Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: - RybaK
2a) Varsta: - Am varsta de 18 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000124
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc Minecraft de la aproximativ 12 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da, am detinut functia de admin pe un server englez pe o perioada de 2 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - In prezent am 1zi si 4 ore, joc de aproximativ 3 zile.
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Am incercat sa ma documentez bine in ce priveste server-ul, sa ma acomodez si sa imi fac o idee asupra sectiunii de survival de pe acest server, particip la event-uri alaturi de jucatori, ca orice jucator normal, daca cineva are nevoie de ajutor il ajut.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Desigur, am abilitatea de a coopera si lucra in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Consider ca firea mea este potrivita pentru functia de helper deoarece mereu mi-a placut sa ajut jucatorii noi.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Prezenta mea in cadrul grupului ar aduce informarea spontana a jucatorilor noi pe server, probabil si prezenta acestora pe server pentru o perioada mai indelungata.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Din cate am vazut, helperii actuali se ocupa si ajuta jucatorii noi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Doresc sa ofer ajutor acestui server deoarece imi place foarte mult fiindca este un server foarte bine realizat.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -  Aproximativ 6 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Desigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu am donat.
17) Alte mentiuni: - Va multumesc pentru timpul acordat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Inca nu sunt abonat.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Nu am intrat inca pe youtube sa ma uit la prezentare.

Edited by RybaK
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creappy -Acceptat pentru teste!

ArthurPVP- Respins-Cerere incorecta, ai facut cererea de dragul de a face.

lionwhite123- Respins-Esti inactiv.

Gabriela- Respins-Cerere incompleta, ai facut cererea de dragul de a face.

Smoke- Respins-Cerere incompleta, ai facut cererea de dragul de a face.

Rybak -Acceptat pentru teste!

 

 

==========================================       

 

          Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

          Spor la joaca.

==========================================

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -PaNdAgRi
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040128
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Am avut helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 day 2 hors
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Minez si construesc case
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Toti sunt de treaba 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece sunt activ toata ziua
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Un mare de ajutor   si  vreu sa ajut playeri
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Toti isi fac treaba 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -este al 3 sv pe care joc mereu toata ziua
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6

cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

 20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-PaNdAgRi

                                                                                                                                   

                                                                                                                                                       u8VKWek.png

Edited by PaNdAgRi

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: alex231
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010521
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: o experienta de aproximativ 4 ani .Am fost helper pe acest server vara trecuta
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: doar pe acest server am detinut functii.
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 4 days 4 hours and 25 minutes
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): imi place sa construiesc , sa ajut jucatorii incepatori si de obicei cu iteme. Imi place sa fac bani si de aceea contruiesc si vand diferite constructii sau ajut la ridicarea lor
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  dorinta de ai ajuta pe restul playerilorcu tot ce pot si cunostintele acumulate in ceea ce priveste minecraft
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Un helper responsabil , serios , dar care stie sa si glumeasca cand i se cere asta

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  saritori , adica te ajuta mereu cand ai nevoie , si cu simtul umorului. Pot spun ca fac o atmosfera placuta pentru jucatori
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Pentru ca am mai fost helper pe acest server si pentru ca imi place experienta de voluntar serios
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 27
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: nu
17) Alte mentiuni: nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord) ale231

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/4/2018 at 12:52 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: Asfgawgawe
2a) Varsta: 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000228
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: 3
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am host Helper pe un server in lucru
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 10 zile
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): De obicei minez, construiesc, mai raspund pe chat daca nui niciun helper si ajut alti plaiery la constructile lor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Da consider ca pot sa lucrez foarte bine in echipa
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ailitatea mea de a sat pana la 2 noaptea on sunt foarte atent la chat 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  O mana de ajutor in plus si mai putini jucatori cu hack
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Toti sunt chear de treaba si isi fac treaba foarte bine 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Deoarece imi face mare placere sa ajut jucatori
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 57
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: DA

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

 20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord) Medyux

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Lionwhite
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5041120
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4-5
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -3d , 13h and 25 min
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -ma duc la minat ma chinui sa gasesc dmd apoi construiesc o casa , ajut playeri chiar daca nu sunt helper .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da , pentru ca este un staff dragut si sunt prietenosi .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca eu stiu toate regulele si aproape toate comenziile 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Mai multa activitate si mai multa acordare de ajutor playerilor

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -unii dintre ei ii poti considere prieteni dar unii dintre ei fratii :)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca o mana de ajutor nu strica niciodata
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -da (5 euro ) cu un alt nume andreiboss
17) Alte mentiuni: -nu mai am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Marmota
2a) Varsta: -10
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000927
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -Decenta.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu.
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -24 De ore.
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Vorbesc cu toata lumea,cumpar chesti pe /ah si le mai arat playerilor baza mea de obsidian.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As putea sa aduc zambete pe fetele oamenilor cu raspunuri-le mele dragute.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -As putea sa aduc zambete pe fetele oamenilor cu raspunuri-le mele dragute.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Foarte prietenosi chiar vorbesc cu Qunniy (Delia) pe discord
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca este cel mai bun server din romania chiar din lume.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -11 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da fiindca ii cunosc pe cei mai multi dintre ei (am vorbit macar o data pe chat)
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu dar am planuit la craciun sa fac una de 30 euro.
17) Alte mentiuni: -Nu am alte mentiuni.
18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da.
19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da.
20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-Marmota (Ca in joc xD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze ca am comentat aici, nu este treaba mea si stiu foarte bine asta!

Edited by GriMarkz
Greseli gramaticale.
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: iCreepHome
2a) Varsta: 12 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5060410
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: Aproape 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Pe un server mai mare am avut Moderator pentru 5 luni si pe doua servere mici inca mai am Owner.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Normal ca da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1 zi si 6 ore
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Imi place sa distrug dealuri si sa construiesc. Ajut playerii cand staff-ul nu este on. Mai zic ca respect regulamentul =]
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): Da, pentru ca eu sunt foarte intelegator si ii respect in ceea ce fac.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): Imi place sa ajut oamenii si de aceea cred eu ca pot deveni un Helper bun.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): Playerii ar respecta regulamentul si ar exista mai putine polemice.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): Ei chiar ma ajuta cand am nevoie, dar sunt cam putini...
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): Pentru ca nu prea mai este staff-ul on. Cand intru dimineata pe server de exemplu vad doar playeri care injura, fac spam, reclama si as vrea sa se termine chestia asta.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 12
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am
17) Alte mentiuni: Nu mai am nimic de adaugat.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord): iCreepHome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arhiva cereri vechi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...