Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: Pinguinu
2a) Varsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020826
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu mai detin unul de ceva timp.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Joc minecraft din 2013, pe cand se anuntase 1.7.2 sau ceva de genul, oricum stiu ca atunci cand a aparut 1.7.2 incepusem sa ma familiarizez cu jocul, pana atunci facand doar case din block-uri de diamant pe lumi superflat )))))
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Vip - in jur de 3 luni; Helper - o saptamana dupa care am primit up la gradul de Owner(donand); Owner - 6 luni deoarece server-ul s-a inchis; Co-Owner - 4 luni(donand); Admin - 5 luni deoarece server-ul s-a inchis si Sponsor - aproape 4 luni deoarece server-ul s-a inchis.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: http://prntscr.com/fxqlv3
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt linistit, nu deranjez prea mult de obicei, cand puteam sa vad si eu chat-ul global ajutam lumea daca avea nevoie cu iteme/intrebari/probleme, sunt de treaba, nu-s genul care sa se supere repede si stiu de gluma.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, toti sunt de treaba.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Cum ar spune si Clark Kent,"Asta este destinul meu!" ))))  Dar serios acum, stiu ca sunt capabil pentru aceasta sarcina deoarece o fac de ceva timp si pana acum nu am intampinat nicio problema.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Sunt foarte activ, mai ales seara, si le-as usura treaba celorlalti din staff + ca seara de obicei nu este multa lume din staff on si chiar daca sunt, stau afk in mare parte. 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Isi fac treaba foarte bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Pentru ca imi place sa joc pe el si nu-mi place sa vad cum lumea se cearta pe chat, chiar daca nu este foarte des cand o fac.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 vote-uri, cel mai probabil s-au resetat avand in vedere ca ultima data aveam cel putin 12
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Avand in vedere ca am mai avut functii si pe alte servere si le-am avut pentru ceva timp, da, cred ca pot ajuta orice player.
16) Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nickname in joc:  Beni13
2a) Varsta:16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5010613
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc cam din 2012 , imi place acest joc doar pentru modul de creativitate pe care il are si pentru ca te si distrage . 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Din pacate nu , dar acesta poate fi inceputul . 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24+
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc cand am timp , iar timpul acela incerc sa-l folosesc la maxim , mai nou ador acest server si am decis sa incerc sa intru in staff. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , deja ma inteleg cu multi destul de bine . 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca sunt un om activ , am seriozitate si imi place sa ajut lumea . 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Un om in plus nu strica niciodata .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Sunt multi de treaba , in mod special Snitchel si Sonia <3 . 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca am vazut ca sunt nevoie de oameni in staff , iar eu ma consider unul potrivit . 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 (putine stiu dar incerc sa-mi aduc aminte sa si votez zilnic) .
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da , daca nu invat . 
16) Alte mentiuni: Comunitatea eGaming cea mai buna! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.10.2016 at 4:02 PM, Teodora_Hemmings said:

1) Nickname in joc: ItzJustEasy
2a) Varsta:14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5 0 3 0 1 0 7
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai eu ca si un jucator de Minecraft (mai bine spus Obsedat) Sunt destul de experimentat .Eu joc minecraft de 5 ani iar in acesti ani ,am realizat ca Minecraft-ul este un joc care atrage multyui playerii de anumite varste :)))).Cam atat Sper xD
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da,am avut Pe addicted legend 2 luni  ; Si pe Ducadu Moderator 1 luna jumate
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day and 10 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai ma trezec de dimineatza la ora 7:00 si ma imbrac imi fac rutina (asta presupun dusul la baie xD) iar dupa ma imbrac la 7:25 la 7:40 plec la scoala iar dupa ce termin orele la ora 13/14 .Ajung acasa,mananc de ale gurii si ma pun sa face teme si sa invat ,termin pe la ora 17:00 si apoi intru pe PC si ma joc jocuri aleatori .Asta a fost descriera mea
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,daca ei ma respect ii voi respect si eu 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai eu cred ca merit sarcina aceasta deoarece am destula experienta in minecraft cat si pe server xD.Eu as vrea functia aceasta sa ajut cati mai multi playerii e posibil . Atat.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai nu cred ca ar aduce cine stie ce prezenta adica as fii un helper normal dar foarte glumet pot ridica morala colegilor deci presupun ca prezenta mea va fii distractiva.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pai nu prea am cuvinte.Toti Helperii sunt foarte de treaba si activii,raspun la orice intrebare,nu se abuzeaza un lucru foarte important . Cam atat.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pentru ca Server-ul are nevoie de Staff si jucatorii au nevoie de ajutor in diferite situati depilda (la o afacere ) si eu as oferii ajutorul playerii si cu grad si fara grad cat stiu u din experientele mele vreau sa le impartesc si celorlalti playerii care au fost odata ca mine

