Jump to content
Sign in to follow this  
Kawa

Limbaj / denigrare staff

Recommended Posts

De ceva vreme vad ca v-ati luat lumea in cap si va permiteti sa injurati si sa denigrati staff-ul in ultimul hal, de parca am fi aici ultimul gunoi. Cat ma zbat eu pentru comunitate nu va zbateti voi pentru BAC sau examenele din sesiune, asa ca de acum incolo pe care-l mai prind ca spune ceva de rau asupra comunitatii sau a oricarui server de pe comunitate, suspend 3 zile fara discutii (se poate ajunge si la permanent daca vad ca intreceti masura grav).

 

In prima faza am zis sa va pasuiesc dar vad ca o duceti la cu totul si cu totul alt nivel. Eu accept criticile constructive, dar cand veniti doar cu hate n-aveti ce discuta cu mine.

 

Exemple de hate:

Quote

E trist ca deja s-au plans majoritatea playerilor ca nu este activitate pe server si adminii/helperii nu prea fac nimic inafara de afk si voi tot nu ati facut nimic si va prefaceti ca nu vedeti :)).

Quote

Sa dat wipe toti admini on etc eventuri "la 100 on level up sau etc am dat exemplu" la nici 3 saptamani de la wipe aceste eventuri lipsesc, 

Adminii au o activitate ce trebuie sa si-o faca -> HATE !

 

Quote

Iti bati gura degeaba,nu sunt capabili adminii actuali,organizare slaba,esti luat de fraier daca zici ceva,sa joace ei,fac pariu ca o sa dea iar wipe,ca nu sunt in stare sa le pese de noi.

De asta fac sedinte cu toti helperii si v-am zis mereu sa veniti cu PM daca e ceva in neregula -> HATE !

Quote

Interval de 2h rw! GG

 

Voi ati votat intervalul ala ! -> HATE !!

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...