Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

) Nickname in joc:  FuNNkye
2a) Varsta: 14 ani!

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  Nu am voie la actul de indentitate ! Doar cand apare o problema!
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da! + dovada  :  http://prntscr.com/g22m9g
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) sunt un jucator de Minecraft de mai bine de 4 ani !    Am experienta in Bukkit si Spigot + configurare + Tradus plugin-uri !  Nu sunt un incepator ! Stiu despre ce este vorba in minecraft si cat de greu este sa faci un server bine configurat ! 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut Co-Owner pe RoCr****  timp 6 luni , Pe serverele lui zz  ultra . si operator  pe mcx.bigger*****.ro !
6) Ai citit regulamentul serverului?: Am citit regulamentul serverului si l-am luat in considerare cu atare!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: deocamdata am 5h ! 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu de obicei intru cu fratele meu PizzaHart pe server si stam pe survival ! Am un comportament decent si pus la pucnt ! Nu fac scam! Nu fac trap! Nu injur! Nu jignesc!  
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Consider  ca am sanse foarte mari de a ma intelege u restul staff-ului !  sunt o persoana sincera!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As dori sa ajut cu mare drag serverul sau actionez atunci cand un membru are nevoie de ajutor si sa-l indrum catre bine ! Si mai ales sa am grija de chat !
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Acuma depinde de voi  daca va place de mine find un membru staff si daca va place cum  ma comport ! Beneficiile ar fi : Indrumarea playerilor, ingrijirea chat-ului  
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Helperi actuali de pe server sunt foarte bine pusi la punct, actioneaza atunci cand e  nevoie, ajuta foarte mult playeri la nevoie si au un comportament decent!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As dori sa ofer ajutor serverului deoarece, deoarece cred ca sunt in stare de aceasta functie! 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  4-5  
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Daca voi fi acceptat pentru testele de Helper! Voi fi foarte pregatit pentru acesta!

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, nu am donat deoarece nu sunt inca pregatit financiar !
17) Alte mentiuni: Multumesc pentru ca ati citit aceasta cerere! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CNP: 

5030712

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: xMihaiFTW69
2a) Varsta: 13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040802
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) In Minecraft, ca jucator , am o experienta foarte buna , aceasta fiind de 2 ani. Stiu bine itemele jocului si cum se crafteaza acestea. Stiu biome-urile , Dimensiunile ,si tot ce mai trebuie stiut despre acest joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am 1 zi si 16h.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  In fiecare zi , muncesc din greu la joburi , intalnesc oameni cu care explorez Nether-ul. Cateodata , foarte rar ,  folosesc cuvinte vulgare , de nervi.Acest lucru nu se va mai intampla.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina , deoarece mie mereu mi-a placut sa am gradul de Helper, ca sa pot ajuta oamenii la nevoie si sa le ofer celor care incalca regulamentul sanctiuni.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Cred ca prezenta mea in acest grup ar fi un lucru bun deoarece as ajuta playerii cand nu este alt Helper on , sau si atunci cand este unul,dar mai rar acest lucru, deoarece nu imi place sa imi intrerup colegii de grup, daca acestia vor si ei sa ajute o persoana.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Membrii acestui grup mi se par de treaba, destepti, bine educati si  respectuosi. Pana acum din Helperii pe care i-am intalnit, toti mi s-au parut demni de aceasta functie, adica Helper. Sunt foarte de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa ofer ajutorul serverului MC.eGaming.RO deoarece imi place foarte mult sa ma joc pe acest server care este super frumos, la fel ca si Ownerul serverului, acesta fiind VRazvan. Mai am un motiv, acesta fiind placerea de a ajuta persoanele care nu stiu unele lucruri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In acest moment am 14 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu, nu am.
17) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat. Sper sa fiu acceptat. O zi buna!

Edited by xMihaiFTW69

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alex_killers-Respins : Cererea este facuta in batjocura,te rog sa citesti modelul data viitoare.

