Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1.Nickname in joc : Rebeka

2a.Varsta:13

2b.Primele 7 cifre ale CNP-ului :6050627

3.Detii cont de Minecraft cumparat ? : nu

4.Ce experienta ai ca si jucator Minecraft : 2 ani

5.Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada ? Detaliaza : am avut VIP , si pe un server al unui prieten am avut Co-Owner 

6.Ai citit regulamentul serverului ? : da

7.Cat timp ai activ in prezent pe serverul survival ? [use:/ar check]:1d 10h 34m

8.O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): ajut jucatorii de pe server cu ce au nevoie si imi place sa raspund la intrebarile jucatorilor cand nimeni nu o face.

9.consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup ?(mentiune:minim 10 de cuvinte ) da , pentru ca mi se pare ca toti sunt de treaba .

10.Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina ?(mentiune:minim 10 de cuvinte ):eu cred ca sunt menita pentru aceasta sarcina pt ca imi place sa ajut jucatorii ( cum am zis si mai sus )

11.Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ?(mentiune:minim 10 de cuvinte):eu cred ca un helper in plus este de mare ajutor

12.Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?(mentiune:minim 10 de cuvinte): mie mi se pare ca toti helperii sunt de treaba si ma inteleg bine cu fiecare dintre ei

13.De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?(mentiune:minim 10 de cuvinte ):de cand am gasit acest server nu am intrat pe altul si imi plac foarte mult jucatorii acestui server fata de alte servere

14.Cate voturi ai acordat pana acum serverului ?[use:/vote]:7

15.Daca vei fii acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte nedesare sa ajuti orice jucator ? : Da, sunt sigura

16.Ai vreo donatie VIP efectuata ? Daca da ce suma ?:nu

17.Alte mentiuni:Sper din tot sufletul sa fiu acceptata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Chas13
2a) Varsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1990619
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5 ani ca jucator pe multiple servere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Co-Owner pe un server hostat de un prieten (cam 5 jucatori), timp de o luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://imgur.com/a/l8uHE
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Incerc sa fiu cat de prietenos posibil. Sunt o fire amuzanta si imi place sa ajut cat pot
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, sunte de parere ca ma voi intelege grozav cu staff-ul actual
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Faptul ca sunt prietenos si imi place sa ajut
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Stiu sa comunic calm si clar + I Kno Da Wey
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Foarte friendly si buni cunoscatori ai serverului. Am avut cateva interactiuni si au fost super ok.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este cel mai bun server pe care am jucat pana acum si vreau sa ajut cat pot
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da, sunt sigur de acest lucru

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Nu am alte mentiuni, sper sa fiu acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -ZwHiTeNaMe
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040428
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Din pacate nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc minecraft de 3 aproximativ 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi si 20 de minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt de treaba ,sociabil,cooperant . Am 14 ani . Ma cheama Robert. Sunt in clasa a VII a.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da cred ca pot lucra cu ceilalti membri deoarece sunt de treaba cooperant si serios si vreau sa dau tot ce e mai bun din mine.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Seriozitatea . Intelegerea , sunt  amuzant , de treaba si pot sa ofer informatii necesare jucatorilor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un helper nou  ,ajut jucatori cand au nevoie si imi petrec mult timp pe sv
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De treaba ,sociabili , amuzanti cooperanti , ajuta playeri si fac o treaba buna
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca imi petrec majoritatea timpului pe server si vreau sa ajut jucatorii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -pana acum doar 7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu

17) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat !! Multumesc !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZwHiTeNaMe - Acceptat pentru teste.

Chas13 - Acceptat pentru teste.

Rebeka - Acceptat pentru teste.

Ady - Acceptat pentru teste.

FeehMatheus - Respins, nu ai confirmat varsta.

Not_YT - Respins, inactiv, nu ai intrat de doua zile.

Nicus - Respins, inactiv, nu ai intrat de trei zile.

