Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: Costy_YTB

 

2) Varsta:  16 ani

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc Minecraft de 7 ani.

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da.

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1d 15h 28 m

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma trezesc la 06:30,ma pregatesc pentru scoala.La 07:30 plec spre scoala,unde stau cu prietenii,discutam,radem,ne jucam,etc etc.La ora 14 ma intorc acasa,mananc, apoi am timp pana la 22 sa ma joc pe Minecraft.

 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,de ce nu?Daca ma respecta,ii respect.

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai avut grade pe alte servere,imi place sa ajut oamenii,pentru ca si eu la randul meu am avut nevoie de ajutor.In plus,experienta mea de 7 ani pe acest joc este una destul de considerabila.

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sunt o persoana calma,asa ca am rabdare cu cineva care nu intelege un anumit lucru si are nevoie de mai multe explicatii.

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Ajuta oamenii foarte mult si ii respect pentru asta.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa aduc jucatori,sa ii ajut la inceput si sa facem impreuna unul din cele mai populare servere.

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:am avut 15 voturi dar sa dat wipe la server. acum am 3 voturi

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,sunt foarte sigur.

 

16) Alte mentiuni: Sunt nerabdator sa ajut si sa invat la randul meu lucruri noi  :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Dima_Lungu
2a) Varsta: 14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:2003256
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:cam 2 3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: builder il am si in prezent dar nu vreau sa fac reclama la sv 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 ozi 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Am un leptop ASUS 4 GB Ram ma joc pe el Mineraft gta 5 Assasin Cred II
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da de ce nu 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: ma pricep destul de bine..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai cred ca inbunatatirea sv adica eu singur nu as face prea mult dar cu totii am face multe cu siguranta 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte de treaba de cite ori aveam nevoie ei erau colo 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentruca e un sv foarte bun si chiar imi place sa joc 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:am  11 voturi pentruca de la inceput  ma concentram pe construirea unei case si dupa am inceput sa votez 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu nu am dar pe parcurs voi dona sigur pentruca sv e bun !
17) Alte mentiuni:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

g3n1us-Respins.Cate joint-uri fumezi tu pe zi nu este ce voiam sa aflu de la tine.

16g07c-Respins-Da cererea?Unde-i cererea?

LiviuMat-Respins-ai facut cerere doar pentru a avea grad

BlitzsFTW-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

zeus-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

LeBigCat-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

NinjaBled3-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

KingstoneSAS-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

TudorNasca-Acceptat pentru teste.

_DanielGamer_-Respins-Nu ai dat like, nu ai dat cnp si ai mai si facut un post aiurea.

Diana777-Respins-Nu ai dat cnp, nu ai dat like.

StrickerINFIINT-Repins.Spui ca ai 12 ani dar din CNP reiese ca esti fata de 17-18 ani nascuta in luna 45!!! si ziua 0!!!!

Costy_YTB-Respins-nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post

Dima_Lungu-Respins-pe langa acel CNP de fata pus la misto, mai ai si functie pe alt server.

 

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, P18ALEX said:

g3n1us-Respins.Cate joint-uri fumezi tu pe zi nu este ce voiam sa aflu de la tine.

16g07c-Respins-Da cererea?Unde-i cererea?

LiviuMat-Respins-ai facut cerere doar pentru a avea grad

BlitzsFTW-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

zeus-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

LeBigCat-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

NinjaBled3-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

KingstoneSAS-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post.

TudorNasca-Acceptat pentru teste.

_DanielGamer_-Respins-Nu ai dat like, nu ai dat cnp si ai mai si facut un post aiurea.

Diana777-Respins-Nu ai dat cnp, nu ai dat like.

StrickerINFIINT-Repins.Spui ca ai 12 ani dar din CNP reiese ca esti fata de 17-18 ani nascuta in luna 45!!! si ziua 0!!!!

Costy_YTB-Respins-nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post

Dima_Lungu-Respins-pe langa acel CNP de fata pus la misto, mai ai si functie pe alt server.

