Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc:  Kogami
2a) Varsta: 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010313
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da dar nu cu acest username.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de aproximativ 4 ani. Am inceput sa joc minecraft in versiunea 1.4.7 aproape de lansarea versiunii 1.5 si pot spune ca am destula experienta cu jocul incat sa il stiu bine la un nivel de baza dar si la un nivel mai "avansat".
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut functii in trecut pe servere multiple, mai mari sau mai mici. Functiile notabile ( cele detinute pe servere mari ) sunt: Helper 6 luni si Helper>Moderator>Co-Admin>Admin>S-Admin>Co-Owner intr-o perioada de 11 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 4 zile, 4 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Admir natura, glumesc, fac pvp cateodata si ajut cate un player pe ici colo.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Imi place sa lucrez cu oamenii si cred eu ca ma si pricep la asta.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Experienta mea cu functiile administrative si experienta mea cu oamenii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Prietenosi si muncitori.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca e un server bun si pentru ca imi place acest gen de munca.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am.
17) Alte mentiuni:  Nu mai am nimic de adaugat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc.   Ady

2)Varsta.  23

2b)Primele 7 cifre ale CNP-ului. 1940711

3)Detii cont de Minecraft cumparat? Nu

4)Ce experienta de joc ai ca si jucator Minecraft. 4 ani de joc

5)Ai avut vreodata alte functii pe alte servere de Minecraft? Nu

6)Ai citit regulamentul serverului? Da

7)Cat timp ai activ pana acum pe server? 11 zile si 18 ore

8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Minez toata ziua. :P

9)Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor de grup? Da

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? Varsta si faptul ca sunt activ sa le pot raspunde mereu....

11)Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului? Sunt activ foarte des incat le pot raspunde mereu,marim personalul de helperi...

12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi? Sunt de treaba,intelegatori..

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?  Ca e singurul server pe care as vrea sa mai joc.Imi place serverul.

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului? 28

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? Da,cred,sa speram...

16)Ai vreo donatie VIP efectuata? Inca nu..

17) Alte mentiuni? SLIPKNOT_THE DEVIL IN I.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 25.09.2016 at 8:18 PM, Denisdumitras said:

 

 

Edited by Vibers1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:ShadowBoy

- Varsta:18

- Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1240325

- De cat timp joci MineCraft?:6 ani

- Poza cu /ar check: http://prntscr.com/gct1qn

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate:/sethome home

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): Pot face test direct?

- Stii sa folosesti WorldEdit?:da

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:da

- Ai citit regulamentul?da

Edited by ShadowBoy48

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, ShadowBoy48 said:

- NickName in joc:ShadowBoy

- Varsta:18

- Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1240325

- De cat timp joci MineCraft?:6 ani

- Poza cu /ar check: http://prntscr.com/gct1qn

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate:/sethome home

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): Pot face test direct?

- Stii sa folosesti WorldEdit?:da

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:da

- Ai citit regulamentul?da

 

Trebuie sa ai 24 ore pentru a face cerere de builder !

Edited by Vibers1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ShadowBoy48-Respins.-Pentru a fi valida cererea dumneavoastra trebuie sa puneti la final fraza de la punctul a)

                                                   -Iti trebuie minim 24h pe server pentru a face o cerere,indiferent ca este de builder sau helper

                                                   -La cerere trebuie atasate poze cu constructii de pe server.Te rog sa recitesti modelul de cerere.

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7 zile de la respingere!

Il rog pe @Vibers1 sa nu posteze altceva decat propria lui cerere,altceva nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: LaurentiuIM

- Varsta: 21

- Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1960729

- De cat timp joci MineCraft?: 5 ani (Mai exact, da la aparitia versiunii 1.3.2)

- Poza cu /ar check: 

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: home (Fantana) , alex1 (Casa lui P18ALEX)

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?: Da 

- Ai citit regulamentul?: Am luat la cunoștiință.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

KeeF1337-Respins-Nu ai dat cnp

Acc3sor-Respins-Nu ai dat cnp

MDSRMCA-Respins-Date false

Portocala70-Respins-Nu ai dat cnp

DanBlue -Respins-Nu ai respectat modelul.

LiviuFTW-Respins-Ai luat mute pentru limbaj

Adelin-Respins-Date false

Zeus-Respins-Nu ai dat CNP

Vibers-Acceptat pentru teste!