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Noxy
2a) Varsta: - 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6020108
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/WnMLH atunci, iar la momentul actual 2 zile 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: - Socializez cu toata lumea, si incerc sa ajut pe cine pot.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: -Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: - Imi place sa ajut playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: - Pai sunt online mai tot timpul, iar mai multe persoane care sa ajute nu strica.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: -E destul de ok, isi face treaba bine
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: -Petrec destul de mult timp pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Nu am alte mentiuni, sper sa fiu acceptata x2

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) NickName in joc : FeehMatheus

2a) Varsta : 13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului : 5040827

3) Deti cont de Minecraft Cumparat : Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator in Minecraft : 4 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza : Da , Am avut si Builder [ 8 luni  ( mam lasat de server ) ] Helper [ 6 luni ( sa inchis serverul )

6) Ai citit regulamentul Serverului : Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check] :  1 Day

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte) : Joc ca si un player normal dar pe langa sunt si bun in building si undeori din bani cumpar iteme pentru a face event drop pentru cei noi 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Da , in primul rand mi se par toti de treaba [ nu injura , etc .] in al doilea rand [ as vrea sa lucrez in grup fiindca sunt si un player serios dar in unele momente si prost dispus si nu voi fi asa activ ( atent ) pe chat pentru a ajuta playeri ]

10 )  Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte ) : Imi place sa ajut playeri si respect toate gradele care sunt mai presus

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : In vacante sau weekend-uri stau puna la ore tarzii pe server si voi ajuta playeri

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Uni sunt activi si ajuta playeri dar cateodata mai si scapa un player care are nevoie de ajutor si ii ajuta ori un grad mai mare ori playeri care stiu ce sa faca 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : intrun fel spus sunt bucuros ca am experienta de a juca intrun astfel de server si as vrea sa fie unul dintre cele mai bune servere din top , iar cu un helper in plus nu cred ca strica

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote] : in prezent am votat de 2 ori fiindca am fost atras de server si nu am avute nevoie de multe key dar daca voi avea acest grad voi vota mai mult si voi arunca keya in spawn 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? : nu ma consider ca stiu regulamentul pe derost , maiu fac unele greseli dar mai mult spu DA

16)  Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma? : Nu dar daca ar fi sa donez pt VIP as dona 50 E

17) Alte mentiuni : Sunt bucuros ca am  norocul de o asemenea experienta intrun server de genu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Ariana said:

1) Nickname in joc: - Noxy
2a) Varsta: - 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6020108
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/WnMLH atunci, iar la momentul actual 2 zile 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: - Socializez cu toata lumea, si incerc sa ajut pe cine pot.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: -Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: - Imi place sa ajut playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: - Pai sunt online mai tot timpul, iar mai multe persoane care sa ajute nu strica.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: - Aproximativ toti isi fac treaba bine, cu exceptia unuia
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: -Petrec destul de mult timp pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -inaintea sa se reseteze voturile aveam 10, acum am 2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Nu am alte mentiuni

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - DJStivz .
2a) Varsta: - 16 ani .

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010719
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu deocamdata
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Survival 4 ani / Skyblock 3 ani / Creative 4 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut Helper 3 luni, dupa am advansat la Admin pentru 2 luni pe alt server.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day 6h and 1 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Stau pe server, raspund la intrebarile playerilor legate de server, cel mult cat stau pe server construiesc sau stau cu ceilalti playeri .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Desigur, am destul de multe cunostinte in MC Multiplayer, parerea mea.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am 4 ani experienta de survival, imi place sa ajut playerii, si in plus imi place serverul, d-aia imi petrec atat de mult timp pe el.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte activ si pot ajuta membrii cu anumite comenzi / sfaturi, imi petrec foarte mult timp pe server Survival.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt activi, de gasca si intelepti. Mereu acolo cand ai nevoie de ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place sa ajut, indiferent de ocazie si in plus vreau sa ajut ceva ce imi place, d-aia am ales sa ajut serverul MC.eGaming.RO.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da, parerea mea.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu deocamdata.
17) Alte mentiuni: -

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: - Keys_N_Krates

- Varsta: -16

- De cat timp joci MineCraft?: -9 ani

- Poza cu /ar check pe serverul de survival: -Da nu stiu sa fac poze

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate: -chair nu stiu

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): -nee nu stiu

- In ce categorie de experienta in WorldEdit crezi ca te poti incadra?:  Medium 

- In ce categorie de experienta in Voxel Sniper crezi ca te poti incadra?: Medium