14.Cate Voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:momentan 0 ca sa dat refresh dar am avut 11
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da
16) Alte mentiuni:numai am 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Pop'ular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa, nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

3. d) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul remarca acest lucru ve-ti primi

 

 

T7Az7XO.png

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

@Alynn 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TNT7
2)Varsta: 13

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta foarte buna joc din 2013 si am in mare bagaj de cunostinte despre acest joc
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut Operator  (nu stiu fix dar stiu ca anul trecut din mai pana in august),Builder acum in an  
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1day 18hours 43minutes
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pe server 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Consider ca da pt  imi place sa lucrez in echipa  si sunt respectuos cu ei 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu cred ca sunt menit

deoarece  sunt vechi pe server si am observat ca nu prea este staff on si eu asi fi de folos pt server 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Beneficiile pe care le-asi aduce grupului at fi urm:Sunt on cam toata ziua si  ii pot sa le raspund la intrebarile player-ilor  

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte buni raspund la intrebarile playerilor, nu abuza de comenzile la care au acces  si nu stau afk
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pt ca am observat ca nu prea aveti staff vreau sa ajut aceasta comunitate cu inca in helper 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:16 (dupa s-au resetat si momentan am 2 (am fost offline pt ca nu mi-a mers netul si doar miercuri mi l-a reparat si acm am doar 2 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da
16) Alte mentiuni:Vreau neaparat acest grad pt a ajuta serverul nu pt a abuza de comenzile la care are acces acest grad.

                                                        (Scuze pt greseli sunt de la auto correction)

Edited by TNT7

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Bulldog01.
2a) Varsta: 16 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001217
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Experienta buna. 3 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da. Helper aproximativ 2 luni (dupa care s-a inchis sv), Builder 1 luna si cateva zile daca nu ma insel.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 21h http://imgur.com/a/UdBq9
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
Sunt o persoana destul de calma, in mare parte imi petrec ziua la pc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Cu siguranta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut playerii. Sunt o persoana sociabila, cu care se poate discuta.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Presupun ca ordinea serverului (in ce priveste comportamentul).
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt niste oameni super. Ajuta playerii. Jos palaria.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru o comunitate mai disciplinata si ferita de persoana cu o atitudine negativa.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 14 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni: Nu am alte comentarii. Totul sta in decizia dumneavoastra.

Edited by Bulldog01

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

BOGDY333-Respins, nu ai minimul de cuvinte necesare, ai facut cerere de dragul de a face.

madad07-Respins, nu ai minimul de cuvinte necesare, ai facut cerere de dragul de a face.

alex231-Acceptat pentru teste

craita- Respins, nu ai minimul de cuvinte necesare, ai facut cerere de dragul de a face.

eduard1948-Respins, nu ai acordat like primului like, deci nu ai citit cu atentie regulamentul

Pinguinu-Acceptat pentru teste

Beni13-Respins, nu ai minimul de cuvinte necesare, ai facut cerere de dragul de a face.

ItzJustEasy-Respins, te-ai inspirat din alta cerere

Alex52-Respins, doar ai repostat prima postare

TNT7-Respins, nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit cu atentie regulamentul

Bulldog01:Respins, nu ai cele 24 de ore indeplinite, nu avem nevoie de incepatori in staff.

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites


A fost actualizat modelul cererii de helper. Sona_13 se va ocupa de cererile de builder o buna perioada.

