Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc:  BHaarpT
2a) Varsta: 16 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1001029
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da , detin cont de minecraft cumparat ! 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Experienta , declar a fi destul de buna pentru ca in majoritatea timpului sunt pe serverul MC.eGaming.Ro cat si pe multe alte servere ! 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da , am avut Helper ( Pentru toata durata serverului , 1 an si 3 luni ) si MODERATOR ( pentru 5 luni )
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit regulamentul si sunt de acord cu respectarea acestuia.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Eu zic ca , comportamentul meu pe server este bunicel , deoarece am avut mute 1 singura data pentru caps lock din greseala , in rest nu am nici 1 problema , ma inteleg cu majoritatea playerilor cat si cu majoritatea staff-ului .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt sigur de asta ! Pentru ca toti , sunt foarte de treaba si prietenosi ! 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pai sunt online foarte mult timp si sunt respectat  pe server ! 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Playerii fantoma , gen cei cu reclama , cat si cei care fac spamm , care injura sau care au nevoie de ajutor ar fi mult mai putini , poate chiar deloc.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Majoritatea membrilor pe care i-am cunoscut sunt foarte de treaba , te asculta cand ai o problema si te ajuta daca are cu ce , si daca este in stare ! 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pentru a ajuta ca serverul sa fie mult mai curat cu privinta la playerii care nu au de gand un joc curat.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 21
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da , sunt sigur pentru ca pe server am multa activitate , in care am testat multe probleme ale playerilor si le-am inteles !

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am nici o donatie deocamdata !
17) Alte mentiuni: Nici o alta mentiune ! Multumesc pentru timpul acordat pentru a citi cererea mea ! Enjoy ! 

Edited by BHaarpT

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

- NickName in joc:Alex_killers

- Varsta:13

- Primele 7 cifre ale CNP-ului:1020321

- De cat timp joci MineCraft?:4 ani

-  /ar check:25 ore

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate:/home liviu

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?:da

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:da

- Ai citit regulamentul?da

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Alex_killers

- Varsta:13 ani

- Primele 7 cifre ale CNP-ului:1040321

- De cat timp joci MineCraft?:4 ani

- Poza cu /ar check:

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate:/home alex

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?:da 95 % din toate comenzile

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:da 90%  din toate comenzile

- Ai citit regulamentul?:da de 2 ori

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alex_killers-Respins.Te rog sa recitesti modelul pentru cerere,pentru a fi valida este necesar sa pui la final fraza de la punctul a)

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7  zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Alex_killers

- Varsta:13 ani

- Primele 7 cifre ale CNP-ului:1040321

- De cat timp joci MineCraft?:4 ani

- Poza cu /ar check:

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate:/home alex

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?:95%din toate comenzile

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:da

- Ai citit regulamentul?da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Alex_killers
2a) Varsta:13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1040321
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: sunt builder bun si ami palce sa ajut altii
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:am avut pe maimulte servere helper mai demultdar acum as vrea si pe acesta
6) Ai citit regulamentul serverului?:da de  2 ori ca prima na-m aneles

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:nu
17) Alte mentiuni:as dori foarte mult sa fiu bagat an sea-ma si sa am helper multumesc!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alex_killers-Respins.

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

dafaq2k-Respins-Nu ai respectat modelul, plus ca primele 7 cifre din cnp sunt obligatorii.

YaziHacked-Respins-Nu ai respectat modelul, plus ca primele 7 cifre din cnp sunt obligatorii.

BHaarpT-Respins-Nu ai respectat modelul, acel numar minim de cuvinte nu e pus la misto.

Alex_killers-Respins-Nu ai respectat modelul, toate punctele sunt obligatorii.

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/11/2017 at 5:35 PM, Alex8 said:

am minim 24 de ore si vreau helper va rog!

