Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1)Nickname in joc : Daniboss04 

2a)Varsta : 14 ani (In iune pe 22 )

2a)Primele 7 cifre ale CNP-ului : 5030723

3)Detii cont de Minecraft cumparat ?:- Nope

4)Ce experienta ai ca si jucator de minecraft ?:-3 ani +

5)Ai avut vreodata functii  pe alte servere de minecaft ? Daca da,ce functii ai avut si pe ce perioada ?:- Detaliaza : Am avut pe un server RECLAMA moderator timp de 8 luni !

6)Ai citit regulamentul serverului ?:-Da 

7)Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival ?(use:/ar check):-48h

8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale zi cu zi pe server :(mentiune:minim 20 cuvinte):-Eu sunt un om amuzant.......educat,daruitor dar cel mai important NU INJUR :) 

9)Consideri ca poti luca cu restul membrilor din grupu ?(mentiune:minim 10 de cuvinte ) Da,pana acum m-am descurcat si cred ca ma voi descurca in continuare !

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pt. acesasta sarcina ?(mentiune:minim 10 de cuvinte ):-Deoarece....stiu foarte multe informatii despre sv si mc !

11)Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ?(mentiune:minim 10 de cuvinte):-Prezenta mea in acest grup ar aduce mai multa activitate,mai multa responsabilitate si mai multa distractie 1

12)Cum poti descrie actulaii membri ai grupului ?(mentiune:minim 10 de cuvinte):-Decamdata,toti sunt de treaba si muncitori !

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului mc.egaming.ro ?(mentiune:minim 10 de cuvinte):-Deoarece acesta e serevrul meu preferat/favorit...!

14)Cate voturi ai acordat serverul pana acum ?(use:/vote):-11 voturi

15)Daca vei fi acceptat pentru teste,esti sigur ca detii bagajul de conostinte sa ajuti orice jucator ?:- Dupa parerea mea ... da

16)Ai vreo donatie VIP efectuata ? Daca da,ce suma ? :-Nu am

17)Alte mentiuni :-Sper  sa ma acceptati .... 

18)Esti abonat la canalaul Owenerului,VRazvan ?:- Dap

19)Ai apreciat videoul de prezentare a serevrului ?:- Normal 

:) :) :) :0 

Edited by P18ALEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -KoMan
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 504062
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc minecraft de la versiunea 1.7.2
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Builder si helper pe server-ul lui zzandrei
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -10 minute , acuma am inceput sa joc pe acest server
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -am foarte mult timp liber in ultima vreme si vreau sa ma dedic acestui server. sunt calm si ajut pe oricine.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da, cred ca pot pentru ca este munca in echipa si este nevoie de cooperare
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - as crede pentru ca am multa rabdare si pot ajuta oamenii 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - as ajuta foarte mult playerii care au nevoie de ajutor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - inca nu ii cunosc dar pe parcurs o sa ne intelegem
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pentru ca este un server frumos
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - momentan 0
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nimic

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Cosmin10
2a) Varsta: - 24 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1931231
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - am inceput prima data sa joc in clasa a 10-a parca, tocmai ce am termiant primul and e master deci sutn ceva ani, chiar daca 3-4 ani nu am mai jucat pentru ca nu aveam calculator destul de bun :(..512 MB/ram...era piatra unitatea 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am mai avut admin, adica acces la toate comenzile serverului si la gradele jucatorilor dar asta a fost acum multi ani....nu mai tin minte comenzile...parca le mai am in calculator pe undeva 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 5 zile 19 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da atata timp cat fantomica de timpo e baiat cumintel <3 XD
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sincer imi place libertatea de a fi membru normal daaaaaar presupun ca am fost convins de sa zicem cateva argumente convingatoare XD XD XD...nu acum serios...de obicei zic eu sunt prietenos cu cei de per server si incerc sa le mai raspund la intrebari cand vad ca nu au experienta pe joc...
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Ca la angajare deci...paiiiii....presupun ca aduc o atmosfera mai colegiala 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pana acum am vazut ca sunt oameni de treaba si stiu sa socializeze...timpo cam mult de scris <_< XD
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca deseori sunt si eu sacait de multi jucatori si nu vreau sa fie si altii sacaiti -_-
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - nu stiu sigur...acum am  26 dar mi s-au mai resetat parca la 30 acum vreo 2 saptamani
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - TESTE XD...firar...da presupun ca da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu...imi place cat mai natural
17) Alte mentiuni: - deocamdata am timp de MC pt ca in timpul zilei eu joc de la munca, astept proiect si asta poate sa mai dureze...asa ca sper sa se gaseasca intelegere cand o s aintru mai putin

