Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: Riddle08
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu inca
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

Joc Minecraft inca de la versiunea 1.7 , pe acest server am jucat cat de cat, am experienta si de helper, am fost pe alte servere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Helper, Admin.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  1 day si 12 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

Salut ,mă numesc Alexandru si am 15 ani sunt din oras-ul Craiova sunt o fire timidă si imi place in timp-ul liber să joc diverse jocuri .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) 

Sunt un jucator la locul lui nu injur , nu mă cert cu playeri sau cu staff-ul acestui server.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) 

Liniste si pace intre jucatorii acestui server .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

Un grup cum se cade, linistit, si prietenos, cu care poti face glume, si te poti simtii bine alaturi de ei pe server.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

Deoarece atunci cand nu este vreun helper disponibil, playerii mai putin respectuosi tind sa isi faca de cap.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:3 voturi ..
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Binenteles.
16) Alte mentiuni:Multumesc  pentru timp-ul de a-mi citi această cerere.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  unL00Ky
2a) Varsta:15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:Ti-l dau in privat daca vrei.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Eu joc minecraft din 2011 si am o experienta buna in building si sunt  am o experienta in admin de 2 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut pe functia de Builder si Moderator , Dar nu vreau sa fac reclama.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 14 ore si 4 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Cum sa incep ma numesc Marian sunt din Botosani .Ma joc pe servaru vostru de 14 ore si a-ti vazut unui admin ce constructii am eu si echipa mea Atoms. Si cred ca e ok pentru ca am o zi pe servar si am o activitate pe servar foarte buna dar nu prea vorbesc in chat.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Eu cred ca voi reusi ,dar cum considerati si voi
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pot aduce activitatea mea pe servar si ajutand playeri noi la nevoie sau la un raspuns acordat de mine.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pentru ca imi place servaru dumneavoastra si este singuru servar pe care ma joc in prezent de survival si sper sa nu se dea wipe .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 9 , dar pe viitor voi face si mai multe voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:90% da cunosc ,dar 10% nu.
16) Alte mentiuni:Nici una

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Adel1n12D
2a) Varsta: 13 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  Sunt la tara si nu am de unde stii asta.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu detin o experianta in minecraft de 3 ani. In acesti 3 ani am invatat sa ma comport pe minecraft, cum sa imi fac prieteni, cum sa construiesc frumos si cum sa fac PvP bine. Am experienta in aproximativ toate gradele si am fost owner la un server.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Helper, Moderator, Admin, Operator, Manager, Co-Owner, Owner, VIP.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Salut! Ma numesc Dumitrascu Adelin Emil si am 13 ani.  Sunt un baiat timid, calm cu simtul umorului care are cei  7 ani de acasa. Locuiesc in orasul Drobeta Tursnu Severin. Jocurile mele preferate sunt Minecraft si SA:MP. Pe Minecraft petrec aproximativ 5 ore zilnic.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina doarece nu sunt multi membri staff care sa se ocupe cu chat-ul, si cred ca orice ajutor e bine venit.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu cred ca ar aduce urmatoarele beneficii: Fara mult Spam, Caps, Limbaj licentios pe chat.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu as descrie membri grupului de helperi, niste membri activi, dar nu destul de activi si nu prea activi cu chat-ul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu doresc sa ofer acest ajutor serverului deoarce nu sunt multi membri staff care sa aibe grija de server iar eu as face asta cu mare placere deoarce imi place sa ajut.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Deocamdata am doar 19 voturi, dar votez zilnic.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.
16) Alte mentiuni: Multumesc ca mi-ai citit aplicatia si sper ca punctul 2b sa nu afecteze, dar chiar nu pot afla asta deoarce sunt la tara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Mrlols
2a) Varsta:14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1030923
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Joc minecraft de cand s-a bagat versiunea 1.7.2,am o experienta de 3 ani si stiu foarte bine jocul.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da,helper,admin,moderator (nu mai stiu perioada)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 14 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):sunt elev  in clasa a IX- a si am cei 7 ani de acasa , nu imi place sa ma bag in trebuie care nu ma privesc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai cunosc bine comenzile,jocul, si ajut playerii, scap de hackeri,aia care fac spam etc.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai nu o sa mai fie asa de multi hackeri/spameri.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Sunt niste membrii foarte buni.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pentru ca imi place serverul.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:23.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Desigur.
16) Alte mentiuni:Multumesc pentru timpul acordat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: Coldshade