 

Cei care au fost respinsi pot reface cererea la minim 7 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: olimp99999    
2a) Varsta: 14
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030327
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc minecraft de aproximativ 3 ani si consider ca am acumulat destule informatii legate de acest joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut admin pe alte servere. Nu mai stiu exact data.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3Days 20h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt o persoana sociala, calma si imi place sa ajut playerii cu cat mai multe lucruri posibile.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Faptul ca am jucat foarte mult pe server si inainte de wipe. Si am fost foarte activ.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitate mea pe acest server fa fii un mare plus .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Persoane ok care isi iau functia in serios.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Deoarece este server fain si pus la punct . Cu un Owner de treaba.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Absolut!
16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -
17) Alte mentiuni: Doamne ajuta ! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎23‎.‎09‎.‎2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

 

1) Nickname in joc:cris
2)Varsta:14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: antrenamente la fotbal 
9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba,ma inteleg bine cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place cu adevarat.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 3-4.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca da,dar o sa incerc sa mai invat si pe parcurs.
16) Alte mentiuni: Sper sa fie bine!

 

Edited by crist

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Sk1LLeR
2a) Varsta:  16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001102
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  am o experienta zic eu buna, stiu mai totul despre acest joc. joc de pe versiunea 1.6.2 si am acumulat cam tot ce era nevoie de stiut despre acest joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: pai am avut  pe serverul lui mujdii, mod pe survival cam 2 luni, co-owner pecreative si pvm cam 7 luni , si helper pe minigame o luna sau mai poutin.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da. si sunt de acord cu tot.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 12 ore din cate am vazut.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) de obicei intru si vorbesc cu alti jucatorii si lucrez la ferme xp si enchanturi, mai fac si constructii, dar dureaza deoarece fac doar constructii mari.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da, sunt sigur de asta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Cred ca merit aceasta functie deoarece am experienta multa in acest domeniu, am fost co-owner si pe servere mai mari de atat.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Beneficiul de incredere si devotament fata de jucatori, intelegerea si aspectul material care ar aduce un chat foarte, foarte curat.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai sunt foarte multi care se descurca bine, dar sunt si alti care se descurca expecent, adimnii sunt foarte seriosi si maturi, nu se lasa dusi de val cand aud ceva minor despre ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca imi place serverul si poate, poate pot ajuta cu ceva in plus fata de ceilalti membri din staff, dar asta poate decide doar responzabili de grade.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 14 sau 16 nu mai stiu sigur.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: nu, dar ma gandesc sa o fac.
17) Alte mentiuni: Nu am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  yodog6
2) Varsta: 
14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Profesionist la iteme si la constructii
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Da , Operator
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1zi  14ore 29min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Imi place sa construiesc sa explorez sa ajut jucatorii si noi si cei care au multe ore
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Prieteni noi si colaborare mare
11) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Eu spun ca nu sunt asa de activi ...
12) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Pentru ca vreau sa fac parte din echipa si sa colaborez cu toti mai ales cu VRazvan
13) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2...
14) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da !

15) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am nici  o donatie
16) Alte mentiuni: Asteppt un raspuns

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: iulyy
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000829
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: am o experienta de peste 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:da am avut pe o perioada de aproape un an
6) Ai citit regulamentul serverului?:da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:26h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: )eu pe server ma ocum mai mereu de construtii .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da cred ca pot sa fac asta
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut jucatorii si ar fi bine sa am acest grad

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: o sa ajut comunitatea si fiecare jucator care are nevoie

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: sunt de treaba si ajuta jucatorii

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (pentru ca este un server foarte frumos si as vrea sa ajut comunitatea
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:nu
17) Alte mentiuni:nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.09.2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Pop'ular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa, nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

3. d) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul remarca acest lucru ve-ti primi

 

 

T7Az7XO.png

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

@Alynn 

1) Nickname in joc: ItzNovaFreshh
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000904
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Am multa experienta in minecraft ca builder , stiu sa craftez cam toate itemele , stiu multe chestii despre minecraft joc de un an si ceva 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:sa Admin prin decembrie , am avut si serverul meu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:24 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)intru votez si dupa imi mai construez la casa si mai explorez 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): pentru ca sunt matura si inteleg mai multe chesti dexat copii astia care se joaca si ei mc. Si nu ma las sedat de putere
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : De a avea inca un o in plus in care se poate increde
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : De treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 12
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: nu
17) Alte mentiuni:nu

 
Edited by Geany

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nickname: GooByBTW
2. 17 ani

3. NU am cont de minecraft cumparat

4. e ok, putin cam intarziate unele cereri de help, dar e ok (in mare parte prietenos)

5. Am fost builder pe un server, dar acum ceva timp, in jur de 7 luni

6. Da, aveti o greseala "dresa" in loc de "adresa" (6. Bani / Transferuri / Inselatorie / trap - 6. a. )

7. 1 day and 2 hours

8. in mare parte explorez cand nu mai am chef sa construiesc 

9. eu cred ca da, sunt destul de comunicativ si am multe idei

10. sunt foarte atent la chat si imi place sa ajut

11.  mai multa eficienta la raspunsul intrebarilor in legatura cu serverul ale playerilor

12. nu am avut prea multe de vorbit, dar in mare parte utili, (cei care au raspuns la cateva intrebari puse de mine)

13. Nu am ce altceva face...

14. 8

15. da, odata ce am citit regulamentul...

16. Nope

17. da....nimic :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Vlad33333
2a) Varsta:14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5256025
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Cand sunt un nou jucator imi place sa ma apuc sa am forta aceea de a sta cat mai mult online ca sa ajung cat mai departe cu banii din joc cu materialele sa fac o casa frumoasa sa am multi prieteni si sa am cu cine vorbi deoarece toti am fost la inceput si eu personal imi place serverul de aceea imediat am facut materiale si am facut timp jucat,aceasta este experienta mea ca jucator.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da,Owner(4 luni),moderator(23 zile),helper(4 luni).
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 Day,3 hours,48 minutes.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Zi de Zi ce ma trezesc sunt foarte bucuros sa stiu ca o sa intru din nou pe serverul meu preferat imi deschid calculator rapid si intru pe server si ma joc alaturi de ceilalti participanti de pe server,interactionez cu ei,pe la pranz mai ies pe afara,ca nu sunt dependent,si ma simt bine pe server ,mai pe seara merg sa cant la chitara si fac actorie.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,am mai fost intr-un grup de munca/social.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Ma descurc cu playerii si chiar daca ei nu stiu ce sa faca ii mai ajut cat pot ca si player daca as fii helper as putea sa ii ajut prin mai multe modalitati,raspunzandule la intrebari,teleportandu-ma la ei(daca este un caz necesar)si multe altele.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt foarte activ,deci chiar daca unii nu sunt activi,eu parctic le pot tne locul fara sa se mai gandeasca la atatea +eu nu joc pentru grad eu joc din placere..

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Foarte activi,te ajuta in orice privinta pot cu cat mai multa silinta chiar daca poate nu se inteleg cu ceilalti ei sunt de treaba si isi fac datorie foarte bine in orice privinta.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deoarece imi place sa joc pe server si nu prea mai stiu cum pot sa ajuta oamenii,asa cu helper ii pot ajuta mai mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:6,dar inainte am votat de mai multe,dar am fost plecat 2 saptamani.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Imi doresc sa pot ajuta pe toti de pe server cu cat pot mai mult,Salutari Staffului.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Istaspe

2a) Varsta: 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1420041

3) Detii cont de Minecraft cumparat:Da

4)Ce experienta ai ca jucator de Minecraft?: Daca ma apuc de un joc vreau sa fiu cel mai bun! Aceasta este deviza mea! Vreau sa am prieteni, constructii frumoase si armuri bune! In joc e ca in viata: Cine se scoala de dimineata departe ajunge!

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu

6) Ai citit regulamentul serverului?: Bineinteles!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 Day, 11hours, 50 minutes

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt un om calm, dimineata intru pe server, la pranz mai iau o carte si citesc, iar dupa-amiaza o dedic sportului meu preferat: inotul. Seara stiu ca pot intra pe serverul meu favorit, unde imi voi reintalni prietenii!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, am mai fost intr-un grup social!

