Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

Piticu69 - acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc:   xSpritz

2) Varsta:   19

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Deocamdata nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pai eu personal as spune ca am o experienta destul de bogata avand in vedere ca joc minecraft de 3ani.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da am avut. Functie de : Admin,Helper,Builder

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1day , 11H, 4min  Poza: http://imgur.com/ilbqixo

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai intru in general cand am timp si atunci incerc sa mai construiesc ceva, sa-i mai ajut cu ce pot pe alti,mai stau de vorba cu cine apuc si cine are chef de vorba.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Faptul ca ii ajut pe toti cei care au nevoie indiferent daca este vorba de o informatie sau de altceva, cat timp pot sa-i ajut ii ajut ! Si faptul ca pana acum  unde am mai detinut grad au fost multumiti de mine.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As putea compensa cu inactivitatea altor Helperi, avand in vedere ca eu intru doar spre seara si stau ceva mai mult cand nu mai sunt Helperi on .

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Toti membrii grupului de helperi actuali sunt foarte de treaba .

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Am vazut ca serverul are nevoie de putin ajutor si mie-mi place sa ajut, cum am precizat si mai sus

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Avand in vedere ca nu joc de foarte mult timp am doar 7

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca da

16) Alte mentiuni: (^_-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

xSpritz - Acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname:xBlueLite

Varsta:13 ani

De cat timp joci minecraft:5 ani

Cat timp ai activat pe serverul nostru?:21 de ore si 37 de minute in acest moment.

Stii sa folosesti WorldEdit: Normal am mai avut grade si pe alte servere mai ales de builder.

Ai citit regulamentul : Da l-am citit de mai multe ori.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc:  Harmex

2) Varsta:  20

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft de aproximativ 2 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Am avut pe acest server functia de Moderator!

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:   Da,chiar cred ca pot colabora foarte bine cu membrii server-ului deoarece ma adaptez repede.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai,cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece, am mai avut aceasta functie si m-am descurcat foarte bine.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Din punctul meu de vedere,prezenta mea in cadrul grupului poate ajuta la dezvoltarea si perfectionarea grupului.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Eu de cand m-am reapucat de server nu am vazut un helper online!Deci nu stiu cine e helper si cine nu!

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi doresc sa fac asta deoarece sunt si vor fi constant cerinte ale player-ilor care trebuiesc indeplinite.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar un vot deaoarece este bug la vot cand dau sa votez nu mie se pun pe + la voturi!

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:   Pai,am citit regulamentul in intregime si cred ca stapanesc comenzile destul de bine ca sa pot ajuta jucatorii.

16) Alte mentiuni:  Momentan nu,multumesc!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harmex - Acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:randomepicme


- Varsta: 14 ani


- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani


- Poza cu /ar check: in /ar check 1 zi , 15 ore si 47 minute (link cu poza file:///C:/Users/Ionut/Desktop/1%20zi%2015%20ore%20,%2047%20minute.jpg ) 


- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da


- Ai citit regulamentul? Da


Edited by TheBoyFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: andreyooee

2) Varsta: 14 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da.

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am o experienta foarte mare in minecraft, joc minecraft premium de 1 an, si minecraft non premium de 2 ani.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da am fost Moderator ********

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 ora parca 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ma scol,mananc,ma joc invat si imi fac temele ma duc la scoala ca orice om si ma uit la tine mult

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Desigur

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut mult oameni in orice situatie si am experinta in minecraft

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt activ, sunt intelegator, si pot ajuta serverul cu experienta mea

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt niste omaeni frumosi, si inteligenti imi plac foarte mult si ma inteleg bine cu ei

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca este un server minunat, Teo e minunat, si imi place sa ajut oameni 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 1

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da 

16) Alte mentiuni:Succes 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.

