Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: -DarkLord
2a) Varsta: -12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5051128
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -https://imgur.com/a/Xx1O79q
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -tai copaci sa fac bani, de bani aia construiesc, dupa ma duc la minat sa caut minereuri, dupa construiesc iar , si vanez
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da deoarece sunt foarte buni
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sa ajut playeri noi pe server cu iteme si animale
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -prezenta mea  in grup ar fi una foarte buna
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -foarte buni
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ca au nevoie de  membri staff
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -DA

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/3/2018 at 2:52 PM, VRazvan said:
 

1) Nickname in joc: -Denis23
2a) Varsta: -16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010820
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -da am mai avut fuctia de helper pe  mai multe servare am si am luat helper pt ca sunt forte activ
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 5-10 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -vin de la scola mananc putin invat putin si ma bag pe minecraft 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da  consider ca pot lucra in echipa cu restul membrilor 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ma face sa cred ca pot sa mentin aceasta functie de oare ce am mai fost helper
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -mai  multa munca pe server si mai activi
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt de treba muces mult impreuna cu mine si sunt avtivi mult
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -deoarece imi plece foarte mult serverul 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -spae sa ma acceptati

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?:Da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - BucattiOrg
2a) Varsta: - 23 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1950116
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - aproape un an
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - NU
6) Ai citit regulamentul serverului?: - DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 15 zile 7 ore 20 de minute
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Poi minez colectionez resurse dupa care le vand ....si ajut cat de cat playeri
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da desigur nu as vedea dece
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Vreau sa ajut servarul
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - stau on majoritatea timpului....deci....
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - inafara de unu...sunt de treaba totii
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - pentru ca e cel mai tare sv vreodata
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 25
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: - vreau helper

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -ArqWice
2a) Varsta: -13(14 luna viitoare)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040727
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -5 ani de minecraft (am inceput la 9 ani pe telefon sa joc minecraft dupa pe calculator pe la 10 ani)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut Helper Cam 5-6 luni , si Co-Owner 2 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -25 ore si 10 minute.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt un tip amuzant si dedicat . fac sport si iubesc gamingul.De obicei sunt calm si amuzant dar cand treburile sunt serioase devin si eu serios ,imi place mult sa ajut pe cine are nevoie , de asta fac si cerere pentru helper :DSunt lucrator si intelegator.Aproximativ 4-5 ore pe zi poate si mai mult joc minecraft , restul zilei invat si fac alte activitati cu prietenii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da , cunosc majoritatea staff-ului si ma inteleg bine cu ei.Nu am facut misto de ei si nici n-am sa fac.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Iubesc sa fiu util si sa ajut oameni , iar pentru ca asta cere gradul de helper m-am hotarat sa aplic.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pai poate aduce o stare buna staff-ului cu glume si  niste ajutor in plus la orice ora :D
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Glumeti si ajutatori . lucratori , ii vad on aproape toata ziua.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Aici mi-am cunoscut cel mai bun prieten asa ca servarul a devenit loc sfant (adica il iubesc) :)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -La 5 ani de cand joc minecraft cred ca sunt pregatit.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu,Dar am trimis email cu cerere pentru donatie si astept un raspuns.Si voi dona o data la 2 luni ❤️ 
17) Alte mentiuni: -Nu stiu daca ajuta , dar cunosc limba engleza.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da .

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da . + imi place ca s-a folosit shader :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - NeeDLoaD
2a) Varsta: - 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020317
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da am cont cumparat 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - de 4 ani joc minecraft
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - da am avut builder pe 4 luni pana s-a inchis serverul tin sa mentionez ca avea constant 100 playeri
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt un baiat de 16 ani caruia ii place sa isi petreaca timpul cu prieteni si sa se joace jocuri video
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da de Obicei imi place sa stiu si parerea celorlalti pentru a fi cu toti de acord
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place  sa ajut persoanele noi pe chat si sa le urez un calduros bun venit
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As putea veni cu idei de pedepsire a playerilor ce incalca regulamentul
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt bine pusi la punct si isi fac treaba asa cum trebuie nescapand nimeni nepedepsit

