Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

On ‎2‎/‎11‎/‎2017 at 5:05 PM, BatGirlBat said:

                                                  ,.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:DMI



2) Varsta: 12



3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu



4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3 ani.



5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu



6) Ai citit regulamentul serverului?: Da



7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 56 ore



8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma duc la scoala mananc fac temele si pe urma intru pe eGaming.



9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.



10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti, si chiar mi as dori acest post.



11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor cu cei noi dar nu neaparat aceia.



12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba,ma inteleg bine cu ei mai ales unul dintre ei care te ajuta mereu si este acolo.



13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place cu adevarat si am aratat la toti prietenii mei despre el.



14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  21 de voturi.



15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da eu cred ca pot ajuta deoarece am cateva ore bune pe server.



16) Alte mentiuni: Sper sa ajung pot sa iau acest GRAD!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎2‎/‎11‎/‎2017 at 5:05 PM, BatGirlBat said:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ZM3NT4.
2) Varsta: 16.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft cam de 2 ani jumate si cred ca am capatat experiente legate de sisteme/constructii/ferme de mancare si de xp automana sau neautomate.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 13 ore(37 de ore).
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Sunt in clasa a 9-a pe profil de mate-info iar in timpul liber ies prin oras, joc fotbal cu prietenii si da, si scriu :D.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, deoarece stiu sa ascult si stiu sa intervin cand e nevoie.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Mereu mi-a placut sa ajut oamenii cu probleme lor si cred ca asta ar fi un nivel mai anvansat pentru a-I ajuta mai mult.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ma consider a fi o persoana care stie cand sa intervina, deci pot sa zic ca, daca sunt ascultat uneori, deciziile vor fi mai benefice.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membrii care apartin grupului de helepri pot spune ca isi fac treaba cum trebuie, fara ezitari sau mofturi.Stiu cum sa procedeze cu anumiti jucatori care nu respecta regulamentul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece as vrea sa ajut ca serverul sa creasca pentru a vedea si restul ce server am putut gasi.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:19
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni:Legate de firea mea: sunt o persoana calma care are rabdare si  nu se baga peste altii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BatGirlBat - Respinsa. Multi post.

SNITER - Acceptat pentru teste.

Vlad123 - Acceptat pentru teste.

Aquaticul - Acceptat pentru teste.

DMI - Respins. Nu ai respectat minimul de cuvinte si nu ai acordat like primului post.

ZM3NT4 - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  DMI
2) Varsta: 12 (în septembrie 13)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Eu am început sa ma joc pe PC la varul meu și de acolo am început și am căpătat destulă experiență cam de 3 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Nu prea joc pe alte servere și nu, nu am avut și alte funcții. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile 10 ore  30 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Intru sa ma joc cu prieteni uneori imi fac uni noi joc la eventuri si contruiesc mai ajut playeri cand este o problema incerc ce pot și de aceea am depus aceasta cerere pt ca ajut destul playery.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da sunt foarte prietenos și ma înțeleg bine cu ei. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: O mana de ajutor în plus pentru echipa staff-ului și helperilor. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Da, sunt de treaba si prietenoși unii dintre ei. 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place foarte mult acest server și îmi petrec timpul jucându-se ma pe el cu prietenii mei. 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Doar 22
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, eu cred ca dețin cunoștințele pentru a ajuta jucătorii. 
16) Alte mentiuni: Nici una doar as dori sa fiu acceptat ca helper pentru ca îmi doresc foarte mult 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BatGirlBat
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: dap
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: pai joc de 5 ani si cred ca sunt foarte buna btw stiu sa lucrez in we daca va intereseaza dar na sunt foarte buna
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: dap am mai avut helper,admin.mod,operator
6) Ai citit regulamentul serverului?:dap
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:40 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Vorbesc frumos cu playerii si cu stafful si daca e pot sa stau pe pacea mea #goodvibes
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: dap
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: vreau sa ajut acest server sa ajunga in top  
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:chatul o sa fie perfect adica no spam no caps lock and stuff btw si serverul o sa fie ingrijit si am sa intru zi de zi pe el
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: niste persoane foarte tari serios acum foarte tari vlad spre exemplu so yea

