Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

Nickname in joc: CoZmiNeXe

Varsta: 14 ani.

 

 

 

Nickname in joc: CoZmiNeXe

Varsta: 12 ani.

 

 

 

 

CoZmiNeXe- Respins, Ai 14 sau 12 ani?

 

 

ON-

Edited by VACation0

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Demonikuss

 

2) Varsta: 16 ani

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 5-6 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:23 ore si 6 minute

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma trezesc, mananc ma spal pe dinti, merg la scoala vin acasa, mananc, imi fac temele, ma joc ceva si ma pun la somn.

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Demoarece sunt destul de activ pe server am ajutat playerii si fara o functie si atunci mi-am dat seama ca ar trebuii sa incerc sa obtin aceasta functiie.

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ajut playerii cand nu este un alt helper/admin conectat pe server

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt niste helper capabili cu vechime pe server, au ajutat serverul cat au putut de mult si inca o fac.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece este cel mai serios server de mc pe care am intrat cu admini de asemenea, serverul are niste sisteme foarte bune, care te atrag sa joci pe el.

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use /vote]: am vro 7-8  dar au fost niste probleme la server si s-au sters gen aveam 5 a fost o problema a fost dat un restart si au disparut acum am 3 voturi

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Desigur.

 

16) Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat, bafta la joc.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: NihonPanda


2) Varsta: 15


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Din nefericire nu am cont premium.


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de 3 ani


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Am mai avut gradul de Helper pe inca 2 servere


6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1zi 5 ore


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma scol dimineata la ora 07:30 ma spal,ma imbrac,ma duc la scola dupa terminarea cursurilor vin de la scoala mananc si imi fac temele dupa ma pun la calculator si intru pe serverul de minecraft Egaming


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Eu consider ca pot lucra in functia de helper,deoarece am ajutat playerii fara functia de helper sau orice alt grad


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Deoarce imi place minecraft-ul si sunt activ pe server


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Voi fii cu ochii pe cei care folosesc coduri


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste playeri foarte buni in ceea ce fac si prietenosi


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca vreau sa fie mai popular decat este in momentul actual


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:7


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sunt foarte sigur ca detin acest bagaj de cunostinte.


16) Alte mentiuni:Nu mai am nimic de adaugat


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DaLLaS


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu 


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pai joc jocul asta de 3 ani pe mai multe sv si acum joc pe al vostru cu prietenii ^^


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Nu


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: o zi, 5 ore si 32 de minute


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Pai ma trezesc la 7:00 ,merg la liceu la 7:30, vin acasa pe la 14, mananc si intru pe sv si stau pana seara dupa ma culc.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Eu zic ca da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Vreau sa ajut playeri cand nu e niciun admin


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Un membru in plus si de ajutor in colectiv


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Is de treaba 


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca imi place sv si cred ca as fi de ajutor


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Pai am votat de 3 ori dar a 3-a oara imi arata ca am votat numa o data si e ciudat.. 


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Nu sunt sigur ca detin cunostintele necesare dar zic sa incerc 


 


16) Alte mentiuni:Nup


Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname:NooB2017

Varsta:15 ani

De cat timp joci:3 ani

World edit: da.am avut sv si stiu

Ai citi regulamentul:da de 2 ori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: CoZmiNeXe


Varsta: 12 ani.


De cat timp joci Minecraft?: 3 ani.


Cat timp ai activat pe serverul nostru?: 1 day 21 hours


Stii sa folosesti WorldEdit?: Desigur, cred ca iau 9,5/10 la aceasta categorie, avand in vedere ca unele comenzi nu am apucat sa vad ce fac.


Ai citit regulamentul?: Desigur.


Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:aWm99


- Varsta:15


- De cat timp joci MineCraft?:3 ani


- Poza cu /ar check:15 ore http://imgur.com/h8VkUSY


- Stii sa folosesti WorldEdit?:Da.


- Ai citit regulamentul?Da.


