Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

 Marty-Respins,Nu ai poza cu /ar check

NooB2017-Acceptat pentru teste. Ai 24 de ore sa dai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Iulica1703


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc Minecraft de 7 ani , stiu destul de multe. ar fii ok un test mai aprofundat pentru o demonstratie. Nu le stiu pe toate, dar am destula experienta


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day , 31 minutes


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Nu situ, sunt mai nebun de fel, glumet, ma trezesc, ma duc la scoala, cand vin poate dorm sau nu, apoi ma joc minecraft pe egaming. In medie ma joc vreo 3 ore daca intru. Am stat cel mai mult pe minecraft 18 ore :)) . In ultimul timp nu am prea iesit pe afara cu prietenii. 


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Este o sarcina usoara pe care o pot face si am destula experienta in minecraft cat si pe acest server.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pot ajuta si ca builder. Eu vreau rank-ul de helper , dar cred ca pot fi de folos cate putin in toate.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Majoritatea sunt relativ ok.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Petrec mult timp pe acest server si imi place sa ajut playerii . De obicei ma plictisesc si prefer sa interactionez cu ceilalti playeri.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Mie imi apar 3, dar am votat cred ca de aproximativ 15 ori.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da


 


16) Alte mentiuni: As dori adresa de Skype a staff-ului.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Lowe


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 1 an


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da, am avut si propriul server plus pe alte servere Helper, Builder, Admin.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur !


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:17 Ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Salutare, ma numesc Frincu Gabriel, am 17 ani, pasiunile mele in timpul liber sunt:chitara, pianul,PC-ul.Imi place lucrul in echipa si apreciez munca depusa de ceilalti.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Desigur.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece imi place a ajuta pe cei in nevoie, munca in echipa si disciplina.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului? :O buna functionare a serverului in ceea ce priveste disciplina si scutirea adminilor/Ownerilor de a raspunde la intrebarile Incepatorilor.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Actualii membri ai grupului Helperi ii consider prieteni si tot odata pot spune ca-si fac treaba foarte bine :).


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece este un server bine creat, fara bug-uri, bine structurat, si cu un potential imens de a ajunge mai mult decat este in prezent.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:6


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da


 


16) Alte mentiuni:Multumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicatii !


Edited by Lowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

DualStrike122 - Respins! Nu ai acumulat inca 12 ore pe server.

Iulica1703 - Acceptat pentru teste.

Lowe - Acceptat pentru teste.

 

Va astept pe server pentru a da testele!

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul scris in primul post.
Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemenea si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

 

Edited by DanielDaniell

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:ionut9876like


- Varsta:12 ani


- De cat timp joci MineCraft?:8 ani


- Cat ai jucat pe server :12 si 12 minute


- Stii sa folosesti WorldEdit?:da


- Ai citit regulamentul?:da


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  RatonulVesel


 


2) Varsta: 23


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani cred


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 12 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: -


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Depinde de mediul de lucru


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: -


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Aici depinde de ce se cere. 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De ajutor, uni cam aroganti


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca seara pe cheat e o mare "distractie"


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: in mare parte da am mai avut cu cineva un serv, trebuie un refresh mic


 


16) Alte mentiuni: -


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Musashi


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Prima data cand am jucat era 1.4


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da , si pe unele foarte mari din romania


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12 si 4 minute


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc de dimineata , merg la scoala , uneori mai am si ore suplimentare si in rest uneori ies cu prietenii daca am cum si ma joc pe PC.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt destul de activ pe server si sunt dispus sa ajut alti playeri sau admini daca e nevoie


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Activitate si ajutor


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De treaba si ajutatori


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place sa ajut lumea indiferent de situatie


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:7 voturi


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da


 


16) Alte mentiuni: -


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  xXCristiXx


 


2) Varsta:  14


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:   Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Vreo 3-4 ani cu mici pauze


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 13 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:  nu am acelasi program in fiecare zi dar comportamentul este unul ok in general, 


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am foarte multa rabdare


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Playeri informati si ajutati cand au nevoie


