Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

On 1/27/2018 at 1:48 AM, WorldWide said:


1) Nickname in joc:  cpress
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:2315768
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: raspund uneori incerc sa fac tot ce e posibil ca sa mearga
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:da am avut admin pe un sv dar nu mi-a placut e mai smecher helper pentru ca daca pierzi adminul ii duci dorul la helperi nu faci decat sa ajuti oameni si deaia vreau
6) Ai citit regulamentul serverului?:normal
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]:27h 3m 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  ce sa fac sap  fac pvp  construiesc (sunt arthitect in minecraft) tai distrug date ca marea invazie mongola di secolul XIII.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da,de ce nu adica ce,m-ar deranja cu ceva sau ce?
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: faptul ca stiu multe ,invat repede ,si vad fiecare cuvintel din chat
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: as putea raspunde si eu iar ceilalti nu sar mai deranja
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: buni te ajuta cea ce vreau si eu sa fac daca imi dati helper
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: fiindca este un drver de romani si ma simt bine cand ma joc pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3 ,uit sa votez
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: am incredere in mine ca stiu

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am
17) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat deoarece am prieteni care joaca si vreau sa ii ajut.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Dat fiind faptul ca serverul a primit wipe si toti am luat-o de la inceput, cererile de pana acum sunt respinse.Va astept cu o noua cerere cand aveti 24h jucate pe serverul de survival. Pentru a vedea numarul de ore folositi comanda /ar check! Spor la joc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Sk1LLeR
2a) Varsta: - 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  prefer sa nu le dau ( deja ma stiti)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu, nu am nevoie.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Foarte buna.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Pe serverul lui Mujdii/ TheLink am avut co-owner creative, mod survival si mod skyblock
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da, l-am citit si il cunosc.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - Nu am cele 24 de ore, cu 2 zile inainte de wipe le-am facut, si cand sa fac cererea (wipe) dar le fac repede.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai, in fiecare zi stau la caterinca cu jucatorii.. mai ajut cand pot.. apoi mai construiesc cate ceva dupa doar stau si fac xp pt itm de vanzare.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, pentru ca am mai fost in grupul acesta si a fost super ok.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Experienta pe care o am ca jucator cat si rabdarea ca persoana.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pe langa caterinca, ar aduce mai mult ajutor ziua cat si noaptea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sincer, uni sunt cam agramati... dar isi fac treaba destul de bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca am mai acordat ajutor si pentru ca imi place serverul.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - avand in vedere ca abia s-a dat wipe, cam 3.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Normal.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu.
17) Alte mentiuni: - Scuze daca am gresit in nele parti, am scris asta de pe telefon.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Nu stiu sigur, dar sigur o sa il apreciez azi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -   ZzOoZzOoLeRo
2a) Varsta: -  14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5041011
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu am
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5-6 ani cam asa ( cu mici pauze )
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - helper , pe acesta    ( moderator , owner pe altele )
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -  https://imgur.com/a/V9jIlyH
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - miner , votez , construiesc etc .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da pot lucra cu restul membrilor din grup
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - merit acesta sarcina deoarece am o experienta ca helper , si sunt foarte activ
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  eu spun ca as aduce benificii pentru ca sunt  activ si intervin unde este nevoie
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - respectuosii , activi , pregatiti
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - vreau sa ofer ajutor servarului deoarece comunitatea sa se dezvolte
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -   https://imgur.com/a/WTOheJx
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu pot dona
17) Alte mentiuni: - nu ami an nimic de spus :) 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/4/2018 at 12:52 AM, ToTaLA said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft, fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Popular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa. Nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar ,cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


 

 

 

2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele || Link-urile mentionate mai jos.

 

 

 

 

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup. Exemplu: /fly fara a avea clementa din punct de vedere VIP. 

3.d) Orice helper care primeste remove din grup va primi de asemenea si reset la cont.Nu avem nevoie de persoane care sa vina si  doar sa ne incurce.

3. e) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul sau adivsorul remarca acest lucru veti primi warn care poate duce la remove din grupul helper + Sanctiunea mentionata anterior. Principala sarcina.

3. f) Un membru din staff n-are voie sa detina protectii in jurul spawnului sub nici o forma sau sa apara in top 5 in cadrul celor mai bogati jucatori.

