Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

On 23/09/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: TheLegendMan
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: nu stiu ce sa spun joc de 6 ani minecraft :D
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da
6) Ai citit regulamentul serverului?:Sigur ca da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:2zile si 11ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Joc cu bucurie ,ajut copii care sunt noi dandu-le explicatii si zambitor!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da :D
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: 9:50
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: respect ,prietenie si bunatate
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: stie fiecare sa isi faca treaba mai ales pickaxe :D
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca imi place sa ajut playerii/jucatorii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:20
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da chiar pe oricine :D
16) Alte mentiuni:Ioancii e my friend :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  DJmax88
2) Varsta: 16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  3 ani  jumatate 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: am mai avut grade de la operator in sus pe alte servere
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 ore si 18 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : construiesc diferite stiluri pentru casa mea si interactionez cu oamenii pe chat
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) imi place foarte mult sa ajut lumea
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): ar fi interactionarea staff-player mai rapida si mai buna
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): de treaba si foarte muncitori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) pentru ca imi place acest server si ma joc pe el de mai mult timp (nu era asa mare serverul)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  desigur
16) Alte mentiuni: am mai jucat pe acest server cand intra si VRazvan (acum 1 an jumatate) si imi place serverul foarte mult deoarce, lumea este pasinca, staff-ul serios 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc1 - Respins, cerere copiata, nu ai acordat like primului post.

Fertiq - Acceptat pentru teste.

TheLegendMan - Respins, cerere copiata.

DJmax88 - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerere Helper          < messefy>

 

1) Nickname in joc: messefy
2) Varsta: 16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am cel putin 3 ani jucati de minecraft, am destula experienta in joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am mai fost admin pe un server de acum 1 an, chiar si daca erau add-ons uri diferite, cred ca m-as descurca cu usurinta si aici.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, si o sa il citesc la fiecare update
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 28 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Tin prietenii bune cu alti membrii din staff si jucatori. De obicei gasim activitati de facut sa nu ne plictisim si cateodata stam la o gluma doua :)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt foarte sigur ca pot, ma inteleg bine cu tot staff-ul.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt un om cu care o sa ai un timp bun ca membru din staff si ca membru al jocului, cu simt al umorului si invat usor, am destula experienta cu comenziile, le stiu pe toate folosite de playerii serverului, si pe toate folosite de Helperi
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Am destula experienta in acest grad si sunt un om cu care o sa-ti placa sa joci cu el, sunt baiat de treaba si am relatii foarte buna cu playerii de pe server , si staff-ul
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Oamenii sunt foarte de treaba, de asta chiar sunt prieten foarte bun cu multi din ei, iti aduc o placere cand joci cu ei si cativa din ei, sunt pentru mine cei mai buni prieteni.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Acum cateva zile, am realizat ca au inceput sa se stringa destul de multi playeri din alte tari, si m-am gandit ca nu avem prea multi din staff care pot sa ajute individualii, asa ca am zis sa intru si eu in staff cu engleza foarte buna.Asta ar aduce mai multi playeri online din alte tari, cand ei stiu ca ii bagam in seama, si ca nu ii lasam pe de o parte.As incerca sa ii includ pe ei in comunitate.Nu doar asta, vreau sa fac parte din staff-ul minunat de pe acesta comunitate, si pot sa fac asta deoarece am tot ce-mi trebuie.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am strans 14 voturi pe numele de messefy si altele de pe alt cont,aproximativ 6-7.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Pot sa ajut orice jucator, am tot ce-mi trebuie , cum am scris si mai sus am o engleza foarte buna, si stiu toate comenziile de pe server folosite de Helperi si de playerii serverului.

