Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: -PentaGram
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050805
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4 ani cu o pauza de 2 luni
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Moderator pe o perioada de 4 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 18 ore si 51 min si sunt in Rankul Addict
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Lucrez (construiesc si minez) , particip la toate eventele si iubesc sa socializez cu playeri si si comportamentul meu este adecvat si linistit
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da , cred ca pot lucra cu toti acestia (sunt socialbil si intelegator) si nu sunt mofturos 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Vederea  jucatorilor deabia intrati pe server cautand ajutor cand un membru staff este afk
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Marirea "puterii de munca" si impartirea sarcini fiecaruia (unde-i 1 nu-i putere)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Amuzanti  ,de treaba si foarte intelegatori deasemenea super activi cu planuri super tari de constructii / socializare cu playeri
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca acest server m-a ajutat sa imi dezvolt mai mult inventivitate , gandirea
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 16
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Continuati cu serverul 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - MinelGaMes_YT
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5031006
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 7 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 8h 57m
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Minez sa fac bani, dupa construiesc cu banii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, nu vad de ce nu. Toti sunt de treaba. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Abilitatea mea de a ajuta toti oamenii de pe server.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - O mana de ajutor in plus, mai ales la ore tarzii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Toti sunt de treaba si isi fac treaba destul de bine
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - E al doilea server pe care am inceput sa ma joc  .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: - Nu am...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

PentaGram-Acceptat pentru teste!

 MinelGaMes_YT-Respins-Nu ai respectat modelul! 

 

 

Cei acceptati veti sustine testele in cursul acestui weekend!Veti fi cautati de catre mine pe survival!

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by DJStivz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -crissssro
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030629
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nup
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - am o experenta minunata de  2 ani jumate
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da operator si helper.Operator am avut pe un server cu 30 persoane care sa inchis din lipsa de fonduri pe server.helper am avut pe citeva servere mici dar si pe un mare multplay pana sa dat wipe si am uitat sa dau cerere de recuperare grad!!!
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da lam citit pe tot
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 day 4h 50m
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - sunt un baiat cuminte respect legea si nam defecte multe destept am note bune la scoala invat bine.Ma inpretenesc rapid cu cei noi si ii ajut.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pot lucra in general stafful este intelegator si ajuta pe cei noi in grup.Eu sper ca in caz casa acceptat ma vor ajuta sa ma integrez printre ei
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - sunt menit pentru aceasta functie deoarece vreau sa ajut pe cei noi pe server sau chiar si pe cei vechi cu lucruri necunoscute pentru ei.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -as ajuta mult.As sustine jucatorii noi, nu as intoarce spatele nimanui, iasi pedepsi pe cei ce incalca regulamentu serverului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - sunt de ajutor pentru mebrii noi in gerenral ma ajutat citiva helperi cuc e am avut nevoie  si cred ca cei din staff is de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - deoarece in ultemele zile am observat cas doar 2-3 helper in constant si doar cite unu mai e activ si nu dovedesc toti sa raspunda la ce sunt interesati playeri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - pana cind lun asta am acordat serverului 5 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da am un bagaj de cunostinte mare si cred cai voi putea ajuta

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu,nu am nici o donatie!
17) Alte mentiuni: -nam alte mentriuni

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da sunt abonat

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -ii apreciez vidioclipurile si pe el deoarece face giveaway cu 100k$ pe server cu doar un comm la vidio lui ceia ce imi pare ca e camputin  de facut pentru atitia bani pe server

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -crissssro
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030629 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2 ani jumate
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut operator pe un server de 30 de playeri constant inchis in 31 decembrie 2017 motiv lipsa  de fonduri
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da lam citit
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 4h 40m
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -sunt un baiat interesant si amabil cu persaonele.Intelegatos si nu ma supar usor,ajut pe cei ce au nevoie e ajutor!
9) Cosunt nsideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -consider  ca pot lucra cu echipa staff de pe egaming sunt oameni buni.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - vreau sa ajut cit mai mult serveru si playeri de pe server,sai indrum pe cei noi si neinitiati.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Voi ajuta pe cei noi si pe cei vechi care au nevoie de ajutor sii le voi oferi raspunsuri cit mai indetaliate.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Harnici,destepti,ii ajuta pe toti ce au nevoie de ajutor si nu ii las a balta pe cei noi rapsund la absolut orice intreabre.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -deoarece stiu ca au nevoie de ajutor cei noi si voi fi activ si nu voi dezamagi pe nimeni.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -5 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da sunt sigur si cred i mine

