Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: TitanDangerPvP
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de multi ani si stiu chestiile de baza. am fost helper si pe alte servere si as dori sa fiu si pe al vostru. pot garanta ca am stofa de helper.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: am avut helper pe un server nu foarte cunoscut. m-am descurcat destul de bine si stiu sa fac chestiile de baza. cunosc aproape toate comenzile si stiu sa le folosesc.
6) Ai citit regulamentul serverului?: da, de mai multe ori.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:pai in momentul asta am o zi si o ora. promit sa fiu activ 5 ore sau mai mult pe zi.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: pai sectiunea mea preferata de pe server este survival, dar joc toate minigame-urile si stiu in ce consta un server de succes si cred ca serverul vostru mi se potriveste si o sa fim buni prieteni.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da, sunt o persoana careia ii place sa lucreze in echipa si deja sunt prieten cu cativa playeri care au si grade ( de la membru la admin).
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: pai imi place sa am grija de servere,sunt un om responsabil,cunosc regulile si comenzile si eu cred ca sunt potrivit pentru acest grad.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: sunt o persoana sociala si vreau sa gasesc un loc in care sa fiu acceptat.imi place foarte mult minecraft-ul si cred ca pot sa va ajut.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: sunt foarte prietenosi si din cate am vazut ajuta orice player care nu stie ceva. dupa parerea mea sunt competenti si isi merita gradul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: deoarece imi place serverul vostru si ceea ce ofera el. este un server potrivit pentru orice player. are un design unic pe care il ador. se vede ca e un server muncit si vreau sa ajut la dezvoltarea lui.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? pana acum am doar 14 voturi dar urmeaza foarte multe deoarece aveti o comunitate frumoasa.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: eu cred ca da deoarece am experientra si stiu ce trebuie sa fac.
16) Alte mentiuni: nu am.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc: Alex03cta

2) Varsta: 16 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu. Doresc sa il cumpar.

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Consider ca am o experienta destul de buna in minecraft avand in vedere ca joc de aproximativ 5 ani, iar pe server am 34 de ore.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu am mai avut alte functii.

6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:34 ore.

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai intru in fiecare zi sa votez, deschid cele 2 crate-uri, dupa ma duc la minat sau construiesc lucruri.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut oamenii si desigur consider ca ma pricep sa vorbesc si sa ma inteleg cu ei.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pot ajuta cu orice doriti. Si desigur o mana de ajutor nu cred ca strica niciodata.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Toti pe care ii cunosc mi se par foarte de treaba si intelegatori. Si desigur mereu cand ii vad online ajuta pe cine are nevoie.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Dupa cum am mai spus, consider ca o mana de ajutor nu poate strica niciodata. In plus vreau sa ajut pentru simplul fapt ca imi place acest server si desigur merita ajutat.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:22.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, sunt sigur.

16) Alte mentiuni:Nu am nimic de adaugat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

georgestefan1 - Respins. Nu ai respectat minimul de cuvinte. Nu ma convige cererea ta.

TalPin - Respins. Nu ai respectat minimul de cuvinte. Nu ma convige cererea ta.

TitanDangerPvP - Acceptat pentru teste.

Alex03cta - Respins. Nu ai respectat minimul de cuvinte. Nu ma convige cererea ta.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: georgestefan1


 


2) Varsta: 14


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am aproape 4 ani de experienta, cu mici pauze.


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Pe alte servere nu, dar pe acesta odata.


 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, desigur.


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1zi  si 12ore.


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o persoana sociabila, cu multa vointa si ambitie.


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da.


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playeri . Sunt rabdator cu fiecare si le explic pana intelege.


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Datorita faptului ca pot fi suficient de activ, voi putea compensa inactivitatea celorlalti helperi. 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Toti membrii grupului de helperi actuali sunt foarte de treaba .


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor pentru ca este serverul meu preferat , pe care joc inca de cand m-am apucat sa joc minecraft.


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan am acumulat 11 de voturi.


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, sunt pregatit pentru asta.


 


16) Alte mentiuni: -Vreau sa-mi indrept greselile si asi vrea sa ajut playerii cand aveam helper ajutam playerii si ei ma respectau.