1) Nickname in joc:  alex8
2a) Varsta: 14ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010521
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc Minecrat de aproximativ 3 ani, am jucat si pe alte servere. Pe acest server am gradul Addict si am multi prieteni intalniti in joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu , nu am mai avut vreodata functii pe alte servere
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 days and 7 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pe server incerc mereu sa am multe iteme, sa am case si constructii frumoase, dar deasemenea imi place sa ajut jucatorii noi sau cei care sunt in dificultate.Spre exemplu am ajutat pe cineva sa isi faca fereme automate , casa si sa isi amenaje un spawner pe care il pusese gresit.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Cred ca sunt menit pe tru aceasta sarcina deaorece am mentionat simai sus ca imi place sa ajut playeri si sa le rezolv probleme pe care le au.Deasemenea imi place sa fiu important pe un server si sa fac parte din ehipa
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un helper activ care rezolva cu succes problemele jucatorilor si prin acesta implicit si promovare adusa serverului in cadrul real al jucatorilor ce pot aduce in comunitate mai multi playeri.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Destul de vigilenti si implicati in ceea ce fac astfel incat reusesc sa faca placut serverul dar si pe ei insisi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Imi place sa fiu activ si doresc sa ajut cat de mult pot . Implicit de aici imi voi trage si eu beneficii.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 20
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da consider ca sunt destul de capabil sa ajut orice jucator
16) Alte mentiuni: Ma descur cu jucatorii care vorbesc engleza si sunt un camarad de incredere.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: sinmaster
2a) Varsta:16(In August , anul asta fac 17.)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1808200
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Am o experienta destul de dezvoltata , avand  in vedere ca joc de vreo 3-4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut gradul de admin , pe moderator , pot sa zic ca le-am avut pe toate , am avut si propriul meu server acum un an
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:19 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Intru pe server, imi fac treaba de jucator si daca e , mai ajut si playerii care imi cer ajutorul
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Am mai facut asta si in trecut si o sa ma descurg si ep acest server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Asta nu stiu , dar ma gandesc ca daca vom fi mai multi in staff , vom putea ajuta mai rapid playerii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt foarte ok
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Serverul este destul de bun si acum , doar ca ar trebui sa fie mai multi in staff.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sigur

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  BadPufarina
2a) Varsta: 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1980529
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: helper , Admin , Owner
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day 3h 45 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Ma trezesc , mananc  intru pe minecraft , stau on pana seara de obicei, seara mai ies afara ca se pune fratele la pc, dorm si repet acest lucru zi de zi :))
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Imi face placere sa ajut playerii , sa le fiu alaturi cand sunt in dificultate
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Nu stiu , din punctul meu de vedere ati avea un nou membru in grup gata de treaba sa sara in ajutorul tuturor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): foarte de treaba, mai ales fetele :D
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): deoarece este un server de durata din punctul meu de vedere, pe care chiar merita sa joci si sa ai grija de el.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 deoarece daca am donat l-am lasat pe fratele meu sa voteze el , ca sa primeasca si el cate ceva.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Din punctul meu de vedere da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Dap 5euro
17) Alte mentiuni: Va multumesc pentru timpul acordat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ITsFlaviiFTW
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  5020312
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Am inceput sa ma joc acest joc de prin anul 2012-2013 la recomandarea unor prieteni,am inceput,am vazut ce are de oferit si am zis de ce sa nu continui,acum,nu stiu sa fac constructii masive cu redstone sau sa fac a big house with detalis sau ceva de genul,but stiu sa lucrez in echipa cand e de lucrat in echipa,stiu sa ma folosesc de avantajele pe care le ofera fiecare sectiune si cred ca am experienta necesara a unui jucator de minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Admin-2 luni,Helper- o luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 days,5 hours and 45 minutes.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ma trezesc,intru pe server stau si mai modific la casa sau minez/tai lemne,sunt atent la chat din cand in cand in caz ca pot sa ajut playerii,daca pot le explic cat de bine pot si imi vad de drum. Seara cand intra si amicii mei ne jucam,construim luptam impreuna.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Deja fac asta,dar cred ca da,pot sa lucrez  in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :Deoarece eu locuiesc in Canada,fusul meu orar este cu 7 ore in urma fata de cel al Romaniei si asta imi da avantajul sa devin un Staff de noapte instead de unul de zi,dat fiind faptul ca o sa am si High School si imi prieste mai bine night shift-ul decat cel de zi. Ajut playerii cat de mult pot chiar si in stadiul asta de member,doar ca exista anumite perioade din zi in care nu esti nici un staff si atunci playerii o iau razna.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Beneficiile aduse de prezenta mea nu ar afecta doar grupul,but intreg serverul prin activitatea mea ,comportamentul meu si disciplina pe care o pot oferi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Nu am intalnit prea multi,sau nu am stat la discutie cu ei prea mult dar pe cei care i-am vazut isi fac treaba intr-adevar bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Deoarece din momentul in care am fost adus de prietenul meu pe server am vazut ca acest server are ceva de oferit,are un potential si m-am gandit de ce sa nu imi petrec 80% din timpul pe care il petrec in jocuri sa il petrec in acest server de Minecraft.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Pana in acest moment am votat de 6 ori
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu cred ca da,sper ca si ei/voi veti vedea asta.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Momentan nu,dat fiind faptul locuiesc in Canada si nu am un punct Paysafe prea aproape,imi este mai greu,dar voi dona.
17) Alte mentiuni: God help us all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DarkBoy


