Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: eduardSATELIT
2) Varsta: 16

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Nu pot spune ca am "experienta" in minecraft deoarece este un joc destul de complex, cu multe game mod-uri si minigame-uri iar eu am jucat doar pe servere survival pentru o perioada indelungata.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Desigur, am avut functia de helper pentru 4 saptamani iar apoi am fost avansat la functia de moderator. Daca este cineva interesat pe ce comunitate, pot lasa un PM pentru a evita reclama.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, ar mai trebui dezvoltat.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Peste 24H.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Joc minecraft cand am timp liber deoarece stim cu totii ca viata de liceu nu este una tocmai usoara iar ceea ce fac pe server este sa ma distrez cu prietenii construind, participand la evenimente realizate de staff si multe altele.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, mereu am dat in viata peste oameni cu care nu m-am putut intelege dar in timp am reusit sa colaborez cu acestia.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Consider ca aceasta sarcina este una potrivita deoarece sunt o fire calma, rabdatoare si atenta dar desigur ca am si momentele mele "vulcanice" atunci cand ma simt neindreptatit. De asemenea imi face o placere deosebita sa simt ca am ajutat pe cineva si i-am facut un bine moral sau fizic.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Consider ca prezenta mea in STAFF ar aduce noi idei sclipitoare serverului, o experienta mult mai placuta pentru jucatorii ce tocmai incep sa joace pe serverul nostru si intr-un moment de impas o fire calma poate ajuta mult.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: In cele peste 24 de ore petrecute pe serverul de minecraft nu am prea avut contact cu helperii deoarece nu am intalnit nici o problema. Insa din cate observ in chat, cei ce solicita ajutorul helperilor sunt multumiti deci acestia fac o treaba destul de buna.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece din primul moment in care am intrat pe server am realizat ca multa lume e prietenoasa si intelegatoare iar eu vreau sa pastrez aceasta stare de bine si sa o impartasesc si celor noi.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:7 momentan.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, daca va aparea o problema pe care nu o voi putea rezolva sigur nu voi ezita sa intreb si eu la randul meu un grad mai mare.
16) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare de ce nu imi merge serverul?

Edited by TheBigr_

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)

 

 

1) Nickname in joc: Daniel00p2
2) Varsta: 13
 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc minecraft de 3 ani 
 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da
 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 30 minute
 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma duc la scoala dupa vn acasa ,mananc,stau pe telefon,intru la calculator,ma culc
 
9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da
p
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? Fiindca stiu regulamenti stiu ce pareri au jucatori,stiu cum sa ii ajut , si nu fac chesti fara autorizatie
 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: pai ar fi ca este singuru server de survival pe care ma joc si stau ca-m 4-5 ore pe zii pe el ma joc vb cu playeri le cer parerile etc.
 
 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt chiar de treaba si chiar de cand m-am apucat de server toti m-a saluta ma inteleg bn cu ei  vorbim radem facem glume chiar iubesc membrii acestu-i sv 
 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Este un server chiar fun.. ma distrez pe alte sv admini nici nu te prea baga in seama pe cand sv asta facem glume si mult mai multe chesti impreuna ca o familie
 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote] 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  98% sigur 
 
16) Alte mentiuni:Sper ca pot fii acceptat,in rest.. nimic

 

Edited by Daniel00p2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) NickName in joc:Daniel00p2
2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de 3 ani am o experienta cat de cat 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da, am avut helper,admin,moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day 40 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: cand intru pe sv vb cu prieteni si ajut uni playeri cu itm etc. c-am atat construiesc mai sparg .....
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:cred ca voi fii foarte ingaduitor cu playeri cer parerile unor grade mai mari ca mine sa ma ajute etc..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: ce benefici.... pai ar fii un + fiindca de multe ori cand admini,helperi etc. nu sunt on de ex : eu pot sta pana la 1, 12 noaptea si stau si de dimineata pe sv 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: sunt niste baieti de treaba glumim toata ziua vorbim le cer parerile despre unele chesti pe care le fac daca is oke ,daca nu chiar ma bucur ca acest sv are grade asa de treaba
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use]:8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da c-am 95 % cred fiindca am mai avut helper pe mai multe sv
16) Alte mentiuni:nu am                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: fiindca imi ofer ca-m toata ziua aproape pe acest sv 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Vlad123
2) Varsta: 13 ani o saptamana 14.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pai joc de vreo 2-3 ani minecraft de pe calculator si de pe telefon.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Nu prea joc pe alte servere.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3 zile 14 ore si 44 minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Intru sa ma joc cu prieteni uneri imi fac uni noi joc la eventuri si contruiesc mai ajut playeri cand este o problema incerc ce pot.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da sunt foarte prietenos.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: O mana de ajutor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Da, sunt de treaba si prietenosi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place foarte mult acest server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Doar 18 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni: Nici una doar as dori sa fiu acceptat ca helper atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlad123 - Respins nu ai minimul de cuvinte, dezvolta ideea adu argumente. Citeste primul topic: eg-mc.com/helper

