Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: - OfficialCrunix

2a) Varsta: - 13
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040827

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Am detinut unul dar cu timpul am uitat parola

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da detin in acest tip pe un server functia de Helper 

6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - O zi si 2 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: - Cel mai mult Construiesc dar pe langa mai ajut si playeri , minez , tai lemne , etc..

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: - Da , acestia sunt de treaba 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: - Stau puna la ore tarzii ,Si sunt atent in chat , practic ajut si playeri cand nu sunt helper on sau daca acestia sunt afk

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: - Mai putine probleme playerilor , si crestera serverului in playeri  

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: - Sunt de treaba , activi si ajuta playeri

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: - Pentru ca imi place serverul si mai ales Ownerul , din punctul meu de vedere este cel mai tare staff

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4 voturi , dar daca o sa iau helper o sa votez mai mult

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - 90% Da
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu

17) Alte mentiuni: - Cel mai tare server ! EVER !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -aqua_fresh
2a) Varsta: - 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 971540
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2ani cu pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am avut functia de builder timp de 1an
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -50ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai intru pe server vorbesc cu prieteni construiesc uneori case fac ferme automatizate etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu consider ca pot sa lucrez cu ceilalti membri pentru ca ma inteleg foarte bine cu membri.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eu cred ca sunt menit deoarece vreau sa ajut serverul si playeri incepatori .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -beneficile sunt seriozitatea si indemanarea 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ii descriu ca niste prieteni buni de treaba si intelegatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ajut serverul pentru ca este cel mai misto server il iubesc intru in fiecare zi pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: - sper sa ajung helper !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Sylvesterappel
2a) Varsta: -14 ani (in martie fac 15)
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5030304
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu nu cred ca merita sa imi iau unul
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da pe  serverul unui prieten am avut functia de Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -am 24h si 17min dovada https://imgur.com/ZbK3FFu
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Nu ma descriu singur as prefera sa ma descrie altii dar pot spune ca incerc sa fac conversatie cand ma plictisesc ,iar pe server mereu incerc sa fac glume si ma distrez alaturi de toti playerii inclusiv stafful!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da deoarece ma inteleg bine cu comunitatea si as putea sa ii si ajut daca tpt suntem o echipa!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Eu cred ca merit aceasta sarcina deoarece am experienta si comunic foarte mult cu orice tip de persoana indiferent ce comportament!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu ar fi nici un dezavantaz dar nici mari beneficii eu vreau doar sa imi fac treaba si sa ajut comunitatea cu ce pot!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Eu cred ca actualii membrii ai grupului se descurca foarte bune merita tot aplauze!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece cred ca ar mai trebui o persoana in echipa pentru a ajuta mai mult serverul!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Am 8 voturi deocamdata
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da sunt foarte sigur pe mine!
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu deocamdata!
17) Alte mentiuni: -Aplauze tot staffului si lui VRazvan pentru ajutorul acordat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ANIMAL_17
2a) Varsta: 12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Una buna  
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu nu am avut din pacate
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]https://imgur.com/L0SpAYg
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Pai eu pe servar ma joc  caut diamante si fac constructi servarul e super fine si as vrea sa am un grad pe el ca sa va ajut sa nu mai fie pic de hackari
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da ca ma imprietens repede si sper ca o sa am multi prieteni si nici un dusman
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa va ajut cu ce pot pentru ca metineti un servar de valuare
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sincer chiar nu stiu dar cu timpul poate o sa fie
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt niste helpari buni si au meritat acest grad 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa nu mai aiba pic de hackar si cam atat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 2 dar o sa strang mai multe
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am
17) Alte mentiuni: Pai cred ce e al 2 cont asta lam castigat si sper ca voi fi acceptat sa sper

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Catalin_Ionut said:

1) Nickname in joc: ANIMAL_17
2a) Varsta: 12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Una buna  
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu nu am avut din pacate
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]
https://imgur.com/dPeUAPO
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Pai eu pe servar ma joc  caut diamante si fac constructi servarul e super fine si as vrea sa am un grad pe el ca sa va ajut sa nu mai fie pic de hackari
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da ca ma imprietens repede si sper ca o sa am multi prieteni si nici un dusman
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa va ajut cu ce pot pentru ca metineti un servar de valuare
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sincer chiar nu stiu dar cu timpul poate o sa fie
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt niste helpari buni si au meritat acest grad 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai as vrea sa nu mai aiba pic de hackar si cam atat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 2 dar o sa strang mai multe
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am
17) Alte mentiuni: Pai cred ce e al 2 cont asta lam castigat si sper ca voi fi acceptat sa sper