Edited by drogila
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NooB2017-Respins, Nu ai poza cu /ar check

CoZmiNeXe-Respins, Nu ai poza cu /ar check

aWm99-Acceptat

Edited by VACation0

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:alexsirestu


 


2) Varsta: 16


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani de Minecraft


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 18 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma trezesc,merg la liceu,vin acasa,stau pe telefon,stau pe Pc,mananc si ma culc.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Interactionez Mult Cu Jucatorii,Ma inteleg Bine Cu ei.Vreau sa ajut comunitatea Egaming.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ajutarea Serverului.


/


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Activi,gata sa ajute oricand.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru a aduce mai multi playeri,si a mari activitatea.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:4


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:sunt sigur,daca nu voi incerca cat pot sa il ajut.


 


16) Alte mentiuni:Nu Am.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Sanjak


 


2) Varsta: 17 ani


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de 5 ani 


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da , de la VIP pana la Admin


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: DA


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 12 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Am simtul umorului, sunt moldovean,se intelege de la sine, Dimineata la Liceu dupa acasa si depinde de zi ce se mai intampla, Intru pe server si nu imi place sa stau, construiesc diferite lucruri si incerc sa ajut cum pot.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da, nu vad de ce nu as putea


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cum am spus si mai sus nu imi place sa stau pur si simplu sa ma plimb, imi place sa fiu activ si cu atat mai mult sa ajut ceilalti playeri mai mult decat pot la rank de membru.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sunt destul de activ si cu asta cred ca playerii vor juca pe server si prezenta lor va fi mai mare deoarece nu se "enerveaza" cand vor sa intrebe sau sa fie ajutati cu ceva si nu li se raspunde


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Am vazut ca ajuta playerii in limita posibilitatii


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi petrec timpul jucand pe eGaming si de ce sa nu ii pot ajuta si pe altii


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu tind sa cred ca il detin :D 


 


16) Alte mentiuni: Accepta societatea, ia lucrurile care iti plac si restul ignora ! Sanatate, Doamne Ajuta !


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: aWm99


 


2) Varsta: Am varsta de  15 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da! Am contul de minecraft cumparat.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Ca si jucator de minecraft am o experienta vasta jucand Minecraft de aproximativ 4 ani.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da ! Am avut alte functii pe alte servere de minecraft, incepand de la helper pana la owner. Pot spune ca am trecut cam prin toate gradele stiu stu cam fiecare cu ce se ocupa.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da l-am citit si accept conditiile sale, fara sa il incalc.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 15 ore si 22 minute.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o fire foarte amuzanta, dar cand vine vorba de seriozitate pot fi si serios. dupa ce vin de la scoala intru si ma joc minecraft sau csgo  sau multe alte jocuri, depinde de timpul pe care il am. Dar daca voi fii acceptat de comunitatea EGaming sa fac parte din staff-ul lor, imi voi dedica mult mai mult timp serverului EGaming de minecraft si voi face tot ce imi sta in putinta sa ajut comunitatea sa creasca si sa isi imbunatateasca sistemul de protejare.


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt de parere ca pot lucra in echipa cu restul membrilor din staff, deoarece membrii staff-ului au acelasi rol de a imbunatatii comunitatea in cel mai bun mod posibil. Staff-ul inseamna munca de echipa, deci ar trebui sa lucram cu totii in echipa.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Exista cateva lucruri care ma pot face sa cred ca sunt menit sa indeplinesc aceasta sarcina: 1) Experienta pe care o am in joc de-a lungul timpului. 2) Dorinta pe care o am sa ajut aceasta comunitate sa se dezvolte pe plan de gaming, cat si pe plan de comunitate. 3) Momentele frumoase de care voi avea parte alaturi de echipa EGaming si de playerii de pe acest server.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Din punctul meu de vedere, as putea ajuta serverul sa isi imbunatateasca numarul de jucatori pe server, sa fixam diferite buguri, si sa facem un server diferit, nu la fel ca toate celelalte servere.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membri ai grupului de helperi sunt foarte prietenosi. Isi fac treaba, ajuta playerii la nevoie si au timp pentru fiecare in parte, ceea ce trebuie sa faca un cadru al staff-ului adevarat .


