Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

Quex Acceptat pentru teste.

Squash - Respins - Motive incoerente.

ASAS1NSS - Respins motive incoerente

ioancii Acceptat pentru teste.

Adel1n12D Respins Interdicitie in staff.

DALLAS - Acceptat pentru sarcina de helper.

Mr_Absinthe Acceptat pentru teste. 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

 

 

 

Atentie: Modelul de postare a fost modificat!!!

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nickname in joc:ASAS1NSS

 

2)Varsta:15 ani.

 

3)Deti un cont de minecraft cumparat?:Nume nu detin.

 

4)Ce experienta ai ca si jucator de minecraft?:Am o experienta de 5 ani si stiu majoritatea comenziilor necesare pentru a ajuta un player sau sa zic ca stiu cum se face un anumit instrument sau ceva de genul.

 

5)Ai mai avut functi si pe alte servere?:Da tin minte acum 1 an aproximativ am fost helper dar pana la urma ownerul sa lasat de minecraft si odata cu asta a inchis si serverul.

 

6)Ai citit tegulamentul serverului?:Normal l-am citit inainte sa aplic si o sa il mai citesc si dupa sa mai invat.

 

7)Cat timp ai activ in prezent pe server?:In prezent am 1 zi 13 ore si 54 de minute(sunt Addict).

 

8)O scurta descriere a activitati tale de zi cu zi pe server:Intru pe server cand un player mai are nevoie de ajutor mai ajut ma duc la minat mai stau dupa vreo 10-20 minute pe forum mai stau la spawner si mai merg la event-uri cand sunt.

 

9)Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Normal is deja prieten cu:Heroiu,D4N14,Demonikuss,DaLLaS,Creappy etc....

 

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pentru acceasta sarcina: Pentru ca am mai fost helper si consider ca am cat si cunostintele cat si comenzile.

 

11)Ce benwfici ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Eu credca ar aduce un plus si grupului si chiar si serveruluo ajutan-d playeri.

 

12)Cum poti descrie actuali membri ai clubului de membri?:Un grup unit parerea mea care cand cineva are nevoie de ceva cineva imediat se ajuta cum e si expresia "Prietenul la nevoie se cunoaste" cam asa sunt iei.

 

13)Dece vrei sa ajuti serverul Mc.eGaming.RO?:Eu consider ca acceasta comunitate deja este foarte mare si as vrea sa ajut la "inaltarea" serverului sa zic asa.

 

14)Cate voturi ai acordat pana acum pe server?:Pana acum am acordat serverului 4 voturi.

 

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca deti bagajul necesar sa ajuti un player?: Eu pana acum cum am zis am citir regulamentul si il voi mai citi inca o data deci wu cred ca da.

 

16)Alte precizari:Mult noroc si celorlalti acceptati si craciun fericit.Astept un raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cereri pentru sarcina de helper.

banner-118844-1475331704.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

 

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Pop'ular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 12 ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa, nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.

 

 

2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

 

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

3. Model cerere helper!

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverul

 

 

Cereri pentru sarcina de helper.

banner-118844-1475331704.gif

banner-118844.png

1) Nickname in joc: huber755

 

2) Varsta: 12

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: multa sunt bun la build la configurare si la alte lucruri sunt in tema cu toate versiunile minecraft si stiu multe comenzi

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da pe inca 2 operator si helper

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:8 ore

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: pai sunt si voi fi linistit si calm cu playeri si sunt in potriva capcanelor cu tpa

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: experienta si atractivitatea serverului

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: multe

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: pai membri sunt de treaba si helperi la fel

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: imi place

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:nici 4

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ASAS1NSS - respins, wipe.

huber755 - respins, nu ai 12 ore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BatGirlBat

2) Varsta: 14 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu dar o sa achizitionez in cont pe data de 25 Decembrie 2016

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Experienta mea de Mincraft este una avansata deoarece joc Minecraft de 5 ani

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da am avut pe serverul Play.Minecraft-Romania.Ro gradul de Helper dar acum nu il mai am "(

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit regulamentul si sunt de accord cu regurile sale si cu Termeni si Conditiile sale

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?:Pai sunt pe acest server de 1 saptamana si chiar imi place

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai acest server este unul Bun deoarece pe el nu sunt hacker ca si pe play.minecraft-romania.ro si player si stafful este foarte foarte bun

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Desigur, eu sunt o fire intelegatoare si imi place sa imi fac prieteni noi

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai daca as avea gradul de HELPER ​as putea aduce serverului de 3 ori mai multi player si in prezenta mea nu at fii hacker pe el