- Ai citit regulamentul?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Keys_N_Krates
2a) Varsta: -12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Ce-i ala
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -9 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut pe un server da nu fac reclama,Helper timp de 3 luni da au zis ca-s nab si mi-au scos gradul
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Normal Ca Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi si 2 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Ma trezesc dimineata si intru pe la 9:00 pe eGaming si pana sara acol stau :D serveru asta-i tare rau :P 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da aveti membri foarte tari :D
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Joc minecraft de foarte mult timp si-i fain sa ai grad,si vreau grad
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu Stiu ca nu le am cu astea.Chiar is nab la unele
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte tari iti dau tot ce vrei si poti sa-i stresezi la maxim ca tot te ajuta! lov iu :D
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Ca merita ajutor si-i un server frumos
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da normal

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Sper sa primesc Helper.Poate credeti ca-s nub pentru ca nush ce-i ala cnp(n-am)Si in rest csz,Fain server ai VRazvan :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Shang
2a) Varsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020625
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Am experienta de 1 an in ceea ce priveste minigame,crafting,plugin-uri
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Helper si VIP
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1h 38 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt un tip calm,concentrat,care ii place sa comunice si sa se joace cu playeri de diferite varste.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da,o sa ne intelegem.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Am mai fost helper,sunt calm.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As opri spamul,daca cineva ar avea nevoie de orice tip de ajutor l-as putea ajuta.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte de treaba,vorbareti.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -E un server bine facut si cu mult interes.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Nu am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 1/4/2018 at 0:52 AM, VRazvan said:

 

 

 

1.YoloNTina_GR.

2a.12 ani.

2b.6060516.

3.Nu.

4.3 ani.

5.Nu.

6.Da.

7.1 zi  2 ore  43 min.

8.Sunt prietenoasa iar pe server ma joc survival si imi fac prieteni.Votez in fiecare zi o data pentru ca nu imi merge al doilea link.

9.Da pentru ca toti sunt de treaba iar de asemenea pot respecta un regulament.

10.Pot sta 12 ore pe server non stop iar de asemenea pot ajuta membrii cu informatii utile.

11.O mana de ajutor in plus,mai ales de dimineata pe la ora 9.

12.Sunt toti de treaba si prietenosi dar stricti cand vine vorba de resprectarea regulamentului.

13.Pentru ca imi place serverul si mi ar place sa dau o mana de ajutor

14.4 voturi(dar votez in fiecare zi o singura data pentru ac nu imi merge al doilea link :/).

15.Da.

16.Nu am donat inca.

17.Imi plac sarmalele.

      Stiu inca 2 limbi.

 

 

On 1/4/2018 at 0:52 AM, VRazvan said:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keys_N_Krates - Respins, dublu post, nu ai acordat like la primul post si deranj staff.

FeehMatheus - Respins, nu ai acordat like la primul post si deranj staff.

DJStivz - Acceptat pentru teste.

YoloNTina_GR - Respins, nerespectare model.

Shang - Respins, nu ai acordat like la primul post.

Noxy - Acceptat pentru teste.

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/1/2018 at 10:25 PM, Chas13 said:

1) Nickname in joc: - YoloNTina_GR.
2a) Varsta: - 11(aproape 12).

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:-6060516.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 3 ani ca jucatoare pe multiple servere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Nu am avut vreo functie pana acum.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://imgur.com/R5mwI5v
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt prietenoasa si de treaba.Cand intru pe server prima oara votez iar apoi imi gasesc ceva de lucru(minez,explorez).
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, sunt de parere ca ma voi intelege de minune cu stafful actual.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place sa dau informatii utile si sunt prietenoasa cu oricine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - O mana de ajutor in plus si le-as usura sarcina celorlalti de asemenea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt  prietenosi si de treaba dar stricti cand vine vorba de respectarea regulamentului.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este cel mai bun server pe care am jucat pana acum si vreau sa ajut cat pot.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da, sunt sigura de acest lucru.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Imi plac sarmalele.

                                      Stiu alte 2 limbi(engleza si franceza)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Giani
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -sunt bun constructor
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da


7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -50 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -da sunt cuminte nu injur
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pot sunt prietenos
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreua sa ajut servarul
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa donez
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pe helper as fi foarte tare
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -da de ce nu
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -sunt cel mai tare