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina: Imi place sa raspund la nelamuririle jucatorilor. I-as putea ajuta prin mai multe modalitati, iar prima ar fi: sa ma teleportez la ei (intr-un caz necesar)

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului: Sunt foarte activ, indiferent de perioada. Pot tine locul altor helperi daca acestia nu pot intra pe server, dar asta nu inseamna ca acest lucru sa se intample in fiecare zi!

12) Cum poti descrie actualii membrii ai grupului de helperi?: Sunt foarte activi, te ajuta indiferent de intrebare, iar in cazuri necesare se teleporteaza la tine ca sa vada mai exact problema. Mai exact, helperii de pe aceasta comunitate sunt de treaba.

13)  De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.egaming.RO?: Este singurul server unde ma joc survival deoarece oamenii sunt prietenosi, iar helperii activi. Imi place sa ajut lumea si presupun ca daca as avea gradul de helper as putea ajuta si mai mult!

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: Un singur vot, vreau sa fiu sincer si sa nu spun minciuni!

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu.

17) Alte mentiuni: Sunt o persoana rabdatoare careia ii place sa ajute oameni!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Istaspe

2a) Varsta: 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1420041

3) Detii cont de Minecraft cumparat:Da

4)Ce experienta ai ca jucator de Minecraft?: Daca ma apuc de un joc vreau sa fiu cel mai bun! Aceasta este deviza mea! Vreau sa am prieteni, constructii frumoase si armuri bune! In joc e ca in viata: Cine se scoala de dimineata departe ajunge!

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu

6) Ai citit regulamentul serverului?: Bineinteles!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 Day, 11hours, 50 minutes

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt un om calm, dimineata intru pe server, la pranz mai iau o carte si citesc, iar dupa-amiaza o dedic sportului meu preferat: inotul. Seara stiu ca pot intra pe serverul meu favorit, unde imi voi reintalni prietenii!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, am mai fost intr-un grup social!

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina: Imi place sa raspund la nelamuririle jucatorilor. I-as putea ajuta prin mai multe modalitati, iar prima ar fi: sa ma teleportez la ei (intr-un caz necesar)

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului: Sunt foarte activ, indiferent de perioada. Pot tine locul altor helperi daca acestia nu pot intra pe server, dar asta nu inseamna ca acest lucru sa se intample in fiecare zi!

12) Cum poti descrie actualii membrii ai grupului de helperi?: Sunt foarte activi, te ajuta indiferent de intrebare, iar in cazuri necesare se teleporteaza la tine ca sa vada mai exact problema. Mai exact, helperii de pe aceasta comunitate sunt de treaba.

13)  De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.egaming.RO?: Este singurul server unde ma joc survival deoarece oamenii sunt prietenosi, iar helperii activi. Imi place sa ajut lumea si presupun ca daca as avea gradul de helper as putea ajuta si mai mult!

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: Un singur vot, vreau sa fiu sincer si sa nu spun minciuni!

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu.

17) Alte mentiuni: Sunt o persoana rabdatoare careia ii place sa ajute oameni!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

FuNNkye-Respins-Nu ai numarul de ore necesare, nu avem nevoie de incepatori in staff.
xMihaiFTW69-Respins-Ai prea multe pedepse din cauza limbajului.

olimp99999-Respins-Nu ai respectat modelul, ai prea putine cuvinte.

cris-Respins-Nu ai respectat modelul si ai facut spam pe /ac legat de cererea de helper.

Sk1LLeR-Acceptat pentru teste.

yodog6-Respins, nu ai respectat modelul,nu ai numarul necesar de cuvinte.

iulyy-Respins-Nu ai respectat modelul, ai facut cerere doar de dragul de  a face.

ItzNovaFreshh-Respins-Nu ai respectat modelul, nu ai numarul necesar de cuvinte.