 

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

 Si carei problema ca am grad pe alt sv !!????:)
Adica daca am pe alt sv nu primesc aici nimic ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: StrickerINFIINT

2a) Varsta:12Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:2004500

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Majoc minecraft mai bine de 4 ani. La inceput nu stiam nimic insa acum ma pricep la survival la redstone la pvp mai binemai am de invatat doar cum se folosesc Command Blokurile

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu am mai avut nici o functie pe nici un server

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?Inprezent am 5zile si 17 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In fiecare zi cind intru pe server incep sa construiesc si sa minez ca asta imi place mie sa fac uneori mai ajut si alti playeri.Sunt foarte calm si nu imi place sa injur sau sa injosesc pe cineva

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da, mie imi place foarte mult sa lucrez in grup

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa ajut playerii incepatori care nu se descurca singuri si au nevoie de ajutor.Imi place sa ajut deoarece ma simt mai bine cind cineva e fericit.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Cred ca as aduce mari benefici acestui grup as raspunde la intrebarile playerilor din cheat ias ajuta la comenzi 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii helperi sunt foarte buni cind am avut nevoie miau sarit in ajutor si cu unii din ei chiar mam imprietenit foartte mult.

Ei sunt calmi si isi fac treaba de helperi,sper sa ma descurc si eu ca iei

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vrau sa ajut serverul egaming deoarece este singurul server pe care am putut sa ma joc normal cu alti playeri,nu ca pe alte servere unde nu te ajuta nimeni.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?1

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da am bagajul necesar

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am donat

17) Alte mentiuni:Nimic

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BlitzsFTW
2a) Varsta:16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5010430
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avur finctia de operator pe o perioada de aprox 1 an apoi s-a inchis serverul
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Pe server detin 24 de ore si 35 de min. jucate
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ma numesc David sunt foarte activ pe server si imi pertrec timpul jucand de placere si ajutand jucatorii cum la randul meu sunt ajutat 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da , ma inteleg bine cu toate gradele 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa ajut si sa fiu intr-un grup unit
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Mai multi jucatori multumiti
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt foarte activi si cum scri in chat : helper , imediat iti raspunde cineva si te ajuta
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Am mai zis asta de ceva ori imi place sa ajut
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:La momentul actual am 15 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sunt sigur de acest lucru

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Nu am .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/30/2017 at 7:54 AM, Boss1234 said:

Nickname in joc: Costy_YTB

 

Varsta: 16 ani(in decembrie 14).

 

Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta mea ca si jucator in minecraft este foarte buna.

 

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da.

 

Ai citit regulamentul serverului?: Normal.

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d,21h,53min

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Numele meu este Denis,am varsta de 13 ani si sunt din Judetul Botosani. Imi place sa lucrez in echipa si sa ii ajut pe cei care au nevoie de mine. Practic zi de zi inotul si karate deoarece aceste activitati ma relaxeaza foarte mult. Nu imi plac certurile de aceea incerc cat mai mult sa le evit. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa bine educat. 

 

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Desigur.

 

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Faptul ca sunt activ si deoarece consider ca m-as descurca bine cu aceasta functie.

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  In acest grup odata cu intrarea mea probabil se va raspunde la jucatori putin mai repede avand in vedere ca va fi un staff mai mare.

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste helperi extraordinari si intelegatori cu care ma inteleg foarte bine.

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa ofer ajutorul acestui server deoarece as dori sa ajut jucatorii noi regurile server-ului dar si staff-ul cu ce este nevoie.

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Din pacate am doar 2 voturi pentru ca doar de 2 zile am aflat de comanda /vote.

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

 

Alte mentiuni: Nu detin.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Sk1ZZ0
2a) Varsta: 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1050930
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu am minecraft cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:in jur de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:
da,am avut moderator,timp de o luna
6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 ore si  40 de min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:t

Pai,sunt un baiat modest,respectuos si de increde si ii acord serverului  cam 3-4 ore pe zi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:

Da,sunt sigur de acest lucru
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:

Am experienta,sunt de increde si ajut pe toata lumea
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:

Nu prea multe dar pot aduce cateva beneficii,poate chiar si donatii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MeC.eGaming.RO?:

Din respect pentru comunitate si pentru a ajuta playerii

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6 voturi

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:

Da,sunt 100% sigur de asta

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:

Nu am donat.

