Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

IgorasĀ - Acceptat pentru teste.

maks79 -Ā Respins. Nu ai numarul necesar de ore.

Dragoszew -Ā Acceptat pentru teste.

ONii -Ā Acceptat pentru teste.

Ā 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.Ā Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri suntĀ interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati inĀ PrivatMessageĀ aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Ā BaiatulCuFite
2) Varsta:Ā 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Am o experienta de 2 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā Da, am fost admin pe alte servere.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day and 10 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Stau online 2-3 ore pe zi, mineresc , imi Ā construiesc case ,mai donez itm,dau monney la saraci
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā Da,pot lucra in grup
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt foarte generos
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?Restul helperilor sunt si eu activi si generosi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca vreau sa ajunga o comunitate mare
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Deocamdata am 0 voturi fiindca nu am mai votat de la wipe
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā Da
16) Alte mentiuni:Ā In relitate Ma numesc Mihai Marius Aurelian am o sora si un frate Ā care nu se inteleg deloc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: R3Z3L

- Varsta: 19

- De cat timp joci MineCraft?: aproape 6 ani

- Poza cu /ar check:Ā 

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):Ā 

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da

- Ai citit regulamentul? Da

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/12/2017 at 2:00 AM, seby131421 said:

am facut o vila maine s-o vedeti sau chiar acu daca vreti e frumoasa am lucrat la ea special pt test

Ā 

On 3/12/2017 at 2:10 AM, seby131421 said:

eu chiar am muncit

Ā 

Te rog de acum incolo sa fii mai atent unde si ce postezi, altfel vei fi sanctionat. Nu te grabeste nimeni, faci un singur post si aia e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Skymat
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Eu ca si jucator de minecraftĀ  am experienta in contructii , amenajari,si minat !!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: NU , pentru ca am jucat numai pe serverul MC.eGaming.ro cu o mica pauza de 1 an !!
6) Ai citit regulamentul serverului?: DA ..
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12 ore si unpic
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) PaiĀ  comportamentul meu pe server este decentĀ  , am cateva capodopere facuteĀ  (VRazavan Stie =] )Ā  Si voi mai face multe altele !!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā  Io zic ca da !!Ā  (Nu chiar mereu doar la ce ma pricep)
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Ā  1. Sa ajut playerii (sa dau sfaturi) 2.SA ajut serverul cu ce pot :D
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Ā  Prezenta mea in cradul grupuli va aduce mult ajutor din partea mea :D
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Actualii membri ai grupului Helper Misepari foarte Buni :D
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru al face cel mai tare server De Minecraft !!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3 - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā  Eu zic ca da , acum depindeĀ  de OWNERII serverului adac ma vor accepta !!
16) Alte mentiuni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: xError404
2) Varsta: 11
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā 4 aniĀ Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā  5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:nu
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Minerală, Ć®ncercaÅ£i să găsiÅ£i hackeri şi vorbesc oamenilor
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā  Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā Ā  10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imposibil de găsit hackeri pe server chiar 11 ani
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: pot preveni hacker intrarea pe server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: cool, vorbesc cu unele o dată Ʈntr-un timp
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Ǝmi place pentru a ajuta oamenii care au nevoie
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?1
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:
16) Alte mentiuni:chiar 11 ani pot ajuta multi oameni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi vrea sa devin helper pe survival casa va ajut cu serverul !Ā 

Nume in joc:Ā magh

Edited by magh

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.09.2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc:LeqqitHackerĀ 
2) Varsta:18Ā 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nuĀ 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:expert
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:nuĀ 
6) Ai citit regulamentul serverului?:nu,dar o sa il citesc
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:22 ore,41 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:sunt in clasa a 12-a,fac inot de performanta,muzica,mai joc fotbal ocazional si intru in fiecare zi pe server
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da potĀ 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:am avut un server de minecraft si puteam tine pasul,dar nu mai am serverul
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Iasi putea inveseli si as putea sa bag hackerii mai repede in jail
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:pai Vlad123 este un helper minunat si cred ca si ceilalti sunt
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:ca sa se dezvolte mai mult si sa aibe mai multi playeri si pe celelalte mini-gameuri
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:8 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:DaĀ 
16) Alte mentiuni:sper sa fiu acceptat ca imi doresc tare mult