3. g) Orice abuz in cadrul staff-ului poate duce la sanctiuni cat si pe restul comunitatii, astfel ca evitati orice polemica interna. Totodata a fi parte din staff inseamna a respecta jucatorul si al privilegia.

4. h) Un membru staff nu va cere niciodata lamuriri pentru schimbarile aduse pe server, ne lipsim de persoane ce considera ca odata ajunsi in staff.

 

 

 

 

Regulament de baza a unui helper:

1) Toate regulile pot fi incalcate pe propia raspundere, nu exista nici o sanctiune predefinita pana la decizia incopatibilitatii cu sarcina obtinuta.

2) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

3) Instalarea cheaturile fiind ele active sau inactive este interzisa.

4) Divulgarea informatiilor de pe chatul staff-ului este interzista. Indiferent de statutul persoanei fata de care sa impartaseste informatia.

5) Este interzisa cearta intre membri sau jucatori. Totul se rezolva prin intermediul unui rank superior.

6) Utilizarea comenzilor in plus fata de restul rankurilor in scop personal este interzisa. Exemplu [/tp] la un prieten ce nu vrea sa veniti la el.

7) Parasirea staff-ului este echivalenta cu reset account. Nu ati intrat sa deranjati personalul administrativ.

8) Un membru staff va acumula un minim de 12h...24h la decizia staff-ului. Fie ele afk sau active. Un timp mai mare petrecut ca si helper inseamna incompatibilitatea cu urmatorul rank dintr-un anumit motiv.

9) Discutiile despre rank up sunt interzise sau rank down. Nu este serverul vostru asa ca trebuie sa va supuneti deciziilor luate.

10) Un membru staff nu participa la evenimente.

 

 

Activitate necesare pentru rankup:

1) Minim 12 ore active pe saptamana. De preferat a nu fi facute prin afk.

2) Minim 5 voturi pe saptamana.

3) Minim 5 posturi pe forum. Si like-uri la Owner daca se poate :))

4) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

5) Ajutor oferit jucatorilor cu iteme si animale.

6) Nu uitati orice intrebare legata de rankup fie ea si in glume va mentine la acelasi statut ori la remove sau rank down.

 

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

 

Nume joc:AndreiBOS38

Varsta:11 ani

nu am minecraftul cumpart

sunt bun la pvp

da am avut admin si inca am

da am citit regulamentul

am 1 o ora jucata pe server

da pot pt ca sunt admin pe un server

sincer cred ca da pt ca nu vorbes urt nu dau mute aiurea si nu fac troll

pai nu prea stiu dar cred ca daca nu ar fi uni helpari activi eu a fi si toi ar respecta regulile

vreu sa ofer ajutr pt ca imi place servarul membri si helpari se cmport frumos cu cei noi

da cred

nu am

da sunt abonat la VRazvan

da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  TsK
2a) Varsta: 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1980920
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft de aproximativ 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da, am detinut functiile de Helper, Moderator, Admin si Manager(Co-Owner).
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 31 de ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un player obisnuit care isi petrece timpul pe minecraft, socializand si ajutand playeri cu informatii sau iteme.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Da, consider ca pot lucra in echipa, deoarece am facut asta si in trecut
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Faptul ca pe toata perioada in care am detinut aceste functii am, am fost un membru al Staff-ului activ.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai in principiu, ar fi  mai multa activitate in cadrul staff-ului
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Membrii activi si capabili in functia de a ajuta playerii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Vreau sa ajut serverul de minecraft deoarece Ownerul acestuia imi este prieten, si imi place sa ajut playerii cu orice nelamurire.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: --

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?:  Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