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: As dori sa ofer ajutor serverului MC.eGaming.RO deoarece cred ca este o comunitate ce va avea success, doar ca are nevoie de un impuls mic la inceput.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In momentul de fata am acordat doar doua voturi, deoarece sunt un jucator nou pe acest server, dar asta nu da dovada ca nu voi fi un player activ si care va ajuta comunitatea sa creasca.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Detin bagajul de cunostiinte necesare sa ajut orice jucator in absolut orice situatie.


 


16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat in aceasta minunata comunitate si multumesc tuturor membrilor din staff si comunitate pentru timpul petrecut si pentru atentia acordata cititului acestei cereri.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Fran_Craft107

 

2) Varsta: 14

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:nu tot dar am citit din el

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:16 ore

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:la activitati ma complic mult sa iasa bine si ma comport bine nu decent bine

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:pentru ca am mai fost helper pe un server si ma pricep

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:de a fi playeri mai buni nu rautaciosi

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:de treaba

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:pentru ca e un server foarte fain

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:1 scuze

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da

 

16) Alte mentiuni:te rog mult fama helper te rog.Mersi mult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demonikuss - Acceptat pentru teste.

 

NihonPanda - Respins. Nu ma convinge motivul.

 

DaLLaS - Acceptat pentru teste.

 

alexsirestu - Respins. Nu ma convinge motivul.

 

Sanjak - Respins. Nu ma convinge motivul.

 

aWm99 - Respins. Detii deja sarcina de Builder.

 

Fran_Craft107 - Respins, nu ma convinge motivul.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  BazaKony


 


2) Varsta:  22


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:   Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Vreo 4-5 ani cu mici pauze


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3h


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:  nu am acelasi program in fiecare zi dar comportamentul este unul ok in general, cand nu beau


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am foarte multa rabdare


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Playeri informati si ajutati cand au nevoie


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Isi fac treaba bine


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: este o comunitate pe care activez din 2oo9


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 1


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da


 


16) Alte mentiuni: nu calcati iarba


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vacati0n am gradul popular pe sv!

Edited by VRazvan
Warn Up - Nerespectare model de postare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: CoZmiNeXe


- Varsta: 12 ani mah.


- De cat timp joci MineCraft?: 3 ani


- Poza cu /ar check: Click.


- Stii sa folosesti WorldEdit?: 90% din toate comenzile.


- Ai citit regulamentul?: Da.


Edited by CoZmiN

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Fran_Craft107


 


2) Varsta: Am varsta de 14 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu am contul de minecraft cumparat


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Ca si jucator de minecraft am o experienta vasta. joc acest joc inca din anul 2012


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da ! Am avut alte functii pe alte servere de minecraft, incepand de la helper pana la owner. Pot spune ca am trecut cam prin toate gradele stiu stu cam fiecare cu ce se ocupa.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da l-am citit si accept conditiile sale, fara sa il incalc.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Fix 3 ore si 5 minute.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o fire foarte amuzanta, dar cand vine vorba de seriozitate pot fi si serios. dupa ce vin de la scoala intru si ma joc minecraft sau csgo  sau multe alte jocuri, depinde de timpul pe care il am. Dar daca voi fii acceptat de comunitatea EGaming sa fac parte din staff-ul lor, imi voi dedica mult mai mult timp serverului EGaming de minecraft si voi face tot ce imi sta in putinta sa ajut comunitatea sa creasca si sa isi imbunatateasca sistemul de protejare.


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt de parere ca pot lucra in echipa cu restul membrilor din staff, deoarece membrii staff-ului au acelasi rol de a imbunatatii comunitatea in cel mai bun mod posibil. Staff-ul inseamna munca de echipa, deci ar trebui sa lucram cu totii in echipa.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Exista cateva lucruri care ma pot face sa cred ca sunt menit sa indeplinesc aceasta sarcina: 1) Experienta pe care o am in joc de-a lungul timpului. 2) Dorinta pe care o am sa ajut aceasta comunitate sa se dezvolte pe plan de gaming, cat si pe plan de comunitate. 3) Momentele frumoase de care voi avea parte alaturi de echipa EGaming si de playerii de pe acest server.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Din punctul meu de vedere, as putea ajuta serverul sa isi imbunatateasca numarul de jucatori pe server, sa fixam diferite buguri, si sa facem un server diferit, nu la fel ca toate celelalte servere.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membri ai grupului de helperi sunt foarte prietenosi. Isi fac treaba, ajuta playerii la nevoie si au timp pentru fiecare in parte, ceea ce trebuie sa faca un cadru al staff-ului adevarat .