2a) Varsta: 17 ani


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: experienta mea ca si jucator de minecraft este de 3 ani si jumatate

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? :da

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:Bineinteles

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 5 zile si 20 ore

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: ma trezesc termin activitatile personale dupa care incep sa ma joc minecraft

 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  imi place sa raspund cat mai repede la cererile de ajutor ale noilor  playeri  si sa ajut cat mai mult   

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  raspunderea cat mai rapida la mesajele de ajutor ale jucatorilor noi cat si cei vechi ce u nevoie de ajutor
 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi? ca numar sunt putini dar niste playeri extraordinari care isi fac treaba


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: deoarece este un server mai special decat cele pe care am jucat pana acum

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 21
 

15) Alte mentiuni: astept  decizia

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  BHaarpT
2a) Varsta: 16 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1001029
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da , detin cont de minecraft cumparat ! 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Joc minecraft de foarte mult timp , cam de 2-3 ani , si petrec majoritatea timpului pe MC , din cauza faptului ca sunt un om fara viata sociala , ajut cu ce pot , imi plac foarte mult serverele cu SURVIVAL , sunt un obsedat de mc .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da , am avut Helper ( Pe un server foarte recent deschis , din data de 5 iulie 2017 pana in ziua de astazi ) Si moderator pe un server deschis de 5 luni , si acum detin functia ) 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit regulamentul si sunt de acord cu respectarea acestuia.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 day si 5 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Activitatea mea pe server este foarte deasa, deoarece nu am ce sa fac si imi petrec timpul pe Minecraft , si uneori , cand ma plictisesc dau itm gratis pe sv , gen spawnere , dau bani ( peste 100k) si ajut playerii cu informatii si de multe ori ii ajut la building.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt sigur de asta ! Pentru ca toti , sunt foarte de treaba si prietenosi ! 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Sunt foarte activ pe server , ma inteleg cu majoritatea playerilor cat si cu cei din staff , sunt un om foarte intelegator si rabdator , cat si foarte social , discut poblemele pana le inteleg si cand o fac , incerc sa le rezolv cum pot ! 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Prezenta mea in cadrul grupului , ar scapa serverul de foarte multi playeri care intra pe server pentru a face reclama , sau playerii care spameaza , cat si cei care injura .Problemele playerilor ar fi cat de cat rezolvate pentru ca imi place sa ajut si ma dedic faptului ca ajut serverul .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Majoritatea membrilor din staff sunt foarte de treaba , foarte sociali si foarte amuzanti , poti glumi cu ei , sunt foarte prietenosi cat si foarte sinceri si maturi , membrii stafului te ajuta cu ce pot si iti raspund la intrebari cu mare drag ! 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Vreau sa ofer ajutorul meu pentru ca este un server foarte serios , este un server pus la punct si cu playeri foarte geniali , vreau sa ajut serverul cu playerii care fac spam , reclama si care au un limbaj neeadecvat pentru ca deranjeaza playerii care chiar vor sa joace ! 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 35
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da , sunt sigur pentru ca pe server am multa activitate , in care am testat multe probleme ale playerilor si le-am inteles !