17) Alte mentiuni:

Nu,cred ca e de ajuns.
17) Alte mentiuni:

Sper sa va placa cele scrise mai sus! pwp*

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Sk1ZZO1 said:

1) Nickname in joc: Sk1ZZ0
2a) Varsta: 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1050930
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu am minecraft cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:in jur de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:
da,am avut moderator,timp de o luna
6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 ore si  40 de min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:t

Pai,sunt un baiat modest,respectuos si de increde si ii acord serverului  cam 3-4 ore pe zi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:

Da,sunt sigur de acest lucru
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:

Am experienta,sunt de increde si ajut pe toata lumea
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:

Nu prea multe dar pot aduce cateva beneficii,poate chiar si donatii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MeC.eGaming.RO?:

Din respect pentru comunitate si pentru a ajuta playerii

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6 voturi

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:

Da,sunt 100% sigur de asta

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:

Nu am donat.

17) Alte mentiuni:

Nu,cred ca e de ajuns.
17) Alte mentiuni:

Sper sa va placa cele scrise mai sus! pwp*

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: 

pictorash
2a) Varsta:

17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:

5000904
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:

da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:

God-like
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:

Am avut mai multe, owner, moderator etc, ma descurcam binisor
6) Ai citit regulamentul serverului?:

da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:

1 zi 11 ore 55 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:

Prietenos, sunt atent la chat si interactionez cu alti jucatori
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:

Absolut
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:

Imi place sa ajut
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:

Idei, propuneri, si aducator de informatii/pareri de la alti jucatori
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:

Oameni de treaba care raspund la fiecare ajutor posibil
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:

pentru imbunatatirea comunitatii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:

4 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:

da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?

nu am donat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

 

1) Nickname in joc: Tukii
2a) Varsta:17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000903
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de la versiunea 1.5.2
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: OP pe un server pana s-a inchis si pe mai multe servere Helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, de mai multe ori
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:o zi, 3 ore si 15 minute fix :))
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: in general am construit si am minerit, am participat la event-uri. M-am comportat civilizat cu toti care mi-au cerut ajutorul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Ma integrez repede, deci da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sa aduc la tacere injuraturile, reclamele altor servere de alti playei si ca imi place sa ajut lumea
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: joc mai mult pe timp de noapte atunci cand nici un jucator cu grad nu este pe server

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: de incredere
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Ca pe toate serverele pe care am fost Helper, ajut ce imi place si merita
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 21
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am donat
17) Alte mentiuni: Astept raspuns cat mai curand :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Sk1ZZO1 said:

1) Nickname in joc: Sk1ZZ0
2a) Varsta: 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1050930
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu am minecraft cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:in jur de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:
da,am avut moderator,timp de o luna
6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 ore si  40 de min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:t

Pai,sunt un baiat modest,respectuos si de increde si ii acord serverului  cam 3-4 ore pe zi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:

Da,sunt sigur de acest lucru
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:

Am experienta,sunt de increde si ajut pe toata lumea
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:

Nu prea multe dar pot aduce cateva oribeneficii,poate chiar si donatii.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:

Actualii helperi i serverului sunt niste  seriosi,de treaba rabdatori si sunt niste oaeni super.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MeC.eGaming.RO?:

Din respect pentru comunitate si pentru a ajuta playerii

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6 voturi

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:

Da,sunt 100% sigur de asta

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:

Nu am donat.