1) Nickname in joc: iTaLiaN
2a) Varsta: Am 20 de ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1980225
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc aici pe server de cand s-a deschis, dar cu mici pauze + ce servere am vizitat inainte sa se deschida acesta am aproape 4 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Tinand cont ca am jucat atata timp si m-am implicat am avut si functii. In trecut am detinut functiile de
Helper, Moderator, Admin, Terra si acum inainte sa se dea wipe am, am fost HoF.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: In acest moment am 42 de ore jucate -> Click!
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Am activitatea unui player obisnuit. Intru pe server, votez, lucrez la casa, fac level, ajut acolo unde e nevoie si ma distrez alaturi de ceilalti playeri.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Pot lucra in echipa cu restul membrilor deoarece am mai facut asta si totul a mers cum trebuie.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?(mentiune:minim 10 de cuvinte):  Pentru ca am fost destul timp in staff si stiu ca as putea sa-mi continui activitatea din trecut.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Stiu ca as aduce destule beneficii prin activitatea si seriozitatea mea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Am avut ocazia sa cunosc fiecare helper in parte si sunt niste playeri cu bun simt si care vor sa ajut.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Vreau sa ajut serverul deoarece aici am crescut, m-am distrat si mi-am facut multi prieteni.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In aceasta luna am acordat doar 5 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu consider ca mereu am fost pregatit si detin cunostintele necesare pentru a-mi face treaba cum trebuie.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am donat.

17) Alte mentiuni: Sanki!

18) Esti abonat la canalul ownerului, VRazvan? Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LeMcAr
2a) Varsta: Am 14 fac 15.
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030907
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc MineCraft de 4 ani. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am detinut functii si pe acest server cum ar fii Helper,Moderator si Admin 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: In acest moment am 23 de ore si 50 de minute  jucate -> Click !

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un jucator simplu , intru pe server votez  , fac iteme contruiesc , ajut jucatorii cu ce pot si ma distrez cu prietenii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Pot lucra in echipa cu restul membrilor din grup deoarece am mai facut parte din grup in trecut si totul mergea bine.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?(mentiune:minim 10 de cuvinte):  Pentru ca am fost destul timp in staff in trecut si imi pot desfasura activitatea in continuare pentru a ajuta serverul.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Serverul are nevoie de membrii staff si pot ajuta playerii cu nelamuriri si a sanctiona playerii care nu respecta regulamentu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?(mentiune:minim 10 de cuvinte): De treaba si sunt capabili sa ajute.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Vreau sa ajut serverul de minecraft deoarece este un server minunat si imi place sa ajut playerii cu orice nelamurire.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am acordat doar 8 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu consider ca mereu am fost pregatit si am toate cunostintele necesare pentru a trece testul.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am donat.

17) Alte mentiuni: Sunt pregatit pentru a ajuta playerii. SANKI !

18) Esti abonat la canalul ownerului, VRazvan? Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Supzy
2a) Varsta: 21

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1970102
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de 3-4 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da,am avut pe acest server admin,moderator si helper.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: https://imgur.com/a/BZD62zd
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Intru pe server fac nivel la spawner mai explorez ,votez si minez din cand in cand.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) :Da, deoarece am mai avut functia si m-am descurcat.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai merit aceasta functie deoarece cand nu am ce face pe minecraft mai ajut playerii cu ce pot.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Mai putin x-ray mai multa munca in gasirea diamantelor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  De treaba chiar m-am imprietenit usor cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Deoarece aici am petrecut cel mai mult pe aceasta comunitate.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu.
17) Alte mentiuni: Sanki

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?:  Da

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

1) Nickname in joc: - zukiA
2a) Varsta: - 13 ani impliniti azi =]

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - joc de 2 ani dar nu sunt experta
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nup
6) Ai citit regulamentul serverului?: -daa cum sa nu
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 9 ore =[
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -pai ma trezesc merg la scoala ,imi fac temele , ma joc mc ,mananc si ma culc
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - daa... nu stiu de ce sunt musai 24 de ore.. nu conteaza orele conteaza cum te descurci..
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai vreau sa ajut oamenii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai, mai putine injuraturi.. si etc
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - de treaba, ajutatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - ca vreau sa fac eGaming in server fara injuraturi
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - sper ca da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nup
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -desigur

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -nu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Sk1LLeR-Respins-Nu ai respectat modelul!

ZzOoZzOoLeRo-Respins-Nu ai respectat modelul, nu ai numarul minim de cuvinte!

AndreiBos38-Respins-E un model simplu pe care il completezi.Cerea ta e facuta la misto.

TsK-Acceptat pentru teste!

iTaLiAn-Respins-Tocmai ai luat mute pentru spam!

LeMCar-Acceptat pentru teste!

Supzy-Acceptat pentru teste!

zukiA-Respins-cererile se fac la minim 24h!

 

Cei acceptati veti sustine testele incepand cu ziua de luni!Cei respinsi puteti reface cererea peste doua saptamani!