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu ,nu am
17) Alte mentiuni: -Sper sa fiu acceptat

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da are constiunt de calitate si foarte tare.Il apreciez

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

crissssro-Respins-Dublu post;Nu ai acordat like primului post,deci nu l-ai citit in totalitate;Felul in care ai scris cererea ma face sa ma gandesc ca e facuta de umplutura, plina de greseli de scriere!

 

 

Persoanele respinse pot reface cererea incepand cu 20 aprilie, adica peste doua saptamani!

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TheEagleRo
2a) Varsta: 18 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000221
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da, detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Am inceput sa ma joc Minecraft de prin 2012, cu mai multe pauze.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut admin in perioada 2013-2014 (acces la creative/ ban/ mute/ etc. ; am abandonat aceasta functie deoarece securitatea serverului era prost facuta, de exemplu: oricine putea sa-ti acceseze contul daca te-ai logat in ultimele 2 ore pe el), acces la OP in perioada martie- iulie 2016 ( cateva luni, dupa owner-ul a vandut serverul ca sa-si deschida server premium).
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]:  O zi, 21 de ore si 40 de minute, dovada.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Minez, tai copaci, mai nivelez terenul pe care mi l-am revendicat, mai vorbesc cu lumea si, in general, construiesc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): Da, consider ca am aceasta capacitate de a lucra in echipa, mai ales prin faptul ca am atins o varsta ( relativ mai mare decat media acestui joc), iar din aceasta cauza pot sa mai las de la mine si nu ma enervez usor.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Presupun ca faptul ca imi place sa indrum lumea si sa ii ajut cu ce-mi sta in putinta, fara a astepta o rasplata sau ceva, iar in realitate chiar fac lucruri de genul ( ma refer la voluntariat).
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Am un program oarecum flexibil ( nu sunt prins cu munca sau cu ceva, scoala ce imi mai ocupa din timp), acesta ar fi un avantaj deoarece pot sa fiu online oricand si sa ajut lumea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Oameni sociabili, glumeti, dar si seriosi cand este momentul si care se descurca cu sarcinile primite.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Pentru  ca imi pot aloca timp special pentru aceasta sarcina si cred ca ma pot descurca.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: La momentul actual, 4.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Presupun ca da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am.
17) Alte mentiuni: Nu am nicio mentiune.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -MinelGaMes_YT
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5031006
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -7 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Moderator, 2 zile (s-a inchis host-ul)
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day, 18 ore si 42 min si sunt  Addict.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Lucrez (construiesc si minez) , particip la toate evenimentele.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da , cred ca pot lucra cu toti acestia. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Vederea  jucatorilor deabia intrati pe server cautand ajutor cand un membru staff este afk
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Marirea "puterii de munca" si impartirea sarcinilor la grup!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Amuzanti  ,de treaba si foarte intelegatori deasemenea super activi cu planuri super tari de constructii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca acest server m-a ajutat sa imi dezvolt mai mult creativitatea.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Continuati cu serverul,faceti o treaba foarte buna si serverul creste usor pe zi ce trece!!!
:heart:

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: FuzzyPandaXD
2a) Varsta: - 18 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1991211.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 2-3 ani cu o pauza.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Vip timp de 1 luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 7 zile, 28 min.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:
(mentiune:minim 20 de cuvinte) - Zilcin, votez, mai construiesc/nivelez prin baza clanului, si minez cel mai des.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?
(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da. Pot sa zic ca cunosc cate ceva despre membrii grupului, deci nu as avea probleme lucrand in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?
(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Imi place sa ajut alti playeri, si sunt destul de activ.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:
(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - In principal, marirea staff-ului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Intelegatori, de treaba si drepti cand vine vorba de incalcarea regulilor serverului eGaming.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece este unul dintre putinele servere pe care am jucat perioade mai lungi de 10 minute. Si la momentu actual, sunt atat de atasat de server, incat nu m-as chinuii sa-l schimb.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 8 Voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Da, 5 Euro
17) Alte mentiuni: - Stiu ca nu am fost un player model pe survival (primit cateva mute-uri), dar promit, de acum o sa incerc sa nu mai fac nimic care ar putea enerva/deranja admini/helperi.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Quinny_BlackiD
2a) Varsta: - 13 (aproape 14 :) )