3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

 

 

 

Heroiu: Hai sa nu facem reclama

 

Edited by Heroiu
Reclama

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BigSmall
2) Varsta: 16 , in aprile fac 17. (Liceu clasa a 11-a).
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc Minecraft de la varsta de 10 ani (adica de 6 ani), am jucat pe o multime de servere .Am jucat toate minigamurile PVP ,SkyBlock si survival.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Nu din pacate , deoarece pe acele servere pentru grade ,doar se dona ,nu se faceau cereri si pe atunci nu ma lasau parintii sa investesc bani in jocuri.
6) Ai citit regulamentul serverului?:L-am citit de mai multe ori chiar.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:34 ore+
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Intru in fiecare zi pe server,si in fiecare zi imi gasesc ceva de construit . Conversez de multe ori cu playerii si ii ajut.Am ajutat mai multi playeri (Newbie) sa isi faca case penntru ca nu aveau destule iteme.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da! sigur. Sunt o persoana comunicativa careia ii place lucrul in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Imi place sa ajut lumea.Si consider ca ma voi descurca cu aceasta sarcina , dar vom vedea ce decid "superiorii".
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Nu stiu...cei care ma vor evalua pot decide cate beneficii pot aduce.Dar dupa parerea mea o sa aduc multe beneficii datorita faptului ca sunt foarte activ si respect sarcinile care mi se dau.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Sunt perfecti pentru postul de Helper, se vede ca au fost recrutati cu atentie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pentru ca nu este un server prea populat, chiar daca este depusa foarte multa munca in el , si arata foarte bine. Si sa de vina unul dintre cele mai populare servere din Romania!,Din acest motiv o sa donez cat pot eu de mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:3 deocamdata.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: DA!!
16) Alte mentiuni:Am donat pe acest server si inca voi mai dona pentru perfectionarea sa!

Edited by BigSmall

Share this post


Link to post
Share on other sites

andreyooee - nu indeplinesti cerintele necesare ( nu ai 34 de ore )

BigSmall - acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

xBlueLite - Respins, Nu ai poza cu /ar check

randomepicme - Respins, Nu ai poza cu /ar check

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: VladMolea
2) Varsta: 15 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de la versiunea de minecraft 1.6 si imi place sa joc cel mai mult survival si prison.Incerc sa ajut comunitatea cu lucrurile pe care le stiu.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Da,am fost pe acest server helper si vreau sa redevin.Am mai fost si pe serverul Blaze operator.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:35 de ore la momentul actual
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Lucrez la o casa cu prietenul RobertSexy si AndreiLuca24.Eu muncesc si in mina pentru a obtine minereuri care mai tarziu sa le pot folosi sau sa le pot vinde.Sunt activ mai mereu pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,cu siguranta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cu siguranta,in trecut am mai avut experienta de helper chiar pe acest server.In activitatea de zi cu zi ajut diferiti player noi cu diferite lucruri cum ar fi:comenzile,retetele,ii ajut sa isi faca casa,sau chiar ii iau in team-ul meu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Prezenta mea ar aduce un lucru bun playerilor.Faptul ca ii pot ajuta sa isi faca o casa sau sa ii ajt in probleme cu bug-uri sau altele.Imi place o placere sa ii ajut pe toti in mod egal.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Am vazut cativa membri si am lucrat cu unul din ei casa ajutam un player nou sa isi faca o casa subterana si sa ii aratam cum este serverul.Deci,am o parere foarte buna despre actualii membri ai grupului de helper.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vreau sa ofer ajutor acestui server deoarece vreau sa ajut toti player sa ii invat tot ce trebuie sa stie despre server,si oricum nu sunt prea multi helperi si miar face placere sa lucrez cu cei care sunt actuali helperi.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Momentan am 3 voturi insa o sa votez in fiecare zi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Cu siguranta.
16) Alte mentiuni:Alte mentiuni ar mai fi ca am mai fost helper iar ownerul ma indemnat sa fac aceeasta alegere de a face o cerere pentru helper,asa ca daca voi fi acceptat pentru teste,ar fi o onoare pentru mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: JonSnow