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de builder dupa modelul postat din primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa va dezvoltati simtul de designeri / buni constructori pe server sau sa invatati in mai putin de o saptamana WorldEdit sau VoxelSniper.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de builder pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, toate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community si ownerul serverului. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum liderului pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ManuYo
2a) Varsta:14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:Imi pare rau dar nu am voie sa le dau deci daca din cauza asta nu o sa i-au gradu asta este.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am o experienta medie ca si jucator de Minecraft,mai exact 3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:http://imgur.com/a/RgSTu
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Nu vorbesc urat pe chat sau in msg  si sunt destul de activ dupa parerea mea
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina fiindca  imi place sa ajut persoanele care au nevoie si sa raspund la intrebarile despre joc si la alte intrebari.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Poate ca uni pleyerii ar beneficia de raspunzi mai multe din partea mea referitoare la joc pentru ca eu sunt mai activ dimineata si seara.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Niste oameni de treaba .nu i-am vazut sa vorbeasca urat le raspund la totii oamenii care pun intrebarii referitoare la joc,
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)LPentru ca imi place serverul in principal sectiunea de survival
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:http://imgur.com/a/VaIWC
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

Edited by ManuYo

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: FarmerEdy.
2a) Varsta: 12 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: Am 12 ani, deci nu am Cod Numeric Personal.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da, dar nu joc pe Server-ul Mc.eGaming.RO cu el, pentru ca as pierde tot ce am pe cel non-premium.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani experienta.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut Helper, iar acum am Moderator pe un server. Daca vreti sa stiti IP-ul serverului contactati-ma  prin msg.
6) Ai citit regulamentul serverului?: L-am citit, memorat, l-am copiat in calculator in caz ca nu imi aduc aminte ceva.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: Am 2 zile si 16 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Salut! Ma numesc Pirtac Eduard Lucian si sunt mare fan al Minecraft-ului. Cea mai tare comunitate pe care mi-o pot imagina este mc-eg.ro. In fiecare zi trebuie sa intru pe Server-ul de pe Minecraft. Chiar si dimineata intru. Macar 30 de minute stau pe server.

*Pe calculator joc minim 6 ore pe zi, lasand Minecraft-ul deschis pe Serverul Mc.eGaming.RO
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: De obicei, in viata reala, ajut mai pe toata lumea. Eu zic ca as putea ajuta si intr-un joc pe toata lumea.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pace pe server, mai multe persoane si toate cele.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Ajutatori, rabdatori, doar ca sunt foarte putini Helperi si de multe ori nu este nici un Staff on.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Serverul MC.eGaming.RO are nevoie de ajutoare multe pentru a invata playeri sa fie mai respectuosi cu ceilalti.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 2 voturi in aceasta luna, cel mai mare record de voturi intr-o luna este de 41 de voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: 6) L-am citit, l-am memorat, l-am copiat in calculator in caz ca uit ceva.
16) Alte mentiuni: 1) Sper sa fiu acceptat in acest grup, implica o mare responsabilitate pentru mine;

                                    2) Tot timpul incep propozitia cu litera mare, si respect semnele de punctuatie;

                                    3) Daca mai vreti sa ma intrebati lucruri despre mine adaugati-ma pe Skype: [email protected].

 

Think different, think eGaming!

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: peteriss .

- Varsta: 18 ani .

- Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1990716 .

- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani

- Poza cu /ar check:

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: /home r ; /home a .

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): .

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da .

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?: Da .

- Ai citit regulamentul?: Da .

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: julicrafter03
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5011219
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Pai sunt aproximativ patru ani de cand joc Minecraft  si pot sa spun ca am o exerienta destul de mare  si experiente diferite de la un server la altul deci pot spune ca sunt pregatit de orice situatie 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:  Da , am avut functii pe alte servere in trecut. Pe un server am avut ocazia sa trec la  functia de Admin in timp de cinci luni , iar pe un altul am ajuns  la gradul de Helper dupa un test de 80 de intrebari din comenzile sectiunii respective si sa trec  la gradul de Co-Admin intr-o perioada de aproximativ 4 luni 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 de ore si 48 de minute 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai imi place sa ajut  si sa socializez cu prietenii in primul rand si pe urma sa construiesc case , sa minez , sa fac ferme si sa imi ajut prietenii daca e nevoie.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , staff-ul actual  pare foarte de treaba si prietenos.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai imi place foarte mult sa ajut playerii care au nevoie  sau nu sunt foarte experimentati si daca am ocazia sa ajut nu vad de ce sa nu o fac.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Avand in vedere ca am mai lucrat in alte echipe as putea spune ca m-am obisnuit sa ajut , sa socializez si sa abordez alte persoane deoarece am intalnit foarte multe tipuri de persoane.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Cu toate ca nu am apucat sa ii vad pe toti si sa ii cunosc pe toti , pot spune din ce am vazut ca sunt prietenosi si muncitori , chiar daca se mai fac greseli , toti suntem oameni , toti gresim.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deoarece pare o comunitate bine pusa la punct si un staff care stie cand sa actioneze.Vreau sa le ofer playerilor o experienta buna de joc , iar celor ce produc neplaceri atat restul playerilor si atat serverului sa le pot oferi pedepse conform regulamentului.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da 
16) Alte mentiuni: Am mentionat tot ce era de spus mai sus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Jpck
2a) Varsta: 13 ani (29 martie 14)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta buna, avand in vedere ca joc acest joc de aproximativ 3 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am fost builder/moderator/admin pe alte servere.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 25h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Sunt o persoana calma cu simtul umorului, cei 7 ani de acasa, cooperativ cu toti playerii arogant uneori, in fiecare zi pe acest server, ajut playerii cu construirea caselor si cu construirea satului meu.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai, am varsta de 13 ani, am o gandire mult mai linistita si serioasa, am invatat sa cooperez cu toti playerii, avand in vedere ca stau destul de mult pe acest server invat mai mult pe zi ce trece tot de pe server..Sunt obisnuit cu toti playerii.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) O mana in plus la administrarea serverului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Niste membrii foarte calmi de treaba, amuzanti, cu bun simt, respect.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece este printre cele mai bune servere de minecraft din Romania.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Pana acum am acordat 12.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.
16) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: xRobert05

