Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

Nickname in joc: RobertCookie


Varsta: 13


Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu


Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 5 ani


Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu


Ai citit regulamentul serverului?:dap


Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 14 ore


O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:avand 13 ani am un comportament decent adica nu spamez sau chestii de genu


Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da


Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut ador jocul cinstit si nu  zic asta doar sa iau gradu asta


Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:sa ajut la constructii sa caut hackeri sa vad de spametori ai chatului


Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: din toti ii stiu pe D4N14 VRavvan (normal doar e admin)pe Teakdawn so bobo care sunt donatori


De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: are un potential imens dar pacat ca nu are playeri .. si am sa rezolv asta


Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: am 14-15  voturi momemtan


Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da


Alte mentiuni:astept raspunsul

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creappy - Acceptat pentru teste. Contacteaza-ma in joc.

RobertCookie - Acceptat pentru teste. Nu ma conving deloc motivele tale dar iti acord o sansa si ultima.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1nik   Max_Kill    2Virsta 12ani  3cont ne cumparat   4 experienta buna  5 functie am avut  6 am citit regulamentul  7 am 3day 9ore si 36min   8ma scol maninc la scoala ma joc ma culc    9 da   10 eu cred ca pot sa ajut pe cineva   11o sa fiu foarte folositor  12sunt foarte buni ei mau ajuta sa ajung la expert  13 fiindca imi place foarte mult serverul  14 am acordat 27 voturi   15 da desigur

 

 

EDIT: Asta nu e cerere e bataie de joc. 

Edited by Mirel0
Warp Up

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: SebyTheKing


 


2) Varsta: 16


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc Minecraft de 4 ani :)


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi 8 ore si 18 minute


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Pai sunt rabdator...nu ma enervez foarte repede....Cand vin de la scoala teme si ma bag pe pc :)


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pot ajuta serverul pentru ca sunt foarte activ


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajut cu orice este posibil...


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Inca nu i-am cunoscut


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca ma joc o mare parte din timp pe acest server


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 11


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da


 


16) Alte mentiuni:-


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max_Kill - Respins, cerere in bataie de joc.

SebyTheKing - Acceptat pentru teste.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc: ITZ_RazvanFTW

2) Varsta: 16 ani

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc minecraft de aproape 5 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da am avut functia de admin pe un sv si ma descurcam stiam comenzile si interactionam cu playeri.

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi sI 3 ORE

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:ma joc la voi pe sv , ma duc la liceu , mananc , ma culc . Sunt un copil cuminte.

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? stiu sa contruiesc si de toate.

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:as ajuta cu treburile echipa egaming.

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:grupul de helperi din cate stiu eu este un grup mic si modest care este reprezentat de niste baieti

care stiu sa isi faca treaba si in accelasi timp sa se distreze.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece iubesc acest sv fara acest sv nu as juca minecraft si nici nu as putea sa cunosc alti copii din orese

diferite.

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:9.

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da eu zic ca detin bagajul de cunostinte pentru gradul 

de helper.

 

16) Alte mentiuni:Sper ca voi fi acceptat si ca ma voi distra impreuna cu celelalte grade si ca voi ajuta mai mult playeri decat ii ajut acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

) Nickname in joc: And4me

 

2) Varsta: 15

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de 6 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da chiar foarte multe

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:aproape 2 ore (stiu ca e putin)

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Pai am descoperit serverul pe 15.10.2016 si mi-a placut mult si acum intru in fiecare zi si ma joc

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pai stiu regulile si am experienta

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai.. sunt activ si pot "controla" mai bine playerii

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ca isi fac treaba

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca este un server chiar fun si merita sa fie ajutat

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:1

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

 

16) Alte mentiuni: In ciuda faptului ca sunt nou pe server si am putine ore si putine voturi stiu ca pot sa va ajut si sper ca voi fi acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites
ITZ_RazvanFTW - Acceptat pentru teste.

And4me - Respins nu detii minimul de 12 ore.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Skillatu_


 


2) Varsta: Am varsta de 16 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da! Am contul de minecraft cumparat.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Ca si jucator de minecraft am o experienta vasta. joc acest joc inca din anul 2009.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da ! Am avut alte functii pe alte servere de minecraft, incepand de la helper pana la owner. Pot spune ca am trecut cam prin toate gradele stiu stu cam fiecare cu ce se ocupa.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da l-am citit si accept conditiile sale, fara sa il incalc.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Fix 3 ore si 5 minute.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o fire foarte amuzanta, dar cand vine vorba de seriozitate pot fi si serios. dupa ce vin de la scoala intru si ma joc minecraft sau csgo  sau multe alte jocuri, depinde de timpul pe care il am. Dar daca voi fii acceptat de comunitatea EGaming sa fac parte din staff-ul lor, imi voi dedica mult mai mult timp serverului EGaming de minecraft si voi face tot ce imi sta in putinta sa ajut comunitatea sa creasca si sa isi imbunatateasca sistemul de protejare.