TheBigr_ - Acceptat pentru teste.

 kep1 -  Respins nu ai minimul de cuvinte, dezvolta ideea adu argumente. Citeste primul topic: eg-mc.com/helper

Creappy - Respins, inactiv.

levi1208  Respins nu ai minimul de cuvinte, dezvolta ideea adu argumente. Citeste primul topic: eg-mc.com/helper

eduardSATELIT - Acceptat pentru teste.

Daniel00p2 - Respins, cerere copiata si modificata mai apoi.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Daniel00p2
2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: oc minecraft de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da am avut :Helper,Moderator,Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 6 ore 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: vn de la scoala intru la pc si ma joc minecraft pe sv vostru pana seara 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pt ca stiu sa vb cu playeri, stiu sa facem glume etc.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Singura prezenta ar fii pt ca la unele ore de ex:2,3 noaptea nu prea sunt grade asa  ca eu sunt la ore c-am la fel
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt de treba toti,stiu sa faca glume,nu injura playeri am o parere foarte buna despre ei
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:vr sa ajut sv pt ca stau c-am toata ziua pe el 14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: sunt c-am 87% sigur 
16) Alte mentiuni:nu

Edited by Danielescu1237

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Vlad123
2) Varsta: 13 (3 Martie 14)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft la varsta de 10 ani si recenten joc si pe calculator inainte ma jucam doar pe telefon si da am o exprieta in acest joc si stiu destul de multe informati despre acest joc si esentialul lui si plus sunt si un jocator destul de bun 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, pentru ca nu prea ma joc pe alte servere decat pe asta
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Sunt rank expert am peste 24 de ore pe server.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Eu pe server ma joc cu ceilalti playeri sau chiar cu prieteni mei si sunt destul de prietenos pe server am multi prieteni ce nu.i stiu in realitate si ma inteleg foarte bine pe server  deasemeanea ma joc la eventuri sau ajut playeri cu probleme lor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da pentru ca sunt foarte prietenos
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: In primul rand as vrea sa ajut si eu playeri noi asa cum am fost si eu ajutat la randul meu de helperi serverului. Stiu ca a fi helper este o sarcina grea si importanta dar eu cred ca pot sa mi.o asum si chiar sa fiu un helper foarte bun.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Prezenta mea in cadrul grupului ar fi o experienta cred eu ca de neuitat si in plus eu de acum ma inteleg bine cu toti membri grupului si poate chiar as face o schimbare daca voi intra in grup. O schimbare in bine sper eu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperi actuali sunt foarte buni si prietenosi si ii stiu asa de cand am intrat prima data pe server de cand eram un newbie sau un simplu member. Sunt cu adevarati buni cu playeri si chiar as vrea si eu sa ajung asa cand as fii helper.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: In primul rand serverul de egaming este foarte super si as vrea sa ajut si eu serverul sa fe mai populr sau mai faimos pentru ca merita. Din punctul meu de vedere acest server merita mai multa atentie si din aceasta cauza as dori sa fiu helper pentru a ajuta serverul in a creste in playeri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 22 de voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur doar am povestit ca am o cunostinta foarte buna in minecraft si in acest server am inceput sa detin informati esentiale.
16) Alte mentiuni: Nu mai am nici una doar as dori sa fiu acceptat ca helper in server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Vlad123
2) Varsta: 13 (3 Martie 14)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft la varsta de 10 ani si recenten joc si pe calculator inainte ma jucam doar pe telefon si da am o exprieta in acest joc si stiu destul de multe informati despre acest joc si esentialul lui si plus sunt si un jocator destul de bun 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, pentru ca nu prea ma joc pe alte servere decat pe asta
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Sunt rank expert am peste 24 de ore pe server.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Eu pe server ma joc cu ceilalti playeri sau chiar cu prieteni mei si sunt destul de prietenos pe server am multi prieteni ce nu.i stiu in realitate si ma inteleg foarte bine pe server  deasemeanea ma joc la eventuri sau ajut playeri cu probleme lor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da pentru ca sunt foarte prietenos
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: In primul rand as vrea sa ajut si eu playeri noi asa cum am fost si eu ajutat la randul meu de helperi serverului. Stiu ca a fi helper este o sarcina grea si importanta dar eu cred ca pot sa mi.o asum si chiar sa fiu un helper foarte bun.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Prezenta mea in cadrul grupului ar fi o experienta cred eu ca de neuitat si in plus eu de acum ma inteleg bine cu toti membri grupului si poate chiar as face o schimbare daca voi intra in grup. O schimbare in bine sper eu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperi actuali sunt foarte buni si prietenosi si ii stiu asa de cand am intrat prima data pe server de cand eram un newbie sau un simplu member. Sunt cu adevarati buni cu playeri si chiar as vrea si eu sa ajung asa cand as fii helper.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: In primul rand serverul de egaming este foarte super si as vrea sa ajut si eu serverul sa fe mai populr sau mai faimos pentru ca merita. Din punctul meu de vedere acest server merita mai multa atentie si din aceasta cauza as dori sa fiu helper pentru a ajuta serverul in a creste in playeri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 22 de voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur doar am povestit ca am o cunostinta foarte buna in minecraft si in acest server am inceput sa detin informati esentiale.
16) Alte mentiuni: Nu mai am nici una doar as dori sa fiu acceptat ca helper in server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Vlad123