 

Varsta: 27

Primele 7 cifre ale CNP-ului:1900611

Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc inca de pe alpha

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:am  avut server restrans de  10 jucatori timp de vreo 4 ani

 

Ai citit regulamentul serverului?:da

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:44 ore

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: pai,eu si lucrez deci timpul de meu de minecraft e limitat in weekdays la 4-5 ore iar in weekend e mai mult pana la 8 ore


Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: menit nu stiu daca sunt dar as vrea sa dau o mana de ajutor daca se poate

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: este posibil sa fiu online la ore in care ceilalti din staff sa nu fie

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: sunt ok majoritatea,si sincer mi-au fost de ajutor,nu am nici o reclamatie,doar ca mai sut dintre ei care sufera de functie

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: tinand cont ca am ales sa imi petrec timpul aici pe server nu ar strica sa pot ajuta din cand in cand

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 18 voturi

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: cred ca da,iar daca e ceva ce nu stiu o sa imi dau seama

 

Alte mentiuni:dupa cum spuneam trebuie sa ma impart si la munca si la sotie deci timpul meu este cam limitat,si dupa cum am spus un minim de 4-5 ore pe zi as putea fi activ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: AncientMecha
2a) Varsta:15 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5020501
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Primea mea experienta cu Minecraft-ul a fost acum aproximativ 4 ani,de pe versiunea 1.5 daca tin bine minte.Odata ce am descoperit si Multiplayer,am avut de multe dati grade pe diferite servere. Experienta mea de Minecraft a fost in mai multe etape,incat nu joc neintrerupt Minecraft de 4 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am detinut gradele de Helper(3 luni) si Moderator.(6 luni)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:In prezent,am fost activ 1 zi si 10 ore. (34 de ore)
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt foarte  pasionat de roleplay,lore si istorie,asa ca fac contructii medievale,scopul meu fiind sa ajung sa am un intreg town care sa contina nu doar constructiile mele,ci si al altor playeri care doresc sa locuiasca in town-ul meu.Cand am ocazia,ajut playerii si ma imprietenesc cu cat mai multi pot.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da.Am o experienta larga in socializare din cauza jocurilor pe care le joc,sunt foarte prietenos si altuist,astfel incat nu cred ca va fi nicio problema in privinta cooperarii.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cum am mentionat mai sus,am o experienta larga in socializare.Vreau sa ii ajut pe cei care au nevoie de ajutor si sa imbogatesc comunitatea cu contributiile mele.Pana la urma,comunitatea e facuta din oameni,iar eu vreau sa ajut acei oameni.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un bun ajutor,cu cunostinte bune in Minecraft,un coleg prietenos si un prieten altruist.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Nu am vazut pe niciunul dintre ei sa faca abuz sau orice alte lucruri interzise,asa ca am o parere buna despre ei.Singura chestie pe care as avea-o de obiectat este activitatea.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Precum am mentionat mai sus,vreau sa ajut comunitatea si oamenii care o constituie.Vreau sa fac o experienta mai buna pentru player-ul de rand,care este pana la urma cea mai importanta piesa ''de pe tabla de sah'',deoarece acesta,player-ul de rand este inima comunitatii.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Niciunul.Pe serverele pe care am jucat pana acum nu exista aceasta optiune,dar odata ce termin aceasta aplicatie,am sa-mi depun primele 3 voturi pentru server,desi aceste merita mult mai multe,fiind unul dintre cele mai bune servere pe care am jucat.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Daca ma intreaba unul dintre ei de fizica cuantica,cred ca am optiunea aia de ''Suna un prieten'' :)) Dar daca subiectul este Minecraft sunt sigur ca il voi pot ajuta.
16) Alte mentiuni:-

Edited by AncientMecha

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Flappy

- Varsta:16

- De cat timp joci MineCraft?:1 si 3 luni cred.Build fac de 1 an cu un palmares de 32 de constructii pe mc-market si participarea a 3 echipe de build a 3 comunitati diferite.

Cum pot dovedi cele spuse?Poftim exemple de constructii si daca vreti va dau si map donwload sau puteti sa le vedeti pe viu pe un server separat!

Apasa aici: 

http://imgur.com/zmKzVzv -facut doar cu world edit

http://imgur.com/k5i0K9d , http://imgur.com/OB51q6w -Cat m-am jucat un pic.

- Poza cu /ar check: Am descoperit comunitatea acum vreo 2 ore deci o ora de joc.