2) Varsta: 20

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de aproximativ 2 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu

6) Ai citit regulamentul serverului?: DA

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 36

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Particip la construirea unei case alaturi de inca doua persoane si a teritorilor ce-o inconjoara

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nu stiu daca sunt "menti' dar am zis sa incerc

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai as ajuta persoanele care au vreo nelamurire/intrebare legata de servar si in principal persoanelor noi aduse pe servar

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Activi dar putini

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pai joc pe servaru' de samp de 8 ani si am zis sa incerc si alte jocuri in cadrul comunitati

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: momentan 4

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Alte mentiuni: Astept decizia

Edited by AndreiPaun

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc: Tobemeister

 

2) Varsta: 16

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu cu contul asta

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc minecraft de mult timp dar datorita pauzelor de o scurta perioada, nu mai stiu sigur exact cat timp dar aproximativ de 6-7 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da dar nu pe acesta, tot helper, pe un server care era destul de mare dupa whipe-ul dat in asocierea serverului cu freakz (sau ceva de genu) am mai fost si builder, dar datorita inactivitatii mele pe minecraft, am uitat arta construitului foarte frumos, pot sa spun ca daca sunt lasat un timp pe o tema, pot creea opere.

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, normal :))

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: am o zi si 10 ore adica fix 34 de ore, acuma nah :)) nu stiu ce sa zic poate am mai facut ceva ore sau minute sau no

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: pe server am un comportament cat de cat decent, nelicentios si calm, datorita faptului ca stiu ca ori ce player nou nu stie de toate beneficiile serverului, si nu uit ca de la gradul de news am inceput si eu :)) in rest ajut pe cat pot si stiu lumea pe server, si construiesc pe langa piramida mea din desert :))

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da consider ca pot sa fac asta, eu fiind o fire foarte prietenoasa si deschisa la comunicare :3

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: nu sunt menit pentru aceasta sarcina, dar eu cred ca ar fi dragut sa pot sa ajut un player si sa am gradul acela, ori cum cu sau fara acel grad o sa ajut lumea pe server :3

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: beneficii in grup nu stiu, as putea sa fiu activ cand altii nu sunt, si mai multe, adica nu prea stiu, as ajuta si eu cu ce as putea si noh :))

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: nu am cunoscut decat 2 pana acuma (ioancii si Creappy) dar cred ca si restul sunt ca ei, super de treaba si prietenosi si helperi nu stiu ce sa mai zic :)) sunt ok.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: vreau sa ofer ajutor acestui server pentru ca stiu ca as fi un om care in primul rand ar reusi chestia asta si pentru ca imi place sa ajut oamenii si pentru ca am mai fost acest grad si stiu cu ce se mananca

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: de vre-o 9-10 ori

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da, datorita raspunsurilor de mai sus, nu cred ca mai trebuie sa raspund o data cu acelasi lucruri.

 

16) Alte mentiuni: astept raspunsul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atentie!!! Modelul de postare a fost modificat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: xAlexYTAbyz


- Varsta: 14ani


- De cat timp joci MineCraft?: 3 ani


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 48 ore ( 2 zile )


- Ai citit regulamentul?: Da


Edited by xAlexYTAbyz

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:xAlexYTAbyz


- Varsta:14ani


- De cat timp joci MineCraft?:3ani


- Poza cu /ar check:nu am cine multe ore am 12min da sunt un bun builder http://imgur.com/jdDyIq5


- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): http://imgur.com/DYFfVC3http://imgur.com/P0QtcjXhttp://imgur.com/vWBZ1Mjhttp://imgur.com/xLumyb1http://imgur.com/wHnI46R


- Stii sa folosesti WorldEdit?:da 100% 


- Ai citit regulamentul?DA


PS: Am uitat ca sa schimbat modelul


Edited by xAlexYTAbyz

Share this post


Link to post
Share on other sites

VladMolea - respins, nu ai orele necesare.

