Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

AndreiKill - Acceptat pentru teste.

Rossi - Respins! Nu ai acordat like primului post/Nu ai numarul de ore necesare(24)/Cererea ta nu ma impresioneaza.

CalinVasile -Respins! Nu ai acordat like primului post/Cererea ta nu ma impresioneaza.

NateNorth - Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  iionci
2) Varsta:  30 d
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 5 zile si  14 ore 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt o persoana linistita si folosesc un limbaj adecvat
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa ajut si eu membri staff sau sa prind  pe cei care folosesc hack
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ajut playerii cu raspunsuri .Stau mult timp online
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt de treaba iti raspund la intrebari 
13) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 11
14) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
15) Alte mentiuni: Astept raspunsul vostru.Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: allyberry12
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: stiu cam orice lucruri despre minecraft..trick-uri, bug-uri
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: eram aproape sa iau helper, am fost respinsa desi aveam multe up vote-uri
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 day and 10 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: incerc sa fiu activa cat de mult posibil.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut oamenii cand pot :) 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: as da mute la cei care isi fac reclama pe server, in caz ca adminii sunt ocupati,as fi de ajutot
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: foarte de treaba, amuzanti, imi place de ei :D 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: este important sa ajuti,presupun
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:5,dar o sa mai urmeze 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni: Le urez mult noroc si celorlalti <3 

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Kyron
2) Varsta: 13 Ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu, nu detin un cont cumparat.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ma joc minecraft de 2 ani, adica pe data de x/x/2015

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, nu dar acum am sansa sa am pe acest server.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur, astfel nu aplicam.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:O zii, o ora si 40 de minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Salutare! Ma numesc Alexandru a.k.a Kyron. Am 13 ani si sunt din Craiova. Si sunt un tip foarte serios.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, consider ca pot face acest lucru.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Iubesc acest server, si imi place sa ajut jucatorii cu ceea ce pot, iar cu aceasta functie pot sa-i ajut mai mult.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Dupa mine nu as aduce nici-o beneficie pentru ca este un staff perfect.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Niste membrii foarte activi si seriosi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pentru ca acest server are nevoie de cineva activ si serios.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am acumulat 7 vot-uri.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, detin acest bagaj.
16) Alte mentiuni:Love eGaming <3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Pickaxe
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): O experienta de cam 4-5 ani (si cu pauze ) in care am invatat lucrurile ce se pot face in Minecraft, o experienta destul de mare in construit si in supravietuit. ( cel mai mult in construit )
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da am avut, in mare parte numai builder am fost dar am fost si moderator.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile 11 ore si 15 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai, sunt destul de activ, un comportament decent, incerc sa ma comport cat mai civizilat, in mare parte ajuta playerii chiar si cu rank-ul pe care il detin acuma, daca pot si consider ca ma inteleg destul de bine cu jucatorii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai, detin informatii destul de multe legate de Minecraft, imi place sa ajut lumea si sunt destul de activ.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Prezenta mea in staff ar aduce o activitate mult mai crescuta a staff-ului, putand sa ajut playerii si sa ii sanctionez pe cei care incalca regulamentul.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Un staff de treaba pot spune, sunt activi marea majoritate din ei, si incearca fiecare in parte sa ajute cat mai mult server-ul si playerii.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Vreau sa acord ajutor server-ului pentru ca merita cat mai mult din partea tuturor, este o comunitate frumoasa, care creste pe zi ce trece si aduce o dispozitie buna in timpul pe care il petreci pe server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni: Salutari lui ioancii :) ( m-a furat ) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

allyberry12 - Acceptat pentru teste.

iionci - Respins! Nu ai acordat like primului post/Cererea ta nu ma impresioneaza.

Kyron-Respins! Cererea ta nu ma impresioneaza.