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - AtarliOyuncuTr2
2a) Varsta: - 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5040827
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu , nu cred ca merita sa detin unu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da detin functia de Helper pe un server si urmeaza sa iau Up
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day , https://imgur.com/a/IZvay
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Construiesc minez tai lemne mai vorbesc cu unele grade pe chat si ajut playeri cand nu sunt grade pe server
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da ma inteleg bine cu ei si sunt de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Stau puna la ore tarzii noapea si imi place sa ajut playeri
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Mai mult ajutor playerilor , iar un grad in plus pe server nu strica
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Generosi , de treaba si prietenosi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Este unul dintre cele mai bune servere pe care am jucat puna in prezent , iar ownerul [ VRazvan ] este super
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 5 voturi , https://imgur.com/a/KnFhm , si mai urmeaza
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - 95% Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu , dar cred ca va urma una [ Nu e sigur ]
17) Alte mentiuni: - Cel mai tare server pe care am jucat ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname in joc : Daniboss04                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    2)Varsta:19 ani                

3)Primele 7 cifre ale CNP-ului2152489

4)Detii cont de Minecraft cumparat ?: Nu

5)Ai avut functii pe alte servere de Minecraft ? Daca da,ce functii ai avut si pe ce perioada ? Detaliaza : Nu am avut alte functii pe servere...!

6)Ce experienta ai ca si jucator de minecraft ? : 3 ani..

7)Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival ? (Use ./ar check ) 24h 6 minute

8)O scurta descriere a comportamentului si activitatilor tale zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 cuvinte ):-Eu sunt un om amuzant...dau iteme gratis..playerilor ..deoarece sunt prietenos.nu injur....!

9)Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor  din grup ?(mentiune:minim 10 cuvinte):Da n-as stii de ce sa nu ma alatur aceste echipe.:!!!

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina ?:(mentiune:minim 10 cuvinte):Pentru ca stiu multe lucruri espre mc si imi place sa raspund la multe intrebari..! si am o experienta de 2 ani chiar si inainte sa se inchida sv eram VETERAN!

11)Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ?:(mentiunune:10 de cuvinte):Eu vreau sa ma fac un helper deoarece playerii helperi de ex. Ady nu sunt prea online ci eu sunt foarte online ..cam mereu ! Si...

12)Cum poti descrie actualii membri al grupului de helperi ?!:(mentiune: 10 cuvinte):Toti munceste...(muncitori) Unii dau chiar si iteme moca ... ca Ady !!

13)De ce vrei sa oferi ajutor Serverului Mc,Egaming.Ro?:(mentiune:10 cuvinte): Eu vreau sa ajut serverul (eGaming)deoarece am multi prieteni pe acest server si mi-ar placea sa ii ajut !

14)Cte voturi ai acordat pana acum serverului ?(/vote) Eu am acordat serverului eGaming 14 voturi !

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de conostinte necesare sa ajuti orice jucator ?:- Da

16)Ai vreo donatie VIP efectuata ? Daca da ce suma ?:-Nu,nu am donat..INCA !

17)Alte mentiuni?:- Nu am alte mentuni..sper sa ma acceptati !             

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Andrei_Alin
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am buletinul la indemana
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - joc minecraft de 2 ani si stiu aproape toate comnezile,si pot ajuta
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu,nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day and 10 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -imi place sa ma joc minecraft,si intru pe server deseori,depinde de programul de la scoala,de obicei 1 ora jumatate pe zi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da,deoarece sunt deschis la vorba,si socializez
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt menit deoarece pot invata persoane,si sa fac parte din staff
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - activitate mai multa pe server,promovare a serverului si cam atat
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt activi,sociabili si deschisi la vorba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ajut serverul sa ajunga in top si sa fie cunoscut serverul
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu,num
17) Alte mentiuni: -LOCUIESC IN MEDGIDIA,JUDETUL CONSTANTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Hacksenberg
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001104
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 8 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Cea mai des avută fiind cea de Builder, după care Administrator, Helper, Moderator ( puse în ordinea în care le-am avut cel mai des ) si chiar Co-owner acum ceva mai mult timp.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: O zi si 2 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte):