GooByBTW-Respins-Nu ai respectat modelul.Modelul trebuie completat,nu doar raspuns la intrebari.

Vlad33333-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit cu atentie primul post. Refa cererea dupa ce citesti primul post cu atentie.

Istaspe-Respins-Nu ai acordat like primului post,deci nu ai citit cu atentie primul post..Refa cererea dupa ce citesti primul post cu atentie.

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Vlad33333
2a) Varsta:14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5256025
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Cand sunt un nou jucator imi place sa ma apuc sa am forta aceea de a sta cat mai mult online ca sa ajung cat mai departe cu banii din joc cu materialele sa fac o casa frumoasa sa am multi prieteni si sa am cu cine vorbi deoarece toti am fost la inceput si eu personal imi place serverul de aceea imediat am facut materiale si am facut timp jucat,aceasta este experienta mea ca jucator.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da,Owner(4 luni),moderator(23 zile),helper(4 luni).
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 Day,4 hours,54 minutes.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Zi de Zi ce ma trezesc sunt foarte bucuros sa stiu ca o sa intru din nou pe serverul meu preferat imi deschid calculator rapid si intru pe server si ma joc alaturi de ceilalti participanti de pe server,interactionez cu ei,pe la pranz mai ies pe afara,ca nu sunt dependent,si ma simt bine pe server ,mai pe seara merg sa cant la chitara si fac actorie.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,am mai fost intr-un grup de munca/social.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Ma descurc cu playerii si chiar daca ei nu stiu ce sa faca ii mai ajut cat pot ca si player daca as fii helper as putea sa ii ajut prin mai multe modalitati,raspunzandule la intrebari,teleportandu-ma la ei(daca este un caz necesar)si multe altele.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt foarte activ,deci chiar daca unii nu sunt activi,eu parctic le pot tne locul fara sa se mai gandeasca la atatea +eu nu joc pentru grad eu joc din placere..

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Foarte activi,te ajuta in orice privinta pot cu cat mai multa silinta chiar daca poate nu se inteleg cu ceilalti ei sunt de treaba si isi fac datorie foarte bine in orice privinta.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deoarece imi place sa joc pe server si nu prea mai stiu cum pot sa ajuta oamenii,asa cu helper ii pot ajuta mai mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:6,dar inainte am votat de mai multe,dar am fost plecat 2 saptamani.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Imi doresc sa pot ajuta pe toti de pe server cu cat pot mai mult,Salutari Staffului.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Istaspe

2a) Varsta: 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1420041

3) Detii cont de Minecraft cumparat:Da

4)Ce experienta ai ca jucator de Minecraft?: Daca ma apuc de un joc vreau sa fiu cel mai bun! Aceasta este deviza mea! Vreau sa am prieteni, constructii frumoase si armuri bune! In joc e ca in viata: Cine se scoala de dimineata departe ajunge!

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu

6) Ai citit regulamentul serverului?: Bineinteles!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 Day, 11hours, 50 minutes

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt un om calm, dimineata intru pe server, la pranz mai iau o carte si citesc, iar dupa-amiaza o dedic sportului meu preferat: inotul. Seara stiu ca pot intra pe serverul meu favorit, unde imi voi reintalni prietenii!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, am mai fost intr-un grup social!

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina: Imi place sa raspund la nelamuririle jucatorilor. I-as putea ajuta prin mai multe modalitati, iar prima ar fi: sa ma teleportez la ei (intr-un caz necesar)

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului: Sunt foarte activ, indiferent de perioada. Pot tine locul altor helperi daca acestia nu pot intra pe server, dar asta nu inseamna ca acest lucru sa se intample in fiecare zi!

12) Cum poti descrie actualii membrii ai grupului de helperi?: Sunt foarte activi, te ajuta indiferent de intrebare, iar in cazuri necesare se teleporteaza la tine ca sa vada mai exact problema. Mai exact, helperii de pe aceasta comunitate sunt de treaba.

13)  De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.egaming.RO?: Este singurul server unde ma joc survival deoarece oamenii sunt prietenosi, iar helperii activi. Imi place sa ajut lumea si presupun ca daca as avea gradul de helper as putea ajuta si mai mult!