JonSnow - respins, raspunsurile tale nu ma conving.

Tobemeister - acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Terribruh

2) Varsta: 12

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nup!

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Experienta acumulata de mine e de vreo 5- 6 ani!

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut si server,am avut helper si operator!

6) Ai citit regulamentul serverului?:Dap!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day si 10 hours

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Ajut playeri cu itm,bani,construiesc case,vorbesc cu prieteni si ma distrez!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Dap,mai ales cu Creepy,D4N14 si Ioancii

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu sunt 70% sigur ca pot face asta,iar 30% voi invata de la alti membri!

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Voi fi activ pe server,voi ajuta playeri si voi raspunde la intrebarile lor!

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Eu cred ca ei sunt bine alesi,sunt bine pregatiti,ajutatori si de treaba!

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca mi-se pare cel mai tare server de pana acum!

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:5

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Dap,sunt sigur!

16) Alte mentiuni:Sper sa imi acceptati cererea pentru a invata cat mai mult impreuna cu voi si alti jucatori!

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: VladMolea
2) Varsta: 15 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de la versiunea de minecraft 1.6 si imi place sa joc cel mai mult survival si prison.Incerc sa ajut comunitatea cu lucrurile pe care le stiu.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Da,am fost pe acest server helper si vreau sa redevin.Am mai fost si pe serverul Blaze operator.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day,10 hours and 11 minutes.Puteti verifica.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Lucrez la o casa cu prietenul RobertSexy si AndreiLuca24.Eu muncesc si in mina pentru a obtine minereuri care mai tarziu sa le pot folosi sau sa le pot vinde.Sunt activ mai mereu pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,cu siguranta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cu siguranta,in trecut am mai avut experienta de helper chiar pe acest server.In activitatea de zi cu zi ajut diferiti player noi cu diferite lucruri cum ar fi:comenzile,retetele,ii ajut sa isi faca casa,sau chiar ii iau in team-ul meu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Prezenta mea ar aduce un lucru bun playerilor.Faptul ca ii pot ajuta sa isi faca o casa sau sa ii ajt in probleme cu bug-uri sau altele.Imi place o placere sa ii ajut pe toti in mod egal.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Am vazut cativa membri si am lucrat cu unul din ei casa ajutam un player nou sa isi faca o casa subterana si sa ii aratam cum este serverul.Deci,am o parere foarte buna despre actualii membri ai grupului de helper.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vreau sa ofer ajutor acestui server deoarece vreau sa ajut toti player sa ii invat tot ce trebuie sa stie despre server,si oricum nu sunt prea multi helperi si miar face placere sa lucrez cu cei care sunt actuali helperi.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Momentan am 3 voturi insa o sa votez in fiecare zi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Cu siguranta.
16) Alte mentiuni:Alte mentiuni ar mai fi ca am mai fost helper iar ownerul ma indemnat sa fac aceeasta alegere de a face o cerere pentru helper,asa ca daca voi fi acceptat pentru teste,ar fi o onoare pentru mine.Acum am facut orele minime pentru a deveni helper !

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Panzer04
2) Varsta: 16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft din beta am ani buni , stiu partial toate comenzile dar unele trebuie sa imi aduc aminte de ele, am avut servere pesonale doar eu si prietenii , am experienta in constructii. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da , helper / moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: o zi si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Host bun , fara lag staff cu simtul umorului, respect, ditractie
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Respectul pe care il ofer celorlalti jucatori , simtul umorului , sunt social,
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: ajutor in plus , creativitatea pe care o am poate ajuta pe oricine
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: de treaba cu simtul umorului altceva n-am ce spune
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru a tine comunitate in viata si in picioare
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: in fiecare zi dau vote am 5 deocamdata
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da , sigur 90%

16) Alte mentiuni:Nup nimic in plus

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BatGirlBat

2) Varsta: 14 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: DA
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Experienta mea de Mincraft este una avansata deoarece joc Minecraft de 4 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da am avut pe serverul Play.Minecraft-Romania.Ro gradul de Helper dar acum nu il mai am "(