Share this post


Link to post
Share on other sites

 NickName in joc:NOSFECristi


- Varsta:13


- De cat timp joci MineCraft?:4-5 ani


- Poza cu /ar check:2 days 16 hours 23 minutes


- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):


- Stii sa folosesti WorldEdit?:nup


- Ai citit regulamentul?Clar


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: kep1
2) Varsta: 17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu am cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani mam jucat minecraft
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: helper pe e gaming  cu mult timp in urma
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server? putine da le fac daca trebuie
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: invat la colegiu profesional  practic orhei  (RM) In timpul liber joc minecraft
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: sa am grija de sv de ordinea playerilor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: as ajuta echipa cu tot respectul si toate cerintile
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:sunt baieti de treaba si merita acest grad is fac lucru bine
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:ca e server de traba si palyeri si cei din staff au respect
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da ma voi descurca
16) Alte mentiuni:Respecta si vei fi Respectat

 daca nui ceva clar am tastatura stricati poate am scapat niste cuvinte

Edited by kep

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  vLd94_

2) Varsta: 13 . 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu momentant ! 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Aproximativ 5 ani . 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Helper si Vip ! 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da . 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24h si 50 min . 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Paii , sunt un om simplu , ma joc fotbal :> , pe server ma mai joc cu inca 4 prieteni si avem o super zona :D ! Cam atat . 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , deoarece sunt o persoane care se comporta intr-un stil cat mai placut ! 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt menit deoarece stiu sa ma descurc ca un helper , si mai ales imi place :)

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Am activitate pe server , ajut playerii la nevoie , deci mai multe :)

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Prietenosi ! Mai ales un helper ( M-a ajutat la inceput cand eram mai nou pe server ) RESPECT ! 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece este o comunitate foarte buna , cu multe event-uri si chestii interesante ! 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 1 vot , deoarece eu am acelasi ip ca ceilalti prieteni ai mei ( si intra pe la 3 dimineata ca sa voteze si eu nu mai pot :| ) ###### :))

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da . 

16) Alte mentiuni: GL & HF ! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:ZM3NT4 
2) Varsta: 16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Am invatat anumite trick-uri de-a lungul timpului in care am jucat acest joc.Stiu sa creez anumite sisteme de redstone precum si desing-uri pentru constructii
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:O zi si o ora(25 de ore)
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Imi place sa ajut playerii cum pot cu sfaturi, iar ca activitati:imi pregatesc zona unde m-am stabilit.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, deoarece cred ca pot sa ma inteleg cu acestia si sa le pot asculta parerile, iar impreuna reusind sa ajungem la un acord comun care cred ca ar fi cel corect.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa socializez cu oamenii din jur si sunt dispus sa ii ajut cu probleme pe care le au, dandu-le sfaturi/pareri etc.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Prezenta mea in cadrul grupului comunitatii acesteia deoarece stiu cum sa ma fac ascultat si stiu sa ascult, putand sa ajut la intelegerea acestui grup daca ceva nu decurge cum trebuie.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Grupul actual de helperi este unul care isi face treaba cum trebuie.Nu le-am retinut numele dar, cel putin pe mine m-au ajutat cand am avut nevoie si i-am vazut ajutandu-i si pe restul care aveau nevoie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vreau sa ofer ajutor comunitatii EGaming, nu din cauza ca as crede ca aceasta comunitate are nevoie de ajutor, ci din faptul ca imi doresc sa ajut aceasta comunitate sa creasca.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:16
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni:Legat de firea mea as putea spune ca stiu sa ascult, stiu cand trebuie sa ajut, nu imi place sa ma cert cu lumea, iar cand observ ca sunt bagat intr-o cearta incerc sa o transform intr-o discutie civilizata,iar daca nu reusesc nu o mai continui, deoarece nu are nici un rost sa te certi cu alte persoane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: levi1208


Varsta: 15


Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.


Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Foarte buna


Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: NU.


Ai citit regulamentul serverului?: Desigur


Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  8 ore si 10 de minute.


O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Numele meu este Alex am 14 ani sunt din Judetul Buzau sunt foarte bun la unele materi la la scoala , imi place sa vorbesc foarte mult cu coleci.


Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Foarte mult


Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:   sincer sa fiu ca sunt foarte activ pe acest servar m-as descurca in aceasta functie


Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  In grup odata cu intrarea mea nustiu poate se va raspunde la uni playeri mai repede nu sunt sigur


Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste helperi foarte buni din puctul meu de vedere Extremi de tari.


De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa ofer ajutorul acestui server sa ajut toti playeri de pe servar si tori admini.


Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 35 eu votez in fiecare zi.


Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Jur.


Alte mentiuni: Nu detin


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nickname in joc: levi1208

Varsta: 15

Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Foarte buna

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: NU.

Ai citit regulamentul serverului?: Desigur

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  8 ore si 10 de minute.

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Numele meu este Alex am 14 ani sunt din Judetul Buzau sunt foarte bun la unele materi la la scoala , imi place sa vorbesc foarte mult cu coleci.

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Foarte mult

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:   sincer sa fiu ca sunt foarte activ pe acest servar m-as descurca in aceasta functie

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  In grup odata cu intrarea mea nustiu poate se va raspunde la uni playeri mai repede nu sunt sigur

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste helperi foarte buni din puctul meu de vedere Extremi de tari.

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa ofer ajutorul acestui server sa ajut toti playeri de pe servar si tori admini.

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 35 eu votez in fiecare zi.

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Jur.

Alte mentiuni: Nu detin

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  vLd94_


2) Varsta: 13 . 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu momentant ! 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Aproximativ 5 ani . 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Helper si Vip ! 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da . 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24h si 50 min . 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Paii , sunt un om simplu , ma joc fotbal 15.gif , pe server ma mai joc cu inca 4 prieteni si avem o super zona 4.gif ! Cam atat . 


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , deoarece sunt o persoane care se comporta intr-un stil cat mai placut ! 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt menit deoarece stiu sa ma descurc ca un helper , si mai ales imi place 1.gif ! 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Am activitate pe server , ajut playerii la nevoie , deci mai multe 1.gif ! 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Prietenosi ! Mai ales un helper ( M-a ajutat la inceput cand eram mai nou pe server ) RESPECT ! 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece este o comunitate foarte buna , cu multe event-uri si chestii interesante ! 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 1 vot , deoarece eu am acelasi ip ca ceilalti prieteni ai mei ( si intra pe la 3 dimineata ca sa voteze si eu nu mai pot 22.gif ) ###### 21.gif ! 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da . 


16) Alte mentiuni: GL & HF ! 1.gif


Share this post


Link to post
Share on other sites

georgestefan1 - Respins. Ai mai avut ocazia si nu dai dovada de maturitate.

kep1 - Respins. Nu ai minimul de ore necesare, 24 la numar.

vLd94_ - Respins. Dublu post + cerere incompleta.

ZM3NT4  - Acceptat pentru teste.

levi1208 - Respins. Dublu post + cerere incompleta.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:​ BatGirlBat

- Varsta:​14

- De cat timp joci MineCraft?:​5 ani

- Poza cu /ar check: ​am 31 de ore btw nu pot face screenshot :P

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): ​Am mai mentionat nu pot face ss dar daca e o sa arat cam ce am facut pe sv btw tpa la mine

- Stii sa folosesti WorldEdit?: ​Daca at fii sa stiu cu we pe o scara de la 1 la 100 at fii c-am asa 64%

- Ai citit regulamentul?: ​Da am citit regulamentul si sunt complet de accord cu acesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Romaji 


 


2) Varsta:12 ani 


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu  


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Sunt expert 


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1h 40m 1s


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Trezesc,scriu teme,la ora 11:30 ma duc la scoala si cand am venit de la scoala ma joc si ma culc


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt doarte expert si cred ca pot sa-i ajut pe ceilanti


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Voi fi foarte folositor . 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt foarte buni mau ajutat foarte mult


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:E cel mai bun server din lume


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:3


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: videoviper24
2) Varsta: 15 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  am detinut 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) ca jucator de minecraft am experiente amjucat foarte mult din versiunia 1.6 in versiunea 1.7.4 am inceput sa ma dezvolt la construit si adminat pe servere mea placut tot timpul cat am fost admin sau player sa ajut jucatori mai noi 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  da moderator global moderatorul avind acc la aproape toate comenzile
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 19 30 de ore stiu ca nu am destule adica 24 dar le pot face  maine
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) deci comportament foarte bun nu injur vorbesc cate pot de frumos un comportament prietenos de gasca:)  
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:   da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)   sunt foarte activ in doua zile 19 ore,sunt pretenos nu as da inapoi la o intrebare data de un player
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) un mic ajutor din partea mea pot lucra ca si builder daca este nevoie  pot fi foarte activ sa dau o mina de ajutor playerilor noi
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) de treba baieti cum se cade  atenti la cheat . am dat citeva intrebari baieti au fot atenti meau dat raspunsul direct 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) imi place sa ajut  persoanele de treba cei care muncesc la serverele lor  am ajutat servere de tot felul de la miecraft cs etc.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: find nou pe sv de 2 zile asa am doar 4 voturi voi vota in coninuare ca e un sv care merita apreciat ,doar ca fondatorul trebuie sa mai bage sectiuni:))  pentu a crea un sv foarte populat
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  da 
16) Alte mentiuni: sper sa nu fie probleme la orele mele stiu ca mai am nevoie de 4ore si 30 minute 

