Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

BatGirlBat - respins, double post.

MySt1cCc - respins, nu ai citit in intregime regulamentul.

SpawnKiller - respins, nu ai orele necesare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: DeviBoy17


- Varsta: 19 fără o lună.


- De cat timp joci MineCraft?: Cam 6 ani.


- Poza cu /ar check : http://imgur.com/01ylrho


- Stii sa folosesti WorldEdit?: În mare parte, da.


- Ai citit regulamentul? Normal că da.

Edited by DeviKing
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: xDarkKnight

- Varsta: 17 > 18 / 4 Iunie < 

- De cat timp joci MineCraft?: 4 Ani.

- Poza cu /ar check : 

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da

- Ai citit regulamentul? Da !

Am Facut cererea din nou deoarece am atins orele de care aveam nevoie pt a putea beneficia de Builder.
Imi pare rau pt ca am facut 2 cereri.. ! Multumesc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Kasspice
2) Varsta: 18
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Am o experienta larga asupra jocului avand in vedere ca joc de mai bine de 5 ani ,pe langa faptul ca cunosc toate detaliile jocului(cu mici exceptii)pot spune ca sunt un player inrait al jocului
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: De la Helper pana la Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:24 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:De obicei intru pentru a contiuna sau a face o noua parte din casa sau pentru a cauta diverse locuri noi pentru a incepe o noua constructie totusi intre timp mai fac si unele "questuri"ale jocului de exemplu enchanting sau un boss.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da deoarece ma consider un om cu spirit de echipa,fiinca pe langa timpul liber mai am si un loc de munca unde trebuