Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

TNT7 - RESPINS,  Pentru a fi valida cererea dumneavoastra va rugam sa puneti la final fraza de la punctul a)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am minim 24 de ore si vreau helper va rog!

Edited by Alex8

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Vompex
- Varsta: 15 fara o luna (CNP Optional Primele 7 cifre : 5030825)
- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani.
- Poza cu /ar check:  http://imgur.com/a/1Iijo 
- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):La acest subpunct nu detin o constructie pe server-ul de ”Survival”.Dar am niste poze cum construiesc : http://imgur.com/a/PEp40 (scroll down pana jos)
- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da , as putea sa zic ca am o experienta superioara.
- Ai citit regulamentul?: Da, si sunt gata sa-l respect.

a) A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

 

Vreau sa mentionez urmatoarele : -Nu sunt genul de om care vrea gradul de builder instant , dupa ce vedeti ca-mi fac treaba puteti sa-mi acordati daca merit.

                                                                 -Imi pare rau ca nu detin un timp tocmai de builder , (cel de 24h). Dar va promit ca o sa-l fac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vompex - Iti dau 1 sapt pt o constructie pe survival.Dupa ce trece 1 sapt sa mi dai pm cu niste poze.

@peteriss - RESPINS,  Pentru a fi valida cererea dumneavoastra va rugam sa puneti la final fraza de la punctul a)

 

 

Cine e respins- Dupa 1 saptamana mai poate face cerere!!!

Edited by VACation0

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Sebes

2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000408
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Am inceput sa joc minecraft din 2014 si dupa am luat o pauza de 2 ani, dupa care m-am reapucat anul asta impreuna cu 3 prieteni. De obicei imi petrec timpul construind si incerc sa fac cladiri  din ce in ce mai mari si sunt creativ.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut helper si admin in jur de 4 luni pana si-a dat wipe serverul.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 1 zi si 11ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Pe server cat sunt activ imi ajut prietenii sa lucreze si construim impreuna si de obicei nu prea vorbesc mult in chat decat când cineva imi cere ajutorul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Ajut când cineva are nevoie de ajutorul meu si sunt destul de activ (mai ales seara). Colaborez cu ceilalti membri din staff si sunt comunicativ, imi place sa imi ofer ajutorul de fiecare data când am ocazia.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Avand in vedere ca sunt mult timp online zilnic, pot sa ajut oricând un player cu cel mai mare drag, pot sa ma interesez de problemele fiecarui jucator si daca are nelamuriri pot usor sa il indrum. De asemenea ma inteleg bine cu oamenii de pe server, nu am divergente cu nimeni.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Sincer nu am reusit sa cunosc prea multi helperi in afara de XkZh, Tocu si gmark care sunt  prietenosi si vorbareti dar sunt sigur ca staff-ul este activ si isi face treaba cum trebuie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Ca sa ajut playerii noi veniti si nu numai pentru a creste treptat numarul lor de pe server, sa mentin buna dispozitie a tuturor celor activi si totodata sa imi imbunatatesc abilitatile mele ca membru al staff-ului.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da 
16) Alte mentiuni: Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: TNT7

- Varsta: 13

- De cat timp joci MineCraft?: 3 ani

- Poza cu /ar check:https://drive.google.com/open?id=0B91BRWR3wJ47VzVkWlhCMTZySlk 

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):https://drive.google.com/open?id=0B91BRWR3wJ47Q3RicVU1X1JjQWM

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da (Fost builder)

- Ai citit regulamentul? Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: dex0n

- Varsta: 17

- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani

- Poza cu /ar check:

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):  Nu am o casa pe survival, dar am aceste poze , constructiile de pe un srv. http://imgur.com/a/UB2Oa   http://imgur.com/a/7WjqC  http://imgur.com/a/7WjqC

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da

- Ai citit regulamentul? Da
A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

Edited by dex0n

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Edward
2a) Varsta:  16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010821
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu, nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc Minecraft de aproximativ 5 ani cu mici pauze de cate 2-3 luni. Stiu tot ce tine de acest joc si cred ca sunt  perfect pentru aceasta functie.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Sigur, am fost Helper pe o comunitate semi-cunoscuta in Romania in timpul lunii Octombrie 2015

