Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc:  GutaDeMaimuta

 

2) Varsta:  13 ani

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Am detinut sincer  dar i l-am vandut unui prieten si se chema Saffron204532

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Una frumoasa :) Imi aminteste de copilarie

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, pe un server nu chiar popular dar avea destui oameni on. Aveam Helper

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Cateva ore.Astazi  am intrat pe el

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt un baiat de treaba ce adora sa ajute lumea la bine si la greu.

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da, de ce nu?

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca ador sa ajut lumea chiar daca ea nu ma rasplateste

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Un ajutor in plus pentru membrii care nu stiu comenzi si alte chestii

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Unul decent

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place sa ajut!

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 deaoarece astazi am intrat prima data pe server

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

 

16) Alte mentiuni: nimica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Mia20


 


2) Varsta: 16


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft de aproximativ 4 ani


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da,am avut pana in prezent 3 functii pe servere diferite : VIP+ si 2 functii de Helper; 


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am la activ 16 ore si 40 de minute


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma numesc Mihaela,dar prietenii s-au obisnuit sa-mi spuna Mia.Contrar aparentelor,sunt o persoana energica :)) Sunt o fire sociabila,rezonabila,am destul de multa rabdare cu persoanele,insa nu-mi place sa fiu luata de proasta sau jignita. Ca si activitati de zi cu zi,liceul este cel care imi ocupa aproximativ 8 ore pe zi,apoi iesirile cu prietenii si antrenamentele de dans .


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,chiar cred ca pot colabora foarte bine cu membrii server-ului deoarece ma adaptez repede,si de obicei ma fac placuta repejor :))


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai,cred ca sunt menita pentru aceasta sarcina deoarece, prin faptul ca sunt activa pe server, pot ajuta jucatorii,avand experienta necesara sa fac asta. Un alt motiv ar fi acela ca vreau si eu la randul meu sa continui sa ma dezvolt pe plan de gaming prin ajutorul comunitatii deja existente, si chiar imi doresc sa am parte de momente frumoase alaturi de echipa EGaming .


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Din punctul meu de vedere,prezenta mea in cadrul grupului poate ajuta la dezvoltarea si perfectionarea grupului.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Parerea mea este ca majoritatea membrilor actuali ai grupului de helperi (spun majoritatea pentru ca sunt sigura ca nu i-am intalnit inca pe toti) isi dau silinta sa ajute player-ii in ce masura pot si isi ofera interesul pentru dezvoltarea server-ului.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi doresc sa fac asta deoarece sunt si vor fi constant cerinte ale player-ilor care trebuiesc indeplinite.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: La partea aceasta,recunosc ca nu am acordat atat de multe voturi,doar 4.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Pai,am citit regulamentul in intregime si cred ca stapanesc comenzile destul de bine ca sa pot ajuta jucatorii.


 


16) Alte mentiuni: Momentan nu,multumesc :D


Share this post


Link to post
Share on other sites

 Adel1n12D - Acceptat

LegionParty- Acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: D4N14


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am aproape 4 ani de experienta, cu mici pauze.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, am mai avut.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, desigur.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 zile , 13 ore si 33 de minute.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o persoana sociabila, cu multa vointa si ambitie.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playeri . Sunt rabdator cu fiecare si le explic pana intelege.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Datorita faptului ca pot fi suficient de activ, voi putea compensa inactivitatea celorlalti helperi. 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Toti membrii grupului de helperi actuali sunt foarte de treaba .


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor pentru ca este serverul meu preferat , pe care joc inca de cand m-am apucat sa joc minecraft.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan am acumulat 53 de voturi.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, sunt pregatit pentru asta.