Edited by nenea

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: VMirceaX

2) Varsta: 16 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Joc minecraft de la varsta de 9 ani si sunt responsabil.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut helper pe un server si pentru ca am fost activ, am ajutat playerii si am fost responsabil am ajuns Moderator.

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 1 day 2h 30min

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Am un comportament adecvat,sunt activ si mereu am cateceva de facut pe server, mai modific ceva la casa mai pescuiesc, mai fac lvl, ca toti cei lalti. 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Am experienta in privinta staff-ului, dupa cum am spus mai sus am fost Helper si Moderator pe un server,nu ma cert cu cei lalti membrii,ii vad ca pe niste prieteni pt mine. 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Am experienta,sunt activ, ajuta playeri, sunt responsabil, sunt prietenos,am un comportament adecvat,am umor.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Daca un alt membru staff nu este on si un player are nevoie de ajutor il voi ajuta eu.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt de treaba,prietenosi,responsabili,si un bun exemplu pentru playeri. 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vreau sa ofer ajutor acestui server deoarece sunt multi playeri noi ce au nevoie de ajutor. 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului:Am votat acest server de 10 ori.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da sunt sigur ca detin bagajul necesar de cunostinte, am experienta.

16) Alte mentiuni: am spus tot ce am avut de spus in randurile de mai sus.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Nickname: BCSILYM

Vârsta: 13 ani 

De cât timp joci Minecraft?: 3 ani

Cât timp ai activat pe serverul nostru?: 1 zi 36 min

Ştii sa foloseşti WorldEdit?: Da

Ai citit regulamentul?: Da

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: ItzPinGuFTW


- Varsta: 14


- De cat timp joci MineCraft?: (2-3 ani nu sunt asa de sigur)


- Poza cu /ar check: 


- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): 


- Stii sa folosesti WorldEdit?: Inca nu am folosit


- Ai citit regulamentul? Da am citit regulamentul! :)


Share this post


Link to post
Share on other sites

NOSFECristi - Acceptat pentru teste

BatGirlBat - Acceptata pentru teste

BCSILYM - Acceptata

itzPinGuFTW - Acceptat

 

Puteti posta in continuare cererile voastre!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TheBigr_


2) Varsta: 15 ani


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu


4) Ce experienta ai ca si jucator de minecraft: 3 ani


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.


7) Cat timp ai activ in prezent pe server: 24h si 5m


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma duc la scoala de dimineata , cand vin ma joc pe PC fac teme si atat!


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da, imi place sa lucrez in grup.


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut oamenii, si am destule cunostiinte cat sa ii ajut pe cei care au nevoie de ajutor.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un ajutor in plus pe server.


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Majoritatea stiu ce fac si sunt foarte activi.


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca e singurul motiv pentru care intru pe minecraft si vreau sa ajut cat mai multi incepatori.


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use:/vote]: 8 desi am votat zilnic.


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Presupun ca da.


16) Alte mentiuni: -

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romaji  - Respins nu ai minimul de cuvinte, dezvolta ideea adu argumente. Citeste primul topic: eg-mc.com/helper

videoviper24 - Acceptat pentru teste.