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  http://imgur.com/a/Ksfzx
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  In primul rand pot spune ca intru pe acest server deoarece imi place atmosfera. Cand doresc sa ma distrez si sa joc Minectaft in acelasi timp intru pe acest server. Imi place STAFF-ul care la orice problema pe care ai avea-o atat de minecraft cat si de server te ajuta.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sigur ca da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut oamenii fara a primi ceva in schimb si imi doresc aduc comunitatii diferite beneficii.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Avand in vedere marirea grupului de STAFF cu inca un membru  in cazul in care voi fi acceptat, o sa ajut reduc lag-ul de pe server prin intermediul spam-erilor. O sa pedepsesc insultele cum se cuvine.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt foarte activi si foarte folositori comunitatii. De asta si doresc sa ma alatur STAFF-ului,
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece doresc sa ajut comunitatea intrucat joc pe ea cu inca 6 prieteni. At fi o realizare atat pentru server cat si pentru mine.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 
http://imgur.com/a/4M6Wr
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur ca da.
16) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat sper sa ma acceptati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  qPaNNda
2) Varsta: 16 ani

2) Primele 7 cifre ale CNP-ului: imi pare rau, dar nu pot oferi aceste informatii
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: momentan nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de foarte mult timp minecraft, de asemenea cu pauze indelungate, o parte din experienta mea, o pot dovedi si constructiile de pe sectiunea survival, intr-un timp de lucru foarte scurt (imi cer scuze, dar in aceasta descriere nu m-am putut incadra in cele 32 de cuvinte cerute)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: da, utlima data in luna martie , anul trecut, cativa prieteni de-ai mei au deschis server de minecraft, iar eu am putut ajuta pe partea de build, la inceput, apoi am renuntat
6) Ai citit regulamentul serverului?: da am citit regulamentul, si sunt de acord cu acesta
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: in prezent am o zi si 2 ore, stiu ca nu se fac promisiuni cu activitatea :)) dar eu asta voi face!
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: eu sunt o persoana foarte calma in unele situatii in care altii ar proceda altfel, dar si foarte impulsiv in situatiile in care ma enervez, de obicei cand intru oe server, joc decat pe sectiunea survival, dar ma voi gandi pe viitor, sa incerc unele constructii si pe creative!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da, pot lucra, si o voi face. imi place munca in echipa! Unde-s multi puterea crste :> 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: In primul rand, acesta este serverul meu preferat, si nu spun asta doar pentru a da bine, dar imi place tot ce face parte din acesta.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Tot pe server, pe sectiunea survival, am aflat ca serverul are nevoie de membri staff asa ca prin simplul fapt ca un membru staff (imi cer scuze pentru repeatarea cuvantului) al serverului, supravegheaza tot ce se intampla, eu consider ca este suficient, de asta pun si pariu ca aveti nevoie! + eu pot fi activ la orice ora imi este impus, sunt online mai mult pe timp de noapte!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Pai momentan, din ce am apucat sa observ, sunt chiar niste oameni de treaba, care stiu pentru ce sunt pusi acolo, care ofera mereu ajutor, dar mai au si unii defectele lor, nu toti suntem perfecti, dar tin sa precizez ca nu sunt defecte rele ;) 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Deoarece,am spus, ma repet, imi place serverul foarte mult, si sunt si eu de acord, ca mai aveti nevoie de membri staff activi (din nou, fac referire la faptul ca stiu cum sta treaba cu aceste "promisiuni") care sa isi faca treaba asa cum este cerut, nu de multe ori, dar s-a intamplat, sa nu fie nici un membru staff (din nou, ma repet, intru la ore mai tarzii eu)  si se gaseste unul din 5 playeri sa injure/sa faca reclama la alt server etc, iar eu nu sunt de acord cu aceste "apucari" tinand cont si de regulament
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? initial aveam 27 de voturi, dar chiar si eu m-am mirat, cand astazi ( 13.7.17.) am intrat in jurul orei 12:00 si am observat ca imi apareau ca am 0 voturi... va rog sa verificati si voi, poate a fost doar o problema de la mine, sau ceva de genul!
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da, pe parcursul activitatii mele, am aflalt destul de multe lucruri.. pe care recunosc, nu le stiam, dar acum consider, ca sunt capabil sa ajut si eu la randul meu pe altii.
16) Alte mentiuni: Dupa cum am spus si la inceput, am intr-o anumita masura, cunostinte si pe partea de build, si acolo sunt dispus aproape oricand sa ajut! Sper sa nu fi sarit vreun punct, sau sa fi completat cu ceva ce nu se incadreaza in respectiva cerinta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Snitchel115
2a) Varsta: 15 (16 în Noiembrie)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5011129
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Experiența mea ca și jucător este una ridicata, aproximativ 2-3 ani deci pot spune ca, cunosc bine acest joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: In trecut nu am jucat pentru funcție, nici acum nu as fi facut-o dar acum chiar as vrea sa văd cum e sa fi în staff.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Am aproximativ 140+ de ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu, pe Minecraft în fiecare zi contruiesc, mai fac pvp cu niște prieteni, îmi încerc norocul la păcănele😊 și ajut unii playeri cu comenzi, iteme.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu știu, pot spune ca m-as descurca cu aceasta sarcina, și cred ca o merit pe deplin.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Încă un player foarte activ și încă un helper în plus nu ar strica.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pot spune ca sunt foarte de treaba, comunicativi și fac o treaba excelenta.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece îmi place aceast server, are playeri foarte activi și nu as vrea sa coboare în jos.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Pana acum am avut 80 de voturi, dar Cum s-au restant sunt pe 0.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.
16) Alte mentiuni: Mulțumesc pentru atenția acordata și sper sa am noroc sa ajung și helper, o zi buna sa aveți.