 

 

 

 

2) Varsta: 12(13 pe 5 ianuarie)

 

 

 

 

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

 

 

 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: experimentant

 

 

 

 

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da!

 

 

 

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: De vreo 3-4 ori =))

 

 

 

 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2d 15h

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ajut playerii, Sunt constincios, Imi place sa ajut serverul, Mi se pare cel mai tare server!

 

 

 

 

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da normal.. De ce nu?

 

 

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut oameni!

 

 

 

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajut playerii cand nu este vreun grad pe server, Construiesc multe chestii!

 

 

 

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt folositori pentru server

 

 

 

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece fac live-ul pe acest server, Vreau sa ajunga unu dintre cele mai mare servere Non-Premium!

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5 deoarece nu pot sa votez.. nu ma lasa e un bug..

 

 

 

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

 

 

 

 

 

16) Alte mentiuni: ----

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/18/2017 at 11:23 PM, Craita said:

 

1) Nickname in joc:  Craita
2a) Varsta: Am 16 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5010522
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am o experienta foarte buna ca jucator de minecraft, avand in veder e ca joc minecraft de  aproximativ 4 ani, dar cu mici pauze. In acest timp m-am experimentat cam in tot ceea ce inseamna 'minecraft'. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:   Da, am avut functii pe alte servere. Cea mai mare functie pe care am avut-o a fost aceea de admin timp de un an.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: In prezent am 1 day and 21 hours.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):  Sunt o persoana linistita, de obicei imi vad de treaba mea, foarte rar vorbesc pe chatul global si atunci doar daca pot sa ajut cu ceva jucatorii, cu diferite lucruri sau raspunsuri. Pe server  lucrez pentru a nu ma plictisi. Incerc sa fac diferite constructii, pentru a avea realizari.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Cred ca sunt 'menit' pentru aceasta sarcina, deoarece o lunga perioada petrecuta de mine pe minecraft a fost in STAFF, desigur  pe servere mai mari si mai mici. Stiu 100% ca m-as descurca in staff pentru ca pana acum nu am intampinat nici un fel de problema.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Dupa parerea mea ar aduce un membru cu experienta, foarte activ mai ales seara, linistit si foarte atent care vrea sa ajute comunitatea. Ar avea un helper in plus in staff care le-ar usura putin munca celorlalti membrii din cadrul acestuia.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Din cate am vazut eu, toti helperii sunt foarte activi, foarte rapizi si respectuosi.

In momentul in care ai pus o intrebare legata de server sau legata de minecraft acestia incearca sa  te ajute si sa iti raspunda intr-un interval de timp foarte scazut.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):  Vreau sa ofer ajutor serverului pentru ca imi place sa stau pe server, sa ajut playerii cat de mult pot atunci cand nu e nici un membru din STAFF online si nu pot fi ajutati de acesta. Serverul are multi jucatori dar putini helperi si cred ca le-as fi de mare ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Pana acum am acordat 7 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, consider ca sunt in masura sa ajut orice jucator.
16) Alte mentiuni: Multumesc pentru atentia acordata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ManuYo-Respins,nu ai respectat modelul.