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am nici o donatie deocamdata !
17) Alte mentiuni: Nici o alta mentiune ! Multumesc pentru timpul acordat pentru a citi cererea mea ! Enjoy ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  DaC18
2a) Varsta:19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1980709
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Ca jucator de Minecraft am o experienta de 7 ani. In anul 2010 am  aflat ce acest joc si  in scurt timp a devenit  preferatul meu . Pot spune ca am jucat acest joc in exces.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Moderator 3 luni , Owner 1 an
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si 2 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ma consider a fi un membru prietenos si activ al acestui server , chiar daca joc doar de 2 zile. Imi rezerv timpul cautand si pregatind locuri de case in scop personal pe care le vand doar atunci cand ma plictisesc de ele , mai apoi urmand la se inlocuiesc.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Categoric da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Vasta-mi experienta ma face sa ma consider apt sa acced pe aceasta functie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):  Ar creste eficienta in vederea scopului stabilit la infiintarea grupului si anume  de a ajuta si de  a lamuri membrii serverului la intampinarea unor probleme. Mai mult decat atat  activitatea mea pe acest server depaseste miezul noptii , ceea ce mi-ar oferi sansa de a-i ajuta si pe cei care inca sunt online atunci. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pot spune despre actualii membrii ai grupului de helperi ca sunt prietenosi si dornici sa te ajute in fiecare problema care este de competenta lor. Am primit raspuns intrebarilor mele de fiecare data si nu am avut nicio experienta neplacuta cu niciunul din membrii grupului.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru ca este un server care le depaseste  pe multe altele, un server la care nu iti vine sa renunti si pentru ca intotdeauna mi-a placut sa ajut. Serverul va deveni astfel unul foarte primitor iar numarul membrilor lui se dezvolta semnificativ
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:12 voturi . Tinand cont de faptul ca joc de 2 zile consider ca este suficient . Tinta mea pentru viitor este de a acorda minim 1000 de voturi .
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu !
17) Alte mentiuni: Imi iau angajamentul de a respecta regulamentul serverului si de a nu lasa neajutat niciun membru atunci cand mi se va solicita. Astept cu nerabdare aflarea verdictului de a fi sau a nu fi primit in acest grup. Multumesc anticipat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nickname in joc: Adrianbugariu

2. Varsta: 13

3. Detii cont de Minecraft cumparat? :Nu

4. Ce experienta ai ca si jucator Minecraft?: Am o experienta  de 5 ani.

5. Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? :Nu.

6. Ai citit regulamentul serverului?: Da.

7. Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1day 1 ora 44 minute

  8.O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Practic Sporul Fotbal,Si mai practic si Tenis

9. Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot sa lucru in echipa cu iei.

10. Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? Ca sunt capabil de a ajuta pe ceilalti.

11. Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezorvarea a problemelor si a limbajelor

12. Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt de incredere si ajuta pe orcine,si orce problema.

13. De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau fiindca este un server cu mult respect si multa pace si distractie

14. Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 4

15. Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? Da,si o sa incerc sa mai invat pe parcursul timpului si eu presupun ca ma descurd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  yodog6
2a) Varsta:  14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: Nu dau CNP scuze
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Expert / Profesionist
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da am avut operator pe un server mic pe o perioada de 1 an
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1zi 14ore 49min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt activ, sunt ascultator, NU INCALC REGULILE
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da daca sunt acceptat
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Nu stiu
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:As ajuta foarte mult jucatorii
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Daca ii intrebi ceva ei nu iti raspund / nu sunt activi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca vreau sa am acces la mai multe comezi si sa ajut jucatorii cu mai multe
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sunt sigur 100% !

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am
17) Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  FuNNkye
2a) Varsta: 14 ani 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  5030712
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Am  o experienta de 4 ani jumatate ! Si Stiu tot ce trebuie stiut despre Minecraft 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:  Da. Co-Owner, Ultra si Operator 
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da, si l-am tratat cu atare 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: http://prntscr.com/g765ix
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Intru pe server stau oleaca AFk sa ma acomodez, dupa ma duc si imi fac case sau ma plimb o ora doua sau mai vorbesc cu ceilalti 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, deoarece ma inteleg bine cu ei !
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Am atitudine  comportament decent si incredere in cea ce fac!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Un Chat curat si bine ingrijit, indrumarea altor playeri ! Ajutarea acestora !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai prima data mi sau parut cam duri :))) dar cu timpul mi-am dat seama ca sunt niste persoane care chiar te poti baza pe ele si sunt foarte oke! 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As vrea sa ajut deoarece simt ca vreau sa ajut acesti playeri ! Chiar daca voi lua respins sau acceptat eu tot ii voi ajuta !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:   http://prntscr.com/g769o0 AM 9 vot-uri 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da, cred a il am!

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu.
17) Alte mentiuni: Astept in pace :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/9/2017 at 11:45 PM, Adrianbugariu said:
  • Nickname in joc:  Adrianbugariu

     

  • Varsta:  13 ani.