16) Alte mentiuni:  Pup pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Catch3007
2) Varsta: 16 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da dar cumparat de pe g2a ,nu ii stiu email-ull
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai am inceput sa joc minecraft de la varsta de 11 ani adica am o experienta de 5 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da:Admin,Helper,Moderator,Builder
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai sunt o persoana super prietenoasa,imi place sa ajut comunitatea,sunt o persoana amuzanta(cel putin asa ma considera parintii :DD)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur tot staff-ul e super okey nu ai cum sa nu te intelegi cu ei 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pai imi place sa ofer o mana de ajutor celor care au nevoie
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai daca as fi  helper le ar fi mult mai usor celor membri mai mari in rank ca mine 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Imi place ca pot sa fiu eu pe acest server adica pot vorbi cum vreau (nu sa injur),vreau sa zic ca sunt modesti 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru a il  face cat mai bun deoarece daca e pus totul la punct o sa atraga cat mai multi playerii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Normal 
16) Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat Doamne ajuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: NEWTV
2) Varsta: 17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Destula exp pentru a ajuta playerii ce au nevoie de ajutor, si nu numai.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: De cele mai multe ori am avut gradul Operator. In rest am avut V.I.P si helper dar perioade scurte.
6) Ai citit regulamentul serverului?: da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si 23 ore. = aprox. 48 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Intru pe server, si incep sa construiesc, mai si raspund la intrebarile ce playerii le adreseaza STAFF-ului, cand nu raspund ei raspund eu.. Stau de vorba cu adminii, la o gluma doua.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, toata ziua ma joc cu ei, facem glume, mai ales cu ally.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Rabdarea mea excelenta ( se dovedeste faptului ca am peste 14 case facute ) si un teren mare. Vocabularul meu foarte bine dezvoltat si activitatea mea de 3-5 ore per zi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): De la activitate pana la seriozitate, vorbesc corect gramatical deci nu este nici-o problema.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu prea am ce zice, activitate destul de scazuta... Intra 30min si iar ies.. Ar trebui mai multa activitate, si seriozitate nu bataie de joc sa stai 30min, mai bine lasi helperul decat sa ocupi o functie aiurea doar sa te afli in treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece au intrat playeri noi, incepatori, ce n-au habar de comenzi, si as vrea sa-i ajut desigur.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da.
16) Alte mentiuni: ally printesa mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

oc:

Buna ma numesc Dani si vreau sa fiu Helper nu dau grief-uri , sunt de incredere si o sa fac tot posibilul sa va ajut foarte mult si cum pot

Share this post


Link to post
Share on other sites

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Destula exp pentru a ajuta playerii ce au nevoie de ajutor, si nu numai.atat o sa ajut pe oricine
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: De cele mai multe ori am avut gradul Operator. In rest am avut V.I.P si helper dar perioade scurte.nu prea
6) Ai citit regulamentul serverului?: da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si 23 ore. = aprox. 48 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Intru pe server, si incep sa construiesc, mai si raspund la intrebarile ce playerii le adreseaza STAFF-ului, cand nu raspund ei raspund eu.. Stau de vorba cu adminii, la o gluma doua.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, toata ziua ma joc cu ei, facem glume, mai ales cu ally.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Rabdarea mea excelenta ( se dovedeste faptului ca am peste 14 case facute ) si un teren mare. Vocabularul meu foarte bine dezvoltat si activitatea mea de 3-5 ore per zi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): De la activitate pana la seriozitate, vorbesc corect gramatical deci nu este nici-o problema.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu prea am ce zice, activitate destul de scazuta... Intra 30min si iar ies.. Ar trebui mai multa activitate, si seriozitate nu bataie de joc sa stai 30min, mai bine lasi helperul decat sa ocupi o functie aiurea doar sa te afli in treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece au intrat playeri noi, incepatori, ce n-au habar de comenzi, si as vrea sa-i ajut desigur.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da.
16) Alte mentiuni: ally printesa mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, ShadowDani said:

Buna ma numesc Dani si vreau sa fiu Helper nu dau grief-uri , sunt de incredere si o sa fac tot posibilul sa va ajut foarte mult si cum pot