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6040818
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Dap
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc de aproximativ 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, am avut builder chiar aici la voi pe server, admin, fondator si owner :)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -2 zile si 2 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt destul de activa pe server, imi place sa comunic cu jucatorii si hmm.. sa glumesc impreuna cu ei :))
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, de ce nu? Toti sunt de treaba si ma inteleg cu ei :)
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place sa ii ajut pe ceilalti si sa ii fac fericiti :)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Le-ar aduce mai mult chef de joaca player-ilor :))
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte draguti si ajuta totdeauna cand pot, ii respect <3
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca iubesc serverul si as vrea sa ma joc pe el cat mai mult posibil :)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 2(cam uit sa votez)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Dap :)

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu inca :))
17) Alte mentiuni: - Sper sa fiu aceptata =)

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Medee4Life
2) Varsta: 15

2 )Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030119
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da am avut , pe un server destul de popular timp de 2 ani , nu am avut nici un warn dar m-am lasat de acel server. Am avut functia de Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]https://imgur.com/a/Y7URr
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt prietenos , comunic cu absolut toata lumea si ajut pe cine pot  ( si fac caterinca cu toti =))) )
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Ajut lumea foarte mult , si asa o pot face mai bine , la anumite ore nimeni din staff nu este activ si nu este prea bine ...
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Nu mereu staff ul este activ  , iar eu stau mult timp pe server si nu stau afk aproape niciodata
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
: Toti sunt foarte de treaba , comunica cu playerii si sunt prietenosi 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Este serverul meu preferat si joc de foarte mult timp pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 2 voturi deocamdata , aveam mai multe dar s-au resetat
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da , cunosc bine regulamentul si am toate capabilitatile pentru a fi helper

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Da am , in acest moment aproximativ 20 euro
17) Alte mentiuni: Chiar daca nu sunt acceptat , sunt ok deoarece am ajuns pana aici

 
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

TheEagleRo-Acceptat pentru teste!

MinelGamesYT-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post in totalitate!

FuzzyPandaXD-Acceptat pentru teste!

Quinny_BlackiD-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post in totalitate!

Medee4Life-Respins-Nu ai respectat modelul!

 

Cei acceptati veti fi contactati de catre mine pe server pentru sustinerea testelor!

Cei respinsi puteti face cererea din nou saptamana viitoare!

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -MinelGaMes_YT
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5031006
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -7 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Moderator, 2 zile (s-a inchis host-ul)
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 day, 1 ora si 42 min si sunt  Addict.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Lucrez (construiesc si minez) , particip la toate evenimentele.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da , cred ca pot lucra cu toti acestia. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Vederea  jucatorilor deabia intrati pe server cautand ajutor cand un membru staff este afk
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Marirea "puterii de munca" si impartirea sarcinilor la grup!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Amuzanti  ,de treaba si foarte intelegatori deasemenea super activi cu planuri super tari de constructii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca acest server m-a ajutat sa imi dezvolt mai mult creativitatea.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Continuati cu serverul,faceti o treaba foarte buna si serverul creste usor pe zi ce trece!!!
:heart:

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Edited by MinelGaMes_YT

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Seby47
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 501267
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -1 an 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da co-owner 4 zile premiu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -2 zile 19 ore si 30 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -votez,particip la evenimente,construiessc,fac xop,minez
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da,poate am noroc si voi lucra in echipa cu acestea
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa ajut membrii de pe server si sa am si eu u grad decent
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -cadou jucatoriilor si staff-urilor etc
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ajutatori,isteti la constructii etc mie imi place cea ce face ei
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca vreau si eu un grad decent si ca aveti nevoie de helperi
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -13
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -nu este necesar,dar o fac din placere

