Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

Nickname in joc: - _Usui_
2a) Varsta: -21

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1970524
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc Minecraft de la sfarsitul lui 2014.
5.) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Helper de multe ori cu termen cuprins intre 1-4luni,Moderator cam 3luni si Owner 4luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 66 ore .
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Mai tot timpul gasesc cate ceva de construit sau imbunatatit la constructiile mele,in cazul in care nu am chef de constructii incerc sa stau la barfe cu restul jucatoriilor si sa-i ajut cum pot.Daca sunt putini on si acei putini afk caut alta ocupatie ca minatul,taiatul copacilor si plantatul lor la loc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, consider ca ne putem intelege fara probleme
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As spune ca experienta in joc dar si gradele avute pana acum.Am acumulat ceva cunostiinte si pot sa fiu de folos. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Prezint simtul umorului,ceea ce zic ca nu e ceva rau.Pot prelua activitatiile unui coleg in cazul in care el nu le poate sfarsii.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Activi,prietenosi, am ajuns sa ne cunoastem,inca nu suficient dar sa speram ca o sa ne cunoastem si mai mult. Cu unii din staff am jucat si alt joc: League of LOL.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) :    Raspunsul este extrem de simplu, imi place serverul acesta,consider ca pot ajuta la imbunatatirea lui daca o sa fie nevoie.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Succes tuturor

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -zeozea
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:    5041011
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - survivall si building sunt punctele mele forte
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - am fost co-owner pe un sv si helpler dar si moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?: -
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - mai mult decat 24 ore 
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu cred ca pot lucra , in primul rand imi place mult sv si am putina experienta

 10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -deoarece am mai avut grad si imi place pur si simplu sa ajut playeri si sunt uni care abuzeaza de ceva
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - eu cred ca ar fi mult mai usor sa va descurcati , si in weekend sunt destul de activ
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - eu zic ca sunt foarte buni . de ex TsK : el ajuta mult si raspunde la orice intrebare
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - deorece nu imi plac cei care abuzeaza  , fac spam etc , si vreau sa ii pun la punct
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - eu zic ca da , dar  din pacate pana cand va fi vacanta mare voi putea fi on doar in weekend

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu am
17) Alte mentiuni: - mie imi place mult sv-ul ,si , vreau sa il ajut ca are destuli de putini playeri , si de asta am facut multe reclame pe serverele mele preferate doar ca sa va ajut comunitatea

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - desigur

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da 

 
Edited by zeozeaBoss
n-am scris corect

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: FuzzyPandaXD
2a) Varsta: - 18 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1991211.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 2-3 ani cu o pauza.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Vip timp de 1 luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 8 zile 5 Ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:
(mentiune:minim 20 de cuvinte) - Zilnic, votez, mai construiesc/nivelez prin baza clanului, si minez cel mai des.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?
(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da. Pot sa zic ca cunosc cate ceva despre membrii grupului, deci nu as avea probleme lucrand in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?
(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Imi place sa ajut alti playeri, si sunt destul de activ.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:
(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - In principal, marirea staff-ului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Intelegatori, de treaba si drepti cand vine vorba de incalcarea regulilor serverului eGaming.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece este unul dintre putinele servere pe care am jucat perioade mai lungi de 10 minute. Si la momentu actual, sunt atat de atasat de server, incat nu m-as chinuii sa-l schimb.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 8 Voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Donat de 2 ori, 5 euro de fiecare data
17) Alte mentiuni: - Stiu ca nu am fost un player model pe survival (primit cateva mute-uri), dar promit, de acum o sa incerc sa nu mai fac nimic care ar putea enerva/deranja admini/helperi.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Edited by Kotarou11

Share this post


Link to post
Share on other sites

BucattiOrg-Respins-Ti-a fost greu sa citesti tot regulamentul?Nu e o carte de 400 pagini!

_Usui_-Acceptat pentru teste!

Zeozea-Comportamentul tau de pe server nu este unul demn pentru a face parte din staff!