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - DJStivz
2a) Varsta: - 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010719
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Deocamdata nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani survival, 3 ani skyblock, 4 ani creative.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, Helper 2 luni si dupa am advansat la Admin pentru 3 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 days, 11 hours and 29 minutes.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Stau online pe server 24/24 practic, multa vreme o petrec la spawn vorbind cu playerii, iar cand m-a plictisesc m-a duc si mai construiesc ceva, minez, etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: (mentiune:minim 10 de cuvinte) - Dupa parerea mea, da. Imi place s-a ajut lumea si stau pe server destul de mult.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am citit tot regulamentul, stiu ce sa fac daca un player il incalca, si imi place sa ajut playerii cu tot ce pot.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ar aduce activitate, voi sta activ mai mereu pe server, ajutand playeri si voi da tot ce pot sa tin regulamentul respectat pe server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt destul de fairplay, dar trebuie sa fie mai severi in privinta limbajului, spamului, etc. Dar in rest sunt toti de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca-mi place serverul, si ca vreau sa vad cum creste comunitatea, din ce in ce mai mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 6.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Probabil.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu deocamdata.
17) Alte mentiuni: - Pot ajuta playerii care vorbesc Engleza/Romana.

Edited by DJStivz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - ZzOoZzOoLeRo
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -   5041011
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -  nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5-6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - da  vip/operator/owner
6) Ai citit regulamentul serverului?: -  da  
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -  https://imgur.com/a/TvylP
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -   cand intru pe servar prima data votez iar dupa imi continui activitatea de zi cu zi ( minez , explorez , construiesc )
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -  da pot lucra cu restul membrilor din staff  deoarece ajut unde este nevoie si am experienta din gradele anterioare  pe care leam avut pe alte servere 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  sunt menit pentru acest grad deoarece imi face placere sa ajut playery 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  aduce beneficii  prezenta mea in cadrul grupului un memebru deoarece ajut si  sunt activ in privire cu regulamentul care trebuie respectat
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  actuali membrii din staff ( helperi ) sunt foarte politicosi , respecta regulamentul , sunt foarte activi la acesta sarcina 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - deoarece ajut indiferent de ocazie
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -  8 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da  ( de data asta daca voi fii aceptet pentru teste imi voi da silinta  :) )

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu 
17) Alte mentiuni: -   este alegerea voastra daca ma aceptati pentru teste  ( dar inceptand data trecuta de data asta voi citi de 100 de ori regulamentul daca e nevoie si cu siguranta voi fii aceptat ca sarcina helper )  

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Tarlig
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000416
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de aproximativ 2-3 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu, n-am mai avut alte functii.
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Am aproape 48h.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Ma numesc Marius, sunt din Braila si am 17 ani. Sunt o persoana amuzanta, cu simt dezvoltat de observatie. In timpul liber prefer sa ies cu prietenii si sa joc fotbal.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Da, consider ca pot lucra cu staful serverului, deoarece din ce am vazut este unul serios si cred ca m-as integra foarte usor.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Sunt un tip serios si cred ca m-as descurca ok cu functia, stiind in mare parte regulile.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) :  Nu stiu, probabil un membru serios dar in acelasi timp si cu simtul umorului care sa inveseleasca si sa ajute playeri,
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Helperii sunt seriosi, m-au ajutat de cate ori am avut nevoie fara ezitari.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Serverul este unul foarte organizat, ma simt foarte bine aici si as vrea sa continui mult timp de acum in colo.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Luna aceasta am votat in toate zilele deci am cate 6 pe site, un total de 12.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, nu am.
17) Alte mentiuni: Nu am alte mentiuni, pace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Keys_N_Krates
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 8035271
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -7 ani,aproximativ.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut pe alt server(nu fac reclama)Moderator,timp de 8 luni,dar s-a dat wipe si mi s-a sters si gradul.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -2zile,21h si 8 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Descriere-Amuzant,toti colegii rad cu mine,dar problema mea e ca uneori intrec masura :I Activitati-Ma trezesc,si logic intru pe Egaming :D
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da,pentru ca am mai avut grad si cred ca mas descurca.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pe serverul pe care am avut m-am descurcat foarte bine,iar cred ca si acest server merita putin ajutor din partea mea,daca sunt acceptat,desigur.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai am vazut ca nu prea e staff,si sunt presionati jucatorii din staff,iar de aceea cred ca as fii de ajutor si eu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte buni,de parca Razvan i-a ales.te ajuta la nevoie si sunt chiar de treaba.cred ca aceasta e o echipa reusita! :D
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca asa cum am scris mai sus nu prea e staff si  as vrea sa fiu si eu de ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -In Prezent am 6 voturi,dar vreau sa mai votez.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Normal ca da,nu as face cerere nepregatit.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu.
17) Alte mentiuni: - -