Edited by Snitchel115

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/26/2017 at 3:00 PM, Remus322 said:

1) Nickname in joc:Remus322
2a) Varsta:9 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5080507
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Ca si jucator am o experienta foarte decenta
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?:desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:o zi 29 de ore si 15 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: ma joc zi cu zi 3-4 ore

Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:sigur ca da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:imi place sa ajut oameni.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Numai Bine
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: excelenti
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca este serverul meu preferat si am prietenilor mei
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:30
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:sigur ca da
16) Alte mentiuni:iubesc serverul :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PandaboyMC- respins / ai fost banat 

Snitchel115 - Acceptat pentru teste .

qPANNDA-Respins nu ai acordat like primului post inseamna ca n-ai citit in intregime regulamentul.

Daiwolf-ai fost banat / bug abuse 

jamin- respins , nu prea esti activ pe server .

LeMcAr- acceptat pentru teste 

xEMOx- respins , nu prea te vad activ pe server .

eduard21- acceptat pentru teste 

Bannyxon_102rus- respins , ai avut warn 

Sebes- acceptat pentru teste .

Edward- acceptat pentru teste 

Remus322- respins , nerespectarea modelului .

 

/w Radian in joc 

 

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Edited by Radian

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Huschi
2a) Varsta:20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 17.05.97(tot aia e)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Jucator de MC incepand cu versiunea 1.1
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Moderator Forum/Helper/Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da, sunt sigur ca o sa il mai citesc odata inainte de test =)
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:ACUM am 24
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: 
Pot spune ca din cauza varstei sunt o persoana linistita si am un comportament civilizat.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: DA
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Inainte as fii spus ca nu sunt cel mai bun...dar acum dupa ce am capatat experienta pot spune ca m as descurca