Kogami-Acceptat pentru teste!

Ady-Acceptat pentru teste!

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: g3n1us

 

 

2) Varsta:  18 ani.

 

 

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

 

 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc de 3-4 ani acest joc.

 

 

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, am avut propriul server 

 

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: da da sincer aproape de capat nu da acuma il citesc pe tot

 

 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi 11 ore 

 

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: pai ce sa zic ma trezesc jumez un joint si imi beau cappucino dupaia o trezesc pe gagicamea facem treburile si ma bag pe minecraft <3  daca nu ma cheama nimeni la vre-o petrecere cam atata ce sa mai zic

 

 

 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da pai de ce nu <3

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai fost Helper pe  servere si plus am avut admin si vreau sa ajut si io pe alti cum am fost ajutat io la inceput  

 

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pentru mine, faptul ca ajut serverul, pentru voi, faptul ca ajut serverul 

 

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt bine dispusi sa ajute membrii, sunt activi, si cum sa mai zic ca sunt respectuosi cu alti si imi plac de ei ca colaboreaza

 

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pai nu stiu ce sa zic as vrea sa mai aduc pleyeri pana pusca serverul sa fie meru plin sa imi sacadeze PC :D

 

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8.5 pentru ca nu ai baga modul pacanele <3 mor pe serverul ce il aveam io nu am mai putu sa il mentin ca nu mai aveam $ aveam pacanele playeri erau numa acolo si era meru full serverul <3 da il ador serveru ca se face si live si ii distractie la maxim.

 

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, as incerca ca gradu de helper am stat 1 saptamana si miam cumapart serverul ca mam plictisit da vreau sa incer

 

16) Alte mentiuni: nu stiu ce :))) baga drq pacanele :))) <3 RESPECT ! am uitat cnp  1990209

Edited by g3n1us

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.09.2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft, fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Popular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa. Nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar ,cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

3.d)Orice helper care primeste remove din grup va primi de asemenea si reset la cont.Nu avem nevoie de persoane care sa vina si  doar sa ne incurce.

3. e) Nicio intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul remarca acest lucru veti primi warn care poate duce la remove din grupul helper .

 

 

T7Az7XO.png

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

@Alynn 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LiviuMat
2a) Varsta:13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040523
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft de vreo 3 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut VIP pe un server mai mic cu aprox. 30 playeri pe zii timp de 1 luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 26 de ore si 6 de minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Nu intru in certuri si sunt un player normal ca oricare altul care vorbeste cu prietenii pe skype si se joaca pe acest server cu ei.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Stiu sa craftez fiecare item craftabil din Minecraft si sunt experimentat la Minecraft in general.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Daca m-ar intreba cineva cum se crafteaza ceva as fii mai mult ca fericit sa-i ajut.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foare prietenosi si ajutatori.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece imi place acest server si as vrea sa am parte de un grad <3.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 12.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur,
dar daca gresesc pot invata din greselile mele.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am  efectuat nici-o donatie.
17) Alte mentiuni: Eu o sa fiu cel mai activ noapte si nu garantez ca o sa fiu in fiecare zii pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BlitzsFTW
2a) Varsta:16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5010430
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avur finctia de operator pe o perioada de aprox 1 an apoi s-a inchis serverul
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Pe server detin 24 de ore si 35 de min. jucate
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ma numesc David sunt foarte activ pe server si imi pertrec timpul jucand de placere si ajutand jucatorii cum la randul meu sunt ajutat 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da , ma inteleg bine cu toate gradele 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa ajut si sa fiu intr-un grup unit
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Mai multi jucatori multumiti
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt foarte activi si cum scri in chat : helper , imediat iti raspunde cineva si te ajuta
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Am mai zis asta de ceva ori imi place sa ajut
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:La momentul actual am 15 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sunt sigur de acest lucru

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Nu am .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LaurentiuIM-Respins.Pentru a fi valida cererea dumneavoastra trebuie sa puneti la final fraza de la punctul a).Pe langa asta,constructiile nu au chiar cea mai mare calitate,singurul care capteaza privirea e mai mult shaderul,dar constructiile nu.

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7 zile de la respingere!