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca mi-se pare un server care are potential si poate ajunge mare + Ca am petrecut o perioada lunga jucandu-ma si chiar imi place
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -  12 in fiecare zi dau /vote 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da am mai fost helper plus ca imi place ca lumea este fericita cand primeste ajutor

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu nu am din pacate  dar mi-ar place sa am
17) Alte mentiuni: - Sincer singura chestie care nu prea ma incanta sa imi cumpar vip este faptul ca ai decat 2 luni vip si dupa trebuie sa platesti din nou

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da sunt si imi place mult ceea ce face plus ca este un tip super de treaba care chiar isi respecta comunitate 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Daaaa si imi place mult cum este realizat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -TheScreep
2a) Varsta: -16-aproape 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5011009 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -joc din 2008
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 day 10 h
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -sunt foarte activ pe server deoarece aici am gasit vechiul skyblock ceea ce mie imi place foarte mult si cand am vazut ca sunt atatea sectiuni am zis ca trebuie sa le incerc pe toate
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da deoarece imi place sa comunic si mai ales sa imi exprim ideile celorlalti
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -dedicarea mea fata de acest server este una foarte mare si chiar imi doresc sa ajut persoanele care nu stiu ce sa faca in unele situatii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -am observat ca pe skyblock nu intra niciodata vre un helper si asta m a determinat sa fac acest chestionar
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sincer nu prea ii cunosc deoarece nu am avut ocazia 
 sa i intalnesc
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -cum am spus si mai sus , dedicarea mea este una foarte mare si chiar imi place acest server 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -0 deoarece nu stiam ca am posibilitatea sa fac asa ceva
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -am citit regulamentul si toate instructiunile si ma simt pregatit

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nu am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - _Meysa_
2a) Varsta: - 16 ani jumate

b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6011218
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - joc inca de la 12 ani, alaturi de prieteni pe diverse servere mondopia pe cand era non premium si multe altele
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Nu, nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 zi 9 ore si 15 minute
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - sunt foarte activa pe survival, ma simt foarte bine pe acest server, este fix ceea ce caut de mult timp la un server de minecraft. Apreciez foarte mult dedicatia helperilor, mai ales al soniei si de aceea doresc sa intru in echipa. De obicei minez si mi place sa construiesc case, mereu gasesc ceva de facut.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Desigur, intotdeauna mi am dorit sa cunosc cat mai multe persoane si sunt sigura ca va fii super alaturi de ei
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - cum am precizat si mai sus, pasiunea altor membrii m a determinat sa particip, iubesc in general sa ajut lumea cum pot, si mi ar face placere sa fac parte din echipa
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - cred ca activitatea si modul in care imi expun ideile astfel incat sa poata exista o buna comunicare
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - minunati sincer. Niciodata cand am avut nevoie de o intrebare nu a fost cineva care sa ezite
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - vreau sa fac parte din comunitate, sa ajung playeri in general si sa fac serverul sa creasca cum pot eu mai bine
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 24
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da, am citit regulamentul si sunt sigura ca daca cineva va incalca vreo regula voi fii acolo

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dredd04-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

Vantorul47-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

OgBnq14-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

ItzMoMo-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

Zarame_-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

xAlex2_-Acceptat pentru teste!

Adrian11RO-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

DarkLord-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

Denis23-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

BucattiOrg-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

ArqWice-Acceptat pentru teste!

NeeDLoaD-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

TheScreep-Respins-Nu ai fost activ in ultimele doua zile, nu avem nevoie de jucatori activi ocazional.

_Meysa_-Respins -Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post!

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

          Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/21/2018 at 11:20 AM, Dredd04 said:

1) Nickname in joc: -Dredd04
2a) Varsta: -15 aproate 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020720
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 17h
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Construiesc foarte mult,minez sa fac bani,colectez de la fermele automate,sunt activ pe chat si explorez foarte mult.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da deoarece sunt foarte intelegator si ma inprietenesc usor cu jucatori.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Stau foarte mult pe server si urmaresc chatul mereu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Asi ajuta la raspunderea intrebarilor puse de jucatori.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Este foarte activ si prietenos si foarte atent cu chatul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece imi place sa ma joc pe serverul vostru.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -16
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

 

Edited by Dredd04

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Adrian11RO
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040906
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -7 ani si 6 saptamani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da pe serverul mu aveam owner si aveam acces la toate comenzile . Si admin ca donasem pe un server.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 zi 2 ore si 5 minute.

😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Presupun ma ma stiti de pe serverul de discord . Si pe chat nu fac spam , nu injur , nu jignesc nu ma cert , Dar am avut o problema, am facut o gluma mica si am intrat la Jail si sper sa fiu acceptat.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da de ce nu chiar asi vrea sa cunosc membri de pe server dar pe uni ii stiu.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Da chiar asi vrea sa ajut playeri de pe server.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - O mana de ajutor acolo unde pot ajuta si eu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Niste oameni foarte de ajutor chiar mau ajutat cand am intrat prima data pe server.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca este primul server cu staff de treaba si de ajutor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 15 votrui.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu.
17) Alte mentiuni: -Imi plece Egaming

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, ToxicEmma said:

1) Nickname in joc: -ToxicEmma
2a) Varsta: -13 ani aproape 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6041015
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da am mai avut experienta ca si moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -am 24 de ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Buna eu ma numesc Emma comportamentul meu pe server este adecvat iar activitatile pe server sunt construitul si exploratul
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da consider ca pot lucra in echipa alaturi de restul membrilor
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Eu cred ca sunt menita pentru a fii helper pentru ca pot sta activa pe server mult timp
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -O mana de ajutor in plus cand nu sunt prea multi membri staff online
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Membri actualului staff sunt activi si le raspund playerilor la toate intrebarile
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Eu vreau sa ofer ajutor serverului pentru ca ma simt bine cand ajut lumea
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -Nu leam numarat
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Doar atat

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: AlynKamyKaze
2a) Varsta: Am frumoasa varsta de 13 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -5050923   
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu,nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta de player.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da,am avut o functie de helper si am avut pe o perioada de 30 zile.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Am 1 zi 12 ore si 5 minute active in momentul cererii.
?? O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt un player foarte activ in timpul meu liber si  cand intru votez si construiesc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte):Da pot lucra cu restul membrilor din staff  deoarece ajut unde este nevoie si am experienta din gradele anterioare  pe care leam avut pe alte servere .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Abilitatea mea de a fi foarte prietenos,sociabil si de ajutor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Beneficii de activitate si ajutarea si raspunderea intrebarilor aduse de playeri. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Actuali membri ai comunitatii sunt foarte activi si de ajutor.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Vreau sa ofer ajutor acestei comunitati pentru a o face si mai buna dar si mai puternica.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 3 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.          

 16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am.
17) Alte mentiuni: Nu mai am nimic de adaugat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Desigur.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Desigur

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/3/2018 at 4:52 PM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: -TheDrunkenDragon
2a) Varsta: - 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050622,mai exact daca nasteri: 22.06.2005
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu lam cumparat am participat la un Giveaway la un YouTuber si am castigat cont de minecraft premium.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Foarte Buna
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu am avut,numa asa daca e Mute sau etc. atunci da cu mute am avut dar nu mai stiu in ce perioada.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://imgur.com/a/SBm9Zub
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Pai eu incept ziua pe la 9-10 pe server cate-o data 10-11 mai dorm no etc,la incepul ii salut pe toti playeri care sunt on,apoi ma apuc mai construiesc cate ceva pe survival in fine,mai le scriu asa cuvintele care se dau acolo adica: iubescEGAMING etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da pot ma pot descurca cu aproape tot.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca mie imi place sa ajuta playeri/jucatori care deabia au inceput pe server si nu stiu ce trebuie facut.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Nu stiu,poate activitate,#Respect,mai multe dar cred ca merit cum decideti voi!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte buni si eu,ii ajuta pe playeri care nu stiu ca de exemplu pe mine cand eram la inceput si nu stiam cum sa fac acuma stiu.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca mie imi place accest server are un content foarte bun si nu stiu mie imi place accest server,de exemplu eu as putea juca pe hypixel dar nu joc pentru ca joc pe servarul meu preferat adica MC.eGaming.RO!!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4 voturi am daca vreti o sa va dau poza.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: - #IUBESCEGAMING!!