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - ummmm.....e prima data cand aud de el XD....dar presupun ca pot sa il verific

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Sonia_13
2a) Varsta: 17 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 6010220
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:Pana in momentul de fata am avut functii pe sapte servere,din 2012 pana acum,dintre care patru cele mai mari din Romania luand in calcul numarul de playeri si trei mai mici.Am lucrat in trecut si la eGaming,pe perioada 2017-2018.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1d 8h
8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:In mod normal,principalele lucruri pe care le fac e sa vorbesc cu playerii si sa construiesc,tinand cont ca in trecut m-am ocupat de unele constructii care inca mai apar pe server.Ce fac depinde de numarul de playeri online pentru ca este o diferenta dintre a ajuta 1-2 la fiecare 10 minute sau 10-15.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?Avand in vedere ca staff-ul actual e destul de cumsecade,nu ar fi o problema de a coopera cu el.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?In mare parte,experienta.Este adevarat ca in fiecare zi vezi ceva nou,dar in mare parte din situatii am un raspuns.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Este posibil ca stafful sa fi observat deja ca am o viteza mult mai mare in scris fata de un om obisnuit.In combinatie cu experienta adunata de-a lungul timpului,dupa parerea mea cred ca este un beneficiu destul de mare.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?Cu cei care au intrat zilele astea am facut cunostinta recent si pot spune ca sunt destul de buni la ceea ce fac.Ramane sa ma intalnesc cu restul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Am jucat mai mult de un an inainte pe eGaming si pot sa spun ca a fost una dintre cele mai placute experiente de pana acum.Cel mai probabil pentru ca stafful este mult mai comunicativ fata de alte servere si playerii au la cine sa ceara ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu.
17) Alte mentiuni: Sper sa ne intelegem cat mai bine in cazul acceptarii.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da.

 

  • Like 1
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zukiA-Respins-Nu ai respectat modelul, toate punctele sunt obligatorii

ILiveForDying-Respins- Desi ai multe ore, eu niciodata nu te vad activ.Stai doar afk.

razvan-Respins-Zici ca ai 21 de ani, dar cnp-ul tau zice ca ai 31

Madcodman235-Respins- Ai spus in cerere ca ai 3 ore, dar nu acceptam cereri decat de la cei care au minim 24h

ToToLoW-Acceptat pentru teste!

Keys_N_Krates-Respins-Nu ai respectat modelul, nu ai dat CNP

Vanatorul77-Respins-Nu ai respectat modelul!

AndreiBOS38-Respins-Nu ai respectat modelul, nu ai dat CNP.Nu se afla doar in buletin

SolorRVS-Respins-CNP-ul tau zice ca esti nascut in 1962, desi zici ca ai 15 ani!

AlynKamyKaze-Acceptat pentru teste!

Kavaliote-Acceptat pentru teste!

Daniboss04-Respins-Pe langa reclama, ai CNP furat! Nu e prima data cand incerci sa ne inseli la cerere, deci nu mai ai dreptul sa faci cerere de helper!

KoMan-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post in intregime

Cosmin10-Acceptat pentru teste!

Sonia_13-Acceptat pentru teste!