Ā 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Ā NimeniAltu
2) Varsta:Ā 10 ani (februarie 2007 zi 27)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā NuĀ 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā Sunt expert in minecraft din 2013 Ā pana acum
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?:NormalĀ 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12 ore sper sa fie bine
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ā Eu intru pe acest server nu de placere ci ca imi place sunt foarte activ va multumesc!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā Eu consider ca da eu va ajut daca este nevoie sper sa ma acceptati
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ā Pe mine ma face ca sunt menit pentru aceasta sarcina: 1 ajut playeri 2 cine nu sti un lucru din eGaming i zic
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ā Beneficiile sunt ca eu ajut playeri care nu prea sunt buni si am idei foarte bune
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā Eu i descriuc ca niste buni helperi si ca niste buni prieteni
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Ā Eu vreu sa ajut acest server pentru ca imi place serverul
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Pana acum 1 ieri am inceput sa vad acest server
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā Eu sunt sigurĀ 
16) Alte mentiuni:Sper sa fie bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

emilia - Respins/a

R3Z3L - Acceptat/a

Ā 

Cei care au fost acceptati si nu ma gasesc intratĀ in joc pentru a da testeleĀ imi puteti trimite un mesaj privat pe forum cu ora la care va pot gasi intrat/intrata pe joc.

Puteti posta in continuare cererile voastre!

Ā 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Ā 

Ā 

Ā 

On 10/20/2016 at 7:58 PM, VRazvan said:

1) Nickname in joc:Ā AlezzyoRo
2) Varsta:Ā 15 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā destulaĀ 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā Admin am donat pentru el
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da de 4 ori
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day si 39 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ā O sa fac orice ca sa fiti multumiti
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā Da consider
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ā Am obsv ca uni playeri fac spam,injura,te ameninta cu alti admini!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ā Ma va considera un helper demn de Ā sarcinile date
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā Sunt foarte prietenosi demn de meseria lor si isi fac treaba bine
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Ā Ca sa Ā fie si mai frumos cu playeri multumiti de server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7 voturiĀ 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā Cred ca sunt
16) Alte mentiuni: la intrebarea 14)Ā 7 voturi pentru ca am avut o problema de 5 zile am plecat in franta si nu am avut pc miam luat deabea azi la intrebarea 15)

nu prea sunt sigur ca ma descurc daca ma intrebati ce treaba o sa fac in echipa stiu sa raspund dar la minecraft e mai greut cu blocurile noi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

BaiatulCuFite -Ā Respins. Cerere incompleta.

Skymat -Ā Acceptat pentru teste.

xError404 -Ā Respins. Cerere incompleta.

magh -Respins. Aceea nu este o cerere, este o bataie de joc.

LeqqitHacker -Ā Respins. Nu ai citit regulamentul!

NimeniAltu -Ā Respins. Nu ai numarul de ore necesare.

AlezzyoRo -Ā Respins. Cererea ta nu ma convinge.

Ā 

Ā 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.Ā Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri suntĀ interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati inĀ PrivatMessageĀ aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Ā AlezzyoRo
2) Varsta:Ā 15 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:da normal
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā joc de 2 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā AdminĀ 
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day 1h si 39 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: lucrez,imi fac casa,imi maresc locul etc..
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: sa invat playeri ca trebuie sa respecte echipa
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:un beneficiu enorm sunt foarte activ
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā sunt buni ,de treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: sa fie mai populat si sa aive mult noroc
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā da detin tot ce trebuie
16) Alte mentiuni:Ā ce sa zic altceva astept raspunsul de la voi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Ā  tApusc
2) Varsta:Ā  13 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā  Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ā Stiu multe comenzi de helper.Stiu regulile si imi place sa ma joc mult!Sunt foarte activ!!!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā  Da am avut.Builder,owner,operator,helper si moderator!Pe mai multe servere de aceasta cred sa sunt potrivit pentru acest grad!
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Nu am multe ore dar sunt activ si cred ca o sa fac o treaba buna!
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ā Sunt foarte activ.De exemplu ieri am stat 2 ore si nu afk.Imi plafe sa ma joc minecraft.Stiu tot ce trebuie si sunt prieten cu ctiva membrii din staff pe care i-am cunoscut!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā  Da,pentru ca sunt foarte intelegator si Ā prietenos
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Stiu toate comenzile necesare.Stiu regulamentul.Stiu ce trebuie sa fac in diferite Ā cazuri.Am facut si pe alte servere parte din staff si m-am descurcat!!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) sunt activ si playerii cand au probleme eu ii pot ajuta!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) sunt foarte tari.Imi plac si sunt foarte prietenosi.RESPECT!!!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ā Pentru ca imi place serverul si nu o sa las ca niste codati sau oamenicare injura si fac doar probleme sa strice distractia altor playeri!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Nu prea stiu :DĀ Cred ca 4-5 votezd efiecare data cand intru pe server chiar daca stau 10 min.Pot sa intru doar si sa votez cand sunt ocupat cu altceva :D
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā  Da,si nu mint!!!
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat!Chiar daca nu am orele necesare pentru ca doar asta imi lipseste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-Nickname:BCSILYM