FuzzyPandaXD-Acceptat pentru teste

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: edm918
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010430
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc minecraft de 2 aproate 3 ani dar cu mici pauze 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: da am mai fost helper 2 luni am fost promovat la moderator si moderator am fost 6 luni si dupa admin pana  sa dus pe rapa server-ul
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: https://imgur.com/a/EcTChs8
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): incep cu a vota sv in fiecare zi apoi minez putin fac bani si mai construiesc ceva pe langa casa daca imi vine inspiratia daca nu explorez mapa si le raspund la jucatori noi veniti care au nevoie de ajutor
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) da deoarece am vazut ca sunt foarte activi si severi  si cred ca  as pute lucra cu ei
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  deoarece imi place sa ajut jucatori si sa curat chat-ul de prosti
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  un membru in plus in grup nu strica niciodata mai ales daca e activ  cand poate ceilalti au treaba
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  toti sunt de treaba si iti sar in ajutor in orice situatie 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  deoarece e sv pe care am intart prima oara dupa o pauza de mc  si  chiar m-am atasat de el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 7 https://imgur.com/a/aP4XWKD
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: nu
17) Alte mentiuni: sper sa fiu acceptat chiar vreu sa ajut comunitatea 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: desigur https://imgur.com/a/GZNWhY3

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: normal

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: AlynKamyKaze
2a) Varsta: Am frumoasa varsta de 13 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -256789
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu,nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta destul de buna din punctul meu de vedere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da,am avut o functie pe serverul mc.romania.ro de helper pentru o perioada de 30 de zile din faptul ca m-am lasat de acel server.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Am 24 ore active in momentul cererii.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Eu chiar ca si gradul de player tot ajut pe cate cineva  cu orice pot si am o activitate foarte buna pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da,deoarece ca sunt un player care socializeaza si intreb un grad egal sau mai mare cu mine la vreo problema.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Dupa parerea mea,faptul ca ajut playerii si sunt foarte social si deschis pana la o limita.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  O mana de ajutor in plus si lucrul mai puternic.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Membrii actuali sunt de treaba si ajuta pe orice cu orice.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pentru ca iubesc aceasta comunitatea si vreau sa o ajut cu tot ce pot.Hai eGaming!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 8 voturi in momentul cererii.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu,nu am.
17) Alte mentiuni: Salut toti membrii serverului!

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Desigur!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Desigur!

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, AlynKamyKaze23 said:

1) Nickname in joc: AlynKamyKaze
2a) Varsta: Am frumoasa varsta de 13 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -256789
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu,nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta destul de buna din punctul meu de vedere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da,am avut o functie pe serverul mc.romania.ro de helper pentru o perioada de 30 de zile din faptul ca m-am lasat de acel server.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Am 24 ore active in momentul cererii.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Eu chiar ca si gradul de player tot ajut pe cate cineva  cu orice pot si am o activitate foarte buna pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da,deoarece ca sunt un player care socializeaza si intreb un grad egal sau mai mare cu mine la vreo problema.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Dupa parerea mea,faptul ca ajut playerii si sunt foarte social si deschis pana la o limita.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  O mana de ajutor in plus si lucrul mai puternic.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Membrii actuali sunt de treaba si ajuta pe orice cu orice.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pentru ca iubesc aceasta comunitatea si vreau sa o ajut cu tot ce pot.Hai eGaming!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 8 voturi in momentul cererii.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu,nu am.
17) Alte mentiuni: Salut toti membrii serverului!