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Normal ca DA

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Aproape toate le-am apreciat,mai am cateva.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - _Meysa_
2a) Varsta: - 16 jumatate

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6011218
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - joc inca de la 12 ani, alaturi de prieteni
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile 22 ore si 55 de minute
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - intru pe server, votez serverul apoi ma duc sa construiesc ce mi vine in cap sau continui ceea ce am inceput zilele precedente. De obicei stau si ascult muzica si ma plimb pe la case sa vad daca mai e ceva de adaugat. iubesc sa joc jocuri video in general pubg, cs go, paladins, 60 seconds etc. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii. Sunt la liceul tudor vladimirescu din tg jiu pe bio-chimie, acum trec in clasa a 11-a. In rest sunt o persoana mereu veseala gata sa dea mereu ajutor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, cred ca sunt pregatita sa fac parte din grup, am cunoscut o parte din helperi si cred ca ne am intelege
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Faptul ca stau treaza si pana la 4 dimineata sunt acolo sa vad daca se intampla ceva, in mare sunt activa pe server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  un ajutor suplimentar pentru playerii care au nevoie si nu se descurca in anumite situatii
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - sincer sunt foarte ok ca comportament, dar , destul de inactivi dimineata din cate am observat
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - deoarece oricum imi petrec timpul pe server si as vrea sa o fac intr  un scop mai bun si deja m am atasat mult de server si de anumiti playeri din el, avand pasiuni comune.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 31
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Edited by Trefty

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/11/2018 at 6:58 PM, kimkez said:

1) Nickname in joc: -kimkez
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1456031
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 5 ani                                                                                                                                                                                 5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -helper inca mai am/ admin inca mai am/am avut owner dar am sters sv
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -Aproape 2 zile 
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Sunt respectuos, nu ma enervez repede, sunt mereu disponibil  fac parkour am facut fotbal la FC Vitorul si inot, vreau sa creez un sv de minecraft
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da pentru ca ma imprietenesc repede si o sa fiu respectuos cu echipa
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca am mai avut grade pe servere si imi place sa ajut
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cu unu in  plus puterea creste si daca au nevoie se ajutor ii ajut                                                                                                                                                                                                                                                        
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt foarte respectuosi si atenti, mereu te ajuta cand ai nevoie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Ca sa ajut membri si daca vreti sa ma acceptati
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -3 dar mi sau resetat nu stiu de ce
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Nu am sefu

 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dredd04 - Acceptat pentru teste!

Adrian11RO - Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post si inca ai un warn activ.

ToxicEmma -Acceptată pentru teste!

AlyKamyKaze -  Respins, nu ai minimul de cuvinte necesare, ai facut cerere de dragul de a face.

Niko007yY - Respins, la punctul 8 se cere sa descrii ce faci pe server, nu in viata reala + Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

TheDrunkenDragon - Respins, nu aveai cele 24 de ore minime  obligatorii cand in momentul in care ai facut cererea, nu avem nevoie de incepatori in staff. + Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

_Meysa_- Acceptată pentru teste!

KimKez - Respins, nu aveai cele 24 de ore minime  obligatorii  in momentul in care ai facut cererea, nu avem nevoie de incepatori in staff. + Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

 

==========================================

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

          Spor la joaca.