2-Varsta:13 ani
3-Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā Nu.
4-Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Pai...joc minecraft de aproximativ 3 ani.
5-Ā Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā Da,am avut.Am fost Builder, Helper, Admin si Owner.
6- Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7-Cat timp ai activ in prezent pe server?: 1 zi si 10 ore.
8-O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ā Pai... nu folosesc hack-uri si nu injur, eu zic ca ma potrivesc pentru grad. :)Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā 

9-Ā Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā Da, eu spun ca ma voi intelege cu totiĀ 

10- Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ā Pai eu am mai fost helper pe alt server o perioada destul de indelugata(3 luni).
11-Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Eu spun cu cat suntem mai multi o sa putem face server-ul si mai bun decat este.Mie nu imi plac playerii care folosesc hack si care injura si nu voi permite sa mai faca acest lucru.
12-Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā Nu cunosc prea bine helperii server-ului, dar cand sunt on se comporta foarte bine si par super de treaba si eu cred ca pot fi la fel.
13- De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Ā Pentru ca imi place super mult server-ul , iar staff-ul e super de treaba si as vrea si eu sa contribui la imbunatatirea lui.
14-Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: Am votat de 9 ori.
Ā 15-Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā Da, cred ca ii pot ajuta pe toti.
16-Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptata si sa ii pot ajuta pe toti cand au nevoie de mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Ā  RatonulVesel
2) Varsta:Ā  23
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā  Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Depinde de cerinte, cred ca ma clases la un nivel Mediu
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā  Helper Builder Co-Owner
6) Ai citit regulamentul serverului?: Periodic( sa nu am vre-o surpriza )
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 6 zile , 5 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) -
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā  Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) -
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Panarama si distractie :))
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) De treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) -
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7 cred
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā  Da
16) Alte mentiuni:Ā 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AlezzyoRo -Ā Acceptat pentru teste.

tApusc -Ā Acceptat pentru teste.

BCSILYM -Ā Acceptata pentru teste.

tallerken -Ā Respins. Asta nu e cerere, e bataie de joc.

RatonulVesel -Ā Acceptat pentru teste.Ā 

Ā 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.Ā Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri suntĀ interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati inĀ PrivatMessageĀ aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