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Desigur!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Desigur!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -xCosti
2a) Varsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030521
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4 ani de activitate cu mici pauze din cauza problemelor de pc
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu,dar i-as fi dorit
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -24h
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt un baiat normal,la liceu,sunt foarte activ dimineata si sunt foarte intelegator
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Desigur,aceasta comunitate este super tare,nu doar staff-ul dar si membrii
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pot ajuta fiecare membru cu ce are nevoie
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un nou helper foarte activ
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Toti helperii pe care i-am cunoscut pana acum au fost foarte buni cu mine,daca i-am intrebat ceva,imediat mi-au dat raspunsul
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece m-am atasat foarte repede de acest server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -1
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Desigur,Minecraft-ul este unul din jocurile mele preferate

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -As dori sa fiu membru al staff-ului eGaming

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Desigur,content de calitate

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Tot il caut dar nu il gasesc,daca il gasesc il voi aprecia cu siguranta


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -GabyPRO
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050720
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut , dar odata pe serverul RECLAMA am donat niste bani si nu am primit gradul.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 9h 54m
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Ma joc cu prietenii mei pe discord minim 3h pe zi si eu i-am adus pe acest server cu greu....
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da pentru ca eu si ca membru m-ai ajut lumea,donez si altele.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa stau pe server si sa interactionez cu alti playeri!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As putea fi mai apreciat si lumea m-ar intreba mai multe!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte Buni!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca imi place sa ajut serverele de minecraft!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -7 si votez in continuare
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da,eu mai dau si bani si dastea la jucatori

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu,dar poate pe viitor.
17) Alte mentiuni: -Imi place serverul si de o saptamana,de cand l-am descoperit am deja 1d si 10h in el.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -L-am vazut si este super Tare

 

 

 

                    Daca se poate as vrea grad de YouTuber caci am multi abonati si cat de curand va fi gata videoclipul cu promovarea la server!

                                        GabyPRO :https://www.youtube.com/channel/UCaGce275mbRxZhY7wb8XWEg?view_as=subscriber

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LeMcAr
2a) Varsta: Am 14 fac 15.
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030907
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc MineCraft de 4 ani. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am detinut functii si pe acest server cum ar fii Helper,Moderator si Admin 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: In acest moment am 46h si 26m  -->  Click !

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, 
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un jucator simplu , intru pe server votez  , fac iteme contruiesc , ajut jucatorii cu ce pot si ma distrez cu prietenii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Pot lucra in echipa cu restul membrilor din grup deoarece am mai facut parte din grup in trecut si totul mergea bine.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?(mentiune:minim 10 de cuvinte):  Pentru ca am fost destul timp in staff in trecut si imi pot desfasura activitatea in continuare pentru a ajuta serverul.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Serverul are nevoie de membrii staff si pot ajuta playerii cu nelamuriri si a sanctiona playerii care nu respecta regulamentu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?(mentiune:minim 10 de cuvinte): De treaba si sunt capabili sa ajute.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?(mentiune:minim 10 de cuvinte): Vreau sa ajut serverul de minecraft deoarece este un server minunat si imi place sa ajut playerii cu orice nelamurire.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am acordat 2 voturii.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu consider ca mereu am fost pregatit si am toate cunostintele necesare pentru a trece testul.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am donat.

17) Alte mentiuni: Sunt pregatit pentru a ajuta playerii. :) !

18) Esti abonat la canalul ownerului, VRazvan? Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname in joc : Daniboss04  

2))Varsta:14 ani 

2b)Primele 7 cifre ale CNP-ului:2152489(L-AM LUAT DIN CARNETUL DE ELEV ) !

3)Detii cont de minecraft cumparat ?: - Nup

4)Ce experienta ai ca si jucator de minecraft ?:-3 ANI (+) 

5)Ai avut vreodata functii pe alte servere de minecraft ? Daca,da ce functii ai avut si pe ce perioada ? Detalieaza:-Am avut pe un server (Gamster) moderator timp de 8 luni si cateva zile !

6)Ai citit regulamentul serverului ?:-Desigur !

7)Cat timp ai activ in prezent pe serverul survival? (use:/ar check):-25h si 10 minute 

8)O scurta descriere personala a comportamentului si activatile tale zi cu zi pe server(mentiune:minim 20 de cuvinte):-Eu sunt un om amuzant...dau iteme moca uniilor playeri.. si NU INJUR !