1) Nickname in joc: AT_PSPSPsp_TM
2) Varsta: Am varsta de 14 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu, nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am acumulat o experienta vasta de-a lungul anilor, jucand acest joc de aproximativ 3 ani. Am detinut functii asemanatoare pe comunitatile rivale si post sa spun ca m-am descurcat bine, niciodata nu am primit remove, doar am renuntat la functie.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, am mai detinut urmatoarlee functii: helper, administrator, moderator si chiar co-owner.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:25 de ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)":Ma numesc Dani, locuiesc in municipiul Beius aflat in judetul Bihor. Sunt elev la 'Liceul Vocational Nicolae Bolcas', in clasa a 8-a. Materia mea preferata este Engleza si materia pe care o detest este Logica. Mereu am pus scoala pe primul loc si am obtinut rezultate decente la olimpiade, de la mentiune pana la premiul al 2-lea. Imi place sa pescuiesc, sa gatesc si cand am timp  sunt un amator al plimbarilor in aer liber. Un alt hobby de-al meu este cititul, cartea mea preferata fiind 'Hobbitul' de J.R.R Tolkien. Imi place sa ma uit la seriale respectiv filme. Serialul meu favorit este 'Prison Break', iar filmele preferate sunt toate cele din seria 'The Lord of the Rings'. Firma mea preferata de haine este 'Bershka', iar cea de componente externe la calculator (casti, mouse, tastatura) este 'SteelSeries'. Firma mea preferate de suc este 'Coca Cola'. Imi place sa pescuiesc. As spune ca sunt cineva care este orientat spre rezultate. Cineva care infrunta provocările cu capul in fața, și care nu se lasa copleșit de situție, în speranta ca aceasta se va rezolva de la sine. Atata timp cat sunt o persoana optimista, sunt, de asemenea şi realist in ceea ce privește situatia actuala si pot sa-mi dau seama cat de satisfacatoare sau nesatisfacatoare este pentru mine.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur, munca in echipa este una din calitatile mele.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ma consider potrivit pentru o astfel de functie deoarece sunt un baiat cu capul pe umeri, serios, matur si pot sa spun cu o experienta acumulata de-a lungul anilor cu astfel de functii. Sunt foarte rabdator si mereu mi-a placut sa ajut jucatorii noi, sa-i fac sa ramana pe acest server. Cunosc server-ul in proportii de 95%. Mereu ma dedic 100% in ceea ce fac si niciodata nu las un lucru neterminat. Ma consider cineva care este capabil să controleze o situație, mai degrabă decât cineva care se lasă controlat de situație
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  In primul rand, as ajuta jucatorii noi, raspunzandu-le la orice intrebare. Mereu am facut reclama server-ului pe grupurile de facebook  si o sa fac in continuare, prin urmare sa aduc jucatori noi. De asemenea, sunt o fire foarte constructiva care vine cu ideri noi in fiecare zi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperii actuali sunt niste jucatori activi care isi fac treaba. Mereu cand nu sunt sigur de ceva si intreb un helper, acesta imi raspunde foarte rapid, ceea ce contureaza experienta si seriozitatea echipei de helperi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece este comunitatea si server-ul meu preferat. Pe acest server te poti juca si distra, deoarece echipa administrativa isi face treaba, iar jucatorii care joaca cu programe interzise sunt banati foarte rapid. Consider ca aceast server va fi de durata si va ajunge pe primul loc intr-un timp foarte scurt.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Pana acum am acordat 5 voturi pe acest cont, iar pe celelalte in jur de 14 daca le adunam.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur, altfel nu mai aplicam.
16) Alte mentiuni: Chiar as dori o sansa si daca voi fi acceptat nu va voi dezamagi. Postarea precedenta a fost facuta de catre fratele meu mai mic (fara acordul meu), care nici macar nu joaca pe acest server. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23/09/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: TheLegendMan
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nup
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: nu stiu ce sa spun ,am spus ca joc de 6 ani..
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da co owner si admin
6) Ai citit regulamentul serverului?:sigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:2 zile si 14 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: ma trezesc , si ma bag pe calculator la eGaming :D
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: sigur :D
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: nu stiu, responsabilitatea si bunatatea ma ajuta :)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:de fericire.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: isi fac treaba cum trebuie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca serverul acesta este favorit-ul meu de minecraft
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:22
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da :D
16) Alte mentiuni:sper sa fiu acceptat !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 14/7/2016 at 3:49 AM, VRazvan said:

- NickName in joc:Retix

- Varsta:14

- De cat timp joci MineCraft?: 5 ani

- Poza cu /ar check: 

 

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da ma pricep la world edit dar si la voxel sniper, stiu ca nu am cucerit pe nimeni cu acele constructii, dar pot face mult mai mult, am nevoie doar de de world edit sau voxel sniper.

- Ai citit regulamentul?: Da

A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  LarisaQueeen
2) Varsta: 16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Nu, fiindca n am vrut sa fac parte din alte comunitati ce nu imi placeau 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 36 de ore :>
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Am un comportament normal pe server, ma inteleg bine cu toata lumea, mai ales cu cei din staff :* , iar incerc sa ajut pe toti playeri asa cum pot . Imi place sa lucrez in echipa si sa am langa mine oameni frumosi  ca cei din aceasta comunitate ! 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da !
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cum am mai spus, imi place sa ajut pe toata lumea :>
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai, avand in vedere ca eu stau mai mult online pe server, seara, cand numai exista niciun membur Staff, as putea sa i ajut pe ce i ce stau la randul lor, online pana tarziu :> 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Isi fac treaba cum trebuie si sunt foarte de treaba :>
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru a ma face sa petrec mai mult timp cu comunitatea asta super tare!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da !
16) Alte mentiuni: Va pupek ! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

messefy - Acceptat pentru teste.