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai cum am mentionat mai sus nu at exista hacker si as putea adduce serverului de 3 ori mai multi playeri

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Pai sunt foarte foarte buni si de incredere

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca sunt putini playeri pe el si as vrea sa aduc multi ca sa putem trece pe primul loc

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: Pai momentan am acordat 5 voturi de pe alt cont (sper ca se pune si asa dar daca e pot vota si de pe contul meu)

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Am fost Helper pe Play deci cred ca ma pot descurca

16) Alte mentiuni:As dori ca eu sa primesc acest Grad :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

BatGirlBat - respins, de curand a fost wipe, nu ai timpul necesar pentru a face cerere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Marty

2) Varsta: 17

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu, mi-au furat astia numele..

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta de 5-6 ani de Minecraft, stiu sa fac ff multe.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da, am avut pe multe servere grade. Ba chiar am avut si propriul server acum 1 an de 40+ playeri

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi, 15 ore, 32 minute.

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un tip arogant, stiu sa fac glume cand trebuie, sunt bun cu cei care-s ok ;) Pai, ma trezesc, ma gandesc cu ce sa ma imbrac (30 de minute :)) ) fumez o tigara, ma duc la scoala (acolo fumez mai multe) dupa scoala mai fumez una, dupa ma duc acasa (aici si mai multe) stau putin pe server, dupa merg la antrenamente, dupa ajung acasa, intru pe server, seara ma duc la somnn (Fumez si tigara de seara)

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Sigur, toti sunt ok.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cum am mai spus, am experienta necesara.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Caterinca, activitatea, etcc.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt ok..

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca-mi place, a devenit main serverul asta :))

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 2 (S-au resetat :( )

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sigur ca da.

16) Alte mentiuni: N-am (E a treia oara cand scriu toata asta. Trimiteam si nu se posta :| )

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  RatonulVesel

2) Varsta:  23

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de 4-5 ani, cunostinte medii.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:  Dap, Moderator, Helper Builder,

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 12 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Fac 2 3 pixel art mai construiesc ceva si ies

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:  Incercam

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:-
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Depinde de ce se cere si au venioie. Nu pot sa ma pronunt a inainte.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  AIci e mult de scris , intelegatori de obicei ( am nevoie de 2 ore sa scriu tot aici :)

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Joc  mult dim  si nu exista nimeni pe serv. si noaptea. 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Alte mentiuni: Sarbatori fericite la toti ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Metpoj

2) Varsta: 17 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: No

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Destul de ok am cativa ani pierduti in minecraft :D

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Owner odata in rest helper

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 1 zi si 20 de ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Nu prea as vrea sa dau detali despre mine pt ca automobil

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Pot lucra in echipa cu aproape oricine 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut jucatori 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Nu stiu , traim si vedem

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Destul de ok

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Poate ca are nevoie

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 4 dar votez regulat

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?Poate ca nu , dar invat 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marty - Acceptat pentru teste.

RatonulVesel - Acceptat pentru teste.

Metpoj - Acceptat pentru teste.

 

*Cine nu stie regulamentul => respins.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname:ASAS1NSS.

 

2) Varsta:15 ani.

 

3) Deti un cont de minecraft

cumpatat?:Nu nu detin un cont de minecraft cumparat.

 

4) Ce experienta ai ca si jucator de minecraft?: Am o experienta de 4-5 ani.

 

5) Ai avut vreodata functi pe alte servere de minecraft?:Da am avut tot asa helper acum aproximativ 1 an.

 

6)Ai citit regulamentul serverului?:Da.

 

7)Cat timp ai activ in prezent pe server?:In prezent am 1zi si 10 ore.

 

8)O scurta descriere a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Sunt un tip intelegator,ascultator etc.(luni-vineri):Ma trezesc,merg la scoala, revin acasa mananc,fac temele intru pe server pe la 9-10 ies de pe server iar dupa mai stau putin pe telefon si ma culc.(wekend):Ma trezesc pe la 10 mananc intru pe sv,dupa ies afara revin in casa din nou intru pe server si dupa ma culc.

 

9)Consideri ca poti lucra cu ceilalti membri din grup?:Da,deja ma inteleg bine cu iei.

 

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pentru acceasta sarcina?:Eu consider ca in 3-4 ani este destula experienta.

 

11)Ce benefici ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Am observat ca dimineata de la ora 10 nu prea sunt helperi si cred ca la accele ore as ajuta cu mentinerea "pacii"

 

12)Cum poti descrie actuali membri ai grupului de helperi?:Sunt ok....