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -zeozea
2a) Varsta: -14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:    5041011
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - survivall si building sunt punctele mele forte
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - am fost co-owner pe un sv si helpler dar si moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?: -
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - mai mult decat 24 ore 
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Eu cred ca pot lucra , in primul rand imi place mult sv si am destula experienta

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -deoarece am mai avut grad si imi place pur si simplu sa ajut playeri si sunt uni care abuzeaza de ceva
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - eu cred ca ar fi mult mai usor sa va descurcati , si in weekend sunt destul de activ
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - eu zic ca sunt foarte buni . de ex TsK : el ajuta mult si raspunde la orice intrebare
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - deorece nu imi plac cei care abuzeaza  , fac spam etc , si vreau sa ii pun la punct
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - eu zic ca da ,

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu am
17) Alte mentiuni: - mie imi place mult sv-ul ,si , vreau sa il ajut ca are destuli de putini playeri , si de asta am facut multe reclame pe serverele mele preferate doar ca sa va ajut comunitatea

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - desigur

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da 

Edited by zeozeaBoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Tjteen
2a) Varsta: 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020908
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut Admin pe Nexus si Helper pe Legend (ambele pe comunitatea Minecraft-Romania) P.S ambele s-au desfiintat;si Builder pe un server mai mic
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Joc doar pe serverul de Creative
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): In  general intru pe serverul de Creative, acolo unde imi destind inspiratia si mai stau la o minciuna cu alti playeri, in general construind lucruri cu topicul medieval(as face o cerere de Builder mai incolo)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Din cate am observar staff-ul activ de pe serverul de Creative pare de treaba, si cred ca pot lucra cu ei

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Experienta de pe celelalte servere si dorinta de a ajuta serverul
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Consider ca experienta mea de fost-Admin ar putea fi de ajutor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Nu prea vad Helperi online pe Creative
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Acest server are potential si vreau sa-i ajut cresterea
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Joc doar pe Creative
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni:-

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?:Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - _DeNizzReizz_
2a) Varsta: - 14 spre 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1961030
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5-6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut admin timp de 3 luni pe Gamster.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 13 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - O presoana sincera / Un tip glumet / Un pasionat de jocuri video si in special de minecraft / SI o fire curioasa.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da consider  pentru ca, cei din staff sunt glumeti si buni prieteni.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca sunt un vechi jucator de minecraft si doresc sa ajut playeri cei noi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutor in plus si sunt activ la ore foarte tarzi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Niste oameni activi buni si care mereu ajuta playeri care au nevoie de ajutor.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca este un server minunat si vreau sa se bucure de el si alti oameni.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Pana acum am acordat serverului 7 voturi dar vor mai creste !
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Sper sa fiu acceptat pentru teste si voi da tot ce am mai bun pentru a fi helper.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Foarte !

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -xCatalin
2a) Varsta: -14 , fac 15 in august

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030805
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -foarte buna , joc minecraft de vreo 5-6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da am avut , helper/builder/admin permanente
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -24 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -De obicei construiesc deoarece imi place foarte mult , ajut playerii cum pot (bani, resurse,etc) , sunt prietenos
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte mult timp on pe server si as vrea sa ajut playerii mai mult
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Un ajutor in plus , care este mai mereu online
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Sunt foarte ok si de treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece imi place foarte mult comunitatea
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -14
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Sper sa fiu acceptat :D

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Edited by xCatalin

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - SolorRVS.
2a) Varsta: - 15 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030606
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - pai am experienta de builder,miner,fermier si de a ajuta playeri.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile si 21 de ore.
?? O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - pai ma joc pe sv casa vb cu lumea si sa ma amuz uneori putin furios alta data confuz dar mai mult fericit.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - pai da avand in vedere ca ii cunosc de ceva timp.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pai ma face sa cred ca sunt menit din cauza ca sunt o fire prietenoasa , itelegoator , si imi place sa ajut lumea.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - cred ca ar aduce mai mult help dela staff.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - avand in vedere ca am vazut doar 1 pe sv as spune ca asi putea sa ma inteleg bine cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pentru ca asa vreau eu asa o sa ma simt eu bine atunci.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - am 10 voturi pe sv.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - asi crede ca da si ca nu miar fii chiar asa de greu.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu.
17) Alte mentiuni: - nu.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: AlynKamyKaze
2a) Varsta: Am frumoasa varsta de 13 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5050923   
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu,nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta de player.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da,am avut o functie de helper si am avut pe o perioada de 30 zile.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Am 1 zi 12 ore si 5 minute active in momentul cererii.
?? O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un player foarte activ in timpul meu liber si  cand intru votez si construiesc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte):Da pot lucra cu restul membrilor din staff  deoarece ajut unde este nevoie si am experienta din gradele anterioare  pe care leam avut pe alte servere .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Abilitatea mea de a fi foarte prietenos,sociabil si de ajutor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Beneficii de activitate si ajutarea si raspunderea intrebarilor aduse de playeri. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Actuali membri ai comunitatii sunt foarte activi si de ajutor.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Vreau sa ofer ajutor acestei comunitati pentru a o face si mai buna dar si mai puternica.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 3 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.          