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: e in server bun si e pacat de el sa ramana jos asa ca imi propun sa il aducem spre culmiile gloriei
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:nu ma lasa sa accord voturi de ieri idk but at trebuii sa faceti ceva in privinta aceasta
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni:nici una bye

Edited by AndreiIoncica

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Igoras
2) Varsta: 19
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am o experienta buna ma joc Minecraft cam de 2-3 ani. Am aflat de la un prieten care a avut o experienta mai mare ca mine. Imi place sa construiesc ferme case si altele.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Nu, nu am avut functii pe alte servere de Minecraft.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am 2 zile si 2 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Asa cum am spus mai sus, ma numesc Igor si am 19 ani. Printre caracteristicile mele mele se numara respectul, atat fata de ceilalti cat si fata de sine, asertivitatea, sinceritatea si dorinta de cunoastere. Faptul ca sunt sociabil imi permite sa ma integrez foarte repede si sa cunosc oameni. Dorinta de cunoastere ma determina mereu sa citesc tot felul de carti, prin intermediul carora ma dezvolt. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da consider ca pot lucra cu membrii din grup.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu ma face nimic menit. Toti suntem la fel.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Un ajutor bun pentru cei noi veniti.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Actualii membrii de pe comunitatea eGaming sunt foarte ok si ajuta orice player care au nevoie de ajutor. Ma inteleg foarte bine cu Matjhu.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut membrii noi veniti pe serverul nostru eGamnin. Si in primul rand imi mai place cum e facut acest server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 7 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Daca voi fi acceptat , sunt sigur ca voi putea ajuta jucatorii comunitatii  eGaming.
16) Alte mentiuni: V-am pupat dulce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: StiuJava
2) Varsta:  12
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  DIn pacate nu, dar peste 2 luni o sa am.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft Ma joc din 2012, si pot sa zic ca am o experienta vasta in acest domeniu. Stiu foarte multe despre acest joc si imi dedic mult timpul liber catre acesta. Din pacate cu frecventa cat mai scazuta a updateurilor, rareori ai timp sa inveti ceva nou.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Am avt functia de moderator pe serverul bonz1.minecraft.ro care s-a inchis din motive personale ale fondatorului
6) Ai citit regulamentul serverului?: da. SUnt pregatit sa raspund si altor jucatori despre el
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: o zi si 3 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server : Activitatile mele sunt a vorbi cu chatul, si procesul de construiere al casei mele mari, Uneori voi sta la un spawner sa farmez xp. Uneori particip la unele eventuri pentru lucruri folositoare si gratuite.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da. Sunt bun prieten cu mathju, care este si el un helper destul de avansat! Pot sa spun ca el face o treaba buna si as vrea sa il urmez!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? : Imi place sa gandesc pozitiv si cred ca sunt men it pentru aceasta sarcina. Stiu rusa si engleza, si vazand ca de multe ori trec astfel de oameni pe server, nu toti stiu sa ii ajute( mai ales cei rusi) asa ca as avea o importanta cand este cazul de astfel de persoane. SUnt o persoana interesanta si ma inteleg cu toti!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului? : mi se rupe sufletul cand vad oameni noi pe server, care nu stiu regulamentul sau ce sa faca. Daca as putea sa ii ajut in orice fel as fi foarte multumit. Prezenta mea ar aduce mai multa ordine pe server, mai ales la orele matinale, 6-8 dimineata, cand nu prea intra grade.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Cum am spus si despre "idolu " meu Mathju, echipa helperilor e foarte buna, si as vrea sa ma alutur, Ma inteleg bine cu lumea si lucrarea in echipa e singurul lucru care poate aduce acest server pe culmi.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? Vreau sa ajut serverul din motive nostalgice. Tin minte cand deabia incepeam sa joc minecraft, Ce as mai fi dat sa imi spuna cineva ce trebuie sa fac si cum! Daca primesc aceasta functie, voi fi mai de incredere si voi putea ajuta si mai multi playeri! Acum ca numarul de oameni care injura creste, e nevoie de mine pentru a remedia acest numar cat mai repede! E un joc pentru copii pana la urma nu?
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? am acordat 5 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Desigur ca il am! Sunt mai mult decat fericit sa folosesc cunostintele mele pentru a ajuta playeri de pe acest server! 
16) Alte mentiuni: Nu.