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Cred ca voi veni cu ideei bune+starea mea de spirit =)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: 
Pot spune ca staff-ul isi face trb si tine comunitatea fericita
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pai am observat ca aveti nev de staff si cred ca sunt capabil plus ca m am plicitsit de facut casute toata ziua =)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3 saptamana asta ...zeci in general
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Pot spune ca stiu ce si cum...dar sigur o sa mai citest regulamentul odata inainte
16) Alte mentiuni: Sper ca faptul ca am mai fost helper pe acest server nu ma v a trage inapoi....vechiul meu cont a fost banal de puffy la rugamintile mele deoarece prietenii mi au spart contul si nu am vrut sa faca prostii pe srv =)) NateNorth for the win =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  TheDancingLeaf.
2a) Varsta: 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  1991006.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu..
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc minecraft de aproximativ patru ani  cu mici pauze în care chiar nu aveam timp.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da . [Helper] - Un an . [Builder] -Trei luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da .
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: În momentul acesta  3zile , 13ore și 55minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Mă numesc Alexandru , am 17 ani(am menționat și mai sus ), înnalt (aproximativ 1.90 ) , blond,e.t.c. . Păi,  ca și comportament , încerc să evit conflictele , ca activitate , ca orice jucător (minez , fac construcții) și încerc să ajut jucătorii cum pot.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, din câte am observat toți sunt cooperanți.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Sunt cooperant , îmi place să ajut jucătorii(așa cum pot) , sunt activ  , pot lucra în echipă , am experiență din anii precedenți , sunt menit pentru această sarcină și consider că pot să mi-o îndeplinesc cu succes.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):  Aș spune că sunt la îndemână deoarece am o activitate pe server destul de mare (aproximativ 8-15 ore pe zi)  rezultând faptul că pot ajuta la rezolvarea mai rapidă a problemelor și menținearea constantă a unui chat cât mai decent cu toate  că nu prea se întâlensc  probleme. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Nu am ce să le reproșez membrilor actuali ai staff-ului  (în general cât și a grupului de [Helper] ) , sunt niște băieți/fete foarte pricepuți/pricepute care-și iau în serios funcția ceea ce rezultă că sunt responsabili , te ajută în orice moment și sunt foarte de treabă .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  : Vreau să-mi ofer ajutorul acestui server deoarece merită. Este un server care nu prea se mai găsește în zilele de astăzi. Bineânțeles îmi și place și char aș dori să ajut la dezvoltarea acestuia.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  2. Am avut 10 dar nu știu de ce s-au resetat.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni: Dacă o să fiu acceptat sper să mă înțeleg cu ceilalți membri ai staff-ului. Totodată dacă o să fiu acceptat și o să existe zile în care nu pot să-mi îndeplinesc datoria din diferite motive /probleme o să anunț din timp și dacă este ceva spontan o să fac tot posibilul să-mi anunț absența.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/29/2017 at 7:42 PM, Hankys said:

1) Nickname in joc: Hankys
2a) Varsta:17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000301
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da, detin
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 
(Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pot spune ca experieta mea pe minecraft e destul de buna deoarece joc de la 12 ani, adica am o experienta de 5 ani pe  minecraft ceea ce consider ca e de destul de buna
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:2 days si 10h 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: 
(Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt un elev ce a trecut in clasa a 11 a la un liceu cu totul diferit, liceu militar un loc unde iti poti face prieteni cu usurinta
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da ,
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: 
(Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Experienta pe care o ddetin pe minecraft+ ca ar fi ceva neobisnuit pentr mine
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Consider ca prezenta mea in cadrul grupului ar aduce spiritual de echipa ceea ce trebuie unui server ce urmeaza sa creasca considerent
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt foarte  de treaba se ocupa in mare parte de toate problemele
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)As vrea sa ajut serverul sa ajung undeva deoarte, doar toti am plecat de jos
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:3 abia am aflat de asta
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da consider ca sunt destul de pregatit
16) Alte mentiuni:Sper ca aceasta cerere sa fie acceptata

 

Edited by Hankys
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

TheDancingLeaf-acceptat pentru teste.

Huschi- acceptat pentru teste

Hankys- respins , nu ai respectat modelul de postare.