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt de parere ca pot lucra in echipa cu restul membrilor din staff, deoarece membrii staff-ului au acelasi rol de a imbunatatii comunitatea in cel mai bun mod posibil. Staff-ul inseamna munca de echipa, deci ar trebui sa lucram cu totii in echipa.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Exista cateva lucruri care ma pot face sa cred ca sunt menit sa indeplinesc aceasta sarcina: 1) Experienta pe care o am in joc de-a lungul timpului. 2) Dorinta pe care o am sa ajut aceasta comunitate sa se dezvolte pe plan de gaming, cat si pe plan de comunitate. 3) Momentele frumoase de care voi avea parte alaturi de echipa EGaming si de playerii de pe acest server.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Din punctul meu de vedere, as putea ajuta serverul sa isi imbunatateasca numarul de jucatori pe server, sa fixam diferite buguri, si sa facem un server diferit, nu la fel ca toate celelalte servere.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membri ai grupului de helperi sunt foarte prietenosi. Isi fac treaba, ajuta playerii la nevoie si au timp pentru fiecare in parte, ceea ce trebuie sa faca un cadru al staff-ului adevarat .


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: As dori sa ofer ajutor serverului MC.eGaming.RO deoarece cred ca este o comunitate ce va avea success, doar ca are nevoie de un impuls mic la inceput.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In momentul de fata am acordat doar doua voturi, deoarece sunt un jucator nou pe acest server, dar asta nu da dovada ca nu voi fi un player activ si care va ajuta comunitatea sa creasca.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Detin bagajul de cunostiinte necesare sa ajut orice jucator in absolut orice situatie.


 


16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat in aceasta minunata comunitate si multumesc tuturor membrilor din staff si comunitate pentru timpul petrecut si pentru atentia acordata cititului acestei cereri.


Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc: And4me

2) Varsta: 15 ani

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de 7 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da,chiar pe multe servere

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:4 ore si 38 minute

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma duc la liceu vin acasa si incep sa ma joc pe serverul vostru de minecraft sau.. intru pe ets

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Dap

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? Stiu sa fiu de ajutor si stiu sa aplic regulamentu cred ca acestea sunt lucrurile cele mai importante

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai.. faptul ca joc doar pe acest server survival cred ca poate fii de folos caci pot sa monitorizez playerii

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt chiar de treaba si mi-ar placea sa colaborez cu ei

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Este un server chiar fun.. joc pe el alaturi de prietenul meu si este singurul server de survival pe care joc

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:3

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:100% sigur

 

16) Alte mentiuni:Sper ca pot fii acceptat,in rest.. nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: CoZmiNeXe


 


2) Varsta:  12 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc de 3-4 ani acest joc.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, chiar si pe acesta am avut functie, si vreau sa revin.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi 17 ore 2 minute (Sunt in Addict)


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc, merg la scoala, stau putin in parc cand se termina orele, vin de la scoala, mananc, stau pe telefon si la TV, stau la PC, imi fac temele, stau la PC, mananc, ma culc.


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai fost Helper pe acest server, deci am o experienta in comenzi si cum se comporta playerii, am si eu un server privat, deci stiu si comenzile generale, si avand in vedere ca joc de 3 ani, am experienta in Minecraft.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pentru mine, faptul ca ajut serverul, pentru voi, faptul ca ajut serverul :D.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt bine dispusi sa ajute membrii, sunt activi, etc.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca observ ca numarul de jucatori a scazut, inainte eram vreo 30 la ora 20, acum suntem vreo 16, si vreau sa ajut incepatorii in Minecraft si in server, si nu numai.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, de ce nu?


 


16) Alte mentiuni: I live to help people, people live to get help from me.


Share this post


Link to post
Share on other sites

 Skillatu_ Acceptat pentru sarcina de helper.

 

And4me Acceptat pentru teste.

 

CoZmiNeXe Acceptat pentru teste.