 


16) Alte mentiuni: -


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Jemutz


 


2) Varsta:  17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:   nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 1-2 ani


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 17 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Nu prea fac mare lucru, doar îmi dezvolt mica mea căsuță subterană, mai ies pe afară cu prietenii, învăț, alea alea :))


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Îmi place să ajut :)


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un om competent și activ care să ajute alți jucători 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Usefull 


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru că am auzit că e nevoie de ajutor și mie îmi place să ajut, cum am zis și mai sus 


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: doar 8


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Dap


 


16) Alte mentiuni: -


Edited by Jemutz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crosal Acceptat pentru teste.
Dorin2002 Acceptat pentru teste.
Straiker Acceptat pentru teste.
GutaDeMaimuta - Respins - Cerere in bataie de joc.
Mia20 - Acceptat pentru teste.
D4N14 Acceptat pentru sarcina de helper.
Jemutz Acceptat pentru teste.


Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.
Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: 


AndrewJohn


2) Varsta: 


17


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  


Din pacate nu.


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 


Joc Minecraft din Beta 1.3 .Am jucat Minecraft pe diferite servere , de la survival de Tekkit Lite , factions , prison , GTA , s.a.m.d.


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:


Helper pe serverul Minecraft Romania cand era in versiunea 1.0


6) Ai citit regulamentul serverului?:


Da.


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:


Momentul actual 6 ore si 50 minute.


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:


Fiind la un profil de Matematica-Informatica , imi petrec majoritatea zilelor in fata PCului , cu programarea si jocurile video.


Nu consider ca programul meu zilnic ar reprezenta vre-un impediment pentru activitatea de pe server.


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:


Atata timp cat se urmeaza regulamentul in vigoare nu vad de ce nu.


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:


Experienta si vechimea pe care o am in comunitatea de Minecraft sunt un prim factor care ma fac sa cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina.


Mereu am respectat orice reguli au fost impuse pe toate serverele jucate , de multe ori fiind pus sa le aplic singur pentru ca autoritatile de pe server erau offline sau AFK.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:


Eu fiind o fire mai stricta , consider ca as mentine aerul profesional si serios al grupului , respectand regulamentul indiferent de circumstante,impartialitatea fiind o caracteristica necesara.


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:


O sa fiu sincer si o sa spun ca nu am avut ocazia sa discut cu ei personal , dar din cate am vazut isi fac treaba foarte bine , avand in vedere ca nu exista plangeri despre ei.


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:


Pentru ca din punctul meu de vedere unde se iveste ocazia sa ajuti o comunitate care promoveaza creativitatea si imaginatia(ex:Orice server de Minecraft) , este o onoare sa 


iti oferi ajutorul pentru a o ajuta sa creasca.


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:


1, dar am observat ca s-au resetat voturile , toti avand un vot (cel putin asa aparea pe siteul de vote)


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:


Consider ca da. Nu sunt in masuta sa sustin sus si tare ca sunt cel mai bun candidat pana ce nu vor fi aduse probe contrarii.


16) Alte mentiuni: Nu.Sper sa fie alesi pentru helperi cei mai buni.Va multumesc pentru timpul acordat.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Straiker

2) Varsta: 14 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de 4 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da

6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 18 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: nu e in fiecare zi la fel

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: sa ajut serverul si playeri la nevoie

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: playeri informati si ajutati


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: foarte de treaba

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Ca este un server bun si tare

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 voturi

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, oricand detin un bagaj.

16) Alte mentiuni: Vreau sa ajut pe toate lumea si imi place acest server la nebunie

Edited by Darcon1234

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Ritsher


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da, unu-l blocat de catre mojang din motivul de folosire pe mai multe IP-uri...


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Expert


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, Fondator.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 14 ore


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt foarte calm de felul meu si amuzant daca ma cunosti bine, imi place sa ascult muzica mult de tip trap, dubstep si nu stiu ce sa mai zic.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca imi place serverul si vreau sa ajut putin si eu la el in plus am foarte multa experienta.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un ajutor in plus pe server.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De treaba din cate am observat si ajuta in mare parte jucatorii cu nevoi.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Din cauza ca mi-se ofera sansa aceasta si cred ca nu ar strica un individ ca mine cu putintel mai multa experieta.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3 (Am jucat mult 1-2 zile si nu am mai avut access la vot dupa...)