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: Un singur vot, vreau sa fiu sincer si sa nu spun minciuni!

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu.

17) Alte mentiuni: Sunt o persoana rabdatoare careia ii place sa ajute oameni!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, HazedMedia said:

1) Nickname in joc: HazedMedia
2a) Varsta:15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:50220727
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu am o experienta de jucator de  Minecraft de cam 5 ani si am fost scripter pe un sv mare de minecraft.Eu m-am retras din acesta deoarece apareau greefuri tot mai des si nu eram respectat de membrii din staff
.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut functia de fondator global in 2016-2017 pe un sv de cam 300 playeri
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:36 Ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu sunt un membru respectuos care nu foloseste un limbaj vulgar si daca este o problema si daca cineva mi-ar cere ajutor l-as ajuta si as face tot ce mi-ar sta in putinta pentru al ajuta.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu cred ca sunt menit pentru a detine sarcina de helper deoarece pot sa ajut si vrea sa ajut cat mai mult si sunt foarte activ daca e nevoie stau cate 7 ore pe server sau mai mult.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Beneficiile pe care le aduc sunt ca ajut orice player cu orice problema si sunt un tip intelegator care nu da inapoi orice ar fi.Eu nu sunt un om nepasator care trece peste.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Actualii membri ai grupului sunt  activi si ajuta mult cu orice ai avea nevoie inafara de bani celor ce cersesc si nu pun osul la munca.In general  toti sunt niste playeri care isi merita gradul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa ofer ajut serverului Mc.eGaming.Ro deoarece e comunitate mare cu un potential extraordinar si pentru ca e serverul meu preferat de minecraft si vreau sa ajut comunitatea sa creasca cat mai mult si sai ajut pe toti cei noi veniti.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Desigur

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Sper sa va placa si m-am invatat minte cu intrebarile pe chat.=))
.Daca voi fi acceptat voi ajuta oricat de mult si voi fi activ.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: peteriss .

- Varsta: 18 ani .

- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani .

- Poza cu /ar check: 

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): 

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da.

- Ai citit regulamentul? Da.

 a) A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc:  FuNNkye
2a) Varsta: 14 ani!

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  5030712
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da! + dovada  :  http://prntscr.com/g22m9g
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) sunt un jucator de Minecraft de mai bine de 4 ani !   

Am avut si 2 servere hostate si configurate ! + am mai avut servere in alte comunitati 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut Co-Owner pe RoCr****  timp 6 luni , Pe serverele lui zz  ultra . si operator  pe mcx.bigger*****.ro !
6) Ai citit regulamentul serverului?: Am citit regulamentul serverului si l-am luat in considerare cu atare!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: deocamdata am 1 day !
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Uneori intru pe la 7-8 dimineatza si imi fac case + ferma + alte treburi imi place sa fac case si dupa sa le parasesc si sa-mi  fac altele :))) Mai vorbesc cu playerii sau mai cer cate ceva ;)  !  Si tot asa !
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Consider  ca am sanse  sa lucrez cu restul ! 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As dori sa ajut cu mare drag serverul sau actionez atunci cand un membru are nevoie de ajutor si sa-l indrum catre bine ! Si mai ales sa am grija de chat ! 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Pai beneficiile ar fi sa am grija de playeri sa-i ajut ! sa ii invat ce nu stiu ! sa am grija de Chat etc.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Helperi actuali de pe server sunt foarte bine pusi la punct, actioneaza atunci cand e nevoie  de ei si ajuta foarte mult :) 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As dori sa ofer ajutor serverului deoarece, deoarece cred ca sunt in stare de aceasta functie! 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Daca voi fi acceptat pentru testele de Helper! Voi fi foarte pregatit pentru acesta! Am la cunostinta toate responsabilitatile !