 16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am.
17) Alte mentiuni: Nu mai am nimic de adaugat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Desigur.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Desigur

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/21/2018 at 7:56 PM, Ariana said:

1) Nickname in joc: -GabrielYTBB
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - nu am CNP
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -am o experienta de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da am avut pe un server Ganster.org  am avut gradul de vip
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai  fost activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -am fost activ cam mereu pe sectiunea survival
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -m-am purtat frumos cu restul jocatorilor nu am injurat si le-am dat atentie jucatorilor!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da pot ne ajutam unii pe ceilalti cu ce este nevoie
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pe mine ma face menit cu acesta sarcina sa ajut jucatorii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -s-ar bucura  prietenii mei pentru acest grad  si poate  se bucura si ceilalti  membrii ai gradului
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -buni ii ajuta pe restul jucatorilor se poarta frumos etc...
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -eu  vreau sa ofer ajutor acestui server pentru ca mi se pare un server foarte bun si grozav 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -37 de voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu am
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da mi-a placut foarte mult

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Sabin
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 60321344
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Inca nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Daca te referi la ani undeva la 7 ani joc de cand aveam 7 ani si imi place in continuare.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am detinut si functia de admin pe 2 servere apoi pentru ca ma saturasem de serverele vechi am decis sa imi fac propriul meu server care a fost ON undeva la 2 ani.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - Am undeva la 1 zi si 40 de minute.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai este de stiu ca stau aproape mereu activ pe server si uneori cand nu sunt obosit ma pun la PC si stau pana dimineata la 6-7, am mai ajutat si playeri cu ce am putut si un lucru esential este ca imi place foarte mult sa construiesc si am idei unice si am facut o lume frumoasa in 3 zile cat ar fii facut alti in trei luni.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, cred ca ma voi intelege foarte bine cu ei.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Stiu foarte bine regulament-ul plus ca mananc pe paine tot ce tine de MC.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu stiu exact oricum voi fii acolo un foarte mare ajutor pentru voi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - O exchipa foarte buna de helperi care din punctul meu de vedere isi fac treaba foarte bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Pentru ca imi place foarte exagerat de mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Inca nu din pacate pentru ca nu ma lasa nu stiu de ce dar o sa fac tot posibilul sa rezolv problema.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Dap.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu din pacate.
17) Alte mentiuni: - Bafta Razvan si tuturor celor din staff.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: FrezZyK1nG
2a) Varsta: 14 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5031119
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: In jur de 4 ani.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut Co-Fondator pe un server timp de 2 luni, Admin pe un server 4 luni si Helper timp de 2 / 3 luni pe alt server. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1 zi si 20 minute.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Ca activitate zilnica, incerc sa construiesc cat mai mult posibil, iar ca si comportament, de obicei sunt o persoana pasnica, am avut niste "altercatii verbale" cu cativa jucatori dar acum sunt bine cu toata lumea, din perspectiva mea.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Nu am nici o problema cu nici unul dintre ei, ba chiar mi se par minunati. Ma descurc mai bine cand lucrez in echipa decat singur, deci da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am mai detinut functii pe alte servere mari si ma simt pregatit. Imi petrec foarte mult timp pe server asa ca m-am gandit sa ii ajut si pe ceilalti cum pot daca tot sunt atat timp in joc.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Productivitatea staffului cand este vorba de ajutatul playerilor ar creste mult.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Isi fac treaba bine, sunt foarte activi si dau o imagine foarte buna staff-ului.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Imi petrec foarte mult timp pe server si sunt genul de persoana caruia ii place sa ajute alte persoane asa ca m-am gandit sa incerc sa fac asta.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 18
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur, astfel nu mi-as mai pierde timpul aplicand.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: 5 Euro (S-a intamplat acum un an)
17) Alte mentiuni: - 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - GinxTheCat
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5110304
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Am inceput sa joc minecraft in vara anului 2011 adica acum 7 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da am fost un admin in cadrul unei comunitati acum 3 ani si Owner-ul serverului meu pentru 2 ani (server care avea o medie de 50 de playeri)
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 22 de ore si 40 de minute
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt un baiat de 14 ani din orasul Piatra-Neamt. Trec in clasa a 9-a si imi place sa joc urmatoarele jocuri: ArmA 3, DayZ si Minecraft. Petrec mult timp in fata calculatorului si sunt un jucator activ pe toate jocurile
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Sunt o fire sociabila si carismatica, nu vad nicio problema de a nu lucra in echipa
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt potrivit acestei sarcini datorita experientei mele cu minecraft-ul de 7 ani stiu sa razbund la intrebarile care imi pot fi puse ca helper
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt un jucator activ  ce stie cum sa ajute diverite perosane cu nelamuriile anumitor persoane din aceasta comunitate
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt niste membri activi ce sunt iubiti de comunitate datorita ajutorului pe care il acorda comunitatii
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece vreau sa ajut cat mai multe perosane pe servarul acesta. Nu mai vreau sa fiu un player oarecare
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Absolut