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

 

 

 

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Seby47
2a) Varsta: -14 fac 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030725
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -rank popular aveam rank expert aproape veteran,fac case enchantez,minez pun beaconuri,bat whiteruri,etc
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da am avut co-owner,operator,owner,admin,helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da dar acum nu prea stiu cateva din regulament dar l-am citit!
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar che ck]: -1 day 3 hours and 15 minutes
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -ma duc la scoala,vin la ora 1,2 si mananc putin si ma apuc sa stau pe server sa minez,etc
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -depinde daca poti lucra deoarece depinde daca voi fii acceptat :)
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa ajut ceilalti playeri si vr sa am si eu grad pe sv meu preferat:D
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -nu stiu cred ca ar aduce numai ajutor la playeri,animale etc
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -la fel cum este numele lor pe minecraft
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca aveti nevoie de staff/helperi noi si vreau sa am si eu grad pe serverul meu preferat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu am deocamdata ca nu am paypal,paysafe,card bancar
17) Alte mentiuni: sper sa fiu acceptat :)

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da,apreciez cea ce face!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Edited by SebastianKovaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Quinny_BlackiD
2a) Varsta: - 13 (aproape 14:))

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6040818
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Dap
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc de aproximativ 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, am avut builder chiar aici la voi pe server, admin, fondator si owner pe alte servere :))
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi si 4 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt destul de activa pe server, imi place sa comunic cu jucatorii si sa-i ajut :)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, de ce nu? Toti sunt de treaba si ma inteleg cu ei:)
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place sa ii ajut pe ceilalti si sa ii fac fericiti;)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Le-ar aduce mai mult chef de joaca player-ilor  =))
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte draguti si ajuta totdeauna cand pot, ii respect <3
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca iubesc serverul si staff-ul <3
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 5 :))
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Dap 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Da , 5 euro, insa a donat altcineva pentru mine :))
17) Alte mentiuni: - Sper sa fiu aceptata =)

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LeMcAr
2a) Varsta: Am 14 fac 15.
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030907
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc MineCraft de 4 ani. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am detinut functii si pe acest server cum ar fii Helper,Moderator si Admin 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: In acest moment am 1day 7h 55mins

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un jucator simplu , intru pe server votez  , fac iteme contruiesc , ajut jucatorii cu ce pot si ma distrez cu prietenii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Pot lucra in echipa cu restul membrilor din grup deoarece am mai facut parte din grup in trecut si totul mergea bine.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?(mentiune:minim 10 de cuvinte):  Pentru ca am fost destul timp in staff in trecut si imi pot desfasura activitatea in continuare pentru a ajuta serverul.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Serverul are nevoie de membrii staff si pot ajuta playerii cu nelamuriri si a sanctiona playerii care nu respecta regulamentu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?(mentiune:minim 10 de cuvinte): De treaba si sunt capabili sa ajute.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Vreau sa ajut serverul de minecraft deoarece este un server minunat si imi place sa ajut playerii cu orice nelamurire.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am acordat doar 8 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu consider ca mereu am fost pregatit si am toate cunostintele necesare pentru a trece testul.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am donat.

17) Alte mentiuni: Sunt pregatit pentru a ajuta playerii. SANKI !

18) Esti abonat la canalul ownerului, VRazvan? Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites


1) Nickname in joc: - mir_egal
2a) Varsta: - 13 , fac 14 pe 21 Mai . =))

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040521
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nup.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Ma joc de 5 ani , cu pauze intre.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da.Helper pe 3 servere care toate s-au inchis la un moment datModerator pe un server pentru 2-3 luni si Admin pe un server pentru o luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da , l-am citit si inteleg toate regulile.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://gyazo.com/e67c717d5a0731662301be9ab0836586
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai , intru pe server si votez iar dupa imi incep activitatile mele zilnice [minez , construiesc ] , ajut playerii care au nevoie si intreaba pe chat si fac trade , uneori , cu alti playeri .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da , deoarece putem lucra impreuna pentru a face acest server un loc mai bun pentru toti playerii. 