 

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului Mc.Egaming.Ro?:Pentru ca serverul imi place,si as vrea sa il ajut la dezvoltare.

 

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului?:Pana acum am acordat 6 voturi.

 

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca deti bagajul de cunostinte necesare sa ajuti un player?:Sigur ca da.

 

16)Alte mentiuni?:Astept un raspuns si sarbatori fericite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ON- "Cautare Builder"

 

 

 

Model cerere: 

 

- NickName in joc:

- Varsta:

- De cat timp joci MineCraft?:

- Poza cu /ar check:

- Stii sa folosesti WorldEdit?:

- Ai citit regulamentul?

 

 

 

Regulament: 

 

- Membrii builder nu ai voie sa faca publice creatiile serverului. Sanctiune: Rank down + Rstrictie permanenta de a mai intra in acest grup.

- Interzis abuzul de comanda fly. Sanctiune: Rank down 24ore.

- Inactivitatea mai mare de 3zile neraportata unui superior [Moderator, Admin]. Sanctiune: Rank down.  

 

 

 

-  Un minim de activitate de 34 ore pe serverul nostru. Nu avem nevoie de persoane ce doar doresc sa detina un grad pe serverul nostru. De asemeni nu avem nevoie de promisiuni de activitate.

Edited by VACation0

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  FrezZyK1nG

2) Varsta:  13 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da.

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc de aproximativ de 3 ani, eu cred ca sunt un jucator ok. Ma descurc la multe lucruri in acest joc. 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: (Mentiune: Daca da, dezvolta, minim 32 de cuvinte) Am avut functii de co-fondator, am avut un mic server timp de 4 luni, cel mai mult aveam undeva la 90/100 jucatori, mai rar. Am avut si admin, si acum incerc sa obtin helper pe acesta, aproape am optinut operator pe cel mai mare server din romania.. Pe serverele respective nu se putea dona pentru grade, doar prin cerere si rank up.

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, altfel nu as aplica.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 



8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Intru aprox 6-7 pe zi, chiar mai mult *sunt... no-lifer*
construiesc si ajut playeri, chiar daca am gradul de vip. Ma satisface sa ajut lumea.
9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: (Mentiune: Daca da, dezvolta, minim 32 de cuvinte) Da, pot lucra cu oricine, incerc sa ma acomodez, dar nu am tandente cu nici un membru actual.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut jucatorii, incepatorii, si vreau sa incerc ceva nou, pe un server nou. Sunt activ, consider ca sunt bine pregatit si am experienta. 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Un membru nou in echipa, activ. Nu sunt multi helperi si consider ca ar mai trebui cativa helperi, eu as ajuta. la ora 13/12 sunt undeva la 40+ de playeri online si 1/2/3  helperi,
iar 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Membrii actuali sunt ok, doar 2 am vazut activi, unul care sta foarte mult aproape 24/24, altul sta undeva la 8 ore pe zi. 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place serverul, este serverul meu preferat, mi se pare cel mai ok, nu este nici simplu, nici complex, perfect!

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 
am 2 dupa wipe, inainte aveam vreo 5-7-8

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Da, dupa peste 50 de ore pe server consider ca detin experienta
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:   xMaster

2) Varsta:  14 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):   Pai, joc minecraft de aproximativ 4 ani, dar cu pauze, stiu multe comenzi, am mai avut grade pe alte servere, nu dau nume, acolo am tinut functia, pana m-am lasat de Minecraft, si m-am apucat de alt joc, acum mi-a revenit o pofta de minecraft, si, am zis, daca tot vreau sa ma joc sa aplic din nou la o functie, poate am noroc si o primesc.

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: (Mentiune: Daca da, dezvolta, minim 32 de cuvinte) : Da, am avut functie pe alt server, cum am scris mai sus, am detinut si un server de minecraft, dar l-am inchis deoarece nu aveam deloc playeri, serverul, dupa parerea mea era lucrat bine. Pe alte servere am detinut mai multe functii, prima fiind Helper, a doua Builder, iar dupa  ce a prins incredere Ownerul serverului in mine am ajuns si admin.

6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  13 ore si 25 de minute, dar oricum, m-am apucat acum 2 zile, si, zic eu, in 3 zile 13 ore e destul de bine, adica aproximativ 4 ore jumatate pe zi, si, cand aplic, inca nu s-a terminat ziua. Chiar daca nu am cele 34 de ore [sau 32 nu mai stiu exact] sper sa mi se acorde sansa la aceasta functie.