9)Consideri ca poti lucra cu restul membrilor din grup ?(mentiune:minim 10 cuvinte)-Da,de ce nu ? Ma inteleg foarte bine cu ei,inclusiv GMark !

10)Ce te face sa crezi ca esti  menit pt. aceasta sarcina ?(mentiune:minim 10de cuvinte ):-Pt.ca stiu multe informatii despre minecraft si serverul acesta,....Si im place sa raspund la intrebari !

11)Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ?(mentiune:minim 10 de cuvinte ):-Prezenta mea in acest grup ar aduce, mai multa activitate , mai multa serioritate si mai multa distractie !

12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului ?:(mentiuneminim 10 de cuvinte)::-Toti is de treaba si ei muncesc din greu pt. server ! 

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului mc.egaming.ro ?(mentiune:minim 10 de cuvinte):-Deoarece,acesta este serverul meu favorit !

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului ? (use:/vote):-Deocamdata 12 voturi !

15)Daca vei fi acceptat pentru teste ,esti sigur ca detii bagajul de cunostinte sa ajuti orice jucator ?:-Cusiguranta

16)Ai vreo donatie VIP efectuata ? Daca da, ce suma ?:- N-am...

17)Alte mentiuni ?:- Nu am alte mentiuni sper sa ma acceptati !

18)Esti abonat la canalul Owenerului ,VRazvan ? Dap

19)Ai apreciat videoul de prezentare a serverului ?:- Desigur 

 

Multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/31/2018 at 10:40 PM, GabyPRO said:

1) Nickname in joc: -GabyPRO
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050720
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut , dar odata pe serverul RECLAMA am donat niste bani si nu am primit gradul.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 9h 54m
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Ma joc cu prietenii mei pe discord minim 3h pe zi si eu i-am adus pe acest server cu greu....
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da pentru ca eu si ca membru m-ai ajut lumea,donez si altele.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa stau pe server si sa interactionez cu alti playeri!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As putea fi mai apreciat si lumea m-ar intreba mai multe!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte Buni!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca imi place sa ajut serverele de minecraft!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -7 si votez in continuare
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da,eu mai dau si bani si dastea la jucatori

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu,dar poate pe viitor.
17) Alte mentiuni: -Imi place serverul si de o saptamana,de cand l-am descoperit am deja 1d si 10h in el.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -L-am vazut si este super Tare

 

 

 

                    Daca se poate as vrea grad de YouTuber caci am multi abonati si cat de curand va fi gata videoclipul cu promovarea la server!

                                        GabyPRO :https://www.youtube.com/channel/UCaGce275mbRxZhY7wb8XWEg?view_as=subscriber

 

On 6/1/2018 at 11:57 AM, DosSantos said:

1)Nickname in joc : Daniboss04  

2))Varsta:9 ani (peste cateva zile 10)

2b)Primele 7 cifre ale CNP-ului:2152489(L-AM LUAT DIN CARNETUL DE ELEV ) !

3)Detii cont de minecraft cumparat ?: - Nup

4)Ce experienta ai ca si jucator de minecraft ?:-3 ANI (+) 

5)Ai avut vreodata functii pe alte servere de minecraft ? Daca,da ce functii ai avut si pe ce perioada ? Detalieaza:-Am avut pe un server (Gamster) moderator timp de 8 luni si cateva zile !

6)Ai citit regulamentul serverului ?:-Desigur !

7)Cat timp ai activ in prezent pe serverul survival? (use:/ar check):-25h si 10 minute 

8)O scurta descriere personala a comportamentului si activatile tale zi cu zi pe server(mentiune:minim 20 de cuvinte):-Eu sunt un om amuzant...dau iteme moca uniilor playeri.. si NU INJUR !

9)Consideri ca poti lucra cu restul membrilor din grup ?(mentiune:minim 10 cuvinte)-Da,de ce nu ? Ma inteleg foarte bine cu ei,inclusiv GMark !