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Isi fac treaba bine


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: vreau sa ajut serverul pentru al inbunatati


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da


 


16) Alte mentiuni: sunt de treaba,intelept,rabdator


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc: xXIuliXx

 

2) Varsta: 14

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: vreo 4-5 ani cu putine pauze

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da de Moderator si Helper

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:13ore si 45 de min

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:nu e in fiecare zi la fel

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:sa ajut serverul

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Playeri informati si ajutati cand au nevoie

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Foarte foarte de treaba

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:sa ajut serverul

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da

 

16) Alte mentiuni:sunt tare de treaba,am rabdare 

Share this post


Link to post
Share on other sites

RatonulVesel - Acceptat pentru teste.

Musashi - Acceptat pentru teste.

xXCristiXx - Acceptat pentru teste.

xXIuliXx - Acceptat pentru teste.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.


Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: UkiFTW


 


2) Varsta: 13


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: de 3 ani joc minecraft


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12ore si 27 de minute


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:dimineata la pc dupa amiaza la scoala si seara pe minecraft


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:desigur


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: am experienta


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: sa mai dau o mana de ajutor


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: buni calmi


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:ca sa se ridice mai sus


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 0 voturi


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da


 


16) Alte mentiuni:--


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Marty.

 

2) Varsta: 16

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: De 6 ani.

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, am avut si propriul server.

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: "2 days and 12 hours and 31 minutes"

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt un tip care spune totul pe fata, indiferent daca acel lucru doare pentru cineva sau nu. Ma trezesc, fumez o tigara, ma spal pe dinti, merg la scoala, ajung acasa, ma gandesc daca sa ma culc sau nu, dupa intru putin pe pc, dupa merg la antrenament, ajung acasa, ies putin afara, intru pe pc, somn.

 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur, de ce nu?

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta necesara, cred.

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Depinde, sunt un tip care vine cu idei :P

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Mai bine nu.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca-mi place serverul.

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13.

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Dap.

 

16) Alte mentiuni: Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:LegionParty


- Varsta:14


- De cat timp joci MineCraft?: 3 ani


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 17ore 52 minute 


- Ai citit regulamentul?:Da


Dovada /ar check "http://imgur.com/a/Kcuqz"


Edited by Gokage

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  xXCristiXx


 


2) Varsta:  14


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:   Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Vreo 3-4 ani cu mici pauze


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 13 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:  nu am acelasi program in fiecare zi dar comportamentul este unul ok in general, 


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am foarte multa rabdare


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Playeri informati si ajutati cand au nevoie


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Isi fac treaba bine


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: vreau sa ajut serverul pentru al inbunatati


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da


 


16) Alte mentiuni: sunt de treaba,intelept,rabdator


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Lorenpdj


 


2) Varsta: 17 ani


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  da


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 7 ani de joc


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da si am avut server propiu


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 10 h 45 min 


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: minecraft si iesit cu prieteni si traiesc an spania da ca intra spanioli pot sa i ajut


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da :D


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: ca am experienta


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: experienta care am raspuns imediat


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: buni :)


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: ca mi plache sa ajut lumea 


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da


 


16) Alte mentiuni:nu


Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cereri pentru sarcina de helper.

 

banner-118844-1475331704.gif

banner-118844.png

 

 

 

1. Informativ!

 

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Pop'ular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 12 ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa, nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.

 

 

2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

 

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

 

3. Model cerere helper!

1) Nickname in joc: Valentin_21

 

2) Varsta: 13

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de vreo 2-3 ani jocul , si nu sunt analfabet stiu sa scriu corect :D

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da , si-l accept

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1  zi si 14 ore

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Pai , ma trezesc , ma duc la scoala , vin de la scoala , mananc fac temele si stau pana pe la 21:00-22:00 pe Minecraft si alte joc-uri

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da , de ce nu?

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Stiu comenzile si am experienta in acest joc

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Cred ca mai multa liniste

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ei trebuie sa se ocupe de playeri sa-i ajute daca nu stiu ceva , sa de-a mute cuiva daca injura sau eu stiu , etc

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Am vazut ca in ultimul timp au cam crescut playeri si cum sunt mai multi playeri mai multe probleme

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:8

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da normal.

