Sign in to follow this  
Followers 0
Alynn

Ati urmarit serialul Narcos ?

Ati urmarit serialul Narcos ?   11 members have voted

1. 1. Ati urmarit serialul Narcos ?

Please sign in or register to vote in this poll.

15 posts in this topic

Ati urmarit serialul Narcos ?

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii.

Nu, dar categoric urmeaza sa ma uit la el.

Da dar inca n-am terminat sezonul 3 deoarece abia a aparut, mi se pare ca e cam degeaba fara Pablo Escobar.. facea totul.

23 minutes ago, pulsee said:

Da dar inca n-am terminat sezonul 3 deoarece abia a aparut, mi se pare ca e cam degeaba fara Pablo Escobar.. facea totul.

Ms pentru spoiler. 

Edited by Konson20

9 minutes ago, Konson20 said:

Ms pentru spoiler. 

Pai presupun ca marea majoritate stiau ca Pablo Escobar a murit si in realitate, tot serialul e pe baza povestei reale, sunt doar foarte mici adaugari de la ei.

56 minutes ago, Konson20 said:

Ms pentru spoiler. 

Nu e chiar un spoiler.

Toate cele 3 sezoane sunt o reproducere din faptele reale, adica despre traficul de droguri din aceea perioada. Primele 2 sezoane reprezinta doar inceputul, imperiul de droguri construit de Pablo Escobar, apoi in sezonul 3 Cartelul Cali creeaza cel mai mare imperiu de cocaina care a existat vreodata.

Eu am inceput Sezonul 3, am urmarit primele 2 episoade. Chiar si fara Pablo serialul are acelasi farmec. Ar putea deveni chiar si mai interesant.

Nu... Are 2 sezoane si acum a aparut al 3-lea. Ce sa fac sa stau dupa el an de an cum stau dupa Game of Thrones? Doar n-am innebunit...

Am vazut 2 sezoane, nu am apucat sa il vad inca pe al 3-lea.

Radule, macar la serialele facute de netflix apar toate episoadele de-odata :)) 

Am terminat acum sezonul 3, m-am razgandit, Cali sunt peste Pablo Escobar.. cu mult.

Credeam ca n-o sa mai fie asa interesant fara Pablo, dar e foarte tare. Nu sunt aia 4 asa impunatori ca Pablo, dar serialul e facut super bine.

Da, acum astept sezonul 4.Cred ca majoritatea am crezut la inceput acelasi lucru ca fara Pablo nu va avea farmec dar nu e chiar asa.

Senzational de bine realizat ! Chiar este un serial fantastic si te tine mereu in suspans, pare ca totul o sa iasa perfect pt cei din DEA dar deodata se destrama totul, foarte bine realizat si sa nu uitam ca este bazat pe o poveste reala ( umpic modifcata ). Foarte bun serial, il recomand cu mare placere !