- Varsta:13 ani (3 Martie 14)


- De cat timp joci MineCraft?: De vreao 3-4 ani


- Poza cu /ar check: Rank expert - 4 zile si 5 ore


- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival: Pai casa mea e o constructie de a mea din resurse propri inca lucrez la ea sa o extind


- Ai citit regulamentul? Da l.am citit


Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  andigabryel

2) Varsta:  13 pe 6 iulie

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:   Experienta mea ca si jucator in minecraft este foarte buna.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? nu

6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server? 13h si 13min

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Eu sunt Andi din Bucuresti si as vrea sa intru in echpa egaming.In viata de zi cu zi imi place sa lucrez in echipa si sa ajut.Daca as intra in echipa egaming as face la fel.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  da 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu cred sa sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece as face tot posibilul ca serverul sa fie de nota 10.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:   In acest grup odata cu intrarea mea probabil se va raspunde la jucatori putin mai repede avand in vedere ca va fi un staff mai mare.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperi actuali sunt extraordinari de buni si mi-ar face placere sa fiu unul dintre ei.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece este la inceput.cred

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 4 voturi.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Cred ca detin suficiente informatii pentru ai ajuta si pe alti.

16) Alte mentiuni: nu mai am ce sa mai zic despre mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Nickname in joc: TheSkayPink

2) Varsta: 13

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: eu consider ca am experienta pe minecraft ca eu joc din 2011 si joc de 6 ani

5)  Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? nu

6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server? 13h si 8min

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Eu sunt o persoana calma si care ii place colaborarea si construiesc mult si renovez mult la casa/constructile mele

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: mie imi place foarte mult colaborarea si lucra in echipa

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu cred sa sunt menit pentru aceasta sarcina pentru simplul fapt ca mie imi place sa ajut servarele la inceput de drum si sa ajunga cat mai mari

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:   In acest grup odata cu intrarea mea probabil se va raspunde la jucatori putin mai repede avand in vedere ca va fi un staff mai mare.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperi actuali sunt superi de treaba si ca sunt mai calmi

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece este la inceput

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 7 voturi.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  da il detin 

16) Alte mentiuni: nu mai am ce sa mai zic despre mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Medee4Life

2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta acumulata timp de 3-4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut , Builder si alte functii luate pe pile
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Aproape 7 zile
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt foarte prietenos , stau intre 2-5 ore pe server si ajut si playerii .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , consider ca pot lucra cu tot staff-ul , ma inteleg bine cu toti
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Grupul de Helperi se mareste si asa problemele se rezolva mai repede
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: 
Toti Helperii sunt foarte de treaba intelegatori si te ajuta mereu
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place foarte mult serverul si de aceea vreau sa ajut cat mai mult playerii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Deoarece nu am mai intrat de mult si , mi s-au resetat voturile am 2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:
Imi place serverul , Staff-ul este foarte de treaba si altceva nu mai am ce sa spun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel00p2 - Respins. Nu ai minimul de cuvinte si nu ai acordat like primului post.