          Am început să joc eu pe serverul acesta căci m-am plictisit de servere care au playeri exagerat de mulți printre care majoritatea se regăsesc a fi, scuzați-mă de exprimare... -neculturați- ( proști ), m-am apucat cu un prieten, am început să muncim de unii singuri, apoi s-au mai apucat 5 prieteni... Am strâns bani cât pentru toți 7 doar câștingând mini-eventuri ( recordul meu personal fiind 117 cuvinte pe minut =)) ), apoi am început să gândim mai sus... Hai să și ajutăm, am început să ajut playerii care puneau întrebări când playeri cu grad nu erau on și ajutam cu câteceva iteme pe acei nou-veniti.

          Pot spune despre mine că sunt o persoană civilizată, nu am înjurat deloc, nu am jignit pe nimeni și nu am supărat pe nimeni de pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Desigur că pot, fac asta de mult timp și e mult mai okey din toate punctele de vedere - mai multe minți puse cap la cap ajung departe - .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt foarte activ, știu să socializez și să mă exprim foarte bine, mă înțeleg cu majoritatea persoanele cu care am convorbit, am un simț al răspunderii foarte ridicat și pe lânga asta îmi place să ma dedic ajutării.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Răspund foarte rapid, sunt mereu atent la chat și am o experiență îndelungată de grade precum Helper pe Minecraft și mă consider un ajutor foarte bun.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sunt destul de okey, dar câteodată ( nu bat apropoul la nimeni în special ) răspund greu la ce se întreabă.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pentru că îmi place serverul acesta și mai am 6 prieteni care joacă pe el, mi-ar plăcea să fac și altceva pe lânga construcții și jucatul cu ei.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 9 voturi momentan.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, peste ceva timp, după ce trec sărbătorile astea... Valentine's Day, Dragobete când o să am bani în buzunar, poate reușesc să și donez.
17) Alte mentiuni: Sper să-mi acordați o șansă ;) 

Edited by Hacksenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -NothingAboutMe
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000921
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -da

 4)  Ce experienta ai ca si jucator Minecraft : 5 ani de vanila si 2 ani de Modat

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Tot helper timp de 3 luni pe un server mai micut (am iesit din team pt ca am avut de invat :D)
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -48 h 27m
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Prietenos ma pot acomoda repede cu restu jucatorilor , vorbaret cand nu sunt depresiv si ma distrez cu colegii mei de team :D
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da o sa pot lucra cu ei deoarece i-am cunoscut si majoritatea sunt de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt destul de activ pe server si stiu sa vorbesc frumos cu toti si sa clarific probleme
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -O mica manuta de ajutor pentru restul echipei si pt server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Majoritatea sunt de treaba si sunt activi si isi fac treaba ca la carte
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece cautam de mult timp un server moderat in playeri si un survival easy
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da detin un bagaj destul de mare

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - DA 10e
17) Alte mentiuni: - Imi incerc si eu norocul

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - vladutbos
2a) Varsta: -16 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020807
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc Minecraft din 2011,ma pricep la comenzi si la construit.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut pe acest server,dar mi-aș dori!
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/5cx92
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -De obicei mă trezesc la 8(in vacanță),mănânc,intru pe server cu prietenii,la pranz ies afara si vin seara inapoi pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur,imi place sa lucrez in echipa.Cred ca este esential lucrul in echipă.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut playerii,si să le dau sfaturi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt de treabă,glumeț,am simțul umorului,dar sunt si o persoana serioasă.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt niste playeri draguți,care merită tot respectul!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa îmbunătățesc serverul si sa ajut pe toată lumea! ^_^
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -https://imgur.com/a/6z02d
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Desigur,cu mare plăcere!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu am.
17) Alte mentiuni: -Intru pe server in fiecare zi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Xecro
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030630
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -  Joc Minecraft din 2012. Jucand de vreo 6 ani, ma pricep sa fac multe lucruri, atat basic, cat si mai avansate. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut Admin, cea mai mare functie dupa Owner pe o durata de vreo 3-4 luni pana cand s-a dat wipe si s-a schimbat si Ownerul.
6) Ai citit regulamentul serverului?: DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: O zi si 10 ore, dar sunt un membru foarte vechi al serverului, acesta fiind primul server pe care am jucat.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Intru pe server dupa scoala si seara. In total vreo 3 ore. Ma ocup de curte si casa si raspund la intrebarile puse de alti playeri daca cunosc raspunsul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, deoarece munca in echipa este foarte importanta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi doresc sa am acest rol pe server pentru ca imi place sa ajut oamenii din jurul meu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajut dar si sanctionez playerii cand este nevoie.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cei pe care i-am vazut online pana acum, mi se par ca fiind niste oameni de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Fiind activ zilnic, doresc sa ma fac util.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Pana acum 6.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, inca.
17) Alte mentiuni: Nimic.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OfficialCrunix - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