10)Ce te face sa crezi ca esti  menit pt. aceasta sarcina ?(mentiune:minim 10de cuvinte ):-Pt.ca stiu multe informatii despre minecraft si serverul acesta,....Si im place sa raspund la intrebari !

11)Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ?(mentiune:minim 10 de cuvinte ):-Prezenta mea in acest grup ar aduce, mai multa activitate , mai multa serioritate si mai multa distractie !

12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului ?:(mentiuneminim 10 de cuvinte)::-Toti is de treaba si ei muncesc din greu pt. server ! 

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului mc.egaming.ro ?(mentiune:minim 10 de cuvinte):-Deoarece,acesta este serverul meu favorit !

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului ? (use:/vote):-Deocamdata 12 voturi !

15)Daca vei fi acceptat pentru teste ,esti sigur ca detii bagajul de cunostinte sa ajuti orice jucator ?:-Cusiguranta

16)Ai vreo donatie VIP efectuata ? Daca da, ce suma ?:- N-am...

17)Alte mentiuni ?:- Nu am alte mentiuni sper sa ma acceptati !

18)Esti abonat la canalul Owenerului ,VRazvan ? Dap

19)Ai apreciat videoul de prezentare a serverului ?:- Desigur 

 

Multumesc !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ToToLoW
2a) Varsta: 14 ( Fac 15 peste 1 luna )

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030723
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 5-6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:  Am avut tot Helper , pe o perioada de 4 luni, cand sa iau rankup , m-am lasat de server ca devenise ownerul prea "rege" , adica daca nu ii convea ce raspuns dadeai , te lua la critici, si am preferat sa ma las
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]
https://imgur.com/a/o0lu3Wy
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt un om calm, am rabdare cu oricine si orice intrebare stupida.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nu stiu sa zic sigur ,  dar imi place serverul si am vazut ca sunt multi playeri noi care au nevoie de sfaturi
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Un om in plus , un lucru facut mai repede.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:  Sunt de treaba , te ajuta la foarte multe intrebari.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Pentru a fi totul mai usor pe server si mai ordonat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  4 , deocamdata.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Sa zicem . :)

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:  Nu
17) Alte mentiuni: Nu am alte mentinuni.. sper sa fiu acceptat :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

edm98-Acceptat pentru teste!

AlynKamykaze-Respins-In general nu avem limita de varsta, dar cred ca sarcina nu este pentru o doamna de 64 de ani!

xCosty-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post in intregime!

GabyPro-Respins-Reclama in cerere

LeMcAr-Acceptat pentru teste, dar pentru ca am inteles ca ai capacitatea, vom da testul dupa examen! Succes la capacitate!

Daniboss04-Respins-Nu stiu de pe ce carnet ai luat acel CNP, dar acel CNP apartine/apartinea unei doamne care acum are/ar fi avut 103 ani!

ToToLoW-Respins-Nu ai respectat modelul pus la prima postare, desi vad ca ai citit-o!

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

1) Nickname in joc: -zukiA
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 2050506
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -pai joc Minecraft de 2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da, am avut builder pe in server
6) Ai citit regulamentul serverului?: - desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - recent am primit "addict" (36 de ore)
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - intru pe server , salut, construiesc , ajut playerii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai ajut playerii , chiar daca nu am grad
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - mai putine injuraturi (deloc)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -foarte experimentati
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -deoarece este serverul meu preferat 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - 18 
17) Alte mentiuni: -sper sa fiu acceptata

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - logic

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

  

 

 

 

 

 

 

Quote

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - ILiveForDying
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040516
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -in jur de 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da,builder pe un server care s-a inchis,sincer nu ii mai stiu numele.

