Sign in to follow this  
Alynn

Ai urmarti noul film din seria Spider-Man?

Ai urmarti noul film din seria Spider-Man?   

7 members have voted

1. 1. Ai urmarti noul film din seria Spider-Man?

8 posts in this topic

Ai urmarti noul film din seria Spider-Man? Homecoming

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii.

• Like 1

Am vazut toate serile Spider-Man, de acesta n-am stiut nimic. Azi il voi viziona.

• Like 1

Si eu la fel , am vazut toate partile din Spider-Man ! 

10 hours ago, GrammarNazi said:

Singurul pe care l-am vazut a fost "Spider Man" din 2002 cu Tobey Maguire dar nici atunci nu eram cine stie ce fan.

Deja mi se pare copilaresc, da.. cand eram copil ma uitam la Spider Man si la toate dar de ce se ma uit la un film care nu imi prezinta nimic ?! Decat un bou care are super puteri ?! 

Genurile nu se discuta insa mie imi plac filmele realiste si cu o poveste bine spusa, filmele din care ai ce sa inveti.

• Like 1

Nu l-am vazut pentru ca nu l-am gasit la o calitate buna. :)) La cinema nu ma duc ca sa vad Spiderman... Si sincer nu prea ma duc de fel, prea multi tarani. 

Spiderman a ramas super-eroul meu preferat de cand eram mic. Evident ca am fost sa vad filmul, si foarte sincer spun ca dupa parerea mea a fost cel mai bun film Spiderman.

Toby si celalt actor din Amazing Spiderman, nu s-au ridicat la nivelul umorului si simtului jovial al lui Tom Holland. Cu siguranta cel mai bun Spiderman :) .

Nu l am văzut , dat cu siguranța o sa ma uit.

UYT3lZ8.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.