Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

Nickname in joc: eduard1948

 

Varsta: 16

 

Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: mai mult de 3 ani nu stiu exact

 

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da, am avut si cateva sv proprii

 

Ai citit regulamentul serverului?:da

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:23 (la ora 11:43 data 28/04/2017)

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: arat respect daca si persoana sau persoanele cu care comunic imi arata accesi chestie, sunt intelegator si cam atat 

 

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da

 

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut si ador jocul cinstit  fara hack-uri

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: sunt activ dimineata , si dupa mine cred ca e ceva important deoarece majoritatea dimineata sunt la munca/scoala

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: staff cam tanar ( zic tanar deoarece imi pot da seama de varsta lor dupa comportament)

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: deoarece am mai jucat si inainte de wipe si mi-a placut si vreau sa ajut comunitatea sa urce undeva mai sus pe romania sau de ce nu sa dezvoltam sv pt toata europa.

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 11

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

 

Alte mentiuni: -

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vio07 -  Respins. Nu ai acordat like primului post

IgorYTB-  Respins. Nu ai acordat like primului post

Thrandr-  Respins. Nu ai acordat like primului post

eduard1948-  Respins. Nu ai acordat like primului post

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: eduard1948

 

Varsta: 16

 

Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: mai mult de 3 ani nu stiu exact

 

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da, am avut si cateva sv proprii

 

Ai citit regulamentul serverului?:da

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:23 (la ora 11:43 data 28/04/2017)

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: arat respect daca si persoana sau persoanele cu care comunic imi arata accesi chestie, sunt intelegator si cam atat 

 

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da

 

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut si ador jocul cinstit  fara hack-uri

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: sunt activ dimineata , si dupa mine cred ca e ceva important deoarece majoritatea dimineata sunt la munca/scoala

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: staff cam tanar ( zic tanar deoarece imi pot da seama de varsta lor dupa comportament)

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: deoarece am mai jucat si inainte de wipe si mi-a placut si vreau sa ajut comunitatea sa urce undeva mai sus pe romania sau de ce nu sa dezvoltam sv pt toata europa.

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 11

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

 

Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

        

 

 

1) Nickname in joc: IgorYTB
2) Varsta: 12
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Expert ca survival , ca pvp nu ma prea pricep si am cam 3 ani de minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da am avut, si gradul a fost de helper.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  2 zile 4 ore si 25 de min , pana acum.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Ma trezesc, mananc , fac temele (daca am) , ma joc , iar masa  si apoi doar joaca (mc,smite,warframe etc.).

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da pentru ca stiu deja toti helperi, aproape toti moderatori si cativa admini.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai ajutat servare de genul asta si cred ca accest server ar avea nevoie de mine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Mai multa distractie (imi place sa glumesc cu playerii)  si  as putea sa rezolv probleme pe survival.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte foarte foarte foarte mult ne ajuta pe toti , pe mine , restul playerilor/jucatorilor si sunt draguti cu noi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Cred ca accest server are nevoie de mine pentru ca stiu cum sa vorbesc cu playerii , cu restul staffului si ar avea nevoie de mai multi helperi activi (ca mine daca o sa fiu acceptat)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Nu-ma injurati doar ca am votat de 3 ori. Scuze.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Nu stiu sigur , eu zic da , dar daca fac o greseala imi place sa invat sa nu o mai fac. Nu stiu ce inseamna "test" dar vom vedea.
16) Alte mentiuni: Iubesc servarul si daca nu o sa fiu acceptat nu o sa fie mare suparare inca o chestie , cand nu e vacanta si incepe scoala desigur ca nu o sa fiu pe server deci nu pot garanta ca dupa vacanta o sa fiu on mereu. Pai va iubesc pe toti si sa vedem ce se va intampla mai departe.                                             -Dan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites


1) Nickname in joc: Thrandr
 
2) Varsta: 15
 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu!
 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft din 2012,am 5 ani experiență.
 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da,am avut admin pe un server dar s-a inchis :(
 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi,3 ore si 23 de minute
 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma numesc Robert,am 15 ani sunt din Braila.In viata de zi cu zi sunt un baiat de treaba,ajut lumea cu orice posibil si nu zic nu la provocari.
 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,pot!
 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Doresc sa ajut playeri,cu orice.
 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Sunt activ destul de mult si pot ajuta destul de multi playeri noi
 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt de treaba,vreau sa fiu si eu ca ei.
 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece sunt activ cam 3 ore in cursul saptamani si 5 ore in week-end si pot ajuta multi playeri care au nevoie de ajutor,mai bine zis playeri noi.
 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am 8 voturi.
 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da,detin acest bagaj.
 
16) Alte mentiuni:Astept raspunsul :);am acordat like primului post

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Skrilles
2) Varsta:  13 ani 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am o experienta de 3-4 ani ! 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da, am mai avut de doua ori helper pe alte servere de Minecraft
6) Ai citit regulamentul serverului?: In 90% Da !!!
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: In cunctia /ar check am 25 ore 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) In fiecare zi cu zi jucata pe serverul eGaming invat cate o chestie mica sau mai mare pe care nu o stiam bine sau deloc :) !!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da , eu cred ca da deoarece am vazut alti helperi sau moderatori si eu cred ca pot sa devin un helper !
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Am experienta de a ajuta alte persoane care nu prea stiu sa se joace acest joc !
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Beneficia de a ajuta alti oameni !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Pot sa descrie acest grup de helperi sunt buni cu oameni si ne ajuta !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece am o activitate pe acest joc de 3-4 ani si vreau sa ajut alte persoane care nu au experiente in acest joc !!!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Eu am acordat 9 voturi 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da eu cred ca da !
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat in acest grup al helperilor !!! 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eduard1948-  Respins. Cererea a fost copiata si repostata/Nu ai dat like primului post.

IgorYTB- Respins. Cererea a fost copiata si repostata.

ThrandrRespins. Cererea a fost copiata si repostata.

Skrilles - Respins. Cererea ta nu ma impresioneaza/Nu ai respectat numarul de cuvinte/Argumenteaza descrierea ta.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: Skrilles
2) Varsta: 13 ani 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Experienta mea de jucator este una foarte buna , deoarece am o experienta de 3-4 ani in acest joc si stiu cam totul despre joc numit Minecraft !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am mai avut functii de helper pe alte doua servere de Minecraft !!
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da , in mare parte stiu cam tot !!
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am fost activ , pe functia de /ar check am 1 zi si 1 ora 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Ma numesc Alex imi place sa ascult muzica , nu imi place scoala dar am note bunicele , comportamentul meu de zi cu zi este foarte bun !
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , eu consider ca pot sa lucrez in grupul de Helperi de pe acest server !
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deoarece stiu sa vorbesc cu oameni si stiu cum sa ii calmez sau sa ii ajut in acest domeniu al minecraftului !!!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Un ajutor in plus si as putea sa ii ajut pe ceilalti care nu stiu da se joace sau au problece cu alte chesti !!!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Nu prea pot sa ii descriu deoarece ei stiu ce fac si eu as putea sa fac ca ei in grupul de helperi !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece imi place acest server si vreau sa ma tin de treaba si poate pe viitor o sa am si eu un server !

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am acordat 10 voturi 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da deoarece am citit regulamentul si stiu ce trebuie sa fac !!!
16) Alte mentiuni:Sper ca de data asta voi fi acceptat