vladutbos - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

aqua_fresh - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

 ANIMAL_17 - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

AtarliOyuncuTr2 - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Daniboss04 - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Andrei_Alin - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Hacksenberg - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

NothingAboutMe - Respins, nu ai dat like primului post. Deci n-ai citit regulamentul staff-ului.

Sylvesterappel - Acceptat pentru teste.

Xecro - Acceptat pentru teste. 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - vladutbos
2a) Varsta: -16 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020807
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc Minecraft din 2011,ma pricep la comenzi si la construit.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut pe acest server,dar mi-aș dori!
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/5cx92
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -De obicei mă trezesc la 8(in vacanță),mănânc,intru pe server cu prietenii,la pranz ies afara si vin seara inapoi pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur,imi place sa lucrez in echipa.Cred ca este esential lucrul in echipă.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut playerii,si să le dau sfaturi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt de treabă,glumeț,am simțul umorului,dar sunt si o persoana serioasă.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt niste playeri draguți,care merită tot respectul!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa îmbunătățesc serverul si sa ajut pe toată lumea! ^_^
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -https://imgur.com/a/6z02d
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Desigur,cu mare plăcere!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu am.
17) Alte mentiuni: -Intru pe server in fiecare zi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname in joc - Daniboss04 

2)Varsta - 19 ani 

3)Primele 7 cifre ale CNP-ului -5080622 

4)Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft - 4 ani 

5)Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft ?Daca da,ce functii ai avut si pe ce perioada :- Da am avut pe un serevr de minecraft(no reclama) Moderator si am avut acest rank timp de 4 luni ! 

6)Ai citit regulamentul serverului ?:- Da 

7)Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival ?(use:/ar cehck):- 1 zi,9 ore si 34 de minute ! 

8)O scurta descriere personala al comportamentului  si activitatilor tale de zi cu zi pe server?(mentiune:minim de 10 cuvinte):-Amuzant,Darni,generos,dau iteme moca,bani la unii playeri,si minez toata ziua di construiesc !

9)Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup ?(mentiune:minim de 10 cuvinte):- Da,deoarece,toti sunt de treaba !:..

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina ?:(mentiune: minim 10 cuvinte)-Dupa cum am spus am 4 ani de experienta,stiu sa joc foarte bine,si imi place sa ii ajut pe cei din jur ! Si stiu foarte multe informatii despre server, si etc. !

11)Ce benefici ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:-(mentiune:minim de 10 cuvinte):-Sunt foarte online,mai aes pe acest server,este sv meu preferat si  as ajuta foarte mult !.

12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?(mentiune:minim 10 cuvinte):-Toti sunt destul de on si is de treaba ! 

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului Mc.Egaming.Ro?(mentiune:minim de 10 cuvinte):-Deoarece este serverul meu preferat,si imi place sa ajut oamenii !.... 

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului?(use:/vote):- 21

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesare sa ajuti orice jucator ?:-Da

16)Ai vreo donatie VIP efectuata ? Daca da ce suma ?:-Nu am

17)Alte mentiuni:- Sper sa fiu acceptat !

Edited by Daniboss04g

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 14/1/2018 at 6:29 AM, WorldWide said:

 

1) Nickname in joc:  andreiTube
2a) Varsta: 
13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:24567809
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:3 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da, Am fost builder admins pe un sv  server. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]:1 dau si 31  minute  nu pote sa dau poza
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai ma trezesc invat putin pentru carnetul de sofer,apoi mananc joc minecraft , mai fac ceva treaba prin casa, ma joc iar mc si ma culc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Ma face sa cred ca merit aceasta functie deoarece am mai avut aceasta functie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Mai putin x ray mai multa munca in gasirea diamantelor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De treaba , amuzanti.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece asta este serverul unde am jucat cel mai mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 1
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,voi avea acele cunostinte.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: 
eu vreau sa dai accept :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Montezuma