Catch3007 - Respins. Nu ai acordat like primului post.

NEWTV - Acceptat pentru teste.

AT_PSPSPsp_TM -  Respins. Multi post. 

TheLegendMan - Respins. Cerere copiata.

LarisaQueen -  Respinsa. Nu ai acordat like primului post.

 

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati

Edited by AndreiIoncica

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23/09/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: TheLegendMan
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de 6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da admin si moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3 zile si 2 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: sunt calm , si atent.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: responsabilitatea.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: nu stiu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: ok
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca mc.eGaming este sv meu favorit
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:23
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni:nimic

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: masoN_Jk
2) Varsta: 17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): In prezent joc minecraft de aprox 4 ani si cred ca am acumulat destula experienta cat sa fiu declarat ”veteran” , dar cu atatea update-uri noi pot zice ca acest joc inca este captivant . Nu intentionez sa ma las de el cat de curand
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Pe Minecraft nu, dar am detinut grad de admin pe alte jocuri , de exemplu cs 1.6 cs:go sa:mp, stiu cum trebuie sa se staff-ul cu playeri
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Ma consider un baiat, nu pot spune barbat la 17 ani, cu o experienta destul de mare in Minecraft si ”profesia” de helper. Capul pe umeri nu sar la conlcuzii pripite, multa rabdare si foarte carismatic, cred eu :)  
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Cum am zis mai sus, am experianta in acest domeniu + sunt foarte activ mai ales in weekenduri si vacante, mai greu in timpul saptamanii deoarece invat dupa-amiaza. Sunt ascultator si imi place sa fiu si liderul cand e nevoie de unul.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Activitatea mea, am destui prieteni care joaca Minecraft si ii pot convinge sa intre pe server. Pot ajuta playeri cand au nevoie si ii pot face sa asculta cand e nevoie  desigur :) 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Staff-ul este unul organizat, ajutator, care nu te lasa in ceata cand ai nevoie de ei in momentele de criza, confuzie. Experienta lor este de folos celor noi pe server si chiar in Minecraft .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Imi place aceasta comunitate, de Minecraft. Si sunt sigur ca pot fi unul dintre oamenii care o imbunatatesc si chiar o va ajuta sa creasca. Nu vreau doar sa acest server, vreau sa ajut intreaga comunitate daca se poate.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni: Nu am nici cea mai vaga idee care este continutul testului de acceptare asa ca sunt foarte curios xD 

Edited by masoN_Jk

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

Edited by iFurcy

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.09.2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc:  iFurcy
2) Varsta:  15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai joc de vreo 4 ani, prima versiune pe care am jucat a fost 1.5.2, stiu 97% din crafting recipes, mă pricep in general la toate lucrurile. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Nu, nu am avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile, 6 ore și 50 de minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Sunt activ mai mereu, îmi place să construiesc, să descopăr noi locuri, sa fiu ordonat, îmi place să fac lucruri mari (case, locuri, construcții etc).
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, deoarece ma înțeleg bine cu toată lumea de pe server.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai nu am mai fost Helper până acum, și vreau să încerc asta. De asemenea, îmi place să fac lucruri noi.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Unul ar fi "pacea" pe server. O să am grijă de cei ce se cearta, de înjură sau alte lucruri, o să îi pedepsesc așa cum merită.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): tocmai asta m-a făcut să fac cerere. Am văzut că toți adminii și helperii sunt super de treabă.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru că e un server bun, bine optimizat, și îmi face mare plăcere să joc pe el. Am stat ceva timp să îl găsesc, rar mai găsești server așa bun.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur.
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat, nu am mai avut până acum un grad pe server. O zi buna la toată lumea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

masoN_Jk Acceptat pentru teste.

iFurcy Acceptat pentru teste.

TheLegendMan Respins. Cerere incompleta.

 

 

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23/09/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: TheLegendMan


2) Varsta: 14 fac 15


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de 6 ani sa zic ca stiu o parte mai mare din minecraft


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: nu , admin pt o zi
6) Ai citit regulamentul serverului?:da


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3 zile si 7 ore


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: inca nu sunt helper da in fiecare zi ajut pe cate cineva


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: da


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: bucurie ,fericire
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: seriosi , si  prietenosi


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca serverul Egaming e favoritul meu!