- Stii sa folosesti WorldEdit?:Iubesc Voxel-ul dar am inceput cu WE deci,da.

- Ai citit regulamentul?Da.

Daca doriti spawn-uri personalizate sau hub-uri cu o anumita tema,ma gasiti pe:

Discord:EvLiX#3466

Skype:BlackCherry

Share this post


Link to post
Share on other sites

LowDENiZ -  Respins ai doua sanctiuni pentru limbaj in aceasta saptamana.

Riddle08 - Respins nu ai respectat cerintele din model.

 Otto - Acceptat pentru teste / Esti o exceptie pentru comportamentul de pe server.

unL00Ky - Respins, nu detii orele necesare.

AncientMecha - Respins, nu detii orele necesare.

Coldshade - Acceptat pentru teste.

Mrlols - Respins, nu ai respectat cerintele din model.

Adel1n12D - Acceptat pentru teste. 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: l171
2) Varsta: 15 ani jumatate
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc Minecraft de aproximativ 7 ani, dintre care 2 i-am jucat numai pe survival iar apoi am descoperit serverele  multiplayer. Acum 3 ani am detinut si un server de Minecraft dar l-am abandonat din cauza lipsei de fonduri pentru host
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, am avut mai multe functii, cum ar fii: Helper,  Vip, Builder, Moderator, Admin si Owner(Pe serverul facut de mine)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Momentan am doar 20 ore  si 11 minute jucate
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu am o atitudine calma si prietenoasa, nu ma supar la glume si fac si eu destule, imi place sa ajut cat mai multa lume, nu numai pe Minecraft, ci si in viata reala, iar pe server am mai multe proiecte cum ar fii un oras micut si o casa foarte mare si moderna plus multe altele
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Eu pot lucra cu aproape orice tip de persoane, deci, raspunsul meu  este da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): In primul rand experienta ma recomanda pentru acesta sarcina, plus ca imi doresc sa ajut playeri si serverul cat mai mult pentru a creste in jucatori cum ar trebui, deoarece este un server, dupa parerea mea, bine optimizat si configurat
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Cooperarea cu ei si aducerea de idei noi si sfaturi pentru anumite planuri, respectarea grupului si bine dispunerea prin anumite glume la momentul potrivit si creearea de cladiri care ar atrage playeri
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Actuaii membri ai grupului de helperi  sunt prietenosi, unii chiar isi fac treaba  prin ajutarea playerilor noi dar si a celor cu mai putina experienta in joc, iar unii sunt putin nefolositori, nu raspund la timp intrebarilor si sunt aroganti putin peste masura.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Deoarece este un server mic , bine oprimizat si configurat, cum am mentionat si mai sus, cu playeri foarte de treaba si staff activ care ajuta playerii si care doreste extinderea serverului
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Momentan am doar 3 voturi, dar acestea vor creste considerabil odata cu venirea vacantei
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur
16) Alte mentiuni:-