FarmerEdy-Respins, nu ai respectat modelu

julicrafter03-Acceptat pentru teste.

Jpck-Respins, nu ai respectat modelul.

xRobert05-Respins, nu ai respectat modelul.

Craita-Acceptat pentru teste.

 

Fara intrebari legate de teste. Veti fi cautati de catre mine in joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Edward
2a) Varsta:  16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010821
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu, nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc Minecraft de aproximativ 5 ani cu mici pauze de cate 2-3 luni. Stiu tot ce tine de acest joc si cred ca sunt  perfect pentru aceasta functie.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Sigur, am fost Helper pe o comunitate semi-cunoscuta in Romania in timpul lunii Octombrie 2015

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  http://imgur.com/a/Ksfzx
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  In primul rand pot spune ca intru pe acest server deoarece imi place atmosfera. Cand doresc sa ma distrez si sa joc Minectaft in acelasi timp intru pe acest server. Imi place STAFF-ul care la orice problema pe care ai avea-o atat de minecraft cat si de server te ajuta.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut oamenii fara a primi ceva in schimb si imi doresc aduc comunitatii diferite beneficii.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Avand in vedere marirea grupului de STAFF cu inca un membru  in cazul in care voi fi acceptat, o sa ajut reduc lag-ul de pe server prin intermediul spam-erilor. O sa pedepsesc insultele cum se cuvine.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt foarte activi si foarte folositori comunitatii. De asta si doresc sa ma alatur STAFF-ului,
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece doresc sa ajut comunitatea intrucat joc pe ea cu inca 6 prieteni. At fi o realizare atat pentru server cat si pentru mine.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 
http://imgur.com/a/4M6Wr
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur ca da.
16) Alte mentiuni: Am primit helper pe data de 15. Am plecat pe 16, VRazvan mi-a dat remove si a zis sa fac cerere cand o sa vin. Multumesc frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: AndroidHd5
2a) Varsta: 15ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:4563278
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4ani Pro
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:da 2ani
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:56 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: ma numesc Darius-AndroidHd5 si eu in fieare zi când vin pe server ma joc cel mai mult pe skypvp.sper sa ma acceptati ca eu vreau sa ajut serverul.Astazi am dat de unul care facea reclama si nu ii puteam da mute!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da,pentru ca am mai avut grad si pe alte servere
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: am experiente de pe alte servere si am mi de idei
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: asi scapa serverul de toti care fac reclama
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: helperi de pe accest server sunt foarte buni si asi vrea sa ma alatur lor sai sprijin
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca mie numi plac hakcerii si cei care fac reclama si nu doresc la nici un server sa i se intample asta
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:pana acum 0 nu stiam ca poti vota dar va promit ca o sa votez serverul zilnic
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da,vam mai spus am experiente din servere nu vreau sa le numesc ca asi face reclama
16) Alte mentiuni:sper sa ma acceptati ca helper ca eu chiar imi doresc sa ajut serverul

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:TNT7

- Varsta:13

- Primele 7 cifre ale CNP-ului:5040914

- De cat timp joci MineCraft?:3-4 ani

- Poza cu /ar check: https://drive.google.com/open?id=0B91BRWR3wJ47VzVkWlhCMTZySlk

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: ./home home

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): https://drive.google.com/open?id=0B91BRWR3wJ47Q3RicVU1X1JjQWM

- Stii sa folosesti WorldEdit?:Da (100%)

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:Da (97%)

- Ai citit regulamentul?:Da

 

 