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sunt convins 100%


 


16) Alte mentiuni: Cred ca am spus suficient.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: NoTypeMario.


 


2) Varsta: 17.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc din versiunea 1.2.5.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, am mai fost Helper si Administrator.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore 16 minute


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Pai ma trezesc,bag doua tigari in drum spre scoala,ies afara cu prietenii si in rest ma joc pe PC.


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca imi place serverul si vreau sa ajut lumea care joaca la ore tarzii,pentru ca sunt foarte activ si la orele alea..


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un ajutor in plus pe server.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Cam toti sunt de treaba.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca e serverul pe care imi dedic timpul de pe minecraft,si n-ar strica inca un Helper.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3(nu stiu de ce arata asa putine pentru ca am votat zilnic ).


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.


 


16) Alte mentiuni: -


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume:ASAS1NSS

Ore jucate pe server:12 si 15 minute.

Sti sa folosesti world edit?:desigur

Ai citit regulamentul:desigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  PoZiTiW3


 


2) Varsta:  15 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:   Nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc minecraft de aproximativ 5 ani si cred ca am o experienta destul de dezvoltata in minecraft.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur ca da.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 12 ore.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Pai... Ma duc la scoala, dupa vin si ma joc vre-o 30 min SA:MP, i-ar dupa de la vre-o ora 16:00 pana la vre-o 19:30 ma joc minecraft.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Experienta si cand obtin o functie, nu o dau in bara si nu imi bat joc de acea functie.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai... cunosc regulamentul foarte bine si am experienta.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Activi si pot spune ca se descurca destul de bine cu functia de "Helper", asta inseamna ca o merita.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece vreau ca pe viitor server-ul sa nu se inchida, si sa se dezvolte cat mai mult.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan 2.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.


 


16) Alte mentiuni: Va multumesc pentru atentia acordata.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Razzvan.


 


2) Varsta: 14 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3 ani.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, functia de helper si m-am descurcat cu ea.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 13 ore si 39 de minute.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt un baiat social, imi place sa ma joc pe PC, sa ies cu prietenii si sa rad cu ei. Ma consider un baiat sincer, care-si respecta apropiatii si care nu i-ar lasa la greu.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Desigur, mi-ar facea o mare placere sa pot lucra alaturi de ei.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai detinut o astfel de sarcina in trecut, inteleg ce responsabilitate reprezinta si consider ca sunt menit pentru ea deoarece socializez cu playerii, ii ajut si am rabdare cu fiecare.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As putea sa dau o mana de ajutor staff-ului, sunt nevoie de helperi, desi cei care sunt acum sunt foarte capabili. 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte bine pregatiti, seriosi, sociabili si isi fac treaba extrem de bine.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece imi place server-ul, m-am apucat serios de el si doresc sa ajut la cresterea sa.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Doua, votez zilnic de acum in colo.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.


 


16) Alte mentiuni: Daca nu voi fi acceptat voi continua sa joc pe server, sa vad ce nu am facut bine si sa incerc sa indrept.


Share this post


Link to post
Share on other sites

AndrewJohn - Acceptat pentru teste.

Straiker - Respins - Nu ma conving motivele.

Ritsher - Acceptat pentru teste.

NoTypeMario - Acceptat pentru teste

PoZiTiW3 - Respins - Nu ma conving motivele.

Razzvan - Acceptat pentru teste.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.
Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: FrezZyK1nG


- Varsta: 13 ani.


- De cat timp joci MineCraft?: Aproximativ 4-5 ani, minim 3 ani.


- Poza cu /ar check: https://gyazo.com/d222a753c81ac16916bdd0fc554e2f1f


- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da, am mai folosit.


- Ai citit regulamentul?: Da, de ce nu l-as citi.


Edited by FrezZyK1nG

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Mr_Absinthe


 


2) Varsta: 17 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Aproape 6 ani .