10 ) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? :    Eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece am multa experienta de a fi helper pe alte servere si daca sunt acceptat  , ma pot integra in grup alaturi de ceilalti membrii.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As aduce ajutor .Nu este un lucru anumit pe care l-as putea aduce dar ii  pot ajuta pe ceilalti membrii ce fac parte din grup . 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutatori , amuzanti si buni de treaba. Ii ajuta pe playeri instant cand au nevoie , imi place ce fac si sa nu se opreasca din asta.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece este un server pe care il iubesc si il apreciez. Ma joc pe el in fiecare zi si sunt ajutator si prietenos cu toti de pe server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da , sunt sigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu.
17) Alte mentiuni: - Sanki !

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da , cum sa nu fiu =))

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -  Da
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - GMark
2a) Varsta: -23

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1950417
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc Minecraft de cand era in Beta , single și multiplayer.
5.) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper de multe ori 2-3 luni, Helper și Moderator aici.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -24 de ore +
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt student, sunt calm și calculat știu cum să mă pliez în diferite grupuri de persoane de diferite vârste, îmi place muzica rock mai exact metalul industrial, sunt gamer cu normă întreagă dar nu și student cu normă întreagă din nefericire .. sau? 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, am mai lucrat cu această echipă, mi-am făcut treaba și nu am creat probleme.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am mai avut această sarcină, pot lucra în echipă, îmi place să ajut în general și sunt prietenos dar și rece când este nevoie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt amuzant :D , îmi fac treaba bine, și cred că am destulă experiență în relații cu publicul.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Activi, tot timpul este un helper on, și prietenoși, adică în câteva zile am ajuns să mă înțeleg foarte bine cu ei și să jucăm și alte jocuri.(CS-GO, Paladins) 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Răspunsul este simplu, îmi place să ajut și îmi place Minecraftul. Dacă combin aceste două lucruri nu poate să iasă ceva rău.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Da, 5 euro înăinte de wipe.
17) Alte mentiuni: -.sanki

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da.

Edited by GriMarkz
  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Se7enUpp
2a) Varsta: 12

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft de aproximativ 6 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da, am detinut functia de owner timp de 10 luni ! 
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 24 de ore 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un player obisnuit ... Minez , construiesc , ajut playeri cu iteme , le construiesc casa .. mai ii ajut si cu bani  , vorbesc cu prieteni ! 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Da, consider ca pot lucra in echipa, deoarece am facut asta si in trecut
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Faptul ca sunt foarte activ pe server ... rareori cand sunt afk ! 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pai in principiu, ar fi  mai multa activitate in cadrul staff-ului
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ei sunt membrii foarte activi pe server si asta este bine ! 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Vreau sa ofer ajutor celor care pun diverse intrebari , sa ii ajut sa isi construiasca case , sa ii ajut cu iteme etc 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 voturi 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Vreau sa fiu acceptat ca helper ! 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?:  Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seby47- Respins- sarcina de helper nu este pentru a avea grad pe server, ci implica mult mai multe chestii. Nu este un beneficiu!

Quinny_BlackiD-Acceptat pentru teste

LeMcAr-Respins-4 zile de inactivitate dupa raspunsul la cereri

mir_egal-Respins-3 zile de inactivitate dupa cereri

GMark-Respins-Nu ai respectat modelul! La punctul 8 ne intereseaza activitatea ta pe server, nu viata ta personala!

Se7enUpp-Respins-Nu ai respectat modelul!Toate punctele sunt obligatorii!

 

Persoanele respinse pot reface cererea dupa ce voi raspunde la inca doua serii de cereri!

Persoanele acceptate vor sustine testele in cursul acestui weekend!

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

 

 

Edited by P18ALEX
Respingerea celor inactivi

Share this post


Link to post
Share on other sites


2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1246730
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Pe un server am functia de Moderator. Pe altul functia de helper!
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -o ora si 20 de minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt nou pe sv,nu injur,vreau sa imi fac o baza pe survival,sunt la inceput!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da consider pentru ca eu sunt prietenos si sper sa fie si ei la fel cum sunt eu
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu injur,nu vreau ca ceilalti sa injure si sa fac curatenie prin chat
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As da o mana de ajutor si o sa fiu activ aproape toata ziua mai ales in vacanta
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt foarte responsabili de sarcina lor si ii sustin
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca vreau sa dau o mana de ajutor server-ului
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Am 2 voturi ca sunt nou si imi pare rau
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Cum sa nu