Pickaxe- Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Edited by Puffy96

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: McMikey10
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) O consider una destu de buna  avand in vedere ca joc minecraft de la 6-7 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut.Am avut functia de Moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1zi si 8minunte
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Ma numesc Stefan am 14 ani,sunt un baiat calm,imi place sa comunic cu alti jucatori si sa ma inprietenesc cu ei.In viata de zi cu zi eu gospodaresc prin casa asta imi place tare mult sa fac.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,deoarece am mai fost si am lucrat in echipa cu toti ca sa ajutam pe cei care au nevoie.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Imi place sa ii ajut pe cei care nu stiu ceva  si sa elimin orice forma de paradox a unui jucator si sa le ofer informatiile corecte.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Asi ajuta orice player care are nevoie de ajutor,in caz ca au nevoie de ajutor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Actuali membri al grupului de helper sunt foarte activi si ma ajuta cu ce am nevoie,si raspund imediat ce vad o intrebare.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deoarece are nevoie de ajutor.Si din punctul meu de vedere e destul de trist cand vezi playeri noi si imediat pleaca pentru ca nu stiu ce sa faca pe acea sectiune.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:6 voturi am in prezent
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da sunt foarte sigur
16) Alte mentiuni:Nu am alte mentiuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ePulse
2) Varsta: 21
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Joc minecraft de aproximativ 5 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: helper , moderator , admin , co-owner , co-fondator
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3 zile 17 ore 23 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  in principal imi place sa creez/construiesc asa ca imi pierd timpul facand asta , am rabdare si sunt comunicativ/sociabil cu toata lumea ajut cand pot si sfatuiesc pe cine are nevoie.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) nu cred ca menit e cuvantul potrivit :)) dar cred ca da ma voi descurca 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) nu pot sa spun ca va aduce beneficii dar cu siguranta voi fi de ajutor avand in vedere ca un membru in plus in staff inseamna inca cineva care sa se ocupe de server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)nu pot sa spun prea multe nu cunosc prea bine echipa helperilor
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ma implic nimic personal :)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:de 10 ori
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: mai mult ca sigur :)
16) Alte mentiuni: May the game never die ;) 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:McMikey10

- Varsta:14

- De cat timp joci MineCraft?:5-6 ani

- Poza cu /ar check:

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?:Da

- Ai citit regulamentul?Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pickaxe - Respins! Deti deja o functie pe server.

McMikey10 - Acceptat pentru teste!

 

Cei care au fost acceptati si nu ma gasesc intrat in joc pentru a da testele imi puteti trimite un mesaj privat pe forum cu ora la care va pot gasi intrat/intrata pe joc.

Puteti posta in continuare cererile voastre!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  TheBigr_
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu, dar am avut
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Am o experienta foarte buna, ma pricep cu comenzile,crafturile si intru pe acest server foarte des.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu nu am mai avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur, si sunt de acord cu acest regulament.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1day, 17hours  and 50min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Ma trezesc ma duc la scoala  cind vin de la scoala intru pe server pana la 18:30 apoi mai fac putina treaba apoi intru dinnou pe server stau putin si apoi ma culc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da pot lucra in echipa cu ceilalti playeri pentru ca sunt o persoana pozitiva si privesc mereu partea buna a situatiilor.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Cred ca sunt menit pentru asta deoarece imi place foarte mult acest server cu staffi foarte prietenosi mai ales ePuffy si ioancii.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Beneficiile sunt ca:  playerii vor fi mult mai priceputi in ale Minecraft-ului si eu ajut aproape mereu in constructiile playerilor si mereu ii ajut cu iteme.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu ii pot descrie foarte activi si foarte prietenosi cu toti.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa ofer  ajutor pentru ca e un server care chiar merita asta pentru ca e un server foarte frumos si interesant. Nu a fost un server care sa-mi mai placa asa de mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:In prezent am 13voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da sunt sigur ca detin bagajul si asi vrea foarte mult sa ajut playerii. 
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat pentru a ajuta serverul si  pentru a ajuta playerii.

Edited by Rapha

Share this post


Link to post
Share on other sites

McMikey10Acceptat pentru teste.

ePulse- Acceptat pentru teste.