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Cosac19Andrei
2a) Varsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020519
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu am cont cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Eu zic ca este buna!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da, am avut vip pe o perioada de 5 luni pana s.a dat wipe. Si pe unu helper pe o perioada de o luna ca am avut o problema la pc si nu am mai putut intra!
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da!
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -30 de minute dar ma voi juca si cu prieteni pe server.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -In general intru cu prieteni si ma joc deoare de am doar 30 de minute nu am ce spune dar ma voi juca mai mult!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da de sigur am vazut ca staful este foarte de treaba nici macar nu pui o intrebare si ei iti si raspund. cred ca ma voi descurca foarte bine alaturi de ei.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoare ce sunt o fire foarte sociabila imi place sa ajut mult lumea care are cu adevarat nevoie de un om care sa.l ajute!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cu siguranta oameni care vor intra pe servar vor fi multumiti de mine cat si de colegii mei de echipa!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cum am mai mentionat si mai sus sunt foarte activi si asa vreau si eu sa fiu si sa spuna lumea si de mine cum spun eu de ceilanti colegi!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt o fire foarte sociabila si vreau sa ajut si eu prin intermediului acestui servar, dar ca si imi place sa ma joc pe acest servar.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Doar unul in 30 de minute atat am putut dar pe parcurs osa ma joc mai mult cum am mai spus si osa ajut comunitatea.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Eu sunt sigur pe mine!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu. pe acest server inca.
17) Alte mentiuni: -Sa dea domnul sa ma acceptati!

Edited by Cosac

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - florinik11
2a) Varsta: - 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 1 an..
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 7h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: -   ma joc survival..si ajut playerii cu tot ce pot
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: - da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: -  imi place sa ajut playeri indiferent ca am helper sau nu
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: -   mai putine injuraturi 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: -  isi fac treaba le da mut celor care injur

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: -  pentru ca este server ul meu preferat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Lowsus
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001221
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 5 ani sau mai mult, am avut si propriul server.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut propriul server, timp de 5 luni. Se numea TeflixMC si l-am inchis pentru ca nu mai aveam timp sa-l intretin.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 45 de minute dar am de gand sa cresc acest numar foarte mult.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Ma joc doar survival si ajut playerii cum pot, cat pot. Imi place sa interactionez cu ei si sa vorbim despre diferite lucruri. Imi ocup mai mereu timpul construind diferite lucruri.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Da, sunt sigur ca pot lucra in echipa cu restul membrilor din grup, pentru ca am mai avut astfel de experiente.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Cred ca ma incadrez la functia de Helper, deoarece sunt o fire foarte sociabila, imi place sa ajut lumea si imi place foarte mult acest server.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  As ajuta serverul si echipa cat de mult as putea, oferind jucatorilor noi sfaturi si raspunsuri pentru intrebarile lor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt foarte de treaba, foarte activi si ajuta mereu pe oricine. Sa o tineti tot asa!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pentru ca imi place foarte mult server si vreau sa il vad cat mai sus in top!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am nici-o donatie efectuata.
17) Alte mentiuni: N/A

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -aqua_fresh
2a) Varsta: - 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 971540
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2ani cu pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am avut functia de builder timp de 1an
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -50ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai intru pe server vorbesc cu prieteni construiesc uneori case fac ferme automatizate etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu consider ca pot sa lucrez cu ceilalti membri pentru ca ma inteleg foarte bine cu membri.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eu cred ca sunt menit deoarece vreau sa ajut serverul si playeri incepatori .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -beneficile sunt seriozitatea si indemanarea 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ii descriu ca niste prieteni buni de treaba si intelegatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ajut serverul pentru ca este cel mai misto server il iubesc intru in fiecare zi pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: - sper sa ajung helper !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

YoloNTina_GR - Acceptat pentru teste.

Giani - Respins, nu ai confirmat data nasterii, nu ai suficienta experienta.

DJStivz - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

ZzOoZzOoLeRo - Acceptat pentru teste.

Tarlig - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

Keys_N_Krates - Respins, prea multi reclamatii.

Cosac19Andrei - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

florinik11 - Respins, nu ai confirmat data nasteri. Cerere in bataie de joc.

Lowsus - Respins, nu ai orele necesare.

aqua_fresh - Acceptat pentru teste. Sigur ai citit regulamentul? Nu ai dat like primului post.

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...