Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc:  PwNz
2) Varsta:  14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu, dar propun să îmi cumpăr până de Paști
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: M-am apucat să joc Minecraft de când aveam 8-9 ani cu fratele meu. Mi-a plăcut de pe atunci chiar dacă nu era așa de avansat cum este acum. Știu aproape toate rețetele la crafting și o grămadă de trick-uri și comenzi.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut mai multe grade începând de la Helper până la Co-Owner. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Aproximativ 24 de ore, am fost anunțat prin PM de către Heroiu că dacă strâng 24h pot face cerere.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Încerc să ajut playerii cât de des pot, particip la toate eventurile și încerc să construiesc ceva frumos ca mai târziu să pot face niște poze sau un videoclip cu ce am construit pe server !
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, sunt toți foarte de treabă ! 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Îmi place să îi ajut pe ceilalți mai ales pe începători
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: O să încerc să le ridic la toți moralul dacă este nevoie ! 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Toți sunt foarte de treabă și prietenoși !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru că este un server frumos pe care vreau să îl ajut spre drumul lui de a devenii locul 1 . 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, am o experiență mare în așa ceva 
16) Alte mentiuni: Sper că voi primi o șansă să le arăt tuturor de ce sunt în stare ! Mulțumesc pentru timpul acordat ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

xAlexYTAbyz - Respins, Nu ai orele necesare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Terribruh

2) Varsta: 12

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nup!

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Experienta acumulata de mine e de vreo 5- 6 ani!

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut si server,am avut helper si operator!

6) Ai citit regulamentul serverului?:Dap!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day si 10 hours

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Ajut playeri cu itm,bani,construiesc case,vorbesc cu prieteni si ma distrez!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Dap,mai ales cu Creepy,D4N14 si Ioancii

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu sunt 70% sigur ca pot face asta,iar 30% voi invata de la alti membri!

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Voi fi activ pe server,voi ajuta playeri si voi raspunde la intrebarile lor!

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Eu cred ca ei sunt bine alesi,sunt bine pregatiti,ajutatori si de treaba!

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca mi-se pare cel mai tare server de pana acum!

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:5

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Dap,sunt sigur!

16) Alte mentiuni:Sper sa imi acceptati cererea pentru a invata cat mai mult impreuna cu voi si alti jucatori!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:BERZOX

2) Varsta: 18

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nup!

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Experienta acumulata de mine e de vreo 2-3 ani!

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: builder pe ducadu

6) Ai citit regulamentul serverului?:Sigur ca da!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:4 zile si 11 min

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:construiesc , ajut si socializez cu jucatori

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Dap,mai ales cu VAC,D4N14 si Ioancii

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut lumea si sa vb cu ei si in plus,sunt activ mai mereu

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Voi fi activ pe server,voi ajuta playeri si voi raspunde la intrebarile lor!

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Niste persoane de treaba si cu bun simt.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca imi place acest server... el in sine plus jucatorii.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:4

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur!

16) Alte mentiuni:Sper sa prosperam cu totii si sa aducem jucatori noi pe server! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Medee4Life
2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experianta mea dupa mine este destul de buna , joc Minecraft de 4 ani .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da am avut dar le-am luat pe pile , am avut owner , co-owner si builder .( builderul nu a fost pe pile , am dat si test )
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: /ar check : 16 ore si 42 min , deocamdata .
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: chiar daca am 13 ani o sa incerc sa fiu cat mai serios si sa ajut cat mai mult acest server , stau pe zi cam 3-6 ore
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cand vine vorba sa fiu serios sunt si ma inteleg bine cu toata lumea .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Grupul de Helperi al serverului se mareste si asa se pot rezolva mai multe probleme intr-un timp mai scurt
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba chiar excelenti si as vrea si eu sa fiu printre ei .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place serverul si vreau sa ajut sa devina din ce in ce mai mare .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: /vote : 8 voturi deocamdata
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni: Ce sa mai spun este un server excelent si as vrea sa il ajut alcceva nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites

PwNz - acceptat pentru teste.

Terribruh - acceptat pentru teste.

BERZOX - acceptat pentru teste.