VMirceaX - Respins nu ai minimul de cuvinte, dezvolta ideea adu argumente. Citeste primul topic: eg-mc.com/helper

TheBigr_  - Respins nu ai minimul de cuvinte, dezvolta ideea adu argumente. Citeste primul topic: eg-mc.com/helper

 

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

 

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TheBigr_
2) Varsta: 15 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta inedita de vreo 2 3 ani, stiu cum se creeaza aproape toate itemel de pe minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 24h si 10min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai activitatea mea pe server a inceput acum o saptamana am inceput cu niste iteme slabe.. si m-am pozitionat intr-un loc foarte placut langa mare 21.gif unde mi-am creat incetul cu incetul o mica parte a casei apoi am contruit etajul dupa un loc ascuns intr-un munte langa mare si am ajuns sa am o mica "mare" casa cu tot ceea ce trebuie si am un comportament placut nu am suparat pe nimeni de pe server ma impac bine cu toata lumea.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da normal 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai dupa cum am spus si mai sus.. am facut aproape tot ce se putea pe minecraft am ajuns peste tot numai in End nu... si vreau sa incerc sa aduc serverului cu ajutorul celor din staff lucrurui noi si sa putem sa ajungem in end  si sa poata sa ajunga orice player acolo nu ca mine 2.gif. Si la randul meu am fost Builder pe 3 servere de minecraft si am fost foarte respectat dar asta anul trecut, dar dupa ce am devenit builder pe un server am ajuns mana dreapta celui ce conducea serverul si am ajuns sa creez eu toate warp-urile.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Nu stiu.. Probabil mai multe beneficii si idei placute pentru a popula si mai mult serverul
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Ajuta toata lumea si imi place foarte mult activitatea lor pe server si de asta vreau sa le fiu coleg
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca m-am plictisit ca player si vreau sa ma distrez si altfel, sa ma dristez sa i vad pe cei noi ca se distreaza asa cum m-am distrat si eu la randul meu.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8 pentru ca joc de putin timp dar am jucat cat altii care au jucat la un loc. si o sa mai votez
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Nu detin cine stie ce cunostinte necesare dar invat repede. Nu ai cum sa inveti daca nu incerci mai intai si sa ai de unde sa inveti  
16) Alte mentiuni: Sper sa va pot ajuta si sa ma ajutati si pe mine, cum spun tot timpul: "Ma respecti te respect"  V
a salut cu respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: kep1
2) Varsta: 17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu am cumparat
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani mam jucat minecraft
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: helper pe e gaming  cu mult timp in urma
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server? MAI mult de 24 ore                      


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: invat la colegiu profesional  practic orhei  (RM) In timpul liber joc minecraft
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: sa am grija de sv de ordinea playerilor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: as ajuta echipa cu tot respectul si toate cerintile
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:sunt baieti de treaba si merita acest grad is fac lucru bine
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:ca e server de traba si palyeri si cei din staff au respect
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da ma voi descurca
16) Alte mentiuni:Respecta si vei fi Respectat

 daca nui ceva clar am tastatura stricati poate am scapat niste cuvinte

Edited by kep

Share this post


Link to post
Share on other sites

) Nickname in joc:Creappy
2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Sunt un baiat expert , zi de zi ma joc mc , fac case ,construiesc, mai ma joc si alte minigameruri din cand in cand, in special skiwars, dar pe serveru vostru ma joc mult.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, Helper
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 4zile 22 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un baiat care nu injura , nu obliga oameni sa faca ce nu vor , intreb oameni despre ceva , si pe mc nu ma comport urat , vorbesc frumos.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Ma face sa cred ca merit sarcina faptul ca imi place sa ajut oameni  , vorbesc cu lumea , mai fac si glume , infine sunt cam vorbaret
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As ajuta playeri ,, as vorbi cu stafffu , ias ajuta daca uita ceva .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Excelenti , ajuta foarte mult , vorbesc si ajuta playeri la nevoie , spun glume , sunt grozavi
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Finca imi place serverul , si vreau sa am si eu un grad pe acest server , baieti sunt grozavi , ajuta mult .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:1 finca am luat pauza
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:Sunteti tari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: levi1208
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experianta mea ca si jucator de minecraft este foarte buna
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:nu nam avut 
6) Ai citit regulamentul serverului?:normal
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:6 ore si 50 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: eu sunt un simplu jucator de minecraft imi place sa ajut sa inventez lucruri pe scurt sunt foarte creativ
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Faptu ca sunt activ pe sv pot fi foarte bun in aceasta functie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: mai multa activitate cu ajutorul jucatorilor 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: ei sunt nisce buni prieteni cu care te poti intelege foarte bine si nustiu sunt foarte talentati
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca e un servar destul de bun si sunt niste sstaffi foarte respectosi
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:44
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Cu cea mai mare placere
 16) Alte mentiuni:nu. :|

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...