Sign in to follow this  
BATONASH

[SUGESTIE] WIPE - un nou inceput diferit (total)

Consideri ca serverul are nevoie de un WIPE?  

34 members have voted

1. 1. Consideri ca serverul are nevoie de un WIPE?

62 posts in this topic

2 hours ago, sNNiK3rs said:

Oricum, tot ce trebuie facut, ar cam cazul sa se ia o decizie, nici cu 15 jucatori nu te poti juca, pana urma si aia o sa se plictiseasca, tot ce am vazut pana acum e contra, dar nu vad nici o idee, decat contra.Asa ca fratilor, cine doreste sa se alature acestei campanii, il rog sa revina si cu cateva solutii.

Orice decizie e mai buna decat ceea ce ai propus tu. Decat sa se dea wipe mai bune inchide serverul de samp ca e exact acelasi lucru.

Nu stiu de unde si pana unde ideea asta fixa in capul tau ca daca se da wipe reinvie comunitatea.

In primul rand comunitatea nu ajungea aici daca toate marile vedete care se bat cu pumnul in piept acum cu campanii nu paraseau serverul la greu, indiferent de situatie.

• Like 1

2 minutes ago, Sergius said:

Orice decizie e mai buna decat ceea ce ai propus tu. Decat sa se dea wipe mai bune inchide serverul de samp ca e exact acelasi lucru.

Nu stiu de unde si pana unde ideea asta fixa in capul tau ca daca se da wipe reinvie comunitatea.

In primul rand comunitatea nu ajungea aici daca toate marile vedete care se bat cu pumnul in piept acum cu campanii nu paraseau serverul la greu, indiferent de situatie.

Esti total pe langa subiect, am spus mai sus, nu sta comunitatea in mine, macar eu n-am intrat in staff pe pile, ori prin donatii, sincer nu stiu de unde atata "boala" dar nu prea imi pasa sincer, ai facut acest post doar sa-mi aduci mie ura, ceea ce nu ti-a reusit, eu zic sa iti vezi de treaba ta, iar eu de a mea, sanatate.

Exact asta fac, imi vad de treaba mea. Daca intr-adevar ai fi avut intentii bune, si acest topic ar fi fost cu adevarat destinat comunitatii acceptai si criticile si comentariile contra sau macar raspundeai la cele "negative" cu mai multa diplomatie. In schimb tu ai facut "spume" la fiecare contra primit, si aici si pe status, ceea ce pe mine ma face sa cred ca scopul urmarit e altul ( nu ma intreba care ) .

Vedeti ca o luati pe aratura, vreti sa va inchid jucaria?

Am vazut pe aici niste propuneri referitoare la GM, de ce nu le-ati facut intr-un topic separat si inainte de crearea acestui topic? Eu v-am mai zis ca voi nu spuneti nimic dar aveti pretentia sa va citim gandurile si sa stim ce va doriti. Unele lucruri eu zic ca le-am schimbat pentru a fi in ton cu celelelalte comunitati si de asemenea pentru a va face mediul mai placut insa nu ne putem gandi la absolut totul.

Acum revenind la ideea acestui topic, in momentul de fata nu ne gandim la un nou Wipe deoarece mai avem 1-2 idei pe care le incercam sa vedem daca dau rezultat. Wipe va fi in ultima instanta, doar cand vom ramane in pana de idei si alternative insa cu siguranta tot ce s-a discutat / se va discuta in acest topic va fi luat in considerare in cazul unui asemenea lucru.

• Like 1

3 hours ago, Kawa said:

Da

4 minutes ago, Sergius said:

Da

Esti prost? Ai o varsta dovedeste ca ai acea varsta

3 hours ago, Kawa said:

Am vazut pe aici niste propuneri referitoare la GM, de ce nu le-ati facut intr-un topic separat si inainte de crearea acestui topic? Eu v-am mai zis ca voi nu spuneti nimic dar aveti pretentia sa va citim gandurile si sa stim ce va doriti. Unele lucruri eu zic ca le-am schimbat pentru a fi in ton cu celelelalte comunitati si de asemenea pentru a va face mediul mai placut insa nu ne putem gandi la absolut totul.

Acum revenind la ideea acestui topic, in momentul de fata nu ne gandim la un nou Wipe deoarece mai avem 1-2 idei pe care le incercam sa vedem daca dau rezultat. Wipe va fi in ultima instanta, doar cand vom ramane in pana de idei si alternative insa cu siguranta tot ce s-a discutat / se va discuta in acest topic va fi luat in considerare in cazul unui asemenea lucru.