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites


1) Nickname in joc: Thrandr
 
2) Varsta: 15
 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu!
 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft din 2012,am 5 ani experiență.Am invatat Minecraft si am aflat de el de la varul meu, el m-a ajutat si m-a invatat tot ce stiu despre Minecraft.Inteleg majoritatea jocului si ma consider avansat la el.
 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da,am avut admin pe un server mai vechi.
 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da, de vreo 5 ori
 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi, 12 ore, 55 minute (ora 13:16, data 30.04.2017)
 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma numesc Robert,am 15 ani sunt din Braila.In viata de zi cu zi sunt un baiat de treaba,ajut lumea cu orice posibil si nu zic nu la provocari.
 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,pot!Sper ca ma voi intelege cu ei si ca ei se vor intelege cu mine pentru ca, daca voi fi acceptat, voi fi 'bobocul' grupului de helperi eGaming de pe Minecraft, desigur :).
 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Doresc sa ajut playeri,cu orice.Dupa cum am spus pe la inceput , cunosc majoritatea jocului si secretele lui, asa ca voi incerca cat mai mult cu putintasa ajut jucatorii acestui server, si de ce nu, si serverul.
 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Sunt activ destul de mult pe zi si cred pot ajuta destul de multi playeri noi.Am o experienta indelungata in jocul acesta, si cred ca beneficiul acestui grad ar fi pe primul loc ajutorul jucatorilor acestui server.
 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt de treaba,vreau sa fiu si eu ca ei.Cu un grad, chiar si cel mai mic, oamenii te considera special, dar eu nu vreau sa fiu asa.Vreau sa fiu acceptat pe server ca un player normal, fara beneficii sau avansuri fata de altii, voi incerca sa fiu ca toti ceilalti, cei incepatori sau avansati.
 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece sunt activ cam 3 ore in cursul saptamani si 5 ore in week-end si pot ajuta multi playeri care au nevoie de ajutor,mai bine zis playeri noi.
 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am 9 voturi.
 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da,detin acest bagaj deoarece, daca stii regulamentul serverului foarte bine si joci jocul asta de mult timp, problemele legate de acesta ti se par un fleac.Eu personal, sunt experimentat in asta, asta este doar parerea mea.
 
16) Alte mentiuni:Nu mai am nimic de adaugat, doar un joc placut in continuare celor care se uita peste cererea mea acum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: eduard1948

 

Varsta: 16

 

Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: mai mult de 3 ani 

 

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da, am avut si cateva sv proprii

 

Ai citit regulamentul serverului?:da

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:o zi si 10 ore

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: arat respect daca si persoana sau persoanele cu care comunic imi arata accesi chestie, sunt intelegator si cam atat 

 

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da

 

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut 

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: sunt activ dimineata , si dupa mine cred ca e ceva important deoarece majoritatea dimineata sunt la munca/scoala

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: staff cam tanar ( zic tanar deoarece imi pot da seama de varsta lor dupa comportament)

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: deoarece am mai jucat si inainte de wipe si mi-a placut si vreau sa ajut comunitatea sa urce undeva mai sus pe romania sau de ce nu sa dezvoltam sv pt toata europa.

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

 

Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

eduard1948-  Acceptat pentru teste.

ThrandrAcceptat pentru teste.

Skrilles - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Fertiq
2) Varsta:  15 Ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu , nu deţin .
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Experienţă în Minecraft am destulă , de circa 3-4 Ani . Ştiu cum se mănâncă un grad de 'Helper'
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Am mai avut pe servere nepopulate [ 10 - 15 playe-ri maxim ] , funcţia de Operator / Moderator .
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da , şi voi citi fiecare update care va fi adăugat la el .
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): În mmentul de faţă , nu pot să spun că am un comportament foarte decent , dar dacă voi primi funcţia de 'helper' , acesta se va schimba radical . Activitatea mea e bună , în jur de 4-5 ore pe zi , ajut playe-ri cu întrebari .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da , desigur .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece snt activ şi sunt dispus să ajut Membrii noi şi fără cunoştinţe .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitatea mea zilnică , ajutarea playerilor , etc.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu zic că sunt destui de buni , şi activi [ Unii ]
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deaorece îmi place acest server şi doresc să ajut cu support-ul meu .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da , sunt destul de sigur . 
16) Alte mentiuni: Sayonara'

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Titan_Ionut
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Am o experienta foarte indelungata de aproximativ 

de cand am inceput sa joc prima data minecraft si m-a pasionat acest joc.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Builder(pe acest server),Owner,Helper,Supervizor.