) Nickname in joc:Ā  AndreiKill
2) Varsta:Ā  14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā  Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai, am inceput sa joc minecraft de candĀ  aĀ  aparutĀ  versiunea 1.4.7,Ā  siĀ  adoram sa ma joc survival , acum ma pricep extrem de bine.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, dar pe alte jocuri am avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day, 5 hours and 55 minutes : http://prntscr.com/emrbuk
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai in weekend as zice ca sunt online destul de mult(intre 3-6 ore), iar in timpul saptamanii intre 1-3 ore , nu cred ca o sa intru in fiecare zi in cursul saptamanii , dar in weekend 100%.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā  Sigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru ca stiu sa ajut playerii, si pentru a avea un server cu oamenii care nu injura,jignesc etc.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Voi avea grije cu cei care injura, cei care folosesc Caps-ul mereu etc. Si voi ajuta playerii care sunt noi si nu se pricep.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Activi si priceputi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru ca e multa lumea care are nevoie de ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am votat doar odata , dar voi incepe sa votez de cate ori voi putea. http://prntscr.com/emrfv9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur, daca nu aveam habar de nimic, nu mai faceam cererea.
16) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Ā Rossi
2) Varsta:Ā 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Paui joc minecraft din 2011 si ma pricep in ceea ce construiesc si ceea ce fac !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā Da pe (Ducadu) VIP . pe mai unu nu mai stiu cum se numeste am avut moderator si mai multe etc..
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da. de 3 oriĀ 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 5 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Ma trezesc dimineata la ora 06:00 ma joc pana la ora 07:30 ma imbrac ma duc la scoala cand vin de la scoala la ora 14:00 mananc si ma joc pana la ora 15:10 si dupa plec la antrenamente si cand ma intorc la ora 18:10 fac teme de la ora 19:10 pana la ora 23:00 23:40
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā  Da de ce nu ! I respect si ma respectaĀ 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai imi place si ma simt mai increzator cand ajut playerii de pe serverul eGaming si e distractiv deoarece se fac multe evenimente si playerii se bucura de aceste evenimente !
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu deobicei raspund la toata lumea si Ā i ajut la orice ora si oricand !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt foarte de treaba, cand am avut nevoie de fiecare data a fost un VIP HELPER Admin si ma ajutat oricand !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Ā (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa vina playeri noi si sa-i spun despre acest server minutat , despre continutul lui Ā si este dintre cele mai preferate servere ale mele !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Deocamdata 2Ā 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā Desigur ca da! La orice ora , oricand ,si oricine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ABONATI-VA

Edited by DanielDaniell
Nu ai voie sa faci reclama altor servere de minecraft!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: CalinVasile



2) Varsta: 10



3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da



4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3 ani.



5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu



6) Ai citit regulamentul serverului?: Da



7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:35 ore



8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Petrec invatand diferite lucruri interesante ori jucanduma pe serverul dumneavoastra



9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.



10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti.



11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.



12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste helperi foarte buni



13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place cu adevarat.



14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 20



15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da am destule cunostinte
Ā 

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Pickaxe

- Varsta: 15

- De cat timp joci MineCraft?: 6 ani cu pauze destul de mari.

- Poza cu /ar check:Ā https://ibb.co/cjirdv

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): Ā https://ibb.co/kxOk5a
https://ibb.co/fB7pWF
https://ibb.co/dQdwBF

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Am folosit mai demult cand eram builder pe alte servere dar acuma va trebuii sa refolosesc comenzile sa mi le amintesc.

- Ai citit regulamentul?: Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Ā NateNorth


2) Varsta:Ā 20


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Ā Nu


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ā Pot spune ca am fost alaturi de acest joc inca din prima zi. Am inceput sa joc din ziua in care a aparut 1,1


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Ā Am avut,am fost moderator si helper,din pacate nu pot spune ca sunt expert (deci as avea nevoie de coaching)


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:La ultima verificare 27 ore si 20 min :)


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ā Pot spune ca din cauza varstei sunt o persoana linistita siĀ am un comportament civilizat.


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Ā Da


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ā Nu pot spune ca sunt cel mai bun pentru a face trb asta dar pot spune ca am experienta si pot incerca sa calmez unele situatii si sa ajut comunitatea cat de mult pot.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Ā Cred ca sunt capabil sa contribui cu ideei noi care ar face serverul mai bun si mai popular.


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Ā Pot spune ca staff-ul isi face trb si tine comunitatea fericita(cu exceptia micilor probleme). Consider ca pedepsele sunt corecte.


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Ā Ā Stiu ca pot sa fac mai mult decat sa fac cateva casute pe un server si vreau sa imi ajut colegii.(scz pt numarul mic de cuvinte)


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In total cred ca 27.(nu sunt 100% sigur de acest raspuns ,dar undeva in jurul acelui numar)


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Ā Nu pot spune ca stiu absolut tot despre acest joc si sunt convins ca nimeni nu stie ca raspunda la orice intrebare imediat. Deci in concluzie pot spune ca stiu destule incat sa ajut dar sunt unele domeni in care nu am asa de multe experianta.


16) Alte mentiuni:I LIKE PUMPKIN PIE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...