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: PandaBoyMC
2) Varsta: 16 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc de ceva timp minecraft, deci consider ca am o experienta destul de buna mai ales ca am avut si grade pe alte servere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da, pe servele pe care am avut grad am inceput de la helper si tot am urcat.    6) Ai citit regulamentul serverului?: Da l-am citit si il voi resepcta cu siguranta.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si 14 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Sunt o persoana foarte calma, nu-mi plac scandalurile, sunt glumet, dar si foarte serios cand e cazul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Normal, am vazut o parte din membrii si sunt foarte de treaba, si cum am spus si mai sus nu-mi plac certurile si chestiile de genul.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Imi place sa ii ajut pe cei care au nevoie de informatii sau chestii de genul si sa tin chat-ul sub control, sa nu fie spam, injuraturi etc.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ajut pe oricine are nevoie, am grija la chat etc.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Tot timpul cand am avut nevoie de o informatie sau ajutor mi-au raspuns, sunt foarte de treaba, intelegatori, le multumesc pentru ajutorul acordat pana acum.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am vazut ca se cautau helperi si am zis sa dau si eu o mana de ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 14, si o sa votez in fiecare zi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Cred ca detin destule informatii pentru a-i ajuta pe cei care au nevoie.
16) Alte mentiuni: Nu stiu cum se nimereste, dar eu de oibcei intru cand nu sunt membrii din staff online. De exemplu acum sunt on pe server iar cineva face reclama, altul injura, si nu pot face nimic, am facut doar niste ss-uri care o sa le dau unui admin. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ZedThePro
2a) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Am avut functii OP si pe alte servere acum ceva timp. Din pacate, serverele au fost inchise datorita hostului slab. Joc Minecraft de 3 ani jumatate si pot spune ca totul a fost in regula. Stiu toate comenzile de baza si suplimentare.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da , am avut. Functiile au fost de moderator si helper. Aceste functii mi-au fost acordate: cea de helper acum 2 ani , iar cea de moderator anul trecut. Dar, cum am mentionat mai sus, serverele au fost inchise datorita hostului slab, deci am pierdut functiile.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore si 9 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt un jucator linistit, nu deranjez pe nimeni. Imi place sa fac team , daca am nelamuriri intreb odata pe cineva din staff , iar daca nu mi se raspunde , nu insist foarte mult. Limbajul meu este educat , nu ma joc cu hack, nu dau troll. Nu sunt insistent. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Ma descurc sa lucrez cu aproape toate tipurile de oameni, deci, raspunsul meu este da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Din punctul meu de vedere, consider ca sunt potrivit sa ajut serverul prin sarcina de helper, deoarece sunt mai mereu activ, iar daca playerii au diverse intrebari spre exemplu 'cum pot da acces cuiva pe protectia mea?' raspund rapid fara sa ii las foarte mult sa astepte. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) In opinia mea, prezenta mea in cadrul grupului ar ajuta serverul si sectiunea de Survival in mod considerabil. Cum am specificat mai sus, sunt mai mereu activ (rareori sunt plecat sau am alte treburi, mai ales acum ca este vacanta) as putea 'dumiri' playerii care au diverse intrebari , sau care nu stiu diferite lucruri si au nevoie de ajutor. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Foarte putini sunt activi si ajuta playerii atunci cand au nevoie de ceva. Multi dintre ei sunt aroganti si au un limbaj nepotrivit asupra jucatorilor. Aceasta a fost doar parerea mea! Nu intentionam sa jignesc sau sa denigrez pe cineva. :)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As dori sa ofer ajutor acestui server deoarece , este un server bine 'facut' , are multe event-uri si staff-ul este prietenos. Imi place mult acest server, deci as dori sa intind o mana de ajutor asupra lui.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In prezent, am doar 8 voturi, dar acestea vor creste considerabil deoarece este vacanta si am mai mult timp liber.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur ca da.
16) Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, l171 said:

1) Nickname in joc: l171
2a) Varsta: 15 ani jumatate

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5020228
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc Minecraft de aproximativ 7 ani, dintre care 2 i-am jucat numai pe survival iar apoi am descoperit serverele  multiplayer. Acum 3 ani am detinut si un server de Minecraft dar l-am abandonat din cauza lipsei de fonduri pentru host
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, am avut mai multe functii, cum ar fii: Helper,  Vip, Builder, Moderator, Admin si Owner(Pe serverul facut de mine)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Momentan am doar 20 ore  si 11 minute jucate
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu am o atitudine calma si prietenoasa, nu ma supar la glume si fac si eu destule, imi place sa ajut cat mai multa lume, nu numai pe Minecraft, ci si in viata reala, iar pe server am mai multe proiecte cum ar fii un oras micut si o casa foarte mare si moderna plus multe altele
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Eu pot lucra cu aproape orice tip de persoane, deci, raspunsul meu  este da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): In primul rand experienta ma recomanda pentru acesta sarcina, plus ca imi doresc sa ajut playeri si serverul cat mai mult pentru a creste in jucatori cum ar trebui, deoarece este un server, dupa parerea mea, bine optimizat si configurat
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Cooperarea cu ei si aducerea de idei noi si sfaturi pentru anumite planuri, respectarea grupului si bine dispunerea prin anumite glume la momentul potrivit si creearea de cladiri care ar atrage playeri
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Actuaii membri ai grupului de helperi  sunt prietenosi, unii chiar isi fac treaba  prin ajutarea playerilor noi dar si a celor cu mai putina experienta in joc, iar unii sunt putin nefolositori, nu raspund la timp intrebarilor si sunt aroganti putin peste masura.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Deoarece este un server mic , bine oprimizat si configurat, cum am mentionat si mai sus, cu playeri foarte de treaba si staff activ care ajuta playerii si care doreste extinderea serverului
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Momentan am doar 3 voturi, dar acestea vor creste considerabil odata cu venirea vacantei
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur
16) Alte mentiuni:-