TheBigr_Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  HaKeR15001900
2) Varsta:  14 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu ! 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:   Joc minecraft de 5 ani !  Am experienta si  sunt un jucator profestionist !  
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Am avut grade pe alte servere ! Unele erau de pe server.pro  iar altele hostate ! Am avut chiar si propriul meu server hostat ! Pe el am bagat  26 de pluginuri  si erau pe el cate 5 playeri pe zi ! 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da lam citit ! Am dat chiar si like ! 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 Ore  12 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Plec la scoala ! Cand ajung acasa  mananc ,imi fac temele si ma joc minecraft sau Gta Samp ! 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Parerea mea este ca da ! 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta , respect playerii , voi fi un staff bun ! Promit  !
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Scaparea de problemele de pe server !  Mute celor care  INJURA, vorbesc cu CAPS , PRELUNGIRE, Sau cei care fac  reclama  !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membri din acest grup sunt respectuosi ! Cumsecade , La locul lor ! 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place acest server la nebunie ! 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Joc de 7 zile si am acordat 7 voturi ! Votez in fiecare zi pentru a ajuta serverul si Pentru a primi baniii si cheile vote !
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da  ! Promit ca voi fi un staff bun si voi respecta playerii ! Cunosc multe comenzi si  am citit regulamentul serverului ! 
16) Alte mentiuni:  Sper sa primesc gradul de Helper ! Respect Comunitatea   [eGaming] !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: adidas007
2) Varsta:  12 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Mare !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Moderator , Admin, flyer !
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 ore

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Fregventez fitness-ul si scoala ! 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Ma pricep la comenzi si sa ii ajut pe ceilalti !
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Rezolvarea problemelor !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba ! 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? Fiindca imi place acest server !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da !
16) Alte mentiuni: Promit ca voi fi un helper iscusit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Medee4Life

- Varsta: 13 ani

- De cat timp joci MineCraft?: cam de 4 ani

- Poza cu /ar check: nu am poza , serverul este in mentenanta dar am pe la 7 zile

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival : am doar una , serverul este in menenanta  :

- Stii sa folosesti WorldEdit? : Da , destul de bine

- Ai citit regulamentul? : da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname joc:Barosanu13

2)15 ani

3)Nu detin cont de minecraft cumparat

4)Experienta de 5 ani

5)Da am avut si pe alte servere functii de:Moderator,Helper.flyer si Admin

6)Da am citit si regulamentul

7) [use: /ar check]:1 Zi si 51 de minute

8)Ma numesc Dragos am 15 ani si imi place sa stau mult la calculator, imi place sa ajut lumea noua de pe server si sunt comunicativ si de treaba

9)Da consider ca pot lucra  cu membrii din grup am vorbit cu unii dintre ei si sunt foarte de treaba 

10)Eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina ca imi place sa ajut lumea noua de pe server sa fiu atent la chat sa nu se faca promovari la servere si sa se pastreze un limbaj decent

11)Voi fi foarte folositor pentru ca stau mult pe server si sunt atent la chat si sa gasesc buguri nerezolvate

12)Helperii de pe server sunt ajutatori si de treaba si vreau sa ma aflu si eu cu ei

13)Eu vreau sa ofer ajutor servarului eGaming pentru ca este foarte frumos si cand nu sunt helperi on sa fiu eu

14)Nu am acordat nici un vot pentru ca nu ma lasa  nu imi apare chestia aia cu capta am incercat sa votez dar nu pot

15)Da detin bagajul de a ajuta orice jucator

16)Sper sa fiu acceptat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HaKeR15001900-  Respins. Cererea a fost facuta inainte de WIPE.

adidas007 - Respins. Cererea a fost facuta inainte de WIPE.

Barosanu13Respins. Nu ai respectat modelul de cerere/Nu ai acordat like primului post/Cererile nu se discuta pe server, tu mi-ai spamat non-stop.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc BERZOX
2) Varsta: 18
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nup
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) am o experienta cu jucatorii de pe acest server foarte buna.imi pot face usor prieteni si in plus nu imi este greu sa ii ajut si in plus,am mai lucrat aici ^^.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da/Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?:Sigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1zi 15ore  27min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)sunt o persoana activa si care ii place sa-si puna imaginatia la contributie.Iubesc ordinea si simetria si sunt destul de sociabil .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sincer...sa ma revansez fata de server si de colegii dein staff.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Informati stabilite in chat-ul serverului,o prezenta spirituala mai ridicata^^.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deja ii cunosc si pe cei noi si pe cei vechi...deci, no problem
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pentru ca imi place serverul si sunt multe lucruri diversificate fata de altele si noi...nu ai cum sa te plictisesti pe acest server!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur...sa trecem la treaba! ^^
16) Alte mentiuni:Hristos a Inviat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)  Nickname in joc : goldenlion.