6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -12d 7h
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Mare parte din timp construiesc,cand playerii au nevoie de ajutor si nu raspunde un membru staff,le mai raspund eu.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da,nu vad vreo problema in a lucra cu ei,par de treaba.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De obicei stau pana mai tarziu seara,si pot ajuta playerii.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un ajutor in plus ,mai ales seara/noaptea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu am de ce sa ma plang,isi fac treaba bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -M-am "atasat" de acest server inca de dinainte de wipe,nu cred ca este un server de survival mai bun,si fara lag.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -9 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -Sper ca voi fi acceptat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -razvan
2a) Varsta: -21

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1870719
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -7 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am mai avut helper pe un server si inca am
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 day and 13hour
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -intru pe la 13 mai construiesc ,mai ajut lumea de pe chat, construiesc etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pentru ca sunt inca un membru in staff-ul unui alt server
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -cred ca ma face menit ca sunt foarte rabdator
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -inca un membru in staff adica o mana in plus de ajutor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt niste baieti si fete foarte de  treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -vreau sa ofer ajutor  acestui server pentru ca l-am indragit din prima
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -26
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -sunt foarte sigur ca voi putea

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -imi plac cartofii prajiti

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -normal

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -normal

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Madcodman235
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010315
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nup.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -8 ani de minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut functie de owner pe alt server, si dupa 5 luni am renuntat deoarece jucatorii incepuse sa te mananca pe la spate si impreuna cu staff ul barfa multa ..
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -3 ore. +
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Pai am job lucrez 6 ore in fiecare zii, schimbul 1, schimbul 2, imi place sa ma joc minecraft deoarece este un joc educativ, Imi place sa fac team sa fim uniti sa construim baza mare si imensa, sa ajungem top.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da pot lucra in echipa si mai ales ca stiu ce este munca in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pai ma face sa fiu activ si sa imi bat capul si mai mult.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Respectarea fata de membrii din staff.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De treaba si foarte sociabili.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca este un server care merita tot ajutorul si este un server demn sa te apuci serios de el.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -n am.
17) Alte mentiuni: ---

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ToToLoW
2a) Varsta: 14 ( Fac 15 peste 1 luna )

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030723
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 5-6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:  Am avut tot Helper , pe o perioada de 4 luni, cand sa iau rankup , m-am lasat de server ca devenise ownerul prea "rege" , adica daca nu ii convea ce raspuns dadeai , te lua la critici, si am preferat sa ma las
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]
https://imgur.com/a/o0lu3Wy
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt un om calm, am rabdare cu oricine si orice intrebare stupida.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nu stiu sa zic sigur ,  dar imi place serverul si am vazut ca sunt multi playeri noi care au nevoie de sfaturi
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Un om in plus , un lucru facut mai repede.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:  Sunt de treaba , te ajuta la foarte multe intrebari.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Pentru a fi totul mai usor pe server si mai ordonat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  4 , deocamdata.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Sa zicem . :)

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:  Nu
17) Alte mentiuni: Nu am alte mentinuni.. sper sa fiu acceptat :) 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?:  Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Niciun Video nu incepe fara un like

Share this post


Link to post
Share on other sites

) Nickname in joc: -Keys_N_Krates
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  nu pot sa spun :(
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -9 Ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut pe alt server(nu fac relcama :D)Mod timp de 4 luni dar s-a dat wipe si n-am mai avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -4h si 40min(dar am avut alt cont cu 4 days,3h si 12min)
8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -fac bani din buildinguri(fac case,castele etc si le vând)si mai ajut si pe altii cu bani daca e nevoie.imi place sa organizez mici ,,Eventuri” si uneori mai pun spawnere prin chesturile de la spawn.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da pentru ca ceilalti membri sunt de treaba Si cred  ca m-as descurca in echipa cu ei :T
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut serverul pentru ca am vazut ca e nevoie de staff :u
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As mai ajuta pentru ca parerea mea e ca majoritatea sunt cam inactivi 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Dupa cum am spus si mai sus unii dintre ei sunt inactivi dar restul sunt ok :D
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca am vazut un anunt unde scrie ca e nevoie de staff deci...eu :D
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Nimic 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Edited by nigger111