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, l171 said:

 

1) Nickname in joc: Leonam
2a) Varsta:14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:Sunt  din Republica Moldova şi la noi e diferit
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Joc de aproape 2 ani , dar invat foarte repede si imi vine totul uşor
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da am avut , am fost Operator timp de o luna 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Cu siguraţă 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: In prezent am 29 de zile  şi 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi fac prieteni , ajut cu ce pot pe cel ce nare , iar in momentul de fata lucrez la spawnul Factiunii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Consider ca da , deoarece nu exista persoane din staff cu care sa nu ma inteleg
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Cred asta , deoarece eu ca fiind cel mai activ de pe acest server , as putea raspunde mai repede si mai eficient la problemele playerilor in plus as face ca chatul sa fie mai linistit
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Cu prezenta mea in cadrul grupului cred ca va fi mai usor , deoarece ma voi starui sa ajut cit de mult si cit de bine imi sta in puteri
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Actualii membri sunt foarte buni , sinceri si binevoitori , ii respect si sper sa ajung si eu alaturi de ei
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pentru ca demult vroiam asta , sa - i ajut pe cei ce nu stiu si cei ce nau , as vrea sa schimb cit de putin acest server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Pina acum am acordate 73 de voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sunt sigur
16) Alte mentiuni: Asta a fost tot 

Edited by Leonam
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: ItzPvPBro
2) Varsta:12 si jumatate

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu,ma descurc si fara
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Avansat avand in vedere ca am avut propiul meu server 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:
6) Ai citit regulamentul serverului?:Dap
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3 ore si 2 minute dar pana maine fac 13 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ma trezesc,intru 30minute pe pc votez mai construiesc apoi ma apuc de teme pana in ora 12,dupa stau pe Pc pana la ora 4 si jumatate ,ma duc in parc ma joc cu alti copii ,seara vin acasa mai stau o ora pe pc apoi mananc cina si ma duc la culcare.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,sunt un baiat descurcaret social glumet dar si serios.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Unii care fac cerere de helper nu se tin de cuvant,in cazul meu ma tin de cuvant daca incep un lucru il duc pana la capat cat mai bine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Lucru in echipa,evitarea neintelegerilor,si  de activitate mai mare nici nu mai zic :) .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Din cate vad chiar sunt bine dispusi sa ajute si pe de alta parte sunt si seriosi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:In opinia mea,stiu cum este sa nu ai membri  staff si de asta incerc sa schimb ceva, eu sunt un putin fiecare helper e un putin,dar putin cate putin chiar face ceva.(Cand sunt doi ,puterea creste)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:pana acum am 6 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da,cu inima pe piept zic :sunt pregatit!

16) Alte mentiuni:Desi sunt un simplu om ca oricine altcineva pot face si eu ceva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: XXXZELKOV
2a) Varsta: 18 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1990123
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Desigur!
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de 6-7 ani aproximativ si de  atunci sunt pasionat de jocul asta.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: N-am avut 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur ca da!
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 13h 46 min ( POPULAR )
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt o persoana careia ii place sa ajute persoanele cand nu stiu un anumit lucru  si sa creeze o stare placuta!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur! Imi place sa imi ajut echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Pe orice server pe care am jucat mi-a placut sa ajut persoanele raspunzandu-le la diferite intrebari legat de server si am zis  de ce nu sa incerc acest lucru.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Depinde de ce se cere!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Majoritatea se comporta bine cu comunitate eGaming 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Imi place sa ajut persoanele care au nevoie de ceva intrebari legat de server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 vot-uri
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Bineinteles!
16) Alte mentiuni: Nu mai am nimic de adaugat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc:Remus322
2a) Varsta:9 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5080507
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ca si jucator am o experienta foarte decenta
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?:desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:o zi 29 de ore si 15 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: ma joc zi cu zi 3-4 ore

Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:sigur ca da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:imi place sa ajut oameni.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Numai Bine
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: excelenti
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca este serverul meu preferat si am prietenilor mei
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:30
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:sigur ca da
16) Alte mentiuni:iubesc serverul :D