17) Alte mentiuni:

Sper sa va placa cele scrise mai sus! pwp*

 

Edited by Sk1ZZO1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: KingstoneSAS
2a) Varsta:14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:Imi pare rau dar pentru mine aceasta informatie este privata!
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Pai joc din 2013
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am fost moderator acum 1 an pe un server doar de Survival si perioada de mentinere a gradului a fost de 3 luni(motiv wipe)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:o zi si 10 ore(Cred ca este bine) 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Pai ma inervez foarte repede cand cineva ma calca in picioare si-mi strica munca,imi plac regulile stricte nu-mi place sa fac abuz,nu-mi plac diferentele ,pile imi place sa construiesc, ajut playerii cu bani,construit,detalii despre server.Trb sa recunosc ca cateodata am un limbaj vulgar cand sunt inervat.Dar cu aceasta functie de helper nu mi-as mai permite sa vorbesc asa deoarece i-as invata ceva rau!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,imi place sa joc in echipa dar nu-mi place sa fiu calcat in picioare de  unul din staff chiar daca are gradul mai mare!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pai imi place sa ajut playerii,sunt strict nu fac abuz si-mi plac regulile stricte si imi place sa potolesc playerii care au un comportament neeadecvat acestui server!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai cred ca asi mai usura treaba adminilor...si m-as ocupa de cei care nu respecta regulamentul
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Unii sunt putin neinteresati de problemele jucatorilor (nu dau nume)Nu este dreptul meu de a judeca helperii deoarece nu este treaba mea asta!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pai cum am spus ajut playerii cu diferite lucruri,informatii  si pedepsesc playeriii care incalca regulamentul serverului!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:11
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sper sa fiu constincios  si sa-l invat ca pe Tatal Nostru :)

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am nici o donatie!
17) Alte mentiuni:Il salut pe fratii mei Sk1ZZ0,FlavyXdh si sora mea LauraXdh

Share this post


Link to post
Share on other sites

NickName in joc : ChaosReis .

- Varsta : 13 ani .

- De cat timp joci Minecraft? : 2 ani .

- /ar check : 1 zi 6 ore si 36 min.

- Denumire (/sethome) ce vreti sa fie verificate : /home Rei (este un mic oras facut de mine) . 

- Sti sa folosesti WorldEdit? : jumate din comenzi le stiu , celelalte inca nu le-am invatat .

- Sti sa folosesti Voxel Sniper? : Nu .

- Ai citit Regulamentul ? : Desigur .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ChaosReis-Respins.Pentru a fi valida cererea dumneavoastra trebuie sa puneti la final fraza  de la punctul a).Pe langa asta,te  rog sa recitesti modelul de cerere.Este necesar poza cu  ./ar check si poza cu constructiile tale.

 

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7 zile de la respingere!

Edited by Sonia_13
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LiviuFTW
2a) Varsta: 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000604
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Joc Minecraft de 4 ani cu pauze de  o luna si ma descurc destul de bine. Stiu majoritatea retetelor.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut odata helper pe alt server.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile si 1 ora.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
: De cand joc pe server am reusit sa strang o suma mare de bani, am cateva constructii de care sunt mandru cum ar fi hotelul. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Imi place sa ajut playerii noi dar si pe cei vechi cu raspunsuri la diferite intrebari si sunt foarte rabdator.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Un membru activ.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Isi fac toti treaba foarte bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru ca merita deoarece este un server foarte frumos.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:42.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Sper sa-mi acorzi o sansa. A 3-a oara e cu noroc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In mc ma numesc cristiro9898   

Am 13 ani 

2874519

Nu detin cont cumparat

Am inceput sa joc mc acum 7 ani

Am avut helper pe mc.extreme.ro

Da l-am citit cu mare atentie!!

Am in total 12 ore

In fiecare zi pe server incerc sa fac cu totul altceva intr-o zi muncesc la casa in alta mai ajut cate un player cu iteme 

Da consider ca pot lucra cu membrii grupului e helperi pentru ca sunt foarte prietenos 

Eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina pentru ca imi place sa ajut oameni!

Beneficiul de a face o lume mai buna!!

Grupul de helperi este un grup foarte loial se ajuta unul pe altul si ma ajuta si pe mine!!

Vreau sa ofer ajutorul serverului mc.eGAMING.ro pentru ca este serverul meu preferat si il iubesc!!!

Am acordat 5 voturi

Da sunt foarte sigur pe mine !

Nu nu am nici o donatie dar voi dona!!