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:5 ore cu acest cont 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Loialitatea mea de player pe acest server si intelepciunea fata de ceilalti playeri de Owner si de alti playeri cu rank mai mare.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai in primul rand activitatea mea si priceperea in acest joc m-au facut sa cred ca sunt benefic acestui grup.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Niste playeri si oameni minunatii ,cand am avut nevoie de ceva mereu m-au ajutat.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Deoarece acesta nu este un server fantoma ca si celalate pe care am mai jucat si vreau sa devin cel mai cunoscut player de pe server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 voturi(pe acest cont).
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat!

Edited by drogila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jurre

14 ani 

nu

 experienta de 7 ani

da 

da la citit mia placut

2 zile si 6 ore

zi de zi joc fotbal  nu ma bat  imi place sa ajut

pot lucra cu ei ca imi place si vreu sa ajut

findca vreu sa fac  servarul sa  fi frumos si   vreu sa ajut

 pot ajuta la multe chesti comenzi depilda

imi place de helpari cu toti care iam cunoscut pana acum ma inteles bine

findca este servarul meu favorit si vreu sa ajut si alti playeri sa poata sa fie cat mai bine pentru ei

11 voturi

da il detin sper sa ajung helper sa ajut playeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nickname in joc: AnamariaC.
2. Varsta: 17 ani.
3. Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4. Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc acest joc de la versiunea 1.5.2 însă am avut și întreruperi, nu am jucat constant!
5. Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu am avut niciodată vreo funcție pe alte servere însă nu e târziu.
6. Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7. Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi și 22 de ore în momentul de față (46 de ore)
8. O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt o fire prietenoasă și copilăroasă de fel, însă dacă sunt calcată pe nervi mă schimb radical. Îmi place să vorbesc cu playerii în limita bunului simț. Activitatea mea preferată pe minecraft este minatul.  Sunt competitivă deci îmi place să fiu mereu în top, de aceea sunt și pe 2 la minat. În  rest pe server îmi place să pescuiesc, să contruiesc și să cresc nivelul job-urilor.
9. Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur, nu aș vedea o problemă în comunicarea cu aceștia.
10. Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Consider că sunt o fire deschisă, ceea ce mă ajută să comunic cu toate persoanele. Îmi place să ajut, de aceea am și aplicat pentru acest post.
11. Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: În mare parte ar ajuta server-ul să se desfășoare într-un mod armonios, aș ajuta acest server.
12. Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Până acum membrii sunt activi, și când sunt on ajută playerii care nu se descurcă.
13. De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Îmi doresc să ajut începătorii, știu cum este să fii la început și să nu ai cunoștințe. Este bine să oferi pe mai departe ce ai învățat!
14. Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 9 voturi, dar vor crește cu timpul.
15. Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu asta îmi doresc, deci presupun că o să fie bine.
16. Alte mentiuni: Mulțumesc indiferent de răspuns!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fertiq -  Acceptat pentru teste.

Titan_Ionut - Respins. Nu ai numarul de ore necesare (24) revino cu o alta cerere dupa ce ai atins acest numar.

Jurre -   Respins. Nu ai respectat modelul de cerere/Nu ai acordat like primului post.

AnamariaC - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)nickname in joc:Jurre

On 10/22/2016 at 3:35 AM, TAPACy said:

 

2)Varsta:14 ani

 

3)Deti cont de Minecraft  cumparat:nu

 

4)Ce experienta ai ca si jucator in Minecraft:7 ani

 

5)Ai avut vreodata functi pe alte servere:da

 

6)Ai citit regulamentul servarului:da la citit

 

7)cat timp ai activ in prezentpe server:2 zile si 7 ore

 

8)o scurta descriere personala a  comportamentului si activitacilor tale de zi cu zi:imi place sa ajut nu sunt rauB-)

 

9)Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup:da consider ca pot si vreu sa ajut cat mai mult

 

10)ce te face sa crezi ca esti menit pentru acesta sarcina:-

 