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: As dori sa ofer ajutor serverului MC.eGaming.RO deoarece cred ca este o comunitate ce va avea success, doar ca are nevoie de un impuls mic la inceput.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In momentul de fata am acordat doar doua voturi, deoarece sunt un jucator nou pe acest server, dar asta nu da dovada ca nu voi fi un player activ si care va ajuta comunitatea sa creasca.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Detin bagajul de cunostiinte necesare sa ajut orice jucator in absolut orice situatie.


 


16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat in aceasta minunata comunitate si multumesc tuturor membrilor din staff si comunitate pentru timpul petrecut si pentru atentia acordata cititului acestei cereri.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: NooB2017

Varsta:15 ani

Ore jucate pe server /ar check : 19 ore

Stii sa folosesti world edit: Da

Ai citit regulamentul: da de 2 ori

Share this post


Link to post
Share on other sites

CoZmiNeXe- Acceptat, Ai 24h sa dai testele.

NooB2017- Respins,Nu ai poza cu /ar check

Edited by VACation0

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DaLLaS


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu 


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de 3 ani acest joc si ma descurc


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Nu


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da 


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile si 13 ore 


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Merg la liceu, vin acasa stau pe minecraft, ies afara, dorm si atat


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Sigur


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Deoarece cred ca as putea sa fac parte din ceilalti membrii


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Un membru nou si activ si mult ajutor


 


12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Is geniali, foarte de treaba


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece imi place sv si vreau sa ajut 


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da


 


16) Alte mentiuni:Am citit regulamentu forumului, aliniatu 7 si stiu ca nu trebuie sa fac double posting 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Postez din nou cererea de helper, poate de data asta voi fi acceptat 

 

1) Nickname in joc: Sanjak

 

2) Varsta: 17

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de 5 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 12 ore

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc, mananc, ma duc la scoala, vin acasa, mananc, ma bag la calculator si editez sau ma joc, mai mananc ceva intre timp, ascult muzica, ma culc si a 2-a zi iarasi de la capat :D 

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece ajut playerii cu ce pot si fara acest grad, si vreau sa ajut aceasta comunitate in special serverul de MC, mi se pare a fi un server stabil si inteligent ca sistem, bine pus la punct !

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pot aduce playeri pe server, sa construim o comunitate frumoasa si unita.

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Am vazut ca isi fac treaba, ajuta playerii, raspund la intrebarile adresate, au timp pentru fiecare ceea ce este super cand ai nevoie de ajutor.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este un server foarte bine gandit, atrage playerii prin simpla lui structura dar si cu staff-ul si playerii prietenosi.

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: DA 

 

16) Alte mentiuni: Accepta societatea, ia lucrurile care iti plac si restul ignora ! Sanatate, Doamne Ajuta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

BazaKony - Acceptat pentru sarcina de helper.
Fran_Craft107 - Acceptat pentru teste. 6/0/10
DaLLaS - Acceptat pentru teste.
Sanjak - Acceptat pentru teste.

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.
Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname:NooB2017

Varsta: 15 ani

De cat timp joci minecraft: de 3 ani

Poza cu /ar check : 

Stii sa folosesti World Edit: da

Ai citit regulamentul: da de 2  ori :*  B-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DualStrike122


 


2) Varsta: 13 ani


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu!


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta de 1 an jumatate aproximativ!


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Am mai avut functia de helper!


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: De sigur.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Imi place sa fac oameni sa rada!


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:De ce nu.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Vreau sa ajut playeri de pe sv!


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Nu cred ca ar aduce prea multe beneficii!


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt de treaba! Ma inteleg cu ei!


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece as vrea sa ajut playeri de pe sv!


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am doar 2 voturi!


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Desigur!


 


16) Alte mentiuni:Nu am alte mentiuni!


Edited by DualStrike122

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Marty

- Varsta: 17

- De cat timp joci MineCraft?: Aproximativ de 5 ani

- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 20 de ore

- Ai citit regulamentul? Da

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...