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: iPs_On
2a) Varsta:13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5040213
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am jucat minecraft de mic si  cred ca am in jur de 3 ani de player minecraft !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da am avut functie pe un server (Nu dau nume) cu functia de helper timp de 1an
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Peste 24h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In fiecare zi imi place sa ajut jucatorii cu probleme si imi place sa joc survival pe acest server
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da si  sa fiu de treaba  cu membrii staff + Playerii
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca in fiecare zi ajut jucatorii si doresc sa ajut si serverul 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Serverul o sa fie sub grija mea timp de 5-6 ore pe zi !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Toti membrii sunt de treaba !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place serverul acesta foarte mult 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:In jur de 15
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Bine inteles !!!
16) Alte mentiuni:Sper sa fiu primit cu bine ca Helper 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Advancer
2a) Varsta:16 ani
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5010221
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da , 2 dar nu le folosesc de mult
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: aproximativ 5 ani , experienta minimala cu pluginurile , stiu world edit destul de bine , stiam toate crafting recipes pana in versiunea 1.6.0 , dar imi readuc aminte rapid iar la building ma pricep cel mai bine , mai ales redstoning
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: pai am fost admin pe Skilled acum 3 anii , perioada nelimitata pana m-am lasat si eram vip pe MCSG(premium)
6) Ai citit regulamentul serverului?: dap
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 1 zi , 2 ore , 25 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: pai pot mentine o activitate de cel putin 8 ore pe zi , cateodata mai mult (respectiv de la 8 la 15 ) . Nu am comportament toxic dar totusi sunt destul de strict in legatura cu regulamentul . Urmez regulamentul cu desavarsire si orice abate de la regulament la adresa mea este cel mai probabil din neatentie ..
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:dap , teamwork-ul este unul dintre atuurile mele
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: skillurile administrative a unui server, implicarea totala , precum si experienta de pe alte servere
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Stiu world edit ;) , om de incredere si activitatea sporita a staff-ului
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: de treaba , intelegatori , si am auzit ca rockeri deci super tari! =))
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului Mc.eGaming.ro? Din cauza staff-ului de treaba si dorinta de a ma implica constructiv asupra serverului
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? Am stat pana acum doar pe creativ si nu merge acolo :(
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: dap , adica oarecum , nu toti stiu perfect dar de aia exista /help sa ajuti playerii :)
16) Alte mentiuni: in orasul meu fac voluntariat de ceva ani deci caacitatea mea de cooperare este destul de ridicata . Ascult rock , haha :)

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flappy- Respins, Nu merg link.urile.

xBrankster - Acceptat pt test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

➣ Advancer - Acceptat pentru teste. 

 iPs_On -  Respins nu ai acordat like primului post  ceea ce inseamna ca nu ai citit primul post in intregime / Nu ai respectat cerintele modelului.

➣ Remus322 -  Respins nu ai acordat like primului post  ceea ce inseamna ca nu ai citit primul post in intregime / Nu ai respectat cerintele modelului.

➣ XXXZELKOV -  Respins nu ai acordat like primului post  ceea ce inseamna ca nu ai citit primul post in intregime / Nu ai respectat cerintele modelului.

➣ ItzPvPBro  -  Respins nu ai acordat like primului post  ceea ce inseamna ca nu ai citit primul post in intregime / Nu ai respectat cerintele modelului.

 ➣ Leonam -  Respins Nu ai respectat cerintele modelului.

➣ l171 - Acceptat pentru teste.

➣ ZedThePro - Respins nu ai acordat like primului post  ceea ce inseamna ca nu ai citit primul post in intregime.

PandaBoyMC - Accpetat pentru teste. 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

 