1) Nickname in joc: -Montezuma
2a) Varsta: -aproape 14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040428
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2-3 ani cam asa
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -23h si 20 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt de treaba ,sociabil ,ma joc destul de mult .Am un pixel art..Doresc sa ajut sv cu tot ce pot ... Imi place sa fiu sociabil cu ceilalti jucatorii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da cred ca pot lucra cu ceilalti membri deoarece sunt sociabil ,de treaba , mai ales playerii de pe sv sunt de treaba , sociabili
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Seriozitatea . Intelegerea , sunt de treaba si cred ca pot ajuta ceilalti playerii cand nu este niciun grad..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un helper nou  ,incerc cat de mult sa ajut playeriicand au nevoie si imi petrec  destul timp pe sv
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De treaba ,sociabili , amuzanti cooperanti , ajuta playeri si fac o treaba buna
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca am dat de acest sv si este foarte fain #mcegaming power 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -pana acum doar 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Dap 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu

17) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat ! Sper sa fiu acceptat !! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: xXsuperman_YTXx
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  5020220
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da, detin cont cumparat.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pai de cam 4 ani, primul conctact fiind cu 1.5. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut multe functii de helper pe perioade de aporximativ o luna, pentru ca luam promote de cele mai multe ori, am fost moderator pe 2 servere aproximativ o luna respectiv doua jumate, admin am apucat doar o data sa fiu, builder pe diverse servere, si intr-un final fondator/detinator a 4 servere diferite de minecraft si scriper in unele cazuri.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, am citit regulamentul.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]:  vaDOhFo.png
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Pai, in general cu activitatea, in timpul saptamanii cam cand ajung de la liceu intru pe server, eventual imi continui unul dintre proiecte, dupa ies o ora doua, depinde de ce program am, si revin mai pe seara inca cateva ore. De ce tine de comportament, sunt linistit, sociabil, nu ma cert cu nimeni, nu am treaba cu nimeni, in sensul de cearta, cand pot mai ajut si persoanele de pe chat.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da, consider ca pot lucra in echipa. Consider asta pentru ca am detinut cum am zis mai sus, 4 servere si aceasta functie necesita destul de mult lucru in echipa. Si din nou, cum am zis si mai sus, sunt foarte sociabil si deschis la ideeile celorlalti si accept orice critica.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Faptul ca sunt destul de activ pe chat, imi place sa ajut lumea in general, nu doar cu probleme legate de minecraft si sunt dispus sa imi dedic timpul rezolvarii problemelor jucatorilor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Unul dintre beneficii ar fi ca pot sa imi dedic timpul rezolvarii unor probleme mai complicate ale jucatorilor si  un membru in plus ar ajuta si ceilalti helperi, si prin faptul ca am multa experienta cu minecraft-ul ar putea fi un beneficiu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Membrii actuali ai grupului in primul rand sunt seriosi, isi fac treaba dar au si un simt al umorului care este bine venit si isi fac treaba cum trebuie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Doresc sa ofer ajutorul serverului MC.eGaming.RO pentru ca este un server care intr-un fel are nevoie de un staff serios, si serverul pana acuma nu a dezamagit, comunitatea nu este toxica deloc si toata lumea de aici se comporta normal si cum se cade.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:

  4P1YlPL.png
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, sunt sigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, nu am din pacate.
17) Alte mentiuni: Nu am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Numele in joc :adrian10si7

2)Varsta :15

3)Primele 7 cifre ale CNP-ului:6050310

4)Detii minecraft cumparat: Nu

5)Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:Da am avut functia de helper

6)Ai citit regulamentul serverului?:Da

7)Cat timp ai in prezent pe serverul de survival?:2d

8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Votez iau banii apoi construiesc ce pot de banii aia si apoi vand constructia

9)Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte):Da,nu vad dc nu pot lucra .Ei sunt chiar de treaba

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) :Uneori unii fac abuz de unele lucruri si nu e nimeni on sa ii dea mute sau ban(Si eu as putea face asta)

11)Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): O mana de ajutor in plus e mereu utila pentru incepatori

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) :Toti sunt mereu de ajutor cand ai nevoie de ei

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Este cel mai tare server de minecraft unde chiar imi place survivalul

