Sign in to follow this  
Followers 0
1se3

Cerere VIP Alex[Coardos]

14 posts in this topic

Nick: Alex[Coardos]

Varsta: 17  (18 : 3-martie)

Poza scor:
t4dfO1f.png

Poza /mstats:
SNLOLA8.png

P.S: Am sa ma prezint. Pentru ce-i care nu ma cunosc, eu sunt 1se3, am avut niste probleme pe contul acela cu numele "1se3". Am revenit pe numele Alex[Coardos]. M-am gandit sa va zic cum a fost treaba pe contul "1se3". 
     Eu in vremea aceea am avut niste probleme personale (familiare) etc.. In vremea aceea eram foarte suparat, si m-am enervat pe un/o coleg/a din staff. Am avut niste altercatii cu el / ea, a fost greseala mea : RECUNOSC! 
De aceea vreau ca sa imi cer IERTARE in primul rand de la fostii colegi din Staff, de la playerii care i-am deranjat sau le-am creat probleme, si mai ales celor care i-am banat. Nu i-am banat din bunavointa si din subinfluenta supararii!

Sincer sa fiu , nu prea stiu ce sa zic , mie mi-ai facut foarte mult rau pe contul celalt , ai avut ura pe mine si nu te suportam de loc
dar din cate am vazut de cand nu mai esti admin esti mai ok , ce sa zic.. Oricine merita a 2-a sansa cum toti o primesc eu sunt de acord cu un pro de incurajare
Deci PrO...Bafta

LA POZA SCOR AM PUS POZA DE STATS , M-AM INCURCAT, LAS AICI IN COMENTARIU SI POZA CU SCORUL! 

7cTzQKC.png

P R O

Ma frend :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.