 

Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  O consider una destul de buna avand in vedere  experienta si numarul constructiilor efectuate in decursul a 5-6 ore pe serverul MC.eGaming.Ro.

 

 

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu, am jucat mai mult pe servere private cu prieteni  si nu  Dadeam functi i

 

 

Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit regulamentul si sunt de acord cu respectare acestuia.Este un regulament  Foarte bun si te ajuta.

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Detin la activ in prezent o zi si 18 ore.  O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o persoana calma, fara nici cel mai mic interes in scandaluri si le explic  frumos . Imi place sa duc o munca pana la capat cu sau fara ajutor altor persoane.Si  nu cersesc lucrez.

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o persoana calma, fara nici cel mai mic interes in scandaluri si tertipuri de genul cu altii. Imi place sa duc o munca pana la capat cu sau fara ajutor altor persoane.Si imi place foarte mult sa ajut

 

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da, am mentionat acest fapt mai sus. Empatia este un punct forta in munca de echipa iar narcisismul te condamna la esec.

 

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ii ajut pe cei care nu stiu ceva si sa elimin orice forma de paradox a unui jucator totodata sa ofer informatii cu o meticulozitate fara apogeu. De cand am inceput sa joc pe serverul asta, am observat ca sunt multi care nu stiu forte multe si trebuie ghidati. Eu la randul meu ma numar printre ei, la inceput mi-a fost mai greu pana sa imi explice cineva anumite caracteristici ale serverului de Survival cat si a sesiunilor existente pe acesta.

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As ajuta la informarea noilor jucatori, in caz ca au nevoie.

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: M-au ajutat de fiecare data cand am avut nevoie si apreciez asta. Sunt niste oameni cinstiti, care te ajuta oricand ai avea nevoie.

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Consider ca are nevoie de ajutor. E destul de trist sa vezi noi veniti care nu stiu ce-i pe server si dupa aceea pleaca pentru ca nu cunosc stilul de joc de pe server.

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 17

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Consider ca detin suficiente infor###### cat pentru a-i ajuta pe cei care au nevoie.

 

Alte mentiuni: Vor exista unele perioade in care activitatea mea va fi mai redusa. In caz de ceva, va voi anunta.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

alex8-Respins-nu ai respectat modelul, nu ai numarul minim de cuvinte.

sinmaster-Respins-nu ai  respectat modelul,nu ai numarul minim de cuvinte.

BadPufarina-Respins-nu ai  respectat modelul,nu ai numarul minim de cuvinte.

ITsFlaviiFTW-Acceptat pentru teste.

DarkBoy-Respins-nu ai  respectat modelul,nu ai numarul minim de cuvinte.

BHaarpT-Respins-nu ai dat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

DaC18-Respins-nu ai dat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

Adrianbugariu-Respins-Cerere facuta la misto si insistente legate de cerere pe chat.

yodog6-Respins-nu ai  respectat modelul,nu ai numarul minim de cuvinte.

FuNNkye-Respins-nu ai  respectat modelul,nu ai numarul minim de cuvinte.

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: KeeF1337
2) Varsta:14

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Eu sunt un jucator cu vechime joc de aproape 7 ani si jumatate!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Da,am avut pe o multime de servere helper sau moderator pe unele chiar admin!
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Detin timpul de 4 zile 21 de ore si 55 de minute!
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Eu sunt o persoana energica care adora distractia si care are destul de mult timp liber!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da, pentru ca imi place sa cooperez!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa ajut lumea!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ar aduce o crestere sporita al ajutorului de helper!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte de treaba care ma ajutat mereu cand am avut nevoie!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece imi place acest server foarte mult!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:2 deoarece s-au resetat vote-urile!
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu
17) Alte mentiuni:Nu m-ai am nimic de obiectat decat sper sa iau Gradul de Helper!

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: DipBoss

- Varsta: 12

- Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1947539

- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani

- Poza cu /ar check: 

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: /home casa2

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): 

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da 

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?: Da

- Ai citit regulamentul? Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MoNeRsT-Respins.Te rog sa recitesti modelul pentru cerere,pentru a fi valida este necesar sa pui la final fraza de la punctul a).Pe langa asta,te rog sa revi cu o constructie mai buna de atat.

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7 zile !

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: DipBoss

- Varsta: 12

- Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1947539

- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani

- Poza cu /ar check: 

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: /home casa2

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): 

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da 

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?: Da

- Ai citit regulamentul? Da

 

a) A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...