 
Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.
Edited by VRazvan
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Sherela


 


2) Varsta: 21


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  da


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de cand a aparut jocul(nu mai stiu anul)


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d 17h 3 mins


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Facultate si din cand in cand ma mai joc


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt activ pe server si, poate pot oferii o mana de ajutor


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Voi putea ajuta alti playeri la fel cum am fost si eu ajutat


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: joc de prea putin timp ca sa am o parere completa, dar din cate am vazut sunt detreaba


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vad ca are cam putin jucatori, serverul fiind bun si echilibrat, iar daca lumea care intra vede ca staff.ul este detreaba, poate aleg sa ramana


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: avand in vedere ca joc de foarte putin timp, decat 4


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da


 


16) Alte mentiuni:nu am mai fost helper pana acum, dar cred ca ma voi descurca


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Theseus


 


2) Varsta: 22


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: experimentant


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d 13h


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: mensphysique competitor/bodybuilding


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: bunu' Dumnezeu mi-o mestesugarit aceasta cale


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: creativitate si buna stare


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: majoritatea copchii 


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: sefu' mare mi-o propus


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da


 


16) Alte mentiuni: -


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sherela - Acceptat pentru sarcina de helper.

 

Theseus - Acceptat pentru sarcina de helper.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TAPACy



2) Varsta: 19



3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu



4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3 ani.



5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu



6) Ai citit regulamentul serverului?: Da



7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 15 ore



8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt sportive de performanta,practic fitness-ul si student la sport.



9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.



10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti.



11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.



12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba,ma inteleg bine cu ei.



13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place cu adevarat.



14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 3-4.



15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca da,dar o sa incerc sa mai invat si pe parcurs.



16) Alte mentiuni: Sper sa fie bine!

Edited by TAPACy
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Hemmings

 

2) Varsta:  13 ani

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc Minecraft de 7 ani.

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da.

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 17 h 31 min

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc la 06:30,ma pregatesc pentru scoala.La 07:30 plec spre scoala,unde stau cu prietenii,discutam,radem,ne jucam,etc etc.La ora 14 ma intorc acasa,mananc,ma joc cu sora mea mai mica,apoi imi fac temele.Dupa ce termin temele,invat pentru a doua zi.Termin destul de repede si cu invatatul,apoi am timp pana la 22 sa ma joc pe Minecraft.Ma mai cert cu oamenii pe servere,sincera sa fiu,dar o fac cu motiv.

 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,de ce nu?Daca ma respecta,ii respect.

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai avut grade pe alte servere,imi place sa ajut oamenii,pentru ca si eu la randul meu am avut nevoie de ajutor.In plus,experienta mea de 7 ani pe acest joc este una destul de considerabila.

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sunt o persoana calma,asa ca am rabdare cu cineva care nu intelege un anumit lucru si are nevoie de mai multe explicatii.

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Ajuta oamenii foarte mult si ii respect pentru asta.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa aduc jucatori,sa ii ajut la inceput si sa facem impreuna unul din cele mai populare servere.

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 12

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,sunt foarte sigura.

 

16) Alte mentiuni: Sunt nerabdatoare sa ajut si sa invat la randul meu lucruri noi  :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: C418


 


2) Varsta: 14 ani


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani de minecraft pe diferite servere ...


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12  si 50 min sun in [Popular]


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: pe langa scoala practic sport mai exact  fotbal, handbal  si nu prea mai stiu ce sa va spun :) in rest ca ceilalti "adolscenti" facebook , yt :)))


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: desigur.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: nu stiu ... , probabil ca sunt activ pe svr si stiu sa adminez destul de bn ...


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: pentru mine : capat experienta ; pentru voi ajut serverul cu ce pot :)


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: foarte intelegatori , mai ales Creappy mi se pare un baiat extraordinar ( la locul lui , stie de gluma ... Etc..)


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca este un svr destul de reusit si imi place :) (felicitari owneri-lor)


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5 , am observat tarziu chesti cu voturile :D


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur .


 


16) Alte mentiuni: Sper sa ne intelegem foarte bine !!


Share this post


Link to post
Share on other sites

 TAPACy - Acceptat pentru sarcina de helper.

 

C418 - Acceptat pentru teste.