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit regulamentul si sunt de accord cu regurile sale si cu Termeni si Conditiile sale

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?:Pai sunt pe acest server de 1 saptamana si chiar imi place

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai acest server este unul Bun deoarece pe el nu sunt hacker ca si pe play.minecraft-romania.ro si player si stafful este foarte foarte bun

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Desigur, eu sunt o fire intelegatoare si imi place sa imi fac prieteni noi

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai daca as avea gradul de HELPER ​as putea aduce serverului de 3 ori mai multi player si in prezenta mea nu at fii hacker pe el

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai cum am mentionat mai sus nu at exista hacker si as putea adduce serverului de 3 ori mai multi playeri

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Pai sunt foarte foarte buni si de incredere

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca sunt putini playeri pe el si as vrea sa aduc multi ca sa putem trece pe primul loc

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: Pai momentan am acordat 5 voturi de pe alt cont (sper ca se pune si asa dar daca e pot vota si de pe contul meu)

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Am fost Helper pe Play deci cred ca ma pot descurca

16) Alte mentiuni:As dori ca eu sa primesc acest Grad :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: _ImSwaggy_
2) Varsta: 14 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc Minecraft de 2 ani si sunt obisnuit cu comunitati de Minecraft (Forum.,Servere mari si mici).
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut Operator si Admin.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Sigur si voi incerca sa il respect cat mai mult.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Am 6 ore dar mi-a spus Razvan ca pot sa fac cerere de Helper
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt atent la chat am multe resurse (Diamante Armura) si as vrea sa ajut serverul Egaming !
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da datorita rankurilor pe alte servere sunt obisnuit.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Mie imi place sa ajut oameni si sa simt bine cand o fac din cauza asta eu cred ca as fii bun pentru aceasta sarcina.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As putea sa ajut player dar sa ii si pedepsesc cu mute sau kick daca nu respecta regulamentul serverului Egaming
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu am vazut prea multi helper on pe server I-am vazut doar pe Creepy si YagmurFTW dar eu cred ca sunt niste Helperi buni.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am votat de 3 ori si o sa mai votezi pe viitor cu placere
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da pentru ca am experienta chiar daca voi fi respins eu voi ajuta toti player de pe server.
16) Alte mentiuni:Nu am alte mentiuni

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Mytza69
2) Varsta: 15 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:In trecut am avut dar acum nu am  
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraff:Ca si jucator de minecraft am o experienta vasta. Joc acest joc inca din anul 2010

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Da ! Am avut alte functii pe alte servere de minecraft, incepand de la helper pana la admin si vip 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day,22 hours and 11 minutes 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ma numesc Codreanu Mihaita am 15 ani si cred ca sunt demn de acest grad deoarece sunt o fire foarte amuzanta, dar cand vine vorba de seriozitate pot fi si serios. Nu ma enervez foarte repede si imi place sa lucrez in echipa. 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nu cred ca sunt menit da sunt foarte bine pregatit pentru a ajuta acest sv sa evolueze. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai sunt foarte activ si cred ca sunt in stare sa ajut orece persoana care are nevoie de ajutor. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Membrii grupului de helperi sunt activi si foarte bine instruiti pt a ajuta jucatorii dar acestia au si momente proaste cand nu sunt foarte bine dispusi.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Acest sv este un sv cu potential si are nevoie de un staff cat am bun ca sa evolum cat mai repede .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:12 voturi 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da ma simt pregatit. 
16) Alte mentiuni:Va multumesc anticipat pwp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terribruh - acceptat pentru teste.

VladMolea - acceptat pentru teste.

Panzer04 - respins, nu ai orele necesare.

BatGirlBat - respins, nu ai orele necesare.

_ImSwaggy - respins, nu ai orele necesare.

Mytza69 - acceptat pentru teste.

Edited by Heroiu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...