Edited by AndreiIoncica

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Dragoszew
2) Varsta: 15 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am o experienta buna in legatura cu minecraft deorece am jucat de cand eram mic dar uneori am facut pauze. Stiu majoritatea lucrurilor in minecraft si de pe acest server deoarece am jucat o periaoda lunga de timp pe el.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:26 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Eu ma numesc Dragos si am 15 ani, pe server ma comport in mod civilizat si nu injur pe nimeni, muncesc la casa mea deoarece vreau sa o fac cat mai mare. Eu sunt activ in jur de 5 ore pe zi!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa ajut oamenii si sa le mentit captivitatea pe acest server prin ajutorul acordat. Chiar si cand nu eram helper mi-a placut sa ii ajut pe cativa dintre persoanele noi de pe server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Beneficiile pe care le aduce prezenta mea in cadrul grupului: Pot sa le mentin captivitatea pe acest server, ii pot ajuta foarte detaliat, pot uneori sa mai fac eventuri cu intrebari legate de minecraft si server ( prin acest lucru o sa mai afle si ei cateva comenzi daca nu le stiau)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Actualii helperi sunt foarte civilizati si foarte buni in ajutarea oamenilor. Cel mai bun dintre ei a fost Mathju ( el a fost primul care m-a ajutat inca de la inceput) Ceilalti sunt si ei buni!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece acest server a fost primul server ca chiar mi-a placut foarte mult deoarece  acest server are niste helperi foarte activi! Acest lucru mi-a placut foarte mult si deoarece se fac multe eventuri!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:5, deorece de 5 zile joc pe acest server
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, bine inteles
16) Alte mentiuni:Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BaiatulCuFite
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta de 2 ani in care am invatat sa craftez, sa fac din nimic ceva.Cel mai mult imi place sa vanez
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: 
6) Ai citit regulamentul serverului?:
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Mineritul,vanatoarea cu arcul,pvp-ul,uneori seara(in joc)mai dau cu artificii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucra in grup
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pentru ca vreau sa ajut comunitatea MC.eGaming.RO.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:A fi prezent pe server macar 2-3 ore pe zi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helper:Actualii membrii ai gradului de helper sunt prezenti mereu la datorie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vreau sa ofer ajutor comunitaii MC.eGaming.RO pentru ca vreau sa ajunga foarte mare.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?:Nu am mai fost prezent de la wipe asa ca  am 0 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,sunt sigur
16) Alte mentiuni: Vreau foarte mult sa ajung helper!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DMI - Respins. Nu ai acordat like primului post.

BatGirlBat - Acceptata pentru teste.

Igoras - Respins. Nu ai acordat like primului post.

StiuJava - Acceptat pentru teste.

Dragoszew - Respins. Nu ai acordat like primului post.

BaiatulCuFite - Respins. Nu ai acordat like primului post.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Igoras
2) Varsta: 19
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am o experienta buna ma joc Minecraft cam de 2-3 ani. Am aflat de la un prieten care a avut o experienta mai mare ca mine. Imi place sa construiesc ferme case si altele.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Nu, nu am avut functii pe alte servere de Minecraft.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am 2 zile si 2 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Asa cum am spus mai sus, ma numesc Igor si am 19 ani. Printre caracteristicile mele mele se numara respectul, atat fata de ceilalti cat si fata de sine, asertivitatea, sinceritatea si dorinta de cunoastere. Faptul ca sunt sociabil imi permite sa ma integrez foarte repede si sa cunosc oameni. Dorinta de cunoastere ma determina mereu sa citesc tot felul de carti, prin intermediul carora ma dezvolt. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da consider ca pot lucra cu membrii din grup.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu ma face nimic menit. Toti suntem la fel.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Un ajutor bun pentru cei noi veniti.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Actualii membrii de pe comunitatea eGaming sunt foarte ok si ajuta orice player care au nevoie de ajutor. Ma inteleg foarte bine cu Matjhu.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut membrii noi veniti pe serverul nostru eGamnin. Si in primul rand imi mai place cum e facut acest server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 7 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Daca voi fi acceptat , sunt sigur ca voi putea ajuta jucatorii comunitatii  eGaming.
16) Alte mentiuni: V-am pupat dulce.