 

/w Radian in joc 

 

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by Radian

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Catch3007
2a) Varsta:  16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5011225
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Am o experienta de  4 ani dar am facut si mici pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am mai fost helper si pe alte servere 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  http://imgur.com/a/JQU0B
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Sunt o persona caruia ii place sa ajute alti oameni 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur tot staff-ul mi se pare de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am mai avut experienta ca helper si cred ca pot ajuta playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) O sa le fie mult mai usor celorlalti helper sa se descurce pt ca sunt multi playerii care au nevoie de ajutor
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt toti gata sa isi petreaca timpul de pe server pt a te ajuta
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pt a face serverul cat mai populat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sigur
16) Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  alex231
2a) Varsta: 16 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010521
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc Minecrat de aproximativ 3 ani, am jucat si pe alte servere. Pe acest server am gradul Addict si am multi prieteni intalniti in joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu , nu am mai avut vreodata functii pe alte servere
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 days and 9 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pe server incerc mereu sa am multe iteme, sa am case si constructii frumoase, dar deasemenea imi place sa ajut jucatorii noi sau cei care sunt in dificultate.Spre exemplu am ajutat pe cineva sa isi faca fereme automate , casa si sa isi amenaje un spawner pe care il pusese gresit.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Cred ca sunt menit pe tru aceasta sarcina deaorece am mentionat simai sus ca imi place sa ajut playeri si sa le rezolv probleme pe care le au.Deasemenea imi place sa fiu important pe un server si sa fac parte din ehipa
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Un helper activ care rezolva cu succes problemele jucatorilor si prin acesta implicit si promovare adusa serverului in cadrul real al jucatorilor ce pot aduce in comunitate mai multi playeri.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Destul de vigilenti si implicati in ceea ce fac astfel incat reusesc sa faca placut serverul dar si pe ei insisi.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Imi place sa fiu activ si doresc sa ajut cat de mult pot . Implicit de aici imi voi trage si eu beneficii.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 20
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da consider ca sunt destul de capabil sa ajut orice jucator
16) Alte mentiuni: Ma descur cu jucatorii care vorbesc engleza si sunt un camarad de incredere.

Edited by alex231
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.9.2016 at 11:21 PM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: oski689
2a) Varsta:13

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)ma pricep sa ma joc bine sa ma bat asa si asa
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:da am avut co owner 
6) Ai citit regulamentul serverului?:desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1days 10h

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Nu sant mincinos imi place sa ma joc pe pc cam atata
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)mereu imi am dorit sa ajut pleayeri
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)ca osa inteleg pleari
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)intelegatori si matur cum imi place mie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)ca asta ie sv care ma joc in fie care zii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:am 4 da zice ca am 0
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:desigur
16) Alte mentiuni:ms pentru timul acordat

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.9.2016 at 11:21 PM, VRazvan said:

 

 

Edited by oski689
lam trimis din greseala

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  NeverSykpe 
2a) Varsta: 13 (14 28 august)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 14 (28august)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) 80-90
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut .. Am inceput de la gradul de helper si am ajuns la co-owner
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Mi-am vazut de treaba mea. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa "curat chatul" de limbajul vulgar si sa pastrez linistea 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Activitate 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) De treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca imi place acest server .. Si joc de mult timp pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 , dar mi se pare ca s-au resetat voturile 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni: Asteptam decizia finala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Catch3007 - Respins, nu ai dat like primului post, inseamna ca n-ai citit primul post.
alex231 - Respins, nu ai dat like primului post, inseamna ca n-ai citit primul post.

oski689 - Respins, nu ai dat like primului post, inseamna ca n-ai citit primul post.

NeverSkype- Respins, nu ai dat like primului post, inseamna ca n-ai citit primul post.

 

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  NeverSykpe 
2a) Varsta: 13 (14 28 august)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 14 (28august)
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) 80-90
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut .. Am inceput de la gradul de helper si am ajuns la co-owner
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 12 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Mi-am vazut de treaba mea. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Vreau sa "curat chatul" de limbajul vulgar si sa pastrez linistea 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Activitate 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) De treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca imi place acest server .. Si joc de mult timp pe el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 , dar mi se pare ca s-au resetat voturile 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni: Asteptam decizia finala | Acum am citit si eu regulamentul.. Eu deobicei fac cerere pe anumite servere.. Si dupa aceea citesc regulamentul 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...