 

Hemmings - Acceptat pentru teste.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LeJoker

 

2) Varsta: 17

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  da

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 6ani+

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:am avut functii de mod,admin si am detinut un server

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12+

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Pai sunt linistit si serios si amuzant merg la liceu vin de la liceu ma joc si dorm :))

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da, intreg stafful este super

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:pai cunosc regulile am experienta destul de mare zic eu in domeniul minecraft si imi place sa ajut playerii ce nu au descoperit inca tainele Minecraftului

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Un plus de ajutor in administrarea serverului

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt de treaba si se vede dorinta de  a ajuta

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:este un server cu potential foarte mare voi incerca din rasputeri sa aduc cat mai multi playeri si imi place foarte mult comunitatea eG

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:2

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da

 

16) Alte mentiuni:Activitatea mea variaza in timpul saptamanii pot juca dimineata pana in ora 10:30 iar spre seara de la ora 7 in weekend pot petrece timp indelungat
in caz de voi avea anumite probleme si nu voi reusi sa imi fac simtita prezenta voi anunta 
Multumesc :)

Edited by LeJoker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cei care au facut pana acum "Cerere" trebuie refacuta.


 


 


ON 


Edited by VACation0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: CoZmiNeXe


Varsta: 12 ani.


De cat timp joci Minecraft?: 3 ani.


Cat timp ai activat pe serverul nostru?: 1 day 21 hours


Stii sa folosesti WorldEdit?: Desigur, cred ca iau 9,5/10 la aceasta categorie, avand in vedere ca unele comenzi nu am apucat sa vad ce fac.


Ai citit regulamentul?: Desigur.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Zozo3


 


2) Varsta:  19


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  destul de buna


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: nu


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3 zile si 5 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: nu


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: pot incerca


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nimic


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: activitate si seriozitate


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: acceptabili


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: un server bun merita un staff pe masura


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 38/39


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da


 


16) Alte mentiuni: nu


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:

   - Iulianpro

2) Varsta: 

 - 14 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  

 - Din nefericire nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 

 - Experienta mea ca si jucator de Minecraft este una destul de ridicata, daca luam in considerare ca nu joc de mai mult de un an

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:

 - Nu

6) Ai citit regulamentul serverului?:

 - Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:

 - " 1 day and 12 hours"

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:

 - Sunt o persoane de fire calma care-i place distractia si sa-si faca amici noi , activitatea mea de zi cu zi este una regulata si precisa ,imi place ca totul sa fie pus la punct si sa-i ajut pe altii la nevoie. Replica de aur!! " Respecta si vei fi respectat!"

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:

 - Desigur ,sunt o persoana cu umor ,dar serioasa , suntem cu totii o "familie" ;)

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:

 - Mie mi-a atras atentia de a dori sa fiu un membru din grup deoarece am o legatura mai.. speciala , cu ajutorul acelui Rank (daca-i pot spune asa) pot avea mai mult acces la a ajuta ceilalti jucatori ai serverului.

In plus ,asa pot face sugestiile mele de inbunatatire ale serverul mai usor de observat :D

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:

- Cum am mai zis , sunt o persoana sociabila cu spirit de lider ;) Imi place sa fie totul ca la carte!!

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:

 - Toti membrii sunt la locul lui , bine "echipati" si seriosi cu simtul umorului la nevoie ;)

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:

 - Pai... Simt ca acesta ar mai avea nevoie de acel ceva care nu se poate exprima prin cuvinte si nici prin gesturi , doar faptele ar putea vorbi doar putinul din cat mi-am pus in cap pentru perfectionarea serverului ,desigur , decizii luate impreuna cu ceilalti membrii ai grupului

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:

- Huh.. eu pana acum nu prea stiind ca pot vota , si avand probemele mele care au trecut de la browser ,doar 2 (pana acum)

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:

- Eu simt ca sunt pregatit pentru orice si orice (constient de repetitie) test la care voi fi supus il voi indeplini cu siguranta in cel mai serios mod.

16) Alte mentiuni:

- Asi mai dori sa adaug ca ar fi o idee buna sa adaugam un eveniment unic si diferit pe saptamana , ceva care sa fie original pe placul tuturor care sa face interes celorlanti posibili membrii. ;) De ex: In saptamana asta sa cream evenimentul - " Poti face din putin totul" in care consta doar din cateva materiale puse la dispozitie sa construim ceva din imagineatia noastra si cea mai creativa si mai interesanta ,mai frumoasa si elenganta sa fie premiata cu: (acum depinde de voi) se vor premia primele 3 locuri iar 4 va primi .. un fel de mentiune

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LeJoker - Acceptat pentru sarcina de helper.
Zozo3 - Acceptat pentru sarcina de helper. Grija cu a doua sansa si mult succes.
Iulianpro - Acceptat pentru teste.

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Edited by VRazvan
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...