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului?:5

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

16)Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu

17)Alte mentiuni: Serverul e tare si sper sa fiu acceptat ca helper

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - UrkkyNine
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040216
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Am 6 ani jucati, cunosc aproape toate crafting-urile
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Pe serverul Play.Minecraft-Romania.Ro(cel decedat al lui zzAndrei) am avut helper pe survival
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Dap, de doua ori.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -13 hour 36 minutes
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Eu sunt un individ destul de sensibil, nu imi place sa fiu vorbit pe la spate sau injurat iar activitatile mele zi de zi pe server sunt destul de frumoase, am ajutat multi playeri cu bani, informatii cat si iteme si vreau sa devin un membru respectat al server-ului.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, pot lucra in echipa cu restul membriilor deoarece ma inteleg foarte bine cu ei acum si sunt de treaba.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Toti suntem egali, nu suntem niciunul meniti pentru aceasta sarcina, pe mine m-ar avantaja cei 6 ani jucati de minecraft.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai, as aduce un beneficiu de activitate cat si de ajutorare pentru playeri.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai, m-am intalnit aproape cu toti si sunt de treaba si glumeti, ii respect.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca vreau sa ajunga foarte sus ca celelalte servere populare
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Am acordat patru voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da, o sa ajut orice jucator !

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu am.
17) Alte mentiuni: -Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

) Nickname in joc: - FIJKEnr1
2a) Varsta: 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010605
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: am cativa ani jucati .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - am avut helper pe o perioada de 4-5 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -34 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - imi place sa socializez cu playerii, sa ii ajut , sa ii fac sa se simta bine, sa nu se plictiseasca . ma comport ca un player exemplar . ajut orice player care imi cere ajutorul si il pot ajuta.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da, pot lucra in echipa. imi place sa lucrez in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -toti avem o sansa . consider ca acei cativa ani jucatii, imi vor prinde bine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Stau pana la 3-4 dimineata si pot ajuta playerii atata timp cat nu sunt alti helperi on.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt toti de treaba, ii pup si ii respect.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca imi place sa ajut jucatorii .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu am.
17) Alte mentiuni: -Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vladutbos - Respins, inactiv de doua zile.

Daniboss04 - Respins, prea multe sanctiuni la activ.

andreiTube - Respins, nu ai acordat like primului post ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul pana la capat.

Montezuma - Acceptat pentru teste.

 xXsuperman_YTXx - Acceptat pentru teste.

adrian10si7 - Respins, nu ai acordat like primului post ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul pana la capat.

UrkkyNine - Respins, nu ai numarul suficient de ore jucate.

FIJKEnr1 - Respins, nu ai acordat like primului post ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul pana la capat.

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by VRazvan
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -TheHeckerTB5
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Nu am
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Foarte frumoasa
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut alte functi
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/JOW3t
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Am cea ma buna experienta nu am fost  desamagit nicodata si Acest Server Este Frumos
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut playeri
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sa ii ajut 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte Ajutatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa il fac un loc mai bun
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Nu mai am nimic de spus 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Roxana

2a) Varsta:  14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1940711

3) Detii cont de Minecraft cumparat?    Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 2 Anii 

5)  Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.Helper inainte

6) Ai citit regulamentul serverului?  Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?:  13 ore si 18minute

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: construiesc aproape toata ziua :P

9)  Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da  :D 

10)  Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? Sunt o fata muncitoare si imi place sai ajut pe ceilaltii.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?  Faptul ca intru de dimineata in fiecare zi cand posibil ca restul din staff sa nu fie on,si marim Stafful de Helperi.

12)  Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Intelegatori si de gasca. :P

13)  De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul meu preferat 

14)  Cate voturi ai acordat pana acum serverului?  0 Voaturii

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?  Da

16)  Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?  Nu

17)  Alte mentiuni:  Sper sa ma acceptatii

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Legionaire
2a) Varsta: 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1980129
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4-5 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Nu am mai avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: https://imgur.com/a/87EwZ
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): In principal petrec timpul pe server cu unu dintre cei mai buni prieteni, God.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Mult ajutor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Helperii sunt destul de ok, am observat ca ajuta playerii in mod constant.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place serverul.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In luna Februarie in jur de 16, iar in luna Martie, 4 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Desigur.
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu.
17) Alte mentiuni: - Sper sa fiu acceptat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...