11)ce benifici ai  aduce prezent  in cadrul gruplui:depinde  ce vre  sa zica

 

12)cum poti descrie actualii membri ai greuplui de helperi:imi place de ei   si ma inteleg bine cu ei

 

13)De ce vrei sa oferi  servarului  MC.eGaming.RO?:vreu sa ajut servarul ca e preferatul meu

 

14)Cate voturi ai acordat  pana acum servarului:11-12 voturi

 

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca deti bagajul de cunostinte necesare sa ajuti jucatori?:o sa mai invat pe parcurs

 

16)alte mentiuni:-

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Barbarian
2) Varsta:  16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta destul de buna zic eu , joc minecraft din 2013
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Am avut functia pana de operator (am si avut server de minecraft)
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit si sunt de acord cu regulamentul serverului.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Barbarian'/ 1 ziua 2 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  O persoana calma si intelegatoare pentru propunerea unui lucru.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Din experienta pe care o am sa pot ajuta la rândul  meu si pe ceilalti.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sa ajut jucatori noi pe server cat si pe ceilalti cu informati legate de server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De treaba , comunicativi si ajuta repede la intrebarile puse.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ai ajuta pe jucatori cat si pe ceilalti daca e nevoie si se poate la cerintele date.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni: Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Mike98
2) Varsta: 18
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc minecraft de  la  1.4 deci cam din 2012. Stiu majoritatea lucrurilor .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, Helper de 2-3 ori
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 147 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Ajut cu informatii cand cineva are nevoie de ajutor .In general stau cu ochii pe /ah si cumpar chestii ieftine si le revand. Construiesc chestii si ma plimb. Sper sa gasesc un oras  :)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Ioanicii mi-a zis ca ma potrivesc. In acelasi timp am experienta de helper destul de multa.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Am observat ca sunt on si cand nu prea e staff pe server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Cum sa ii descriu? Isi fac treaba dar unii sunt cam iertatori.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Pentru ca joc pe server si pentru ca m-a rugat ioanicii frumos :))
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 17
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  NEWTV
2) Varsta: 17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am destula experienta pentru a avea helper, joc de la aproximativ 9 ani Minecraft, cu pauze, desigur. In 24 ore am reusit sa fac cel putin 7 case, am o avere destul de mare, 1kk + o casa. Joc Minecraft inca de cand era 1.3.5, cele mai frumoase amintiri le am pe 1.5.2.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da, majoritatea functiilor au fost de Operator, pe servere de 100 playeri deoarece o mica parte din banii alocati catre host veneau de la mine.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Momentan, in prezent, am 24 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Ma numescc David, am varsta de 17 ani si sunt un baiat foarte de treaba, deschis la inima. Ma trezesc, ma spal pe dinti, ma duc la liceu, c-am asta-i rutina mea. Vin acasa, si ma joc la calculator, am admin pe 3 servere de CS 1.6, si urmeaza aici, pe Minecraft, sunt destul de responsabil si imi fac treaba ca la carte.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Pot lucra si acum, ca membru, desigur ca pot.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt un baiat calm, scriu corect gramatical si nu prea ma incurc, sunt hotarat si asa voi ramane mereu. Pot ajuta playerii deoarece am rabdare, si acum ii ajut.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Le voi da noi venitilor sfaturi, si le voi da informatii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Imi plac actualii membri ai grupului de helperi, se descurca, vorbesc corect gramatical si au un comportament destul de ok. Ii ajuta mereu pe playeri.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Deoarece simt nevoia sa ajut acest server (nu-s milos), as vrea sa-l ajut din toate punctele de vedere, poate voi atribui cu bani si la host, vedem cum ma descurc. Oricum, vad ca nu prea mai sunt helperi, Pick a luat mod, xSpritz nu prea mai frecventeaza pe server, este loc si pentru mine.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da.
16) Alte mentiuni: Succes tuturor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jurre -   Respins. Cererea ta nu mă convinge. 

Barbarian - Acceptat pentru teste.