Medee4Life - respins, nu ai orele necesare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Medee4Life
2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experianta mea dupa mine este destul de buna , joc Minecraft de 4 ani .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da am avut dar le-am luat pe pile , am avut owner , co-owner si builder .( builderul nu a fost pe pile , am dat si test )
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: /ar check : 1 zi , 2 ore si 30 min  , deocamdata .
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: chiar daca am 13 ani o sa incerc sa fiu cat mai serios si sa ajut cat mai mult acest server , stau pe zi cam 3-6 ore
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cand vine vorba sa fiu serios sunt si ma inteleg bine cu toata lumea .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Grupul de Helperi al serverului se mareste si asa se pot rezolva mai multe probleme intr-un timp mai scurt
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba chiar excelenti si as vrea si eu sa fiu printre ei .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place serverul si vreau sa ajut sa devina din ce in ce mai mare .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: /vote : 8 voturi deocamdata
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni: Ce sa mai spun este un server excelent si as vrea sa il ajut alcceva nimic

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Axilleasgamer
2) Varsta: 13 ani 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta inedita de vreo 2 3 ani, stiu cum se creeaza aproape toate itemel de pe minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 34 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai activitatea mea pe server a inceput acum o saptamana am inceput cu niste iteme slabe.. si m-am pozitionat intr-un loc foarte placut langa mare 21.gif unde mi-am creat incetul cu incetul o mica parte a casei apoi am contruit etajul dupa un loc ascuns intr-un munte langa mare si am ajuns sa am o mica "mare" casa cu tot ceea ce trebuie si am un comportament placut nu am suparat pe nimeni de pe server ma impac bine cu toata lumea.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da normal 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai dupa cum am spus si mai sus.. am facut aproape tot ce se putea pe minecraft am ajuns peste tot numai in End nu... si vreau sa incerc sa aduc serverului cu ajutorul celor din staff lucrurui noi si sa putem sa ajungem in end 21.gif)) si sa poata sa ajunga orice player acolo nu ca mine 2.gif. Si la randul meu am fost Builder pe 3 servere de minecraft si am fost foarte respectat dar asta anul trecut, dar dupa ce am devenit builder pe un server am ajuns mana dreapta celui ce conducea serverul si am ajuns sa creez eu toate warp-urile.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Nu stiu.. Probabil mai multe beneficii si idei placute pentru a popula si mai mult serverul
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Ajuta toata lumea si imi place foarte mult activitatea lor pe server si de asta vreau sa le fiu coleg
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca m-am plictisit ca player si vreau sa ma distrez si altfel, sa ma dristez sa i vad pe cei noi ca se distreaza asa cum m-am distrat si eu la randul meu.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5 pentru ca joc de putin timp dar am jucat cat altii care au jucat la un loc. si o sa mai votez
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Nu detin cine stie ce cunostinte necesare dar invat repede. Nu ai cum sa inveti daca nu incerci mai intai si sa ai de unde sa inveti 4.gif 
16) Alte mentiuni: Sper sa va pot ajuta si sa ma ajutati si pe mine, cum spun tot timpul: "Ma respecti te respect, nu, du-te dra*u" 4.gif V
a salut cu respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ProPlayerII
2) Varsta: 22 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu , Urmeaza
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta destul de buna joc Minecraft de foarte multa vreme.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut [Moderator] Si [Admin]
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: /ar check : 22 H , 30 Min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt prietenos si glumet .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Vreau sa ajut playeri si sa fiu serios.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Voi fii activ , si o sa ajut playeri si sa raspund la nelamuririle lor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: E un server foarte bun , si vreau sa crestem cat mai multi atat si in playeri cat si in Update-uri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: /vote : 0 [Nu imi merge site]

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da 
16) Alte mentiuni: E un server bun si vreau sa il ajut cu ce pot. 

Multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProPlayerII - Respins. Nu ai acordat like primului post deci nu ai citit in intregime regulamentul cererilor.

Axilleasgamer - Respins. Nu ai acordat like primului post deci nu ai citit in intregime regulamentul cererilor.

Medee4Life - Respins. Nu ai acordat like primului post deci nu ai citit in intregime regulamentul cererilor.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ProPlayerII

2) Varsta: 22

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu , Urmeaza

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta destul de buna joc Minecraft de foarte multa vreme.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut [Moderator] Si [Admin]

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: /ar check : 22 H , 30 Min

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt prietenos si glumet .

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Vreau sa ajut playeri si sa fiu serios.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Voi fii activ , si o sa ajut playeri si sa raspund la nelamuririle lor.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba .

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: E un server foarte bun , si vreau sa crestem cat mai multi atat si in playeri cat si in Update-uri.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: /vote : 0 [Nu imi merge site]

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Alte mentiuni: E un server bun si vreau sa il ajut cu ce pot.

Am dat Like.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 1) Nickname in joc:  Medee4Life


2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:
Experienta acumulata timp de 3-4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut , Builder si alte functii luate pe pile
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3 Zile , 10 Ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt foarte prietenos , stau intre 2-6 chiar 8 ore pe server si ajut si playerii cu noi cu comenzi si chiar ii ajut sa isi faca casa de inceput
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , consider ca pot lucra cu tot staff-ul , ma inteleg bine cu toti
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Grupul de Helperi se mareste si asa problemele se rezolva mai repede
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: 
Toti Helperii sunt foarte de treaba intelegatori si te ajuta mereu
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place foarte mult serverul si de aceea vreau sa ajut cat mai mult playerii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan am 15 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:
Imi place serverul , Staff-ul este foarte de treaba si altceva nu mai am ce sa spun

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Dulaul

 

2) Varsta: 16

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc minecraft de mult timp , aproximativ 5 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da , Builder si Helper pe un server care s-a inchis.

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check] : In jur de 1 zi

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Comportamentul meu pe server este unul decent , prietenos cu playerii , dornic sa ii ajute daca intampina o problema . Rareori ii ajut sa isi construiasca case.

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da consider ca pot sa fac asta, eu fiind o fire foarte prietenoasa si deschisa la comunicare.

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece stiu cu ce se mananca , sunt deschis oricarei probleme si sunt prietenos,

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Voi fi activ cand altii nu vor fi si voi mari grupul de helperi al serverului

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Il cunosc foarte bine pe Tobemeister , vorbesc cu el pe skype in fiecare zi . Toti ceilalti helperi sunt seriosi si de omenie.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ajut acest server deoarece imi place . De prima data cand am intrat am observat ca adminii sunt niste oameni de treaba . Totul este tinut in ordine , iar playerii sunt de nota 10

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: de vre-o 9-10 ori

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da, datorita raspunsurilor de mai sus, nu cred ca mai trebuie sa raspund o data cu acelasi lucruri.

 

16) Alte mentiuni: Astept raspunusl cu nerabdare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ONii

2) Varsta: 17

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am o experienta mare, joc MC de cand era serverul a lui George_Mihai, bine ca am mai uitat unele lucruri, dar in mare parte stiu.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Nu,nu am mai avut/

6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zii si 6 ore.

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un baiat glumet, am avut o altercatie cu admina Zozo3, dar mi-am dat seama ca eu am gresit si am tacut, sunt o fire glumeata si pusa pe treaba.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Desigur.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Spiritul de munca si seriozitatea.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ar aduce un membru capabil de functia sa.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste membrii pusi pe treaba si respectuosi.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece este un server frumos si cu un staff capabil si muncitor.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 (momentan).

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.

16) Alte mentiuni: Va salut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Creappy

2) Varsta: 13

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)is un jucator expert .

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: nu

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:4 zile 12 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) ma joc pe server cam 5-6 ore pe zi vin de la scoala si ma joc si dupa ma mai joc seara,

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)ca imi place sa ajut mult playeri

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)as putea foarte mult ajtta playeri si mas intelege foarte bine cu satffu

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)foarte buni

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)cami place foarte mult serverul

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:41

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

16) Alte mentiuni:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onii - respins, nu ai acordat like primului post.

Creappy - respins, ai fost in echipa de helperi, nu ai profitat de aceasta ocazie.

ProPlayerII - respins - inactiv..

Dulaul - respins - inactiv.

Medee4Life - acceptat.