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da :


Moderator pe un server de voltz american care din pacate s-a inchis as putea da IP-ul dar cred ca se considera reclama 


-V.I.P (Platit) pe un server de minecraft 


-Co-Owner (Platit) pe un server de minecraft romanesc care s-a inchis din cauza host-ului


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da!


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 17 H  51 M la momentul scrierii cererii


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o persoana cu simtul umorului , imi place sa socializez, imi place sa fac poze , si mai ales sa ma joc jocuri


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Consider ca experienta anterioara imi aduce un anumit plus


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Experienta anterioara de pe serverul de voltz in care sarcina mea era sa pandesc chatul, sa ii pandesc pe aia in case sa nu foloseasca hack si mai ales sa ii pandesc sa nu aiba xray xD


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Destul de buna cu mici exceptii 


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa ajut serverul in primul rand pentru a aduce un plus comunitatii iar in al doilea rand pentru a capata mai multa experienta .


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3 ( joc de 2-3 zile) .


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da !


 


16) Alte mentiuni: Mentionez faptul ca in timpul saptamanii o sa fiu activ doar de la 20:00 - 1:00. In weekend o sa ma straduiesc sa fiu online mai mult decat atat.


Edited by JackCorvus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DaLLaS


 


2) Varsta: 17


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Stiu cum sa ma comport cu playeri,stiu sa construiesc


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Nu 


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da am citit


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:4 zile 18 ore si 26 minute


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc,merg la liceu/practica, invat,merg in bar,fac curat in bar uneori si stau pe laptop.


 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da 


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:As putea fi un mebru din nou activ si sa acord prioritatea de a ajuta playerii noi si ceilalti playeri


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Un membru de ajutor in echipa


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Unii is de treaba


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca mie sincer imi place sv acesta si nu vreau sa vad cum se duce de rapa


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 1 vot 


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Desigur


 


16) Alte mentiuni:Imi pare rau ca am fost inactiv dar am avut mult de invatat si nu prea am avut timp dar acum am foarte mult timp si o sa recuperez.


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Adel1n12D


 


2) Varsta: 13 ani


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 2 ani jumate - 3 ani


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Toate functiile in afar de YouTuber


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Toate regulamentele pe care le-am gasit pe forum


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 20 min. Dovada /ar check : http://prntscr.com/df8h96


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc, merg la baie, merg la scoala. vin acasa fac temele si ma joc Minecraft si Paladins


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca sunt activ pe server, si vreau sa ajut lumea.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajutor pentru playeri cand nu sunt grade ON


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt bun, prietenosi, nu injura si isi fac treaba bine.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece imi place sa ajut lumea si sunt activ.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 12-13 voturi.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Mereu.


 


16) Alte mentiuni: Sper sa fiu aceptat pentru a ajuta serverul.


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ioancii

2) Varsta: 16 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator de minecraft: Joc minecraft de la versiunea 1.4.7 constant deci am ceva experienta.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, am avut toate functiile de la builder pana la moderator (pe fostul immortal.cs1.ro)

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server: 20h si 50min.

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc sa merg la scoala, ma chinui sa nu adorm timp de 6 ore , merg acasa ascult muzica, ies cu prietenii pe seara si in rest joc Minecraft sau FIFA.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da, imi place sa lucrez in grup.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut oamenii, si am destule cunostiinte cat sa ii ajut pe cei care au nevoie de ajutor.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un ajutor in plus pe server.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Majoritatea stiu ce fac si sunt foarte activi.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca e singurul motiv pentru care intru pe minecraft si vreau sa ajut cat mai multi incepatori.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use:/vote]: 4 desi am votat zilnic.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Presupun ca da.

16) Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ASAS1NSS - Respins, Nu ai poza cu /ar check!

FrezZyK1nG- Acceptat pentru test!

 mcplaces - Respins

Straiker- Acceptat pentru test!

 

Aveti timp 24h sa treceti testu!

 

 

OFF- "Cautare Builder"

Edited by VACation0
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname:ASAS1NSS

Varsta:Minunata varsta de 15 ani.