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ma numesc Andrei, sunt din Iasi, am 14 ani, sunt un baiat glumet, care stie sa aprecieze orice gest, orice sansa. Pe server nu am facut mare lucru, o casa pe care i-am daruit-o unui prieten, iar acum imi fac o "vila" pentru mine, deoarece fosta casa nu imi mai placea.

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: (Mentiune): Daca da, dezvolta, minim 32 de cuvinte) : Desigur, deja glumesc, si ma inteleg bine cu unii membri din staff.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece am mai avut functii, am avut si un server, si sunt priceput.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Beneficii pentru mine ar fi ca o sa fiu mai respectat, o sa pot sa combat playerii cu limbaj indecent sau care folosesc hack, combin utilul cu placutul.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): In 3 zile, nu prea am avut timp sa ii cunosc, doar cu 2 sau 3, sunt foarte de treaba.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Deoarece, la sfatul unui prieten m-am apucat de acest server, si imi place cum e structurat.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 1 data, ieri si acum 2 zile spunea ca am votat deja.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Nu vreau sa ma laud, dar eu zic ca da.

16) Alte mentiuni: Salut Razvan, multumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FrezzyK1nG - respins, nu ai minimul necesar de cuvinte, citeste mai bine cand faci cererea.

xMaster - respins, nu ai minimul necesar de cuvinte, citeste mai bine cand faci cererea. + nu ai 34 de ore.

Asas1nss - respins, nu ai respectat modelul de cerere.

Edited by Heroiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:mcplaces

2) Varsta: 13 ani si 8luni

3)Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

4)Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 6 ani

5)Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da

6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur.

7)Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 19 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:In fiecrae zi intru pe server sa vad daca este vreun prieten on si stau 3-4 ore sa fac ceva cu el sau singur.Iar dupa aceea ma duc la un pvp cu playeri random.

9)Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da

10)Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Ce ma face sa cred este ca sunt foarte rapid in maini stiu  ce sa raspund la orice intrebare legata de server.In plus am mai fost helper pe alt sv unde ownerii au fost multumiti de mn.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Nu sunt foarte multi helperi activi pe sv iar cum sunt destul activ mai toata ziua pot ajuta cu orice.Staff-ul ar avea nevoie de playeri mai activi si mai seriosi decat cei de acum.

12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Uni sunt inactivi si neseriosi,dar altii sunt activi si se implica in orice,eu zic ca este o echipa destul de echilibrata,dar le-ar mai trebui unu,doi helperi activi.

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca este sv meu preferat si sunt destul de avansat pe sv si as vrea  sa aduc un plus pe sv si pentru ca sunt prieten bun cu tot staff-ul.

14)Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:5

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da, sunt sigur ca voi trece cu brio.

16)Alte mentiuni:Nu am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Tobemeister

2) Varsta: 16

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu cu contul asta

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc minecraft de mult timp dar datorita pauzelor de o scurta perioada, nu mai stiu sigur exact cat timp dar aproximativ de 6-7 ani

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: da dar nu pe acesta, tot helper, pe un server care era destul de mare dupa whipe-ul dat in asocierea serverului cu freakz (sau ceva de genu) am mai fost si builder, dar datorita inactivitatii mele pe minecraft, am uitat arta construitului foarte frumos, pot sa spun ca daca sunt lasat un timp pe o tema, pot creea opere.

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, normal :))

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: am o zi si 10 ore adica fix 34 de ore, acuma nah :)) nu stiu ce sa zic poate am mai facut ceva ore sau minute sau no

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: pe server am un comportament cat de cat decent, nelicentios si calm, datorita faptului ca stiu ca ori ce player nou nu stie de toate beneficiile serverului, si nu uit ca de la gradul de news am inceput si eu :)) in rest ajut pe cat pot si stiu lumea pe server, si construiesc pe langa piramida mea din desert :))
 
9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da consider ca pot sa fac asta, eu fiind o fire foarte prietenoasa si deschisa la comunicare :3

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: nu sunt menit pentru aceasta sarcina, dar eu cred ca ar fi dragut sa pot sa ajut un player si sa am gradul acela, ori cum cu sau fara acel grad o sa ajut lumea pe server :3

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: beneficii in grup nu stiu, as putea sa fiu activ cand altii nu sunt, si mai multe, adica nu prea stiu, as ajuta si eu cu ce as putea si noh :))

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: nu am cunoscut decat 2 pana acuma (ioancii si Creappy) dar cred ca si restul sunt ca ei, super de treaba si prietenosi si helperi nu stiu ce sa mai zic :)) sunt ok.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: vreau sa ofer ajutor acestui server pentru ca stiu ca as fi un om care in primul rand ar reusi chestia asta si pentru ca imi place sa ajut oamenii si pentru ca am mai fost acest grad si stiu cu ce se mananca

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: de vre-o 9-10 ori

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da, datorita raspunsurilor de mai sus, nu cred ca mai trebuie sa raspund o data cu acelasi lucruri.