Edited by Heroiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  BatGirlBat

2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta acumulata timp de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 3 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt foarte prietenos , stau intre 2-6 chiar 8 ore pe server si ajut si playerii cu noi cu comenzi si chiar ii ajut sa isi faca casa de inceput
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , consider ca pot lucra cu tot staff-ul , ma inteleg bine cu toti
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Grupul de Helperi se mareste si asa problemele se rezolva mai repede
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: 
Toti Helperii sunt foarte de treaba intelegatori si te ajuta mereu
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place foarte mult serverul si de aceea vreau sa ajut cat mai mult playerii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan am 10 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:
Imi place serverul , Staff-ul este foarte de treaba si altceva nu mai am ce sa spun

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  BatGirlBat

2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta acumulata timp de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 3 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt foarte prietenos , stau intre 2-6 chiar 8 ore pe server si ajut si playerii cu noi cu comenzi si chiar ii ajut sa isi faca casa de inceput
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , consider ca pot lucra cu tot staff-ul , ma inteleg bine cu toti
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Grupul de Helperi se mareste si asa problemele se rezolva mai repede
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: 
Toti Helperii sunt foarte de treaba intelegatori si te ajuta mereu
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place foarte mult serverul si de aceea vreau sa ajut cat mai mult playerii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan am 10 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:
Imi place serverul , Staff-ul este foarte de treaba si altceva nu mai am ce sa spun

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: xDarkKnight

- Varsta: 17 Ani ( 18 > 4 iunie < )

- De cat timp joci MineCraft?: 4 Ani

- Poza cu /ar check: 

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): 

3 poze ( O casa facuta de la 0 si Piramida care a fost "Reconstruita" ) 

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da

- Ai citit regulamentul? Da

 

Nu am orele corespunzatoare, dar sunt foarte activ. joc pe sv de 2-3 zile si am 23 de ore.. dar pe viitor va garantez ca activitatea mea v.a fi in crestere.

 

Edited by xDarkKnight99

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: MySt1cCc
2) Varsta: Am 17 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Joc Minecraft de 2 ani .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, nu am avut niciodata functii.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Pe acest server nu stau de foarte mult timp dar sunt activ in jur de 5 ore pe zi, eu cred ca am ajutat foarte mult acest server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Cu siguranta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu cred ca sunt potrivit pentru aceasta functie pentru ca sunt un baiat serios si cu capul pe umeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Eu as putea aduce playeri pe acest server si mai pot ajuta cu activitatea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Membri grupului mi se par foarte de treba, activi si seriosi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place foarte mult acest server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Nu am acordat foarte multe voturi deoarece nu am putut accesa internetul din cauza unor probleme.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.
16) Alte mentiuni:Multumesc pentru timpul acordat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:SpawnKiller 
2) Varsta:16(implinect pe 20 martie) 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu dentin nici un cont cu Minecraft cumparat 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Am 4 ani si ceva de cand joc Minecraft 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Nu, nu am mai avut nici o funcite! 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da ,l-am citit! (http://forum.egaming.ro/topic/102091-regulament-server-minecraft/)
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Am 5 ore si 18minute 9iar pe celalt cont pe nume SpawnKillerRO am 11 ore si 18 minute!) 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Pai mereu merg la minat , imi construiesc casa ,ferma etc... (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Consider ca pot lucra cu echia si restul membrilor! 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pentru ca joc de mult timp minecraft si vreu o functie! (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Mai putini hackeri, si mai putini(prosti) adica copii vulgari! (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt foarte de treaba si buni pentru gradul lor! (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca imi place cum e optimizat si cum arata! (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Cred ca 4 voturi!( dar voi vota in fiecare zi! 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da , sunt sigur ca am bagajul de cunostinte !
16) Alte mentiuni:Ma cheama Vlad, pot intra pe server de luni pana duminica ! de luni pana vinerei dupa ora 15:00 pana seara la ora 22:00 iar samabat si duminica de la ora 12:00 pana seara la 23:00!

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: DeviBoy17.


- Varsta: 19 fara o lună.


- De cat timp joci MineCraft?: Cam 6 ani.


- Poza cu /ar check: 12 ore


- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):


- Stii sa folosesti WorldEdit?: În mare parte, da.


- Ai citit regulamentul? Normal că da.


Edited by DeviKing

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:DeviBoy17


- Varsta:


- De cat timp joci MineCraft?:


- Poza cu /ar check:


- Stii sa folosesti WorldEdit?:


- Ai citit regulamentul?


Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: DeviBoy17


- Varsta: 19 fără o lună.


- De cat timp joci MineCraft?: Cam 6 ani.


- Poza cu /ar check :http://imgur.com/A4Th6Td


- Stii sa folosesti WorldEdit?: În mare parte, da.


- Ai citit regulamentul? Normal că da.


Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Axilleasgamer


- Varsta:12


- De cat timp joci MineCraft?:15 luni


- Ai citit regulamentul?:Da


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...