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu am deoarece nu am card credit
17) Alte mentiuni: -am fost un player primisem de multe ori mute si chiar ma suparam putin 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da,apreciez cea ce face el 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da,foarte mult

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -DarkLord
2a) Varsta: -13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5051128
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Helper- ******
6) Ai citit regulamentul serverului?: -DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -POZE AR CHECK SURVIVAL :https://imgur.com/a/ga3ro
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -prima data cand intru  ma duc la minat sa fac bani
dupa fac case,intrari secrete,ma duc dupa mancare,dupa votez serverul, dupa ma duc dupa leme , si dupa omor mobi

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -DA, toti sunt de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -abiliteatea de a zbura cu fly , si sa stau pana la 3 noaptea activ pe server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -o mana de ajutor la playeri  noi pe server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ei sunt foarte de treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ca imi place sa ajut playeri noi pe server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -DA

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -NU
17) Alte mentiuni: -MI SETE

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -DA

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: DA

Edited by Yagmur

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc - StrickerINFIINT

2a) Varsta - 12 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului - 2004500 (Republica Moldova)

3) Detii cont de Minecraft cumparat? - Nu

4) Ce experienta ai ca jucator de  Minecraft - Ma joc Minecraft de 5 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza. - Am avut Admin pe un server care acum e inchis.

6) Ai citit regulamentul serverului? - Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check] - https://strickerinfiint.imgur.com/all/

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte) - Descrierea personala : Sunt calm , rabdator ,cateodata mai ajut playerii cu iteme. Activitatile mele  de zi cu zi : Eu stau on pe server minim 3 ore pe zi. In acel timp eu consruiesc vorbesc cu playerii ii ajut sau ei ma ajuta pe mine.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte ) - Da, consider ca pot lucra cu membrii din grup deoarece sunt prietenos si nu doresc sa ma cert cu un player sau STAFF.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Eu ajut playerii din placere si sunt activ pe server mai tot timpul.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Serverul are nevoie de mai multi membri STAFF si as putea da mute playerilor care nu respecta regulamentul .

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Actualii helperi sunt foarte buni cu playerii . Mau ajutat cand aveam nevoie.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Serverul are potential bun. Cu ajutorul meu si mebrilor STAFF vom putea urca serverul in top.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote] - Am acordat 5 voturi.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? - Da, cred ca am destule cunostinte.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma? - Nu am nici o donatie efectuata.

17) Alte mentiuni - Nimic

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan? - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului? - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Eject
2a) Varsta: - 14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040126
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - in jur de 4 ani si 5-6 luni
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper ( in jur de 70 zile )  , Vip (3 luni )
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day , 2 hours , 2 minutes
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Daca vine vorba de comportament , nu am treaba cu nimeni , imi vad de chestiile mele , chiar daca unii insista , injurandu-ma sau facand alte chestii deranjante , nu-i bag in seama , nu are rost sa te cobori la mintea altora . Sunt calm , intelegator , mai ajut si eu playerii ( Newbie ) cat si cei care au ceva eperienta .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da , am mai avut grade si pe alte servere si m-am inteles bine cu STAFF-ul , nu am avut probleme , si din nou , imi vad de lucrurile mele , nu ma bag in alte discutii in care nu trebuie . Daca cineva are nevoie de mine , il ajut cu placere .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Prea putini helperi ,  prea putine grade pe server , acest server minunat , ii este de folos mai multe grade precum helper , am mai vazut playeri care injurau si faceau lucruri interzise , pe chat / trap / tp + kill , si nu au fost sanctionati .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ar ajuta serverul , am spus-o si o mai spun inca o data , acestui server minunat ii trebuie mai mult Staff , multi playeri fac chestii nepermise pe chat cat si trap , tp + kill , etc .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu prea am stat eu sa vorbesc cu ei , dar din cate am vazut la Yagmur , se ocupa foarte bine de playeri cat si de server , face o treaba minunata , cat despre ceilalti nu i-am vazut in ,, actiune '' dar poate se descurca si ei bine .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Mai intra hackeri , acum cateva zile am vazut un player care facea reclama , si erau doar helperi , ( nu mentionez nume ) , dupa 10-15 secunde , dupa ce playerul a spamat pe chat de vre-o 20 ori , numele acelui server , apoi a primit mute sau ban , nu imi mai amintesc bine . Dar pana la urma a fost sanctionat . Si doar pe acest server ma joc , imi place .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - In total ar fii 50 , pe luna fac vre-o 30/40 ,  dar in ultima luna nu am mai prea intrat , am fost ocupat cu scoala , dar promit ca o sa-mi fac timp minim 3 ore , poate 4 , pentru minecraft .