Edited by Igoras97

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)nickname in joc:maks79

2)varsta :14

3)deti un cont de minecraft cumparat:nu

4)ce experienta ai ca jucator:pai joc minecraft pe calculator de 1 an si am mai jucam alti 3 pe telefon

5)ai avut vreodata functii pe alte servere:sincer nu

6)ai citit regulamentul serverului :da

7)cat timp ai active pe server: am peste 24 de ore

8)o scurta descriere personala despre activitatea ta pe server:pai eu vreau sa fiu helper ca sa ajut incepatori(adica newbie) sa le dau acolo o armura frumusica  de diamond,si sa imi vada de treaba mea ,eu pe server ma inteleg bine cu vlad 123,ioancii  si foarte multi player,eu joc de amuzament si imi face placere sa ajut alti player chiar daca nu sunt helper

9)consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup:da pt ca de cand sunt pe acest server ma inteleg cu toti

10)ce te face sa crezi ca esti menit pt aceasta sarcina:pai cum am zis ajut player de pe acum si vr sa ajut acest server asa cum ajut si alte server,ma inteleg destul de bine cu restul staff-lui si consider ca as fii un helper care sa merita sa fie helper

11) ce benefici ar adduce prezenta ta: pai as ajuta newbie si pe langa incerc sami fac toti prieteni sa intre pe server ca sa fim cat mai multi,si cand un owner  nu e pe server si unu isi face de cap ma pot ocupa eu,o sa incerc sa stau cat mai mult in fiecare zi pe server

12)cum poti descrie membri actualii al grupului de helper : pai  sunt foarte de treaba si nu e ora in care sa nu fie un helper pe server,si cand am vazut toti newbie cum sunt ajutati de helperi mam gandit sami asum si eu riscul sa fac parte din grupul de helperi

13)de ce vrei sa oferi ajutor serverului mc.egaming:pentru  ca  nu este un server cu multi playeri si vreau sa aduc cat mai multi playeri ,sa ajut incepatori sa le dau ce le trebuie si sa ma inteleg bine cu toti cei prezenti din staff si Incepatori

14)cate voturi ai acordat serverului: sincer niciunul  dar o sa incep sa votez imediat ce termin aceasta cerere

15)daca vei fii acceptat pentru teste deti bagajul de cunostinte pentru a ajuta orice player:desigur sunt pregatit pt orice

16)alte mentiuni:sincer daca o sa fiu acceptat o sa ajut serverul cat de mult pot cum deja incerc de pe acum sa fac

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Dragoszew
2) Varsta: 15 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am o experienta buna in legatura cu minecraft deorece am jucat de cand eram mic dar uneori am facut pauze. Stiu majoritatea lucrurilor in minecraft si de pe acest server deoarece am jucat o periaoda lunga de timp pe el.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:26 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Eu ma numesc Dragos si am 15 ani, pe server ma comport in mod civilizat si nu injur pe nimeni, muncesc la casa mea deoarece vreau sa o fac cat mai mare. Eu sunt activ in jur de 5 ore pe zi!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa ajut oamenii si sa le mentit captivitatea pe acest server prin ajutorul acordat. Chiar si cand nu eram helper mi-a placut sa ii ajut pe cativa dintre persoanele noi de pe server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Beneficiile pe care le aduce prezenta mea in cadrul grupului: Pot sa le mentin captivitatea pe acest server, ii pot ajuta foarte detaliat, pot uneori sa mai fac eventuri cu intrebari legate de minecraft si server ( prin acest lucru o sa mai afle si ei cateva comenzi daca nu le stiau)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Actualii helperi sunt foarte civilizati si foarte buni in ajutarea oamenilor. Cel mai bun dintre ei a fost Mathju ( el a fost primul care m-a ajutat inca de la inceput) Ceilalti sunt si ei buni!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece acest server a fost primul server ca chiar mi-a placut foarte mult deoarece  acest server are niste helperi foarte activi! Acest lucru mi-a placut foarte mult si deoarece se fac multe eventuri!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:5, deorece de 5 zile joc pe acest server
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, bine inteles
16) Alte mentiuni:Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc:MisticHeart13

