Sign in to follow this  
Followers 0
Kawa

eGaming SAMP RPG implineste 9 ani !!!

27 posts in this topic

C6mYwNj.png

Serverul nostru drag a implinit frumoasa varsta de 9 ani si va fi tratat cum se cuvine. Inainte de a va spune ce surpriza i-am pregatit serverului si automat, voua, doresc sa va spun cateva cuvinte.

Multumiri

In primul rand, vreau sa le multumesc tuturor celor care au ramas alaturi de noi in toti acesti ani. Sunt sigur, ca nu mai sunt foarte multi ce se joaca constant insa din cand in cand va amintiti unde v-ati petrecut poate o buna parte din viata si de fiecare data cand reveniti ne bucura extrem de mult.

In al doilea rand, vreau sa le multumesc tuturor celor care au decis sa ajute acest server prin orice metode, indiferent ca a fost vorba de reclama, testing sau a deveni lider, helper si de ce nu, admin. Cu totii ati ajutat la imbunatatirea acestui server intr-un mod sau altul si de aceea va multumesc inca odata.

De asemenea, vreau sa va multumesc tuturor ce au intrat macar odatata pe server si in ciuda faptului ca nu ramas, pe noi ne-a facut sa ne gandim ce anume ar trebuii schimbat, asa ca, in mod direct ne-ati ajutat si voi.

In al treilea rand, vreau sa le multumesc tuturor scripterilor ce au incercat sa aduca imbunatatiri serverului, si clar vreau sa-i felicit pe @CaRaMeLL, @HonciucGabriel si @sInK pentru efortul ce-l depun zilnic pentru a va face un mediu de joc cat mai placut.

Update

Acum ca am terminat cu multumirile, sa trecem la ce va intereseaza pe voi cel mai mult, update-ul ! Asa cum am spus la inceput, i-am pregatit o surpriza serverului si automat voua, iar aceasta surpriza consta in noul update ce l-am implementat.

Toate detaliile despre acest nou update le gasiti aici: https://samp.egaming.ro/updates

De asemenea, am activat Happy Week astfel ca orice jucator nou ce-si face cont va primi level 3 si 500,000$ in banca.

Eventuri

Adminii, astazi va vor crea o multime de eventuri pentru a va bucura la maxim de aceasta zi plus ca in jurul orelor 17:30 si 19:30 se vor organiza niste eventuri cu premii foarte mari (level up, RP, masina personala, etc.). Cu cat sunteti mai multi, cu atat premiile cresc :) 

Discount-uri

Asa cum puteti vedea si in poza de mai sus, unele masini din Dealship au primit reduceri la preturi. De asemenea, veti primi cu 50% mai multe puncte premium atunci cand le achizitionati si aveti 50% reducere la beneficiile din acest topic: 

Intariri

Totodata, cautam helperi si admini activi ce doresc sa se implice in dezvoltarea serverului.

Pentru cererile de admini accesati link-ul acesta: www.egaming.ro/cereri-admin

Pentru cererile de helperi accesati link-ul acesta: www.egaming.ro/cereri-helper

Urari

Cam atat am avut eu de spus, va urez tuturor distractie placuta si sper sa ne vedem la anul si mai multi decat suntem acum !

LA MULTI ANI RPG EGAMING RPG !!! <:-P<:-P

La multi ani eGaming, sper ca in aceasta zi sa fim cat mai multi on datorita update-ului, multumim celor ce au lucrat la el.

La multi ani eGaming, sper sa facem tot posibilul sa fie o zi speciala pentru noi, haideti sa impanzim toate paginile / site-urile, sa facem reclama si sa fim cat mai multi jucatori, sa reusim o aniversare perfecta !!

Felicitari CaRa, Gabriel, sinK pentru update / Felicitari Kawa, Jestyck pentru ca administrati aceasta comunitate si o tineti in viata

LA MULTI ANI EGAMING <3 FORTA EGAMING

Oo 9 ani de eGaming, sa fie mai multi! La multi ani!! :X

PS: Felicitari pentru update!

La multi ani eGaming Sa:Mp si la cat mai multi ani in continuare !!! ce repede trec anii :( >:):beach::yay:

La multi ani eGaming!

La multi ani egaming.

La multi ani SINK !!!!

La Multi Ani!!!

La multi ani eGaming! Al-VIII-a an alaturi de server si anversare! La multi ani sink!!

La multi ani eGaming, sper sa ne bucuram cat mai curand de playeri de odinioara

La multi ani! Am fost la prima aniversare, sunt si la asta si sper macar asa cu o postare sa o prind si pe-a 10-a, dar si pe a 20-a, a 30-a, etc. :D

La multi ani eGaming! Hai inca 9 ani sa-i facem si majoratul :yay:

La multi multi multi ani !! :friends:

Buna seara, Vreau sa urez tuturor membrilor eGaming un La multi ani!! 

Practic ma mandresc cu faptul ca am apucat 5 aniversari ale acestei comunitatii. Distractie placuta!!

Chiar daca nu pot intra acum pe server: La multi ani eGaming si multa distractie tuturor, sa speram ca ne intalnim aici si la anul cand implineste 10 ani! 🎂🤗

La multi ani eGaming SA:MP! La cat mai multe aniversari de genul :) !

La multi ani! Sa ne gasim aici si la anu'!

La multi ani eGaming!

* La multi ani eGaming!  Am 3 aniversari pe aceasta comunitate. *

* Felicitari pentru update-uri. Frumoase rau. Tot asa we. *