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc- Vanatorul74

2a) Varsta 17 ani 

2b) Primele 7 cifre din CNP- 5010621

3) Nu detin cont de Minecraft cumparat

4) Am 4 ani de experienta atat pe PC cat si pe PS4 Xbox si Android

5) Am fost Builder pe tnt craft acum 3 ani si a durat undeva la 2-3 luni pana se daduse wipe la server si nu am mai vrut sa joc pe el

6) Da am citit regulamentul serverului

7) Am o activitate de 1d 10h

8) Lucrez ca si taietor de copaci .. din asta imi castig painea zilnica .. ajut playerii la constructii sau la spawnere daca nu se descurca .. iar momentan incerc sa imi construiesc un Mansion imens

9) Bineinteles .. atata timp cat si ei m-au ajutat când am fost nou pe server si inca ma ajuta daca le cer sfatul când sunt nestiutor in cauza ..consider ca si eu as putea sa fac la fel cu lucrurile invatate de la ei

10) Nu ma consider menit .. este doar o simpla dorinta .. si ii pot ajuta pe playeri cu sau fara acest grad .. dar am considerat ca ar fi o idee buna sa incerc

11) Ar mai fi inca o persoana care ar putea ajuta la dezvoltarea serverului

12) Isi fac treaba foarte bine si sunt atenti sa raspunda la orice intrebare acordata pe chat

13) Este un server superb si este primul server de minecraft pe care l-am incercat de când  mi-am luat noul PC

14) Am 8 voturi acumulate

15) Bineinteles

16) Nu am mai donat pana acum

17) Imi place serverul .. tineti-o tot asa :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Pseudonim în joc :  -AndreiBOS38
2a) Varsta: -11

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am buletin
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu am TLauncher
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -medie
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi 9 ore si 20 minute
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -de la 12:30 stau pe server pana la 4 sau 5 mai stau si seara dar nu prea mult
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pentru ca in ultimul timp am inceput sa ajut player-i cu iteme sau cu ce pot
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sincer asta nu prea stiu
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pai am fi mai multi staff-i  si am pute avea mai multa grija de server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pai mi se par prietenosi mai ales FuzzyPanda
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentruca a inceput sa imi place serverul mai ales survival si creative
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -am 20 cred nu mia stiu sigur pentruca amveam 10 sau 12 dar sa dat wipe si acum am 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu nu am
17) Alte mentiuni: -nu stiu ce sa scriu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da sunt abonat

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

În data de 1/4/2018 la 12:52, ToTaLA a spus:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft, fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Popular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa. Nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar ,cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


 

 

 

2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele || Link-urile mentionate mai jos.

 

 

 

 

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup. Exemplu: /fly fara a avea clementa din punct de vedere VIP. 

3.d) Orice helper care primeste remove din grup va primi de asemenea si reset la cont.Nu avem nevoie de persoane care sa vina si  doar sa ne incurce.

3. e) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul sau adivsorul remarca acest lucru veti primi warn care poate duce la remove din grupul helper + Sanctiunea mentionata anterior. Principala sarcina.

3. f) Un membru din staff n-are voie sa detina protectii in jurul spawnului sub nici o forma sau sa apara in top 5 in cadrul celor mai bogati jucatori.

3. g) Orice abuz in cadrul staff-ului poate duce la sanctiuni cat si pe restul comunitatii, astfel ca evitati orice polemica interna. Totodata a fi parte din staff inseamna a respecta jucatorul si al privilegia.

4. h) Un membru staff nu va cere niciodata lamuriri pentru schimbarile aduse pe server, ne lipsim de persoane ce considera ca odata ajunsi in staff.

 

 

 

 

Regulament de baza a unui helper:

1) Toate regulile pot fi incalcate pe propia raspundere, nu exista nici o sanctiune predefinita pana la decizia incopatibilitatii cu sarcina obtinuta.

2) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

3) Instalarea cheaturile fiind ele active sau inactive este interzisa.

4) Divulgarea informatiilor de pe chatul staff-ului este interzista. Indiferent de statutul persoanei fata de care sa impartaseste informatia.