 

 

2)  Varsta : 18 ani si 8 luni.

 

 

3)  Detii cont de Minecraft cumparat? : Din pacate nu.

 

 

4)  Ce experienta ai ca jucator de Minecraft ? : Am o experienta bunicica de 4 ani.

 

 

5) Ai avut functii pe alte servere de Minecraft? : Nu.

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului? : Da.

 

 

7) Cat timp ai activ in present pe server? : 24 de ore.

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si a activitatilor tale de zi cu zi  : Sunt o persoana calma ce ii place sa afle informatii in mai multe domenii, eu ma distrez cu prietenii, citesc despre diverse subiecte si stau la PC.

 

 

9)  Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup? : Da, imi place sa lucru in echipa sa consider ca pot lucra cu restul membrilor.

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? : Am experienta in ai ajuta pe altii plus imi face chiar placere sa-l ajut pe cineva care are nevoie.

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului? : Prezenta mea ar ajuta grupul cu rezolvarea mai rapida a problemelor jucatorilor.

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helper? : Ei isi fac treaba foarte bine si sunt foarte intelegatori si de treaba.

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? : Pentru ca este serverul meu favorit.

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? [use:/vote] : Pana acum din pacate 2 ca mi-a luat ceva vreme cum fuctioneaza cu voturile.

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar pentru sa ajuti orice jucator? : Consider ca da. De cand joc minecraft am aflat diferite secrete si consider ca pot ajuta la majoritatea problemelor dar in continuare voi invata ca sa pot ajuta si la multe probleme.

 

 

16) Alte mentiuni : Cred ca ma voi descurca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: ZzWiNNeR
2) Varsta: 15 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  CUMPARAT
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : joc minecraft de 5 ani si cred ca am experienta mare in joc,adica m-am jucat majoritatea timpului numai   minecraft si ma descurc foarte bine mai ales cu gradele pana  in admin .... mda .... si cam atat
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da am avut : Helper,Mod,Vip si Admin 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: am 1 zi ... link 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) eu ma comport pe servere bine,ajut playerii cateodata iar cateodata ei pe mine si eu cred ca ma descurc foarte bine acum nu stiu
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Eu asa sper si cred ca voi putea sa tin  playerii cat se poate de bine (in  chat)  si o sa ii ajut cat pot  eu de mult 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)   Pai  as vrea sa ajut playerii si chiar imi place sa  ii ajut, imi place sa ma respecte dar si eu sa ii respect pe ei si vreau sa fie pe  server-ul acesta un chat normal si sa nu se dracuie playerii intre ei
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai  cred ca o sa  se faca playerii mai buni intre ei si cu staff-ul , si cred ca ar intra mai multi playerii pe el daca playerii gasesc staff asa bun ca mine ( nu  ma incred )
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place cum se descurca si fac o treaba foarte buna dar vreau sa fie mai activi pe server
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place server-ul acesta destul de mult si vreau sa ajut cu tot ce pot acest server minunat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: sorry , 1 :(
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  DA
16) Alte mentiuni: Imi pare rau ca nu am scris "32 cuvinte" acolo unde trebuia ,dar atat  am putut scrie sper sa ma accepta-ti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  xSpritz
2) Varsta:  20
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Momentan nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pot sa zic ca experienta mea in Minecraft este destul de bogata. Joc minecraft de aproape 5 ani si am cam invatat zic eu cu ce se mananca :D
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:   da am avut: Helper,Builder, Co-owner si putin timp moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1day, 12h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Ajut cu ce pot jucatorii noi cat si cei vechi! in rest imi petrec timpul construind si adunand resursele necesare pentru a putea construii tot ce am nevoie
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Deoarece consider ca pot fii un exemplu pentru alti jucatorii si pentru ca imi place sa-i ajut pe cei care au nevoie de anumite raspunsuri legate de server , sau orice fel de ajutor.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Buna stare in primul rand, deoarece sunt o persoana care detine umorul in permanenta. Creativitate deoarece consider ca imaginatia mea este destul de bogata. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Actualii membrii ai stafului sunt foarte de treaba, au si ei simtul umorului cu ei in permanenta, isi fac treaba foarte bine, in sensul in care mereu ii ajuta pe cei care au nevoie de ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece imi place sa ajut! Asta ar fii un prim motiv. si consider ca un "bun venit" cald pe server jucatoriilor noi si o atitudine calda cu ei ar ajuta la popularea serverului!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Deocamdata doar 1
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: DA
16) Alte mentiuni:  Succes tuturor ! ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BERZOX-  Respins. Ai mai fost odata membru Staff si nu ai stiu sa apreciezi ceea ce erai.