Edited by VRazvan
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ZedThePro
2a) Varsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020814
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Am avut functii OP si pe alte servere acum ceva timp. Din pacate, serverele au fost inchise datorita hostului slab. Joc Minecraft de 3 ani jumatate si pot spune ca totul a fost in regula. Stiu toate comenzile de baza si suplimentare.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da , am avut. Functiile au fost de moderator si helper. Aceste functii mi-au fost acordate: cea de helper acum 2 ani , iar cea de moderator anul trecut. Dar, cum am mentionat mai sus, serverele au fost inchise datorita hostului slab, deci am pierdut functiile.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 17 ore si 30 de minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt un jucator linistit, nu deranjez pe nimeni. Imi place sa fac team , daca am nelamuriri intreb odata pe cineva din staff , iar daca nu mi se raspunde , nu insist foarte mult. Limbajul meu este educat , nu ma joc cu hack, nu dau troll. Nu sunt insistent. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Ma descurc sa lucrez cu aproape toate tipurile de oameni, deci, raspunsul meu este da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Din punctul meu de vedere, consider ca sunt potrivit sa ajut serverul prin sarcina de helper, deoarece sunt mai mereu activ, iar daca playerii au diverse intrebari spre exemplu 'cum pot da acces cuiva pe protectia mea?' raspund rapid fara sa ii las foarte mult sa astepte. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) In opinia mea, prezenta mea in cadrul grupului ar ajuta serverul si sectiunea de Survival in mod considerabil. Cum am specificat mai sus, sunt mai mereu activ (rareori sunt plecat sau am alte treburi, mai ales acum ca este vacanta) as putea 'dumiri' playerii care au diverse intrebari , sau care nu stiu diferite lucruri si au nevoie de ajutor. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Foarte putini sunt activi si ajuta playerii atunci cand au nevoie de ceva. Multi dintre ei sunt aroganti si au un limbaj nepotrivit asupra jucatorilor. Aceasta a fost doar parerea mea! Nu intentionam sa jignesc sau sa denigrez pe cineva. :)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As dori sa ofer ajutor acestui server deoarece , este un server bine 'facut' , are multe event-uri si staff-ul este prietenos. Imi place mult acest server, deci as dori sa intind o mana de ajutor asupra lui.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In prezent, am doar 12 voturi, dar acestea vor creste considerabil deoarece este vacanta si am mai mult timp liber.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur ca da.
16) Alte mentiuni: Am decis sa mai pot incerca odata, neatentia distruge mult :) 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: iPs_On
2a) Varsta:13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5040213
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta de 3 ani cam asa si ma joc non-stop toata vara acest joc (Minecraft) pentru a capata mai multa experienta si a fi mai bun la minecraft!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da am avut vip (Cumparat)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d 1h 11min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In fiecare zi ajut cate un player cu cat pot si am grija sa calmez jucatorii care se injura si fac cate ceva la casuta mea de pe survival.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pe mine ma face sa cred ca sunt metin pentru aceasta sarcina lucrul ca eu ajut in fiecare zi jucatorii si cum am zis mai sus ii calmez. trebuie sa va dati seama ca eu reusesc sa ii fac sa nu se injure fara sa am Grad .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Beneficiile aduse de prezenta mea in cadrul grupului sunt : Reclamele o sa dispara , O sa fim mai multi playeri online pentru ca eu ii aduc pe server si jucatorii o sa fie multumiti de mine !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Toti sunt de treaba pentru ca si eu m-au ajutat cu multe probleme si raspunsuei pentru a ajunge sa fac aceasta cerere !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pentru ca imi place la nebunie acest server pentru ca membrii grupului egaming sunt de treaba si ne ajuta foarte mult cum o sa ii ajut si eu pe jucatori !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:in jur de 15 voturi 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da 
16) Alte mentiuni:Eu vreau foarte mult sa am grad pe server pentru ca imi place sa ajut jucatorii cu mai multe chestii !

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.09.2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: Leonam
2a) Varsta: 14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 0982302
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Aproape 2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da am fost operator pe o perioada de 2 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: In prezent pe server am 30 zile şi 11 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pe server am un comportament decent  , doar in cazul daca sunt enervat de catre alti plare doar atunci  sunt mai rau , pe server imi fac prieteni , construiesc , iar cel mai mult ajut platerii cu ce au nevoie
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup? Chiar daca ma inteleg la moment cu unii dintre ei , nu ar fi o greutate pentru mine sa o fac si cu ceilalti 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu cred ca sunt menit , dar cred ca as putea da o miina de ajutor 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)De obicei pe server stau cite 12 ore pe zi , si cred ca cu timpul liber pe care il am as putea raspunde la  mai multe intrebari ale playerilor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Majoritatea sunt foarte buni , si apreciez asta
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece chiar daca este o functie grea , mi-ar placea sa-i  ajut pe cei ce au nevoie de mine
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 74 de voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sunt sigur
16) Alte mentiuni: Asta a fost tot

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: abcdef
2a) Varsta:13


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)mediu
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:22h 24min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)activ, ajut jucatori  limbaj decent  
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)am experienta in a ajuta pe ceilalti
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)rezolvarea rapida a problemelor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)sunt de treaba si ma inteleg bn cu ei
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)pentru ca imi place mult serverul
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:18 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da
16) Alte mentiuni:da ,dar o sa mai invat si pe parcurs

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...