Edited by Sonia_13

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: zeus
2a) Varsta:16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:2005033
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:3-4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:am avut owner  pana nu sa inschis serveru undeva 1-2 ani
6) Ai citit regulamentul serverului?:da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d 17h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:construiesc cu amicul meu
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:ca imi place sa ajut playeri 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:le voi mai usura munca
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:ajutatori =]
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:fiindca sunt unii playeri noi care inca nu stiu diferite comenzi reguli etc.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:dap

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:nu
17) Alte mentiuni:nici o mentiune 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LeBigCat

2) Varsta: 13

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: De 2 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si o ora

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Stau la pc cam jumate de zi pratic sport din cand in cand

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba,ma inteleg bine cu ei.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 voturi

15)ca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca da,dar o sa incerc sa mai invat si pe parcurs.
16) Alte mentiuni: Sper sa fie bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/22/2016 at 2:21 PM, VRazvan said:

 

1) Nickname in joc: NinjaBled3
2a) Varsta:12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5050707
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:foarte buna
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:da eu am avut si serveru meu
6) Ai citit regulamentul serverului?:da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:24 ore 10 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:am avut un comportament frumos si  am avut activitati la case mai mult
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:ca  imi place sa ajut multa  lume
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:foarte bune
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:buni ajutatori intelegatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:pentru ca este un server unic si frumos
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:nu
17) Alte mentiuni: sper sa ma acceptati 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

-NickName in joc: Dark_infernoBoy

-Varsta: 13

-primele 7 cifre ale CNP-ului: 5060505

-De cat timp joci Minecraft?: 5 ani

-Poza cu /ar check:

vK9GVRq.png?4

-Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor care vreti sa fie verificate: home (casuta)

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

 

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?: Da 

- Ai citit regulamentul?:Da

 a) A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dark_infernoBoy-Respins.Casa aceea NU este facuta de tine.In caz ca mai faci cerere,te rog sa nu aduci  proiecte copiate.

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7 zile de la respingere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: KingstoneSAS
2a) Varsta:14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:Imi pare rau dar pentru mine aceasta informatie este privata!
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Pai joc din 2013
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am fost moderator acum 1 an pe un server doar de Survival si perioada de mentinere a gradului a fost de 3 luni(motiv wipe)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:25 de ore in 3 zile(Cred ca este bine) 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Pai ma inervez foarte repede cand cineva ma calca in picioare si-mi strica munca,imi plac regulile stricte nu-mi place sa fac abuz,nu-mi plac diferentele ,pile imi place sa construiesc, ajut playerii cu bani,construit,detalii despre server.Trb sa recunosc ca cateodata am un limbaj vulgar cand sunt inervat.Dar cu aceasta functie de helper nu mi-as mai permite sa vorbesc asa deoarece i-as invata ceva rau!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,imi place sa joc in echipa dar nu-mi place sa fiu calcat in picioare de  unul din staff chiar daca are gradul mai mare!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pai imi place sa ajut playerii,sunt strict nu fac abuz si-mi plac regulile stricte si imi place sa potolesc playerii care au un comportament neeadecvat acestui server!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai poate nu m-ar mai trolla toti in plotul meu :)))
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Unii sunt putin neinteresati de problemele jucatorilor (nu dau nume)Nu este dreptul meu de a judeca helperii deoarece nu este treaba mea asta!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pai cum am spus ajut playerii cu diferite lucruri,informatii  si pedepsesc playeriii care incalca regulamentul serverului!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sper sa fiu constincios  si sa-l invat ca pe Tatal Nostru :)

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am nici o donatie!
17) Alte mentiuni:Il salut pe fratii mei Sk1ZZ0,FlavyXdh si sora mea LauraXdh

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  TudorNasca


2a) Varsta:  19

 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  1980206


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  3-4 Ani 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:

1. Detinator server - in parteneriat cu o comunitate - 50 sloturi - perioada de aproximativ 1 an

2. Detinator server - in propria comunitate - 100 sloturi - perioada de aproximativ 7 luni

3. De la player pana la detinator - in alta comunitate - perioada 1 an jumate 

4. De la helper la co-owner - in alta comunitate - perioada de 4 luni 


6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da , in mare parte sunt de acord cu el 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  25 ore ( http://imgur.com/a/l4TYW )

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Nu ma implic in vorbe decat atunci cand este necesar , ajut cat pot . Avand in vedere statutul de jucator : zac in acelasi loc pana ma plictisesc si tot adaug chestii noi . 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Din cate am vazut toti sunt maturi , deschisi si decenti deci ar trebuii sa fie usor sa lucrii cu restul .