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:28
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da am  bagajul de cunostinte necesar.
16) Alte mentiuni:Sper sa fiu Acceptat :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Neko
2) Varsta: 20
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Joc Minecraft de un an si ca experienta consider ca am acumulat   destul de multe  informatii despre joc ca sa ii pot ajuta si pe alti playeri.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:5 zile si 2 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):In mare parte a timpului meu petrecut pe server ii mai ajut pe cei care au nevoie de ajutor si nu e nimeni din staff on, imi adun resurse pentru a construii si mai construiesc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):  Cred ca sunt potrivita pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa ajut  jucatori indiferent de ceea ce au nevoie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Activitate mai mare a helperilor,in special seara cand nu este activ  mai nimeni din staff.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Avand in vedere ca sunt putini care sunt activi si ajuta nu imi pot forma o parere prea pozitiva despre ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Este un server pe care nu joc de mult timp dar imi place foarte mult, dar are nevoie de  helperi care sa fie mai activi ,mai ales din cauza problemelor pe care le-a avut serverul in ultimul timp.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Deocamdata doar 10.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,desii  oricand se pot invata lucruri noi.
16) Alte mentiuni: :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

TheLegendMan  Respins. Cerere incompleta.

Neko Acceptat pentru teste

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23/09/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: TheLegendMan
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de 6 ani minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3 zile si 12 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: cand mai intra un player nou fac tot posibilul sa -l ajut!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: responsabilitatea , bunatatea.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: nu stiu .. Fericire..
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:neseriosi..niciodata ON in afara de xSpritz si Ally din cauza asta vreau sa ma fac helper.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: deoarece , acest server este preferatul meu.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:30
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da , sunt sigur ca am toate cunostintele cerute.
16) Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat , aceasta este ultima mea cerere.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NickName:hell_fire03

Varsta:14

4 ani :D

/ar check:am 15 ore file:///C:/Users/Laptop/Desktop/2017-05-28_09.21.21.png (daca nu e bine cum am pus nu stiu)

Poza Cu Constructii:file:///C:/Users/Laptop/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2017-05-28_09.27.57.png      file:///C:/Users/Laptop/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2017-05-28_09.29.19.png   (Nu stiu daca e bine cum le-am pus)

Sti sa folosesti WorldEdit: Da,am mai lucrat la un server,nu foarte mult,dar am invatat[DA]

Ai Citit Regulamentul: Da!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  LucianManevra
2) Varsta:  16 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):  Am inceput sa joc acest joc pe vremea cand era doar modul creativ si  era limitat doar la cateva block-uri. De atunci jocul a crescut treptat cu update-uri corecte si fluente. Inca din anul 2011 am invatat jocul si m-am informat despre acesta, pana cand am ajuns sa-l joc si 5/6 ore pe zi prin anul 2014 cand jucam cu niste prieteni. Pentru mine, jocul a fost unul mort pana acum cateva saptamani cand m-am apucat iarasi cu un coleg de clasa la distractie, dar am luat-o mai mult decat o distractie si am ajuns sa fac aceasta cerere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da, am avut functii si mai precis Moderator.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 23h 20min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): De dimineata, sau amiaza, depinde cum ma trezesc intru impreuna cu un prieten pe protectia noastra si ne gandim la ce am putea evolua pe bucata noastra de pamant. Din cand in cand mai ajut un player daca nu stie o comanda sau are nevoie de un item.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Din opinia mea, sunt apt pentru aceasta functie deoarece imi dedic destul timp pentru aceasta sarcina si sunt dispus sa-mi rup din timpul meu de joc pentru a ajuta alti playeri pe care poate cu informatia mea ar putea sa-si desfasoare in continuare bunul plac al jocului.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Probabil activitatea deoarece as putea sa stau mai mult timp on, pentru a nu lipsii  ajutorul playeriilor care au nevoie.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Acestia isi fac treaba foarte bine, nu ii vad foarte mult on, deci nu pot sa-mi exprim foarte bine parerea despre ei, daca o sa ne cunoastem, imprietenim poate vom creea o prietenie de lunga durata.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Este singurul server de minecraft pe care joc, este destul de ok si imi plac majoritatea addons-urile adaugate.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 voturi momentan
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da, o sa incerc sa-mi reamintesc toate informatiile pe care le-am acumulat si o sa ma descurc.
16) Alte mentiuni: Bafta multa in continuare cu dezvoltarea si popularea serverului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TheLegendMan  Respins. Cerere incompleta.

LucianManevra Acceptat pentru teste

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...