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Momentan nu am evectuat nicio donatie dar voi face una cat mai curand
17) Alte mentiuni: - Nu, nu cred

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Michaell2003
2a) Varsta: - 14 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5031103 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am mai avut helper pe inca un server timp de 3 luni 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 27 de ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -  Lucrez  la satul meu si incerc sa il extind cat mai mult . Caut materiale si zone noi , si bag la pacanele 😃 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da ,  de obicei ma inteleg bine cu ceilalti si nu am probleme cu nimeni de pe server
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Vreau sa ajut serverul in a avea o comunitate cat mai buna si frumoasa , Si sa ajut noi jucatorii cu ce pot .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  un helper de incredere in plus , care va ajuta la mentinerea comunitatii EGaming
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu prea am avut ocazia sa ii cunosc mai intemeiat , dar nu am nici o plangere la adresa unuia dintre ei . 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Este un server frumos si distractiv , imi face placere sa joc pe el si as vrea sa ajut la mentinerea lui , fiind felul meu de a multumi 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Dupa wipe am doar 2 voturi , dar inainte aveam peste 30 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Da am , de 10 euro 
17) Alte mentiuni: - Nu am mentiuni

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Normal 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Angel_15
2a) Varsta: 13
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:--------
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Joc de aproape 4 ani,deci cunosc majoritatea lucrurilor esentiale.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.:Am fost moderator aproximativ un an la unul dintre cele mai mari servere din Romania din perioada 2016-2017
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?: 1d 2h
8)O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server :Tin legatura pe cat posibil cu staff-ul si cu playerii,deoarece majoritatea timpului petrecut pe server e pe chat.Mare parte din playeri ma cunosc si imi cer ajutorul in cazul neclaritatilor.Nu se pune problema de activitate,intrucat am luat vacanta recent.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,avand in vedere ca am facut cunostinta cu majoritatea membrilor staff-ului si stiu cum actioneaza fiecare in parte,consider ca n-ar fi o problema sa lucram impreuna. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:In mare parte,consider ca experienta pe care am avut-o in trecut ar veni in ajutor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Dupa cum se spune,doua capete sunt mai bune decat unul.Mai devreme am spus ca stiu majoritatea lucrurilor esentiale la care se adauga si viteza mea de scris,deci raspunsurile la playeri sunt aproape instantanee.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Pot spune ca isi fac treaba ca la carte,cu toate ca nu am facut cunostinta cu intreg staff-ul.Cei care intra zilnic stiu in ce mod sa raspunda sau cum sa lucreze cu playerii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Cand am intrat initial pe server,cel mai mult mi-a placut relatia staff-player,pe care nu foarte multe servere o mai au.As vrea sa depind si eu de aceasta relatie si sa lucrez pentru eGaming.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Sunt sigur ca ne vom intelege perfect.O sa dau ce am mai bun.
18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da
19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

Edited by P18ALEX
CNP hidden at request
  • Love 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zeozea-Respins fara drept de a mai face cerere!Banat pe forum!