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Am avut destule experiente , de la helper la detinator de server atat in minecraft cat si in cs 1.6 , samp si csgo . Ca si om , sunt deschis si "om" atata timp cat nu ma consideri animal . Partea proasta este ca uneori "iert" prea mult si alte ori dau cu piciorul prea rapid.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Sunt o persoana la care ii functioneaza motorul pe logica si dovezi nu pe vorbe , aproape tot timpul voi lua deciziile corecte , cel putin din punctul meu de vedere . 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De grupul de helperi nu sunt prea multe de spus , isi fac treaba dar ca si helperi , incepatori , care mai au de lucru . Pe mine m-au impresionat grupurile mai mari la care am vazut comunicare , organizare  si activitate . Punctele astea le gasesti mai greu pe servere / comunitati si de obicei  de aici le porneste moartea .


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Este un server decent , bine pus la punct , cu o organizare buna si cu staff bun . Intrebarea mea : De ce nu ?


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 24 voturi (  http://imgur.com/a/gXgOS )


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: In mare parte da .

 

 

 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu . Daca se poate platii prin sms as dorii sa continui in privat .


17) Alte mentiuni: Textul colorat nu este ca sa "dau bine" , l-am facut cu floricele ca sa fie mai usor de citit. Daca nu e asa , ma scuzati !

Edited by TudorNasca

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  _DanielGamer_
2a) Varsta: 14 ani aproape 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am experienta de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da sigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si  15 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In ultima vreme joc foarte mult pe serverul egaming, am prieteni pe server si imi place sa ajut alti jucatori
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Daca voi fi acceptat ca helper o sa ma stradui foarte mult
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoare ce am destula experienta pentru un asa grad
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Am multe idei de a imbunatati serverul si a aduce mai multi jucatori
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt cei care totdeauna ne ajuta si sunt cei mai tari
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca egaming e serverul meu preferat si doresc mult sa fiu helper
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:2 voturi cred;D
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am donat niciodata
17) Alte mentiuni: Sunt fanul lui vRazvan si P18ALEX si doresc foarte foarte mult sa fiu helper

Edited by _DanielGamer_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: Diana777

Varsta: 9 ani

Detii cont de Minecraft cumparat?: nu

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  experimentata

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? : nu

Ai citit regulamentul serverului?: normal ca da

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 5 zile si 20 de ore

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:  teme si plec in oras si ma mai si joc :D

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:  dap

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  imi place mult acest joc si acest server si sunt activa

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  certurile intre jucatorii s-ar rezolva mai repede, si multe altele

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: fiecare este diferit

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca im place foarte mult serverul

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 9 voturi

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  da

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: StrickerINFIINT

2a) Varsta:12Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:2004500

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Majoc minecraft mai bine de 4 ani. La inceput nu stiam nimic insa acum ma pricep la survival la redstone la pvp mai binemai am de invatat doar cum se folosesc Command Blokurile

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu am mai avut nici o functie pe nici un server

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?Inprezent am 5zile16ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In fiecare zi cind intru pe server incep sa construiesc si sa minez ca asta imi place mie sa fac uneori mai ajut si alti playeri.Sunt foarte calm si nu imi place sa injur sau sa injosesc pe cineva

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da, mie imi place foarte mult sa lucrez in grup

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa ajut playerii incepatori care nu se descurca singuri si au nevoie de ajutor.Imi place sa ajut deoarece ma simt mai bine cind cineva e fericit.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Cred ca as aduce mari benefici acestui grup as raspunde la intrebarile playerilor din cheat ias ajuta la comenzi 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii helperi sunt foarte buni cind am avut nevoie miau sarit in ajutor si cu unii din ei chiar mam imprietenit foartte mult.

Ei sunt calmi si isi fac treaba de helperi,sper sa ma descurc si eu ca iei

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vrau sa ajut serverul egaming deoarece este singurul server pe care am putut sa ma joc normal cu alti playeri,nu ca pe alte servere unde nu te ajuta nimeni.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?1

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da am bagajul necesar

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am donat

17) Alte mentiuni:Nimic

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...