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu 
17) Alte mentiuni: Multumesc pentru ca ati citit aceasta cerere! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@peteriss-Acceptat.Te rog sa iei legatura cu mine pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: xJuliiaa
 Varsta:16 ani 

 Primele 7 cifre ale CNP-ului:6010116
 Detii cont de Minecraft cumparat?:Nup
 Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: pe serverul actual nu am multa experienta insa pe alte servere am fost helper , builder , si moderator mi-a placut experienta de a admina si as dori sa o retraiesc pe un server populat
 Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: 5 secunde 
 Ai citit regulamentul serverului?: Da
Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile, 2 ore, 4 min , 15 secunde , 9 milisecunde
 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Imi plac caii, imi plac caii, si iubesc caii foarte mult, ii iubesc, mai ales  pe Nicus, AA am mai zis ca imi plac CAII ? 
 Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da de ce nu, imi plac caii, si lor le plac caii si Nicus nu ? 
 Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai imi plac caii si ajut playerii la nevoie . nu cred ca sunt " menita " dar de descurcat ma pot descurca pana la urma gradul de Helper este doar un grad de informare pentru playerii noi de aceea ma voi stradui sa fac tot ceea ce imi sta in putinta pentru a realiza acest lucru
 Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: nu am vazut nici unul imi petrec mai mult timpul cu Nicus si caii
 De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: am ceva timp liber si doresc ca aceasta comunitate sa obtina tot ajutorul de care are nevoie mai ales cand acest server de mc este bine scriptat si construit avand o multitudine de moduri si locatii de calitate
Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7
 Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da. IMI PLAC CAII

 Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
 Alte mentiuni: il iubesc pe nicus

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Vlad33333-Acceptat pentru teste.

Istaspe-Acceptat pentru teste

HazedMedia-Acceptat pentru teste

FuNNkye-Respins, ai primit mute 8h pt limbaj chiar azi.

xJuliiaa-Acceptata pentru teste.

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: dafaq2k
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -daca este nevoie le pot da in privat :)-
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Ma joc minecraft de placere de aproximativ 4-5 ani cam asa , nu sunt obsedat si ma joc cat in permite timpul !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Tot pe functia asta de "ajutor" , cam 3 luni pana s-a dat wipe la server
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1zi / 2ore si 13 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Construiesc , fac xp , fac iteme le vand fac bani ... imi folosesc timpul liber la ceva relativ "relaxant si care  nu necesita efort"
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur , de ce nu ? 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Poate varsta ca nu am 12 ani si nu gandesc cu spatele , imi place sa ajut , ma face sa ma simt bine si e o atmosfera placuta pe server si simt ca as putea ajuta , atat gameplay-ul meu cat si cel al playerilor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sa mai scap si ceilalti helperi de sarcina sau poate se nimereste sa nu fie unul online , s.a.m.d
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Prietenosi , binevoitori , cu simtul umorului unii dintre ei dar per total niste oameni ok !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pe server e o atmosfera placuta si nu m-am mai jucat de ceva timp minecraft pe un server decent care sa nu aibe lag 5 din 10 minute in care ma joc !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 17 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu 
17) Alte mentiuni: Nu am , multumesc ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/22/2016 at 2:21 PM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: YaziHacked
2a) Varsta:10

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:Prefer sa nu spun.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) - joc minecraft de la 6 ani adica 4 ani stiu scripting etc .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am facut scripting ca owner si pentru totdeauna :)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1day , 13 hours and 44 minutes
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) - Joc aproape zilnic pe server cam o ora / doua sau mai mult 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da, vreau sa fiu activ si sa am grija de server
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca vreau sa ajut staff-ul server-ului
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ar ajuta staff-ul cat ar putea de mult
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Mi se par niste oameni foarte de treaba , ma ajuta ,etc
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca imi place foarte mult acest server si sectiuniile acesteia
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 1 ( Aveam 13 dar mi s-au resetat ! )
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am.
17) Alte mentiuni: As dorii foarte mult sa imi fie aprobata cererea si apropo imi pare rau ca nu imi spun primele 7 cifre ale CNP-ului si din numele meu Yazi'Hacked' nu sunt hacker ! asa e numele meu ! Am terminat.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...