16) Alte mentiuni: astept raspunsul (a doua cerere)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mcplaces - acceptat pentru teste.

Tobemeister - respins, nu ai 34 de ore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Piticu69 
2) Varsta: 18 ani 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta inedita de vreo 2 3 ani, stiu cum se creeaza aproape toate itemel de pe minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 34 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai activitatea mea pe server a inceput acum o saptamana am inceput cu niste iteme slabe.. si m-am pozitionat intr-un loc foarte placut langa mare :)) unde mi-am creat incetul cu incetul o mica parte a casei apoi am contruit etajul dupa un loc ascuns intr-un munte langa mare si am ajuns sa am o mica "mare" casa cu tot ceea ce trebuie si am un comportament placut nu am suparat pe nimeni de pe server ma impac bine cu toata lumea.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da normal 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai dupa cum am spus si mai sus.. am facut aproape tot ce se putea pe minecraft am ajuns peste tot numai in End nu... si vreau sa incerc sa aduc serverului cu ajutorul celor din staff lucrurui noi si sa putem sa ajungem in end :)))) si sa poata sa ajunga orice player acolo nu ca mine :(. Si la randul meu am fost Builder pe 3 servere de minecraft si am fost foarte respectat dar asta anul trecut, dar dupa ce am devenit builder pe un server am ajuns mana dreapta celui ce conducea serverul si am ajuns sa creez eu toate warp-urile.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Nu stiu.. Probabil mai multe beneficii si idei placute pentru a popula si mai mult serverul
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Ajuta toata lumea si imi place foarte mult activitatea lor pe server si de asta vreau sa le fiu coleg
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca m-am plictisit ca player si vreau sa ma distrez si altfel, sa ma dristez sa i vad pe cei noi ca se distreaza asa cum m-am distrat si eu la randul meu.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5 pentru ca joc de putin timp dar am jucat cat altii care au jucat la un loc. si o sa mai votez
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Nu detin cine stie ce cunostinte necesare dar invat repede. Nu ai cum sa inveti daca nu incerci mai intai si sa ai de unde sa inveti :D 
16) Alte mentiuni: Sper sa va pot ajuta si sa ma ajutati si pe mine, cum spun tot timpul: "Ma respecti te respect, nu, du-te dra*u" :D V
a salut cu respect!

Edited by Piticu69
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 NickName in joc: Piticu69


- Varsta: 18


- De cat timp joci MineCraft?: De acum 3 4 ani numai ca recent m-am apucat din nou pentru  ca scoala asta te omoara :))


- Poza cu /ar check: am o zi 11 ore si 20 de minute la ora actuala :)) nu pun poze pentru ca sincer imi este foarte lene. Dar daca trebuie neaparat o s-o fac si pe asta


- Stii sa folosesti WorldEdit?: L-am folosit il stiam super bine dar am un an de cand nu l-am mai folosit dar il memorez foarte usor.


- Ai citit regulamentul? Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

NickName in joc: Piticu69


- Varsta: 18


- De cat timp joci MineCraft?: De acum 3 4 ani numai ca recent m-am apucat din nou pentru  ca scoala asta te omoara 21.gif


- Poza cu /ar check: 


- Stii sa folosesti WorldEdit?: L-am folosit il stiam super bine dar am un an de cand nu l-am mai folosit dar il memorez foarte usor.


- Ai citit regulamentul? Da


Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: YagmurFTW


- Varsta: 14


- De cat timp joci MineCraft?: 1 an jumate


Poza cu /ar check: TzOK6uB.png


- Stii sa folosesti WorldEdit?: 90% da


 


-Ai citit regulamentul?: Yep. 


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ASAS1NSS - Acceptat

Piticu69 - Acceptat

BERZOX - Respins, Nu ai poza cu /ar check

YagmurFTW - Acceptat

 

Test: Aveti 24h sa construiti ceva cu tema "MODERN" Aveti timp pana pe 1/3/2017 ora 12:16

In SURVIVAL

Edited by VACation0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...