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da , am regulile in notepad , le citesc in fiecare ora  / zi . Asa am facut si cu celalalt Helper .

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Imi place sa fac constructii precum case , sa le vand , si tot asa , sunt foarte creativ , cred ca as avea un 7/10 la design , Multumesc !

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da , m-am uitat la live-ul de pe 3/14/2018 cu Samp  :)

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da <3

Edited by Eject
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Dum1tru
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040428
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Inca nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Fondator,Helper,Owner,Youtuber
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/orIIa
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Imi extind platorma,mai fac leve-uri,dau bani moca,si raspund altor jucatori la intrebari daca nimeni nu o face.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da,sunt prieten cu staff-ul!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt activ mai tot timpul si imi place sa ajut lumea!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pot ajuta alti playeri daca nu este nici un membru on,si o mana de ajutor in plus!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt super ok si sunt de treaba!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Este al doilea server de minecraft pe care am jucat,si mai aduc playeri din cand in cand pe server cu live-urile de pe youtube!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Inca nu
17) Alte mentiuni: -Sper ca voi fii acceptat pentru teste!

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -timpo204
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5011128 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Pfuu...stai sa ma gandesc...vreo 4-5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -1.am avut moderator pana cand s-a inchis un server
. 2.administrator pe altul de la inceput cam 2-3 luni . si in rest helper pe vrei 3 servere timp de 3 luni sau mai mult.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 5 zile , 11 ore 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -poi ,stau pe server si ajut playeri chiar daca nu am helper sau ceva..imi place sa ajut , construiesc , caut de lucru si tot ce pot.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da  , pentru ca nu e prima data cand sunt un grad pe server si mereu m-am descurcat:D

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ar venii experienta de cand joc MC , experienta de a avea un grad si ajutorul pe care il pot oferi<3
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Putin ajutor in plus nu strica nimanui si vorba aia:"cu cat mai mult cu atat mai bine"(in unele cazuri)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Din ce am vazut de cand ma joc pe server toti sunt de treaba si isi fac bine treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca imi e dor sa fiu Helper si de cand m-am apucat (de cateva zile) doar pe serverul asta ma joc. De cand ma joc m-am cam lasat de altceva si imi place mult comunitatea si serverul...sper ca nu e problema daca sunt mai multe cuvinte:D 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -13
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu

17) Alte mentiuni: -Iubesc serverul si la fel si pe voi<3

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da normal. la fiecare video aproape dau coment si like

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 27.01.2018 at 6:15 PM, ToTaLA said:

1) Nickname in joc: -andreiboss
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5041120
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu , n-am avut alte functii pe alte servere de minecraft
6) Ai citit regulamentul serverului?: -DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -3 zile , 4 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -minez, apoi fac rost de mancare , vanez , construiesc case
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da pentru ca ma inteleg cu ei bine de o lunga peioada de timp .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Penttru ca sa ajut pesoanele care nu stiu ce sa faca pe server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Activitate mai multa din partea mea si ajutor  celor ce  nu stiu 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt foarte buni si nu prea stau mult pe canduri pana sa raspunda
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca este un server foarte tare si as vrea sa ii dau o mana de ajutor
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -2 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -5 euro
17) Alte mentiuni: -Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -DA

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.catalin401                                                                                                                      

2.13

3.nu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       4.1 an                                                                                                                                                                                                                                            

5.nu am avut

6.da

7.2zile si 10 ore 

8. ma joc cate 2,3 ore pe servar in timpu saptamani iar sambata si duminica 6,7 sunt calm pasnic nu atac playeri si daca o sami ceara ajutoru o sai ajut