TJteen-Respins-Momentan nu facem recrutari de helperi pentru Creative, dar poti aplica pentru Builder

_DeNizzReizz_-Respins-CNP-ul trecut de tine este atribuit unei persoane de 21 ani

xCatalin-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

SolorRVS-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in totalitate primul post!

AlynKamyKaze-Acceptat pentru teste!

GabrielYTBB-Respins-Toata lumea are CNP! Daca nu ai buletin, il gasesti pe certificatul de nastere.

Sabin-Acceptat pentru teste! 

 FrezZyK1nG-Acceptat pentru teste!

GinxTheCat-Respins-CNP-ul tau spune ca esti nascut in 2011.Plus ca nu ai respectat minimul de ore necesare pentru a face cerere!

Michaell2003-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

Angel_15-Acceptat pentru teste!

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Dredd04
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020720
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 10m
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Construiesc foarte mult,minez sa fac bani,colectez de la fermele automate,sunt activ pe chat si explorez foarte mult.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da deoarece sunt foarte intelegator si ma inprietenesc usor cu jucatori.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Stau foarte mult pe server si urmaresc chatul mereu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Asi ajuta la raspunderea intrebarilor puse de jucatori.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Este foarte activ si prietenos si foarte atent cu chatul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece imi place sa ma joc pe serverul vostru.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -11
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Vantorul74
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010621
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nup
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -builder pe o perioada de 4 luni pana s-a inchis serverul
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile si aproape 2 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -farmez cuvintele cu reward si ajut playeri cu iteme ... constructi sau le zic de anumite comenzi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -bineinteles .. avand in vedere ca ma inteleg cu marea parte din ei
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -nimic .. doar vreau sa ajut serverul si noii playeri ce vor veni
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -un helper in plus si tot odata inca un ajutor in staff
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -de treaba .. isi fac treaba foarte bine 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca serverul chiar este smecher si consider ca s-ar merita sa incerc sa aplic pentru aceasta functie
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -32
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -momentan nu
17) Alte mentiuni: -nimic important

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -bineinteles

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - OgBnq14
2a) Varsta: - 16 jumate

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010915
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Dap
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am fost Builder pe un sv de Minecraft, LolzIdle parca se numea, 3 luni pana am intrat in perioada examenelor si dupa am lasat mc o perioada.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 24 de ore 
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Pai sunt foarte sociabil si pe sv joc de putin timp dar m-a fascinate si de accea am facut 24 de ore in scurt timp si vreau sa ajut mai mult.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Presupun ca da, nu am avut tangente pana acum dar dupa cum ma cunosc n-ar trebui sa fie asa greu
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca in viata de zi cu zi din punctul meu de vedere ajut oamenii si eu personal cred ca sunt bun sa ajut oamenii si in joc
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai sunt din fire sociabil si cred ca as aduce un plus din punt de vedere al ''divertismentului'' dar si din punct de vedere colaborativ
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Foarte buni, de curand m am reapucat si m-au ajutat sa-mi amintesc tot ce uitasem
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca imi place mult serverul si vreau sa ma fac util in masura in care pot
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 12
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - dap

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: - Sper ca tot ce am scris sa va fie de ajutor sa realizati daca sunt competent de aceasta functie

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - ItzMoMo
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020821
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Am dentinut o vreme dupa care l-am vandut
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - de vreo 7ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut o gramada de fuctii , de la helper pana la scripter!
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - Deocamdata am facut doar 1h dar voi face !

😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Ajut playeir noi sunt prietenos doar ca sunt uneori vulcanic!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Desigur sunt sigur ca ma voi integra!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Vreau sa ajut fortele de moderare Egaming!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - O forta proasta de moderare! 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Prietenosi , sunt mereu online si se descurca grozav!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca imi place sa ajut + ca nu ma costa nimic !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 2 :)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu nu am inca
17) Alte mentiuni: - nimic

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da , frumoasa prezentare ! imi place shaderu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname In Joc : Zarame_

2) Varsta : 14 ani :) , dar gandesc ce zic si fac :)❤️ 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului :--5040105

3) Da , Detin

4) pai, joc de aprox . 5 ani , m-am lasat vreo 1 an ,dar m-am reapucat si joc pe zi vreo 3-4 (ore) 

5) Da, am avut pe Mc.toxic.ro admin , acum vreo 2 ani , server care nu cred ca mai exista in prezent, aveam grija de server , hacker banati , etc etc, helper pe addicted , si cam atat imi amintesc , dar cu siguranta am mai avut grade si pe alte servere pentru ca cand primeam bursa de la scoala si alocatia , numai in mc bagam pentru ca nu aveam ce face cu bani =D

6) Sigur 

7) in present , am 15 ore pe serverul de survival , dar dat fiind faptului ca joc vreo 2-3 ore/zi pe eGaming , o sa cresc repede ! ❤️

😎 eu sunt un baiat normal de 14 ani , lol , care nu se enerveaza usor , nu bag in seama hateri , calm , si cat sespre server , activitatile mele de zi cu zi sunt : minatul, si sa fac cat mai repede o casa cu prietenul meu , lucaoradea,, caruia eu I-am prezentat serverul pe care acum sta aprox . 2 ore /zi :) +/refer xD

9) sigur ca da, de ce nu  :)

10) pasiunea de a ajuta oameni , si serverul :)

11) inca o mana de ajutor 

12) foarte prietenosi , nu injura , practic toate calitatile 

13)pentru ca in opinia mea , este cel mai tare server non-premium , fara lag , staff prietenos , etc.

14) 8 voturi , dar accord zilnic sa stiti ! 

15) eu zic ca da , 100%

16) Nup

17) Inainte de Zarame_ , am fost pe nick-ul de PimpaYT , pe care aveam Addicted , nu stiu daca trebuia sa zic , dar am vrut sa subliniez ca am jucat pe server mult si inca imi place :)

18) dap 

19) dap x2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -xAlex2_
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050312
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Da,unul pe numele GGAlexGG
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc minecraft din 2013 cu o pauza de un an , deci cred ca am o experienta destul de buna.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut pe playcraft gradul de Supreme pana cand s-a inchis.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -http://prntscr.com/jxprwg
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Ma cheama Alex , imi place fotbalul,baschetul si cel mai mult imi place sa dorm.Pe server de obicei minez (cam in fiecare zi 1-2 ore) ,construiesc,votez ,pun itm pe ah din cand in cand , s.a.m.d
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, deoarece sunt prietenos , nu sar la cearta si sunt intelegator.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut lumea si sunt prietenos asa cum am scris mai sus.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Mai mult ajutor pentru server si pentru comunitate.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Actualii membrii sunt prietenosi, activi,responsabili ,de treaba si matur.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place mult serverul si m-am atasat de el.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Am acordat 8 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Cred ca da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Adrian11RO
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Nu il dau
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -7 ani si 6 saptamani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da pe serverul mu aveam owner si aveam acces la toate comenzile . Si admin ca donasempe un server.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -7 ore si 10 min poate mai mult (stiu ca trebuie sa am cele 24 de ore dar o sa le fac)

😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Presupun ma ma stiti de pe serverul de discord . Si pe chat nu fac spam , nu injur , nu jignesc nu ma cert.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da de ce nu chiar asi vrea sa cunosc membri de pe server dar pe uni ii stiu.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Asi vrea sa ajut playeri de pe server.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - O mana de ajutor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Niste oameni foarte de ajutor chiar mau ajutat cand am intrat prima data pe server
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ce e primul server cu staff de treaba
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -8 voturi dar o sa mai fac cu siguranta.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Desigur ca da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -Imi plece EgAm1ng

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Desigur ca da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Desigur ca da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...