Deti un cont de minecraft cumparat?:Nu.

Ce experienta ai asupra mai necraftulyi?:5 ani.

Ai avut si alte functi pe alte servere?:Da desigur daca nu aveam nu aplicam si stateam sa invat mai mult despre acceasta sarcina.

Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.

Cat timp ai in prezent pe server?:Am 1 day si 18 minute si sunt popular.

O mica descriere a ta de zi cu zi:Salut,ma numesc Marc Andrei si sunt din orasul Iasi si imi place sa ma joc pe serverul de minecraft:mc.egaming.ro.

Consideri ca poti lucra cu ceilalti din team?:Da,eu cred ca pot lucra.Deja ma inteleg bine cu mare parte din ei.

De crezi ca esti menit sa intri in team-ul nostru?:Doresc sa ajut playeri si sa ajut ca la un moment dat sa devenim o comunitate mare.

Ce bine crezi ca va aduce prezenta ta?:Cum am precizat si mai sus sa ajungem o comunitate frumoasa si cred ca sunt menit sa am si pe accest setver acceasta responsabilitate.

Cum poti descrie actuali membri din team:Sint de treaba,au simtul unorului si asta imi place mie la oamani.

Dece vrei sa ajuti comunitatea noastra?:Eu si acum ajut playeri dar mi-as dori sa ii pot ajuta si mai mult.

Cate voturi ai acumulat momentan?:Momentan am acumulat 3 voturi.

Daca vei fi acceptat pentru teste crezi ca ai bagajul necesar pentru a ajuta jucatori?:Da eu cred ca tot timpul sunt pregatit.

Alte mentiuni:Astept un raspuns si un craciin fericit tuturor.Orcine se uita la acceaata aplicatie sa stue ca am facut-o de pe telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Squash


 


2) Varsta: 13


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta de 7-8 ani, foarte mult am stat pe server-ele de pvp. 


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Desigur.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma scol la 7, merg la scoala. Revin de la scoala, ma pun sa mananc, ma asez la PC apoi incep sa ma joc jocurile mele preferate [Dont Starve ; MC ; CS:GO] apoi ma duc la teme. Ies pe-afara si revin in casa, mananc iar si ma culc. 


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Desigur.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta ca admin, asa ca poate ma voi descurca si ca Helper.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajut player-ii.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Se pricep in ceea ce fac, dar cei noi mai dureaza pana cand sa ne intelegem cu ei.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place server-ul, asa ca eu cred ca ar fii o idee buna sa ajut si serverul.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.


 


16) Alte mentiuni: Ma numesc Denis.


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Quex


 


2) Varsta: Am varsta de 13 ani.


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu, nu detin dar o sa imi cumpar.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pai joc minecraft de 4 ani si ceva deci am o exprienta destul de mare.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Desigur.Am avut owner.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da chiar l-am citit.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am 12 ore si cateva minute.


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Pai ce sa zic ? Ma scol destul de devreme, ma culc pe la 00:00-01:00, ma duc la scoala revin, ma duc la pc, ma joc [MC; CS:GO ; FreeStyle2; etc.], ies pe afara, vin in casa ma pun iarasi la pc si dupa ce ma plictisesc ma culc.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Normal, sigur ca pot.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca am o experienta destul de mare si stiu destul de multe despre minecraft.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As ajuta foarte mult playeri si sunt foare prietenos.


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Pai ma inteleg cu cativa dintre ei si sunt foarte de treaba si chiar merita functia aceea.PwP Creepy.


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca mie unul mi se pare un server foarte ok din punctul meu de vedere si chiar imi place foarte mult.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Injur de 3-4 voturi pentru ca joc doar de 3-4 zile.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur stiu totul.


 


16) Alte mentiuni: Succes tuturor la test daca veti fi acceptati, iar eu sper sa fiu acceptat. Pwp eGaming!!!!


Edited by Quex123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...