goldenlion- Respins. Cererea ta nu ma impresioneaza.Incearca sa aduci mai multe argumente, incearca sa iti corectezi si ceea ce ai scris inainte sa postezi pentru ca ai prea multe greseli de ortografie.

ZzWiNNeR- Respins. Nu ai acordat like primului post/Cererea ta nu ma impresioneaza.Incearca sa aduci mai multe argumente

xSpritz- Acceptat pentru teste.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: vio07


2) Varsta: 19

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 5 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3 days

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: majoritatea timpului il stau in case pe pc.

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca as vrea sa ajut pleyeri

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 3-4.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Alte mentiuni: Abia astept sa lucrez cu voi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

1) Nickname in joc: IgorYTB
2) Varsta: 12
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Expert ca survival , ca pvp nu ma prea pricep si am cam 3 ani de minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da am avut, si gradul a fost de helper.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  2 zile 4 ore si 25 de min , pana acum.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Ma trezesc, mananc , fac temele (daca am) , ma joc , iar masa  si apoi doar joaca (mc,smite,warframe etc.).

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da pentru ca stiu deja toti helperi, aproape toti moderatori si cativa admini.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai ajutat servare de genul asta si cred ca accest server ar avea nevoie de mine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Mai multa distractie (imi place sa glumesc cu playerii)  si  as putea sa rezolv probleme pe survival.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte foarte foarte foarte mult ne ajuta pe toti , pe mine , restul playerilor/jucatorilor si sunt draguti cu noi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Cred ca accest server are nevoie de mine pentru ca stiu cum sa vorbesc cu playerii , cu restul staffului si ar avea nevoie de mai multi helperi activi (ca mine daca o sa fiu acceptat)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Nu-ma injurati doar ca am votat de 3 ori. Scuze.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Nu stiu sigur , eu zic da , dar daca fac o greseala imi place sa invat sa nu o mai fac. Nu stiu ce inseamna "test" dar vom vedea.
16) Alte mentiuni: Iubesc servarul si daca nu o sa fiu acceptat nu o sa fie mare suparare inca o chestie , cand nu e vacanta si incepe scoala desigur ca nu o sa fiu pe server deci nu pot garanta ca dupa vacanta o sa fiu on mereu. Pai va iubesc pe toti si sa vedem ce se va intampla mai departe.                                             -Dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Thrandr
 
2) Varsta: 15
 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu!
 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft din 2012,am 5 ani experiență.
 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da,am avut admin pe un server dar s-a inchis :(
 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi,3 ore si 23 de minute
 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma numesc Robert,am 15 ani sunt din Braila.In viata de zi cu zi sunt un baiat de treaba,ajut lumea cu orice posibil si nu zic nu la provocari.
 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,pot!
 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Doresc sa ajut playeri,cu orice.
 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Sunt activ destul de mult si pot ajuta destul de multi playeri noi
 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt de treaba,vreau sa fiu si eu ca ei.
 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece sunt activ cam 3 ore in cursul saptamani si 5 ore in week-end si pot ajuta multi playeri care au nevoie de ajutor,mai bine zis playeri noi.
 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am 7  voturi.
 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da,detin acest bagaj.
 
16) Alte mentiuni:Astept raspunsul :)

Edited by Thrandr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...