                                                                                                                                                                                                                            Cu respect, 

                                                                                                                                                                                                                             cristiro9898

                                                                                                                                                                                                                              nume real: neacsu cristian valentin

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Twixy
2a) Varsta: 20 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1961224
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: De la 8 Ani ma joc Minecraft
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Builder si helper  vreo 7 luni builder si vreo 1 an helper
6)  Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  24ore si  2 ore si 14 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un om linistit si cu bun simt , lucrez de dimineata de la 8 dimineatala 18 dupaamiaza in resti mai nimic weekend liber.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da de ce nu?
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai nu stiu sunt foarte detreaba si sociabil cu oameni cred ca vei fi mandru de mine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajut membri cu informati o sa am grija sa nu se vorbeasca vulgar si sa nu se spameze in rezt treaba helper-ului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte detreaba si as dori si sa fac si eu lafel ca si ei sa ne unim si sa facem serveru mai bun si mai frumos
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca sunt un om la care ii place sa ajute.....
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da sunt sigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu da voi avea pe viitor
17) Alte mentiuni: Nu sunt alte mentriuni ... o zi deosebita si spor la joc

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, Twixy said:

1) Nickname in joc:  Twixy
2a) Varsta: 20 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1961224
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: De la 8 Ani ma joc Minecraft
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Builder si helper  vreo 7 luni builder si vreo 1 an helper
6)  Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  24ore si  2 ore si 14 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un om linistit si cu bun simt , lucrez de dimineata de la 8 dimineatala 18 dupaamiaza in resti mai nimic weekend liber.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da de ce nu?
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai nu stiu sunt foarte detreaba si sociabil cu oameni cred ca vei fi mandru de mine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajut membri cu informati o sa am grija sa nu se vorbeasca vulgar si sa nu se spameze in rezt treaba helper-ului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte detreaba si as dori si sa fac si eu lafel ca si ei sa ne unim si sa facem serveru mai bun si mai frumos
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca sunt un om la care ii place sa ajute.....
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da sunt sigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu da voi avea pe viitor
17) Alte mentiuni: Nu sunt alte mentriuni ... o zi deosebita si spor la joc

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Cynee
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1990406
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 7 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Moderator 4 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 38 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Imi vad de treaba mea, ajut jucatori incepatori la nevoie si nu numai, sunt prietenos (prea multa lauda ) .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, sunt niste oameni calzi care iti dau ajutorul de fiecare data
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: este un server unic de minecraft pe care nu am mai jucat pana acum, si deja avand experienta in a avea grad pe un server, consider ca pot ajuta playerii mai mult din ipostaza de helper.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Prezenta mea pe server , prin care ajut astfel playerii ce adreseaza diverse intrebari. Desigur, pot ajuta si playerii care vin sa fac reclama la alte servere :). Ii pot ajuta cu un mute
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Lenti, copii. ( nu toti !)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Dupa cum am spus mai sus, este un server unic. Mi-ar face placere sa fac parte din staff.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 15 si tot creste numarul :)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Nu, o zi buna .. !!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

StrickerINFIINT-Acceptat pentru teste

BlitzsFTW-Respins.Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

Costy_ytb-Respins.Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

Sk1zzo-Respins.Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

Pictorash-Respins.Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

Tukii-Respins.Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

KingstoneSAS-Respins.Nu ai respectat modelul, mai exact nu ai completat campul in care se cere CNP

LiviuFTW-Acceptat pentru teste!

cristiro9898-Respins.Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

Twixy-Acceptat pentru teste!

Cynee-Respins.Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BlitzsFTW
2a) Varsta:16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5010430
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avur finctia de operator pe o perioada de aprox 1 an apoi s-a inchis serverul
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Pe server detin 59 ore jucate .
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ma numesc David sunt foarte activ pe server si imi pertrec timpul jucand de placere si ajutand jucatorii cum la randul meu sunt ajutat 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da , ma inteleg bine cu toate gradele 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa ajut si sa fiu intr-un grup unit
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Mai multi jucatori multumiti
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt foarte activi si cum scri in chat : helper , imediat iti raspunde cineva si te ajuta
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Am mai zis asta de ceva ori imi place sa ajut
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:La momentul actual am 15 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sunt sigur de acest lucru

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Nu am .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...