 

16) Alte mentiuni:N-am

T7Az7XO.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

UkiFTW - Acceptat pentru teste.

Marty - Respins ai primit ban.

xXCristyXx - Respins ai mai avut o sansa recent.

Lorenpdj - Acceptat pentru teste.

Valentin_21 - Acceptat pentru teste.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

1) Nickname in joc: Crosal

 

2) Varsta: 16

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 2 Ani.

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da,Normal.

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore, 34 minute (Sunt activ doar noaptea ca atunci nu e lag mult, si ma joc cu vreo 5-6 playeri care sunt online.

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Salut, Ma numesc Danut si am 16 ani, eu sunt din judetul Iasi si imi place sa ma joc minecraft mai ales pe serverul: Play.eGaming.Ro !

 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, eu cred ca pot.

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Doresc sa ajut playerii de pe server.

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sunt activ, azi am mai stat ziua pe server ca in rest stau doar noaptea, si am adus vreo 2-3 playeri.

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt de treaba, ajuta playerii, si vreau sa devin si eu helper sa ajut playeri, adica eu tot ajut playeri chiar daca nu am grad.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca sunt activ, adica deacum o sa intru si ziua pe server ca intram doar noaptea.

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Ai acumulat 1 voturi! Felicitari. 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, oricand detin un bagaj.

 

16) Alte mentiuni: Astept un raspuns.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quote

1) Nickname in joc: Dorin2002

 

2) Varsta: 14

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de 4 ani acel joc si stiu comenzile

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da si-l accept

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 12 ore

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma trezesc ma duc la scoala cand vin imi fac temele mananc si intru pe Minecraft

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Vreau sa va ajut sa adunati cati mai multi playeri

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Mai multa liniste intre playeri

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:De treaba

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vreau sa va ajut sa astrangeti cati mai multi playeri si liniste pe sv

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:4

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:De ce nu

 

16) Alte mentiuni:Astept raspunsul cat mai repede

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 
1) Nickname in joc: Crosal
 
2) Varsta: 16
 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 2 Ani.
 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da,Normal.
 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore, 34 minute (Sunt activ doar noaptea ca atunci nu e lag mult, si ma joc cu vreo 5-6 playeri care sunt online.
 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Salut, Ma numesc Danut si am 16 ani, eu sunt din judetul Iasi si imi place sa ma joc minecraft mai ales pe serverul: Play.eGaming.Ro !
 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, eu cred ca pot.
 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Doresc sa ajut playerii de pe server.
 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sunt activ, azi am mai stat ziua pe server ca in rest stau doar noaptea, si am adus vreo 2-3 playeri.
 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt de treaba, ajuta playerii, si vreau sa devin si eu helper sa ajut playeri, adica eu tot ajut playeri chiar daca nu am grad.
 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca sunt activ, adica deacum o sa intru si ziua pe server ca intram doar noaptea.
 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Ai acumulat 1 voturi! Felicitari. 
 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, oricand detin un bagaj.
 
16) Alte mentiuni: Astept un raspuns.

 

Inloc de crosal e iTz_Clever, scuzati-ma am gresit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Adel1n12D


- Varsta: 13 ani


- De cat timp joci MineCraft?: 2 ani jumate-3 ani


- Poza cu /ar check: http://prntscr.com/dcqh4v


- Stii sa folosesti WorldEdit?:Majoritatea comenzilor, nu chiar toate


- Ai citit regulamentul?: Toate regulamentele pe care mi le-a dat forum-ul


Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc: Straiker

 

2) Varsta: 14 ani

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de 4 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: nu e in fiecare zi la fel

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: sa ajut serverul si playeri la nevoie

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: playeri informati si ajutati

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: foarte de treaba

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Ca este un server bun si tare

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 voturi

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, oricand detin un bagaj.

 

16) Alte mentiuni: Vreau sa ajut pe toate lumea si imi place acest server la nebunie

Edited by Darcon1234

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...