5) Este interzisa cearta intre membri sau jucatori. Totul se rezolva prin intermediul unui rank superior.

6) Utilizarea comenzilor in plus fata de restul rankurilor in scop personal este interzisa. Exemplu [/tp] la un prieten ce nu vrea sa veniti la el.

7) Parasirea staff-ului este echivalenta cu reset account. Nu ati intrat sa deranjati personalul administrativ.

😎 Un membru staff va acumula un minim de 12h...24h la decizia staff-ului. Fie ele afk sau active. Un timp mai mare petrecut ca si helper inseamna incompatibilitatea cu urmatorul rank dintr-un anumit motiv.

9) Discutiile despre rank up sunt interzise sau rank down. Nu este serverul vostru asa ca trebuie sa va supuneti deciziilor luate.

10) Un membru staff nu participa la evenimente.

 

 

Activitate necesare pentru rankup:

1) Minim 12 ore active pe saptamana. De preferat a nu fi facute prin afk.

2) Minim 5 voturi pe saptamana.

3) Minim 5 posturi pe forum. Si like-uri la Owner daca se poate :))

4) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

5) Ajutor oferit jucatorilor cu iteme si animale.

6) Nu uitati orice intrebare legata de rankup fie ea si in glume va mentine la acelasi statut ori la remove sau rank down.

 

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

 

Nume joc:AndreiBOS38

Varsta:11 ani

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - SolorRVS
2a) Varsta: - 15.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1620935
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - joc minecraft de 6 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zii si 10 ore.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: -pai ma trezesc pe 11-12 de dimineata imi fac un dus mananc stau pe ps4 30min dupa ma joc mineraft dua mamanc plec la scoala si joc iar minecraft pela 6 noaptea
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: -da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  -pentru ca imi place sa ajut lumea cu orice.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: - mai putin x-ray si mai mult ajutor pe server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: - prietenosi,cum se cade,amuzanti,prieteni bun.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  - pentru ca este sigurul server care am stat sa joc mai mult de 2 saptamani.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu din pacate.
17) Alte mentiuni: -sper sa fiu acceptat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: AlynKamyKaze
2a) Varsta: Am frumoasa varsta de 13 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5050923   
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu,nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta de player.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da,am avut o functie de helper si am avut pe o perioada de 30 zile.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Am 1 zi 12 ore si 5 minute active in momentul cererii.
?? O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un player foarte activ in timpul meu liber si  cand intru votez si construiesc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte):Da pot lucra cu restul membrilor din staff  deoarece ajut unde este nevoie si am experienta din gradele anterioare  pe care leam avut pe alte servere .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Abilitatea mea de a fi foarte prietenos,sociabil si de ajutor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Beneficii de activitate si ajutarea si raspunderea intrebarilor aduse de playeri. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Actuali membri ai comunitatii sunt foarte activi si de ajutor.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Vreau sa ofer ajutor acestei comunitati pentru a o face si mai buna dar si mai puternica.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 3 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.          

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am.
17) Alte mentiuni: Nu mai am nimic de adaugat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Desigur.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Desigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc: -Kavaliote.
2a) Varsta: -18.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000031
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Builder amator,joc de din 2016.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Helper,25/04/2017-14/06/2017,am fost helper pe un server nou(40 de sloturi) cat timp am activat ca helper ,am incercat sa ajut comunitatea si am pastrat chatul clean,departe de playeri toxici. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi 1 ora 35 minute.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Imi place sa construiesc si sa minez,sa ajut playeri si sa-mi castig banii.Activitatea de zi cu zi se rezuma la construit.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Consider ca pot face parte din staff-ul egaming deoarece am experienta in domeniu si pot auja playeri.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sper ca prezenta mea in cadrul grupului sa creasca volumul playerilor noi si sa motiveze fiecare player vechi/nou sa fie mai prietenos.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Politicosi,amuzanti,respectuosi si prezenti la datorie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca este server-ul meu preferat de Minecraft,este foarte addicted si toti playeri sunt faini.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu inca
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...