Vlad123 - Respins. Double post.

andigabryel - Respins. Nu ai 24 de ore.

TheSkayPink - Respins. Nu ai acordat like primului post.

Medee4Life - Respins. Nu ai acordat like primului post.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BatGirlBat
2) Varsta: 14 aproape 15 :D
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Dap
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pe o scara  de la 1 la 100 at fii 100%
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Dap am avut : helper , moderator, admin ,etc
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da si sunt total de accord cu acesta
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 40 de ore :D mama nu credeam ca o sa ajung aici
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt buna, nu  injur , ajut playerii noi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Dap cred ca sunt niste persoane de treba btw preferatii : Ioancii, Mathju, Zozo, Vrazvan si restul
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca sunt capabila sa mentin serverul pe picioare :D 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: NO HACKS   CHAT-UL V-A FII PERFECT
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Perfecti
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: ESTE UN SERVER BUN SI AS VREA SA IL PUNEM IN TOP
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:La mine s-au resetat voturiile
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: DAP
16) Alte mentiuni: as vrea sa fiu acceptata luv ya

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  SNITER
2) Varsta:  14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  MA PRICEP LA PVP , un pic la design ! MA JOC MINECRAFT DE  3 ANI SI IMI PLACE JOCUL ACESTA ! SUNT UN JUCATOR MEDIU DE MINECRAFT  SI NU FOLOSESC CODURI DEAORECE NU IMI PLACE ! 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  PE ALTE SERVERE AM AVUT GRADE CA : HELPER , FLYER , OPERATOR , builder(acum la build nu ma prea pricep);
6) Ai citit regulamentul serverului?: DA! 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi si trei ore !
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  MA COMPORT FRUMOS CU CEILALTI JUCATORI , MAI RAD CU EI CAND ESTE CAZUL , SUNT UN JUCATOR FOARTE ACTIV , SUNT INTELEGATOR , APRECIAT DE CEILALTI , SI SPER SA FIU IN CONTINUARE 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  DA 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  EU CRED CA MERIT HELPER DEOARECE VREAU SA AJUT SERVERUL DE CEI CARE AU LBJ LINCENTIOS , FAC RECLAMA ETC. , SUNT FOARTE ACTIV SI VOI FI SI MAI MULT DACA VOI PRIMI GRADUL DE HELPER . CAND NU E NICI UN  STAFF ONLINE , VAD MULTI PLAYERI CARE SPAMEAZA , INJURA ETC ... SI AS VREA SA LE DAU MUTE LA CEI CARE INCALCA REGULILE .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  AR FI UN STAFF MAI COMPLEX , AR FI MAI MULTI HELPERI , AR FI MAI BINE APARAT SERVERUL SI  CAM ATAT AM PUTUT SCRIE AICI , IMI PARE RAU DACA NU SUNT 32 DE CUV 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) ACTUALII MEMBRII AI GRUPULUI HELPER SUNT NISTE JUCATORI FOARTE BINE  SELECTIATI SI MERITA SA FIE IN CONTINUARE . MATHJU , VREAU SA MENTIONEZ , ESTE UN HELPER FOARTE ACTIV CARE ESTE SI PRIETENOS , SI INTELEGATOR CARE AJUTA STAFFUL LA GREU .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) VREUA SA OFER AJUTOR SERVERULUI DEOARECE ESTE FOARTE TARE SI MA DISTREZ ENORM PE EL ! VREAU SA NU SE FACA SPAMN , SA NU SE INJURE , SA NU SE JIGNEASCA , SA NU SE FACA RECLAMA ETC.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: PANA ACUM AM VOTAT DE :  13 ORI SI O SA VOTEZ IN FIECARE ZI 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  DA , STIU COMNZILE CA : MUTE ( PLAYER ) ( TIMP) , KICK ( PLAYER ) (MOTIV ) , ETC.
16) Alte mentiuni: NU AM ALTE MENTIUNI

