CrunK3

Propunere Quest si Getgift

6 posts in this topic

Prima chestie pe care vreau sa o prupun este micsorarea timpului de la quests, adica dai rent car odata dupa trebuie sa astepti 300 de secunde, avand in vedere ca apare de 5 ori pierzi 25 de minute numai spun, la Trucker A sa duci produse de 10 ori, la fel iti ia aproape o ora sa faci acel quests, eu zic ca 60-100 de sec in functie de quests ar fi un timp corect . 
A doua chestie tot la quests ar fi sa primim pe langa acea suma fabuloasa de bani si cate 1 Rp, 1 Rob points sau 1Gift points, nu din fiecare cate unu , unul random, astfel am stimula putin playeri pentru ca aceea suma de bani nu stimuleaza pe nimeni, foarte putin ecoins aceea ne stimuleaza.
A treia chestie ar sa schimbam premiile de la /Getgift, sunt satul de upgrade point, mai bine puneti un premiu "nimic" as fii mai fericit, eu propun urmatoarele premii:                                              -Car slot( calculati si voi o probabilitate sa pice rar, sunteti destepti)                                                                                                                                                                                                    -Vehicle personal(adaugati si voi 3 tipuri de masini mai medii asa si sa se castige cate una la 100 de /getgift sau mai rar  si doar daca ai slot primesti masina)
-Level up 
-intre 5-15 RP 
-50 ROB
-intre 1.000.000-2.000.000$ 
-Toate licentele pe 3 luni 
-20 eCoins  
Va mai ganditi si voi, premiile nu sunt exagerate sa va spun si de ce, am intrat saptamana trecuta pe un alt server am facut un quests activ si m-am dus sa-mi revendic premiul( ceva random) si am castigat un Cetahe, ceva ciudat avand in vedere ca aveam level 2 iar noua ni se pare exagerat 1kk la un gift .. si ce era si mai interesant ca acel quests il puteai face zilnic deci puteai castiga zilnic o masina cu tot cu slot, premiile sunt foarte bune si eu cred ca ar stimula playeri atat sa stea on cat si sa faca cat mai multe questuri pentru a primi gift poins, stocul sa fie nelimitat nu cum este acum epuizabil premiile trebuie sa fie in favoare payerului sta 5 ore on sa primeasca 10 upgrade points, iti umple frigideru mai da si /q ...                                                                     A patra propunere ar fi legata de acele coins, sa faceti un shop gen :
200 eCoins - Clear Warn 
100 eCoins-Clear 10 h bl 
500 eCoins-Car Slot
Si tot asa cu diferite chestii, 

• Like 4

In mare parte sunt PRO la ce ai spus tu,  si la quest consider ca n-ar trebui deloc timer din moment ce sunt 2 quest-uri zilnice, daia e quest..

Contra .

2 hours ago, BlackDayy said:

In mare parte sunt PRO la ce ai spus tu,  si la quest consider ca n-ar trebui deloc timer din moment ce sunt 2 quest-uri zilnice, daia e quest..

Nu sunt zilnice.. Daca faci un quest iti apare altul imediat.. 

Eu sunt PRO ! O propunere foarte buna!

PRO.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.