Varsta:13 ani fac 14 in iulie

De cat timp joci Minecraft?:joc din vara lui 2016 

Poza /ar check(mai jos)

Poza cu o constructie(mai jos)

World edit stiu cat de cat sa folosesc,dar nu chiar asa bine

Am citit regulamentul

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nu pot pune imaginile in aceleasi postari,asa ca le pun separat(imaginea cu constructia,daca nu e suficient mai am)

 

2017-03-10_17.20.55.png

Edited by MisticHeart13

Share this post


Link to post
Share on other sites

 a) A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

Ar check-ul

2017-03-10_17.40.22.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ONii
2) Varsta:  17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta destul de buna, joc de 4 ani , de cand era serverul a lui George_Mihai.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu,nu am avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zii, 13 ore si 42 minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un baiat ok, cu simtul umorului si foarte calculat. Imi place sa-mi fac prieteni noi.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Abilitatea de a muncii in echipa si ambitia mea.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un om capabil pentru functie si foarte muncitor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste membrii ok. (Nu-i cunosc pe tot)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul pe care am invatat sa joc.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da.
16) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau si eu sa dau test de builder atat

NickName in joc: seby

- Varsta:APROAPE 14

- De cat timp joci MineCraft?:DE 4ANI

- Poza cu /ar check:1 ZI 18 ORE

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):NU AM DIN PACATE CA A FOST WIPE DAR DAU TEST DE BUILDER NU MI PASA STAU PANA DIMINEATA IL DAU

- Stii sa folosesti WorldEdit?:DA STIU //POS 1 //POS 2 CHESTII

 

- Ai citit regulamentul?DA DACA V-OI FI ACCEPTAT FAC ORICE LA ORICE ORA GG

 

(Dupa ce postati aceasta cerere un mambru al grupului [Admin] se va teleporta la locatia protectiilor dvs. eventual ve-ti fi contactat in joc pentru a prezenta mai meticulos creatiile

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, seby131421 said:

vreau si eu sa dau test de builder atat

NickName in joc: seby

- Varsta:APROAPE 14

- De cat timp joci MineCraft?:DE 4ANI

- Poza cu /ar check:1 ZI 18 ORE

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):NU AM DIN PACATE CA A FOST WIPE DAR DAU TEST DE BUILDER NU MI PASA STAU PANA DIMINEATA IL DAU

- Stii sa folosesti WorldEdit?:DA STIU //POS 1 //POS 2 CHESTII

 

- Ai citit regulamentul?DA DACA V-OI FI ACCEPTAT FAC ORICE LA ORICE ORA GG

 

(Dupa ce postati aceasta cerere un mambru al grupului [Admin] se va teleporta la locatia protectiilor dvs. eventual ve-ti fi contactat in joc pentru a prezenta mai meticulos creatiile

 

Edited by seby131421

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlad123 - Acceptat pentru teste

MisticHeart13 - Respinsa

seby - Respins . Citeste regulamentul forumului , punctul 5 : 

Puteti posta in continuare cererile voastre!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, seby131421 said:

cerere de builder

NickName in joc:emilia

 

- Varsta:aproape 14

- De cat timp joci MineCraft?:4 ani

- Poza cu /ar check:am expert am ore nu este o problema

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):nu am din pacate ca a fost wipe am lipsit ceva timp

 

- Stii sa folosesti WorldEdit?:da

- Ai citit regulamentul?da SUNT LA CURENT

Share this post


Link to post
Share on other sites

am facut o vila maine s-o vedeti sau chiar acu daca vreti e frumoasa am lucrat la ea special pt test

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...