==========================================

Edited by GriMarkz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -ascwfuba
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5010824
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -DA
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 6 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Da, am avut pe un server a carui comunitate s-a inchis .Am inceput ca helper, tot asa prin cerere, pe timpul versiunii 1.8 si am ajuns pe parcursul unui an prin promovari la gradul de "operator" (care avea OP).
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 2 zile, 21 ore, 35 minute;
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Construiesc ferme automate  si vand itemele produse de acestea la shop, mai vorbesc cu playerii, fac comert cu playerii, mai ajut uneori playeri noi cu itm la spawn, noaptea dau petrecere la un bar cu potiuni cu prietenii si alti playeri daca vor. Votez serverul, particip la eventuri. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Ma inteleg foarte bine cu multi membrii staff (am vb pe discord, am jucat bed wars, au venit la barul meu cu potiuni).
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place sa ii ajut pe ceilalti si sa fac oamenii fericiti. De asemenea sunt mai mereu pe server.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eficienta si activitate noaptea. Ajut playerii cu sfaturi si indrumari.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt foarte de treaba, ii ajuta pe ceilalti, si isi fac treaba bine.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Mi se pare cel mai bun server pe care am jucat pana acum si imi doresc sa fie cunoscut ca un server unde jucatorii sunt fericiti si joaca cu placere jocul.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 8 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: - Barul mentionat mai sus se afla pe protectia mea si nu contine potiuni ce duc la uciderea playerului.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - WTFBenjo
2a) Varsta: - 13 (14 in septembrie)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 3040916
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nop..
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 3-4 ani, pe acolo
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am fost tehnic pe un server, am avut si server in acea comunitate. Cred ca 4 luni. Am avut scoala si m-am retras. Mi-a placut foarte mult sa ajut oameni, deci da.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 zi 33 ore 
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor  tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Eu cred ca-s destul de linistit, am luat mute doar o data.  Nu injur pe chat. Am momente cand ma enervez si mna. Ieri am ajutat un player cu o ferma de pesti. Ajut si eu cu ce pot :D. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, eu cred ca pot sa tin pasul. Nu e foarte greu, tinand cont ca nu ma cert cu nimeni.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place sa ajut playeri, scriu destul de rapid si asta este un avantaj, cred eu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cum am spus, am fost tehnic si am cunostinta in toate pluginurile.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - De treaba, au rabdare, zici ca se bat cine sa raspunde primu la intrebarea din chat. Imi place staff-ul acestui server.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Imi place sa ajut. Sunt multi playeri care au intrat pentru prima data pe un server de survival si nu stiu nici o comanda so im here to help.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 4, dar o sa dau mai multe
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da, eu cred ca da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nope.
17) Alte mentiuni: - imi place inghetata cu buble gum.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - da

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. TheSuperBro

2a. 15 Ani

2b. 5020803

3. Nu

4. In jur la 4 ani

5. Da am avut. Moderator pe Addicted2 timp de un an , si Builder pe MultiPlay

6. Desigur

7. Am 27 de ore jucate

8. Sunt o persoana linistita. Acord atentie jucatorilor chiar daca nu sunt membru Staff. Nu injur , si nu am incalcat niciodata regulile serverului.

9. Desigur. Sunt o persoana flexibila si pot sa cooperez cu restul staffului. Ma acomodez usor in noi grupuri.

10. Reusesc cu usurime sa ajut orice player fiindca am cunostinte in minecraft, reguli si in vorbire.

11. Am posibilitatea de a fi in jur de 5 ore online si as ajuta playerii atunci cand alt staff nu e on.

12. O echipa faina, cu bunsimt si experienta. Ajuta de fiecare data jucatorii.

13. Dupa cum am zis sunt Online mult timp si as vrea ca in acel timp sa ajut playerii si mai mult.

14. Votez in fiecare zi , Acum am 2 voturi fiindca s-a resetat sezonul.

15. Da, am destula experienta in aceasta functie.

16. Nu am donatie VIP.

17. Astept raspuns la aceasta cerere.

18. Desigur ca Da.

19. Da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -EduardACAB
2a) Varsta: -17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -nu stiu exact joc de la vreo 10 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu dar imi faceam singur servere si stiu majoritatea comenzilor
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -23 ore (02.07.2018) ora 23:02
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Pai stau ma joc cu niste tovarasi construim ce ne duce mintea ne distram caterinca alea alea... 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da deoarece sunt prietenos am simtul umorului si stiu mare parte din derver ca joc de un an sau 2 dar am pierdut conturi
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Spiritul de echipa pe care il am si placerea de a ajut oamenii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -ideii noi, altceva nu stiu deocamdata
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt ok nu pot spune  ceva despre ei ca nu prea am nevoie de ajutor 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -De ce nu, consider ca orice ajutor este bine primit
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -aparent, imi apare 2 voturi dar nu stiu de ce
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -nup