9.da pot pentru ca din ce am vazut pana in prezent isi fac bine treaba si sunt calmi

10.imi place sa ajut oameni la nevoie si daca ma intreaba ceva raspund

11.ar aduce un om in plus in echipa de pe servar a helperilor

12.ca ajuta oamen i cand au nevoie daca cineva incalca regulamentul in sactioneaza si la  unu playeri ne dau si animale

13.pentru ca mi se pare un servar super tare in care nu ar strica sa mai fie un om in echipa helperilor

14.8 voturi

15.da sunt sigur

16.nu nu am

17.sunt calm si ajutator

18.da sunt

19. da am dat like

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

MinelGaMes_YT-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post nu atentie!

Seby47-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post nu atentie!

DarkLord-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post nu atentie!

StrickerInfiniit-Respins-link-ul de la imgur este activ dar nu se poate vizualiza nimic!

Eject-Acceptat pentru teste!

Dum1tru-Respins pentru intrebari legate de teste pe server!

Timpo204-acceptat pentru teste!

andreiboss-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post nu atentie!

catalin401-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post nu atentie!

 

Testele se vor sustine in timpul weekend-ului.Veti fi contactati de catre mine pe server!

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc - StrickerINFIINT

2a) Varsta - 12 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului - 2004500 (Republica Moldova)

3) Detii cont de Minecraft cumparat? - Nu

4) Ce experienta ai ca jucator de  Minecraft - Ma joc Minecraft de 5 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza. - Am avut Admin pe un server care acum e inchis.

6) Ai citit regulamentul serverului? - Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check] - https://strickerinfiint.imgur.com/all/

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte) - Descrierea personala : Sunt calm , rabdator ,cateodata mai ajut playerii cu iteme. Activitatile mele  de zi cu zi : Eu stau on pe server minim 3 ore pe zi. In acel timp eu consruiesc vorbesc cu playerii ii ajut sau ei ma ajuta pe mine.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte ) - Da, consider ca pot lucra cu membrii din grup deoarece sunt prietenos si nu doresc sa ma cert cu un player sau STAFF.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Eu ajut playerii din placere si sunt activ pe server mai tot timpul.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Serverul are nevoie de mai multi membri STAFF si as putea da mute playerilor care nu respecta regulamentul .

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Actualii helperi sunt foarte buni cu playerii . Mau ajutat cand aveam nevoie.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Serverul are potential bun. Cu ajutorul meu si mebrilor STAFF vom putea urca serverul in top.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote] - Am acordat 5 voturi.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? - Da, cred ca am destule cunostinte.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma? - Nu am nici o donatie efectuata.

17) Alte mentiuni - Nimic

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan? - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului? - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - nvbleeDaniel
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 0547895
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - sunt expert in minecraft
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut funcite de Helper si luam up dar s-a inchis sv-ul. Am fost helper pe *****
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 25 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - intru ma joc dau vote , vorbesc cu playerii dar si cu membrii staff, si cam asta at fi ce fac.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da sigur deoarece am vazut ca membrii staff sunt oameni de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai vreau sa ajut si stiu asta deoarece vreau sa ajungem la in nivel mai mare(in caz ca sunt acceptat)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Eu zic ca as putea sa va ajut cu diverse chestii .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai membrii grupului Helper sunt oameni de treaba si te indruma cand nu stii
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sa ajungem la in nivel foarte inalt facand ceea ce imi place.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Sunt sigur ca detin

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu am
17) Alte mentiuni: - nimic

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da

Edited by DJStivz
Reclama alt server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - MarioDppner
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am buletin
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - joc de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 zi si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - sunt cel maicuminte din scoala ce pot sa zic mai mult
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da deoarece 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - imi place sa ajut
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - as incerca sa lucru in preuna cu ceilalti si sa vad ce pot face si cu ce pot ajuta
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - buni
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pentru ca e server-ul  meu preferat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - am votat multe dar m-i sa resetat
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da cat de cat

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu, nu am bani
17) Alte mentiuni: -mi-ar placea sa ajung un helper

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...