Sign in to follow this  
sergius

[Implementat][Sugestie] Timer AD

timerul la ad sa fie individual si nu global   

5 members have voted

1. 1. Esti de acord ?

5 posts in this topic

nick : Mr.iX

Level :  40

Sugestie : Propun ca timerul la ad sa fie individual nu global. 

Nu cred ca sunt primul care se chinuie sa dea un ad doar pentru ca cineva inaintea lui a dat ad, si sa astept 1 min. si iar 1 min. si tot asa.

Timerul ar trebui sa fie personal, adica daca am dat ad sa mi se aplice doar mie acel timer de 1 minut nu la tot serverul, intelegeti voi ce vreau sa spun.

Nu cred ca e ceva ce afecteaza serverul, ci dimpotriva, aduce un plus .

Daca totusi se considera ca, intr-un fel sau altul, acest lucru afecteaza, propun macar sa se micsoreze timerul de la 1 minut la 30 secunde .

• Like 1

CONTRA, nu suntem asa multi jucatori, plus de asta, nu asta ne trebuie implementat sa aducem jucatori si nici macar rostul nu il vad.

1 hour ago, sNNiK3rs said:

CONTRA, nu suntem asa multi jucatori, plus de asta, nu asta ne trebuie implementat sa aducem jucatori si nici macar rostul nu il vad.

Ai ramas fixat pe adusul jucatorilor, cine dracu a pomenit ceva de adus jucatori prin sugestia asta, pur si simplu e pentru jucatorii actuali ai serverului aia care inca mai raman fideli acestui server. Uite cu jucatorii aia putitni de care zici tu iti ia juma de ora sa dai un ad, iar ca sa se aplice modificarea ia cel mult 5 minute de scriptat.

Pro, este o idee buna .. de multe m am chinuit sa dau un /ad si nu am reusit. E bine sa dea fiecare un /ad la 2-3 minute 

Implementat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.