Mike98 - Acceptat pentru teste.

NEWTV - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

) Nickname in joc:  NEWTV
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am destula exp pentru a avea helper, joc de pe cand era 1.5.2, si erau mai multi playeri maturi, seriosi, nu ca acum, cand nu te poti intelege cu nimeni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si 19 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Ma numesc Marc, am 15 ani si locuiesc in Baia Mare. De obicei sunt retras, deoarece ma pasioneaza gaming-ul si las deoparte toate activitatile pentru a-mi face treaba. Sunt o fire spontana, chiar daca inainte am scris ca sunt mai retras. Mai mereu sunt pe masina, deoarece ma duc in tot felul de excursii impreuna cu clasa.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  De ce nu.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Sunt calm, am rabdare si stiu destule lucruri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Voi aduce in + de activitate in STAFF. Mai mereu sunt on de la ora 3 - cand vin de la liceu, pana pe la ora 9.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Ii ajuta pe playeri, au bun simt, simtul umorului, comportament ok fata de pllayeri.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Deoarece in momentul de fata serverul are nevoie de sprijin, nu prea mai sunt helperi, adica sunt, dar nu prea frecventeaza serverul la fel ca Pickaxe sau xSpritz.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Nu pot vota deoarece am o problema cu browserul.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da.
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Marc1 said:

) Nickname in joc:  NEWTV
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am destula exp pentru a avea helper, joc de pe cand era 1.5.2, si erau mai multi playeri maturi, seriosi, nu ca acum, cand nu te poti intelege cu nimeni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si 19 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Ma numesc Marc, am 15 ani si locuiesc in Baia Mare. De obicei sunt retras, deoarece ma pasioneaza gaming-ul si las deoparte toate activitatile pentru a-mi face treaba. Sunt o fire spontana, chiar daca inainte am scris ca sunt mai retras. Mai mereu sunt pe masina, deoarece ma duc in tot felul de excursii impreuna cu clasa.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  De ce nu.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Sunt calm, am rabdare si stiu destule lucruri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Voi aduce in + de activitate in STAFF. Mai mereu sunt on de la ora 3 - cand vin de la liceu, pana pe la ora 9.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Ii ajuta pe playeri, au bun simt, simtul umorului, comportament ok fata de pllayeri.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Deoarece in momentul de fata serverul are nevoie de sprijin, nu prea mai sunt helperi, adica sunt, dar nu prea frecventeaza serverul la fel ca Pickaxe sau xSpritz.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Nu pot vota deoarece am o problema cu browserul.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da.
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat!

In loc de NEWTV este Marc1 doar ca am copiat de la el, nu m-am mai dus la model

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: NEWTV

- Varsta: 17

- De cat timp joci MineCraft?: 6 ani, acum 9 ani jucam alt joc asemanator cu minecraft.

- Poza cu /ar check:

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da, oricum, un builder adevarat face munca manual.

- Ai citit regulamentul? Da.

a) A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Fertiq
2) Varsta:  15 Ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu , nu deţin .
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Experienţă în Minecraft am destulă , de circa 3-4 Ani . Ştiu cum se mănâncă un grad de 'Helper'
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Am mai avut pe servere nepopulate [ 10 - 15 playe-ri maxim ] , funcţia de Operator / Moderator .
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da , şi voi citi fiecare update care va fi adăugat la el .
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): În mmentul de faţă , nu pot să spun că am un comportament foarte decent , dar dacă voi primi funcţia de 'helper' , acesta se va schimba radical . Activitatea mea e bună , în jur de 4-5 ore pe zi , ajut playe-ri cu întrebari .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da , desigur .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece snt activ şi sunt dispus să ajut Membrii noi şi fără cunoştinţe .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitatea mea zilnică , ajutarea playerilor , etc.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu zic că sunt destui de buni , şi activi [ Unii ]
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deaorece îmi place acest server şi doresc să ajut cu support-ul meu .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da , sunt destul de sigur . 
16) Alte mentiuni: Sayonara'

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...