Da, ideea e sa dati cat mai multe bonusuri, diverse activitati, care sa nu aduca monotonia, eu acum aceste idei nu le-am facut pentru mine, le-am facut in favoarea serverului/comunitatii.Dupa cum s-a spus mai sus, noua generatie de jucatori prefera aceste lucruri, eu as fi tare curios cam ce solutii mai aveti, pe langa promovare.

1 hour ago, sNNiK3rs said:

Esti prost? Ai o varsta dovedeste ca ai acea varsta

Am impresia ca ori ti s-au aburit ochelarii si nu mai vezi bine ori tu pur si simplu nu accepti ideea ca cineva sa nu fie de acord cu ideile tale. Nu vad in postarile mele sa te fi jignit in vreun fel nici sa ma fi legat de tine personal.

In legatura cu varsta nu trebuie sa dovedesc nimanui nimic.

Acel " da " era doar o confirmare a faptului ca sunt de acord sa închidă acest topic inutil.

18 minutes ago, Sergius said:

Am impresia ca ori ti s-au aburit ochelarii si nu mai vezi bine ori tu pur si simplu nu accepti ideea ca cineva sa nu fie de acord cu ideile tale. Nu vad in postarile mele sa te fi jignit in vreun fel nici sa ma fi legat de tine personal.

In legatura cu varsta nu trebuie sa dovedesc nimanui nimic.

Acel " da " era doar o confirmare a faptului ca sunt de acord sa închidă acest topic inutil.

Tocmai ce ai inceput acest lucru.Ai o minte de copil, care tocmai si-a pierdut mingea si nu mai are altceva de facut, sper sa te maturizezi, deoarece varsta iti cere diverse preocupari, nu sa te "certi" cu un necunoscut pe un forum, sanatate, cer inchiderea acestui topic si cum s-a spus mai sus luarea in calcul, undeva in viitor, in functie de "starea" comunitatii.Consider ca nu mai este nimic de adaugat.Multumesc de pareri tuturor, celor care si-au pierdut cate putin din timpul lor.

Sa fii prost pana in ultima secunda, se pare ca asta e tot ce iti doresti de la viata.

Vad ca o dai din subiectul unui joc in chestii personale, dar e normal, tipic egaming sau mai bine zis, tipic unor persoane fara scrupule de pe aceasta comunitate, care atunci cand nu mai au argumente incep cu aluzii personale din viata celor care indraznesc sa le stea in cale.

Un sfat ti-l dau eu daca tot suntem la capitolul asta : In viata e bine sa stii sa accepti si criticile indiferent daca sunt constructive sau nu, si mai ales atunci cand ceri parerea cuiva asteapta-te sa fie si contra a ceea ce tu vrei sa faci. Iar daca nu reusesti sa faci lucrul asta, in cazul asta, evita sa mai ceri pareri .

1 hour ago, Sergius said:

Sa fii prost pana in ultima secunda, se pare ca asta e tot ce iti doresti de la viata.

Vad ca o dai din subiectul unui joc in chestii personale, dar e normal, tipic egaming sau mai bine zis, tipic unor persoane fara scrupule de pe aceasta comunitate, care atunci cand nu mai au argumente incep cu aluzii personale din viata celor care indraznesc sa le stea in cale.

Un sfat ti-l dau eu daca tot suntem la capitolul asta : In viata e bine sa stii sa accepti si criticile indiferent daca sunt constructive sau nu, si mai ales atunci cand ceri parerea cuiva asteapta-te sa fie si contra a ceea ce tu vrei sa faci. Iar daca nu reusesti sa faci lucrul asta, in cazul asta, evita sa mai ceri pareri .

Tu ai fi bun la c ules de cucuruz.Eu in viata incerc sa nu accept un refuz, imi place tare mult sa manipulrz oameni ca tine.

P.s cu ce ma ajuta pe mine in viata o parere de contra la un topic.Plus de asta nu ascult de paterea altcuiva mai prejos de mine.

Edited by sNNiK3rs

Daca nu accepti refuzuri, fa-ti comunitate si acolo iti accepti singur propunerile geniale.

Sunt curios ce faci cand ti se refuza ceva, de exemplu in cazul de fata, te sinucizi ca nu ti s-a acceptat propunerea ?

Sau inca o nelamurire, daca nu accepti refuzuri de ce nu ai facut propunerea in privat la administrator spunandu-i ca tu nu accepti refuzuri, etc, si poate el intelegea.

Sau poate ai vrut putina atentie ? Cateva like-uri in plus ? Nu inteleg .

Hai ca va salvez eu de la o pedeapsa mai mare si va inchid topicul. Nu pot zice decat ca era de asteptat sa se ajunga aici mai devreme sau mai tarziu.

@sNNiK3rs @Sergius Warn up / jigniri.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.