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -NU
17) Alte mentiuni: -Fac fotbal de 3 ani

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -zeozea
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:    5041011
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - survivall si building sunt punctele mele forte
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - am fost co-owner pe un sv si helpler dar si moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?: -
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - mai mult decat 24 ore 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu cred ca pot lucra , in primul rand imi place mult sv si am putina experienta

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -deoarece am mai avut grad si imi place pur si simplu sa ajut playeri si sunt uni care abuzeaza de ceva
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - eu cred ca ar fi mult mai usor sa va descurcati , si in weekend sunt destul de activ
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - eu zic ca sunt foarte buni . de ex TsK : el ajuta mult si raspunde la orice intrebare
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - deorece nu imi plac cei care abuzeaza  , fac spam etc , si vreau sa ii pun la punct
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - eu zic ca da , dar  din pacate pana cand va fi vacanta mare voi putea fi on doar in weekend

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu am
17) Alte mentiuni: - mie imi place mult sv-ul ,si , vreau sa il ajut ca are destuli de putini playeri , si de asta am facut multe reclame pe serverele mele preferate doar ca sa va ajut comunitatea

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - desigur

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -  ZzOoZzOoLeRo
2a) Varsta: -  14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -   5041011
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -  Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -  joc  Minecraft de aproximativ  5 ani  , cu mici pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -  Da, am detinut functiia de helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: -  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -  
https://imgur.com/a/ZF9pTfc
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -  Sunt un player obisnuit care isi petrece timpul pe Minecraft . Cand intru pe servar prima data votez dupa imi continui activiitatile de zii cu zii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -  Da , constider ca pot lucra in echipa, deoarece am facut asta si  in trecut
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Faptul ca toata  perioada am detinut acesta functiie , am fost un membru Staff  activ
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  In primul si primul rand , ar fi  mai multa activitate in cadrul Staff-ului
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Membrii activi , si capabili de a actiona unde este nevoie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Vreau sa ajut serverul deoarece imi place sa ajut pleyerii cu orice nelamurire
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -   
https://imgur.com/a/J3zHiBH
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -  Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: -   --

 18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?:  Da

  19) Ai apreciat video-ul de prezentare al servarului?:  Da

Edited by ZzOoZzOoLeRo

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - GMark
2a) Varsta: -23

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1950417
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc Minecraft de cand era in Beta , single și multiplayer.
5.) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper de multe ori 2-3 luni, Helper și Moderator aici.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 103 ore .
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Mai tot timpul gasesc ceva de construit, cand nu construiec ceva minez, ajut playerii cum pot merg la eventuri si omor mobii pe care ii spawneaza Razvan la mine in casa sin rest mai tai cate un copac si mai plantez cate o floare.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, am mai lucrat cu această echipă, mi-am făcut treaba și nu am creat probleme.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am mai avut această sarcină, pot lucra în echipă, îmi place să ajut în general și sunt prietenos dar și rece când este nevoie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt amuzant :D , îmi fac treaba bine, și cred că am destulă experiență în relații cu publicul.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Activi, tot timpul este un helper on, și prietenoși, adică în câteva zile am ajuns să mă înțeleg foarte bine cu ei și să jucăm și alte jocuri.(CS-GO, Paladins) 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Răspunsul este simplu, îmi place să ajut și îmi place Minecraftul. Dacă combin aceste două lucruri nu poate să iasă ceva rău.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Da, 5 euro înăinte de wipe.
17) Alte mentiuni: -.sanki

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da.

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kimkez-Respins-cererea de helper se face ma minim 24h de survival

zeozea-Respins-postari si reclamatii aiurea pe forum

ZzOoZzOoLeRo-Acceptat pentru teste

GMark-Acceptat pentru teste

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - BucattiOrg
2a) Varsta: -23

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1950116
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -un an
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu 

6) Ai citit regulamentul serverului?: -nu tot
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -4 zile 4 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -minez minez si ferma trang cheii pescuiescc .... ajut playeri
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur dc nu ? tot staful e de treaba si cu majoritatea ma inteleg
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Vreau sa ajut servarul este foarte atractiv plus un staf de nota 10+
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - sunt on  majoritatea timpului deci ....
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -de treaba intelegatorii saritorii etc
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pntru ca iubesc egaming<3
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -Egaming e tare

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...