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Vlad123
2) Varsta: 14 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft la varsta de 10 ani si recenten joc si pe calculator inainte ma jucam doar pe telefon si da am o exprieta in acest joc si stiu destul de multe informati despre acest joc si esentialul lui si plus sunt si un jocator destul de bun 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, pentru ca nu prea ma joc pe alte servere decat pe asta
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am rank veteran si am 6 zile pe server.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Eu pe server ma joc cu ceilalti playeri sau chiar cu prieteni mei si sunt destul de prietenos pe server am multi prieteni ce nu.i stiu in realitate si ma inteleg foarte bine pe server  deasemeanea ma joc la eventuri sau ajut playeri cu probleme lor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da pentru ca sunt foarte prietenos
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: In primul rand as vrea sa ajut si eu playeri noi asa cum am fost si eu ajutat la randul meu de helperi serverului. Stiu ca a fi helper este o sarcina grea si importanta dar eu cred ca pot sa mi.o asum si chiar sa fiu un helper foarte bun.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Prezenta mea in cadrul grupului ar fi o experienta cred eu ca de neuitat si in plus eu de acum ma inteleg bine cu toti membri grupului si poate chiar as face o schimbare daca voi intra in grup. O schimbare in bine sper eu.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperi actuali sunt foarte buni si prietenosi si ii stiu asa de cand am intrat prima data pe server de cand eram un newbie sau un simplu member. Sunt cu adevarati buni cu playeri si chiar as vrea si eu sa ajung asa cand as fii helper.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: In primul rand serverul de egaming este foarte super si as vrea sa ajut si eu serverul sa fe mai populr sau mai faimos pentru ca merita. Din punctul meu de vedere acest server merita mai multa atentie si din aceasta cauza as dori sa fiu helper pentru a ajuta serverul in a creste in playeri.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am doar 36 de voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur doar am povestit ca am o cunostinta foarte buna in minecraft si in acest server am inceput sa detin informati esentiale.
16) Alte mentiuni: Nu mai am nici una doar as dori sa fiu acceptat ca helper in server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Aquatiqul
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 5 ani de experienta , rank-ul meu fiind expert .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3zile 4 ore 40 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Calm,ajut comunitatea,ma distrez.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nimic,stiu sa ajut oamenii si sa ma comport decent cu ei.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Placerea de a juca pe server,reducerea toxicitatii creeate de playerii disperati.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Am intalnit un singur membru cu care ma inteleg foarte bine si cred ca face o treaba buna , fiind si promovat.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: I-mi place serverul , consider ca are un gamplay relativ unic fata de alte servere si vreau sa i-l vad crescand.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10 voturi tinand cont de al 2-lea link care momentan este indisponibil.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, si char sa le dau si sfaturi importante.
16) Alte mentiuni:Experienta mea de minecraft si comportamentul ma face sa cred ca intr-o zi o sa ajung mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BatGirlBat


2) Varsta: 14 in 22 mai fac 15 daa


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pai avand  in vedere ca joc mindecraft de 5 ani pot sa spun ca am o experienta destul de decenta adica joc de 5 ani stiu aproape totul desper minecraft


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da , da am avut de exemplu: Helper, Admin, Moderator si Operator


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da am citit regulamentul

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: pai am jucat 36 de ore


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Pai am in comportament destul de manierat daca pot sa spun asta adica nu vorbesc urat si respect playerii atata timp cat si acestia ma respecta pe mine adica mi se pare normal  sa fac asa nu?


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da deoarece consider ca sunt niste presoane chiar foarte de treaba deci da as putea sa lucrez cu ei 100%


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai sunt buna si cand zic ca sunt buna zic asta dar chestia e ca eu respect toti  playerii si chatul o sa fie perfect adica fara spam sau Caps off limbajul o sa fie unul manierat deci da


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Cum am precizat mai sus  chatul o sa fie perfect dar si serverul adica fara spam sau Caps off limbajul o sa fie unul manierat cu oameni care respecta alti oameni

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste personae exelente adica jos palaria pentru Ioancii, Mathju ,Puffy btw  restul va stiti . In viata mea nu am vazut persoane mai cool si mai tari ca acestia
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Este in server bun si este pacat ca acesta sa nu ajunga in top adica dupa serverul lui zZaNdrei deci da asta vreau sa fim in top


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Momentan nu am mai acordat  voturi dar sper sper sa incep din nou sa votez


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur


16) Alte mentiuni:Nici una doar sper sa fiu acceptata

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎2‎/‎11‎/‎2017 at 5:05 PM, BatGirlBat said:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...