                                                                                                                     (Detinerea unui grad nu este in beneficiu ci o sarcina)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  EMINK
2a) Varsta: 19 ani 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 2971007
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Am avut.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc minecraft de aproape 5 ani, (singleplayer, dar si multiplayer) deci, una destul de mare.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da. (Operator, Admin, Helper, Moderator) incepand de pe data de : 12 aprilie 2017, si s-a incheiat in data de  14 iulie 2017. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, se poate verifica.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  3 zile 9 ore si 27 de minute. 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Nu m-as enerva, cu absolut nici un player, sunt o fire foarte calma, si cred ca as putea sa ajut pe fiecare in parte, deoarece, am timp liber foarte mult, si sunt mai mereu pe server. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Cred ca as fii foarte activa, deoarece, ma dedic in intregime serverului de minecraft, iar, serverul fiind foarte populat, eu as putea sta 21/24 on.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Playeri noi, mai putin spam decat de obicei, cand nu este nici un staff on la 3 dimineata, mai putine injuraturi, si mai multa joaca
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pe unii dintre ei, i-am filat, si cei care sunt acum noi, (nu toti) unii dintre ei, nu sanctioneaza.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As vrea sa ofer acest ajutor, deoarece, serverul este foarte populat, si ar avea nevoie de ajutor cam tot timpul.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  14 voturi, am mai jucat cu un cont pe acest server, si aveam in jur de 22.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Orice jucator incepator, va venii la mine, si il voi ajuta cu orice. Mereu se gaseste o solutie pentru orice problema. 
16) Alte mentiuni: Voi fii cateva ore lipsa, de pe server, deoarece, dau la mecanica, si voi fii putin ocupata, dar chiar si atunci, voi face scutire daca o sa fie nevoie de asa ceva, dar, nu cred ca va fii nevoie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Metrix1369
2) Varsta:  15.

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  DA.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:   Ma joc acest joc  de 5 ani ,am avut si o experienta de helper pe in server creat de in prieten care se numea BlackFaded.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:  Da,helper.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Nu.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day 34 min.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Cand deschid jocul intru prima data pe acest server si intru sa votez.Dupa doresc sa fac bani pentru a update-a casa,ma joc cu verisorul meu si incercam sa gasim jungle de 3 zile si nu am gasit. Am doua Joburi,Miner si Padurar,iar doresc sa devin in viitor builder.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Sunt menit sa primesc aceasta sarcina deoarece imi place sa ajut comunitatea si playerii acesteia.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Beneficiul care le-as aduce pe acest server sunt ca o sa fiu mereu atent pentru a ajuta comunitatea.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Sincer,actualii helper nu isi fac treaba : adica mereu cand intreb ceva niciodata nu mi-au raspuns .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Deoarece imi place foarte mult serverul creat de VRazvan.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  10 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Nu,deoarece pe serverul prietenului meu nimeni nu ma ajutat ,dar daca membri comunitatii at fi intelegatori,imi spuneti codul si il invat foarte repede ce face.
16) Alte mentiuni: Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎9‎/‎23‎/‎2016 at 0:21 AM, VRazvan said:
Quote

Nickname in joc: LeFruJohn
2a) Varsta: 15

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)     Eu  joc de  3  ani Minecraft  stiu sa  fac  multe  mecanisme  sunt  unn jucator  foarte  bun de Minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu,nu mai  am  avut  functie pe alte servere
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day,15 hours,40 minutes
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am 15 ani  sunt foarte politicos merg la inot marti si joi  si ma joc Minecraft 6/7 ore
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)pentru ca sunt foarte  activ  si stiu foarte multe lucruri
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)as ajuta foarte mult grupul  pentru ca voi raspunde la orice intrebare de la orice jucator
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)actuali membri  al grupului helper sunt foarte activi  foarte creativi  si niste buni jucatri  de Minecraft
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)vreau sa ofer ajutor serverului eGaming pentru ca e in server foarte activ si  foarte  interesant 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:pana acum am acorda 10 voturi serverului eGaming
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da
16) Alte mentiuni:nu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Bannyxon_102rus
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:   5 0 0 0 3 3 0
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Experienta ca jucator.. hmm ma consider un player priceput cat de cat pe o scara de la 1 la 10 ar fi cam 8, deci cred ca e ok.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut. Operator/ Moderator/ Helper/ VIP etc
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1day si 20 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) La inceput am grifat un desert intreg doar pentru a face niste bani, dupa acea am facut o platforma mare si incep sa imi fac ce am nevoie pe acolo, scopu ar fi sa intru in top1 la $
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Pot spune ca da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt foarte activ si imi place sa ajut ceilalti playeri care sunt noi si nu stiu bazele asa cum am fost si eu la randu meu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitatea ar fi un lucru mare mai ales intre orele 00:00 si 07:00. Ne`am putea ajuta reciproc si am rezolva problemele playerilor mult mai usor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt de mare ajutor, iti raspund imediat cand ai nevoie de ei si nu te lasa cu problema nerezolvata.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca imi place cum este format acest server, mai ales survivalu. De  prima data cand am intrat mi`a placut si am zis sa aplic cu o cerere de helper.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca da.
16) Alte mentiuni: Mi-am cumparat VIP. :) 

Edited by Bannyxon_102rus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...