te-a banat:CaTaLiN

Motivul banului: Ban Evade

Dovezi:(Obligatoriu)
rlj0yiR.jpg

Alte precizari: Ban Evade nu am facut si asta ti-o spun sincer. Pe contul acesta " Alex[Coardos] " am zis ca nu mai am trb nimanui ma joc linistit si gt.  ti-am zis sa intrebi pe ceilalti ca pe contul acesta nu am ban .. era si Mihai pe server cand am jucat si am zis ca joc numai pe asta si nu mai am trb nimanui .. dar tu cine esti tu banezi aiurea.. mai intreaba si tu cand dai ban... (Nu am nimic cu tine cv personal dar daca e asa.. ) 

Ip / Serial: 79.114.181.144

4 hours ago, CtlinCata said:

Contra.

Atat sti tu, daca ai dat ban arata si dovezile cum am avut ban pe Alex[Coardos]!

Când ai luat ban pe 1se3 ai luat ban și pe ăsta (din câte îmi amintesc eu, de la BauBau) și ai multiccount. 

Vezi ca nu gandesti bine .. nu cumva era Alex[Cds]?

După ce ai luat ban pe Alex(Cds) ceva de genul, ai intrat și cu Alex[Coardos. De ce nu ai făcut cerere unban fără să mai intri pe alt cont? Dacă tot spui că greșesc? 

Pt ca a fost mai bine asa nu am deranjat pe nimeni si gata. asa ca pot intra pe server?

Din partea mea ai un contra, dar fiindcă nu am nimic cu tine te iert și poți intra dacă ți se dă acordul de la cei mai mari. 

Poate ca lvl 5 i-a luat putin mintile si a gresit..cu ceva...dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne purtam asa cu el.Toti gresim,si pe mine cu mDl ne-a banat caciula cand aveam admin ..din acelasi motiv,ne-am bucurati intr-un fel prea repede...Imi pare rau de el ca nu mai e admin,sincer era cel mai activ dintre TOTI si asta nu o spun ca sa-i tin partea,dar asta e adevarul.

UNBAN ACCEPTAT   t/c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.