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -nu l-am vazut

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc: - Lucario01
2a) Varsta: - 13 (mai 1 luna 14)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 6 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut pe a;te servere mari Operator, Moderator, Helper.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1 zi si o ora.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Tai lemne sa fac bani dupa ma duc imi cumpar materiale si fac diferite case.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da aproape toti sunt de treaba.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Vechimea mea pe Minecraft si faptul ca sunt foarte activ.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - O mana de ajutor pentru ca sunt foarte activ.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Activi si isi fac bine treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca pe celelante servere am ajutat foarte mult si nu am dezamagit pe nimeni.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da normal.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu 
17) Alte mentiuni: - Sper sa imi dai o sansa.

Edited by Lucario01

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -xXRasHeDGX
2a) Varsta: -16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5011103
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -2012
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am admin timp de 3 zile pe un server privat 
6) Ai citit regulamentul serverului?: -logic
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -o zi si 10 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -intru  sa  imi vad de viata din mc minez fac bani etc
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -sunt sigur ca ma voi intege de mininu cu vitorii mei colegi helperi pe mc <3
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -daca nu eu atunci cine?
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt activ deci chiar as putea ajuta am vazut de multe ori ca uni chiar au nevoie de ajutor si nimeni nu e acolo sa ii ajute
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt niste persone extraordinare am fost ajutat de multe ori de ei
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -aveti nevoie ma
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -1 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -eu stiu tot

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nu
17) Alte mentiuni: -salut sunt gabi

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -a fost ok 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Dann23
2a) Varsta: - 16 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020102
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Avansat
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 5h
 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): De fiecare data cand intru pe server imi place sa imi petrec timpul construind diferite si numeroase structuri cum ar fi castele, hambare etc. 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Consider ca sunt o persoana ce se descurca atat individual cat si la munca in echip astfel cred ca voi reusi sa ma integrez foarte bine in grup. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cred ca sunt potrivit pentru aceasta sarcina deoarece am multe cunostinte legate de joc si multa rabdare, calitati de care am nevoie pentru a-i ajuta pe ceilalti din server. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt o persoana inovativa si amuzanta, pot veni cu idei noi. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu am avut sansa de a ii cunoaste inca dar sunt sigur ca sunt niste oameni minunati. 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Din toata experienta mea de jucator de Minecraft pot sa spun cu placere ca acest server este unul dintre cele mai resuite astfel vreau sa contribui la dezvoltarea lui. 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Astept sa vizitati castelul meu. 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - nvbleeDaniel
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1307203
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut Helper pe o perioada de 1 luna si dupa s-a inchis
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 24h
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Intru pe server salut pe chat votez si dupa ma duc la baza si imi construiesc lucrurile necesare pentru a inainta.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da deoarece am vazut ca stafful este foarte prietenos si vrea sa ajute serverul.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pai vreau sa imi intrec limitele de player si vreau sa ajung cineva intre staff stiindu-ma ca am ajutat serverul.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Eu zic ca ar
aduce benificii positive deoarece sunt om active.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Actualii membrii Helperi sunt foarte prietenosi si te ajuta mereu la greu.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece vreau sa ajunga in server cu multi jucatori, serverul este foarte bun dar nu sunt player.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Sunt sigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: errayN
2a) Varsta: 19

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1990212
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de mult, cel putin 4-5 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da, am avut pe &^%$%^&* (Reclama) Operator, si pe mai multe comunitati moderator pe perioade lungi de timp.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: Nu prea joc survival, ma mult skywars.
O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Pai sunt un player calm, pana acum nu am luat deloc mute 😃, pe zi petrec in jur de 1 ora sau 2 pe server.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, cred ca ne putem intelege.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Activitatea pe care o am si trecutul meu pe alte servere.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cred ca as da bine in grup pt ca sunt un player activ si glumet 😃
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Grupul isi face treaba si sunt multumit de ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cateodata nu sunt helperi activi si lumea se injura la la usa cortului, sau au hack-uri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Desigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu.
17) Alte mentiuni: - Nici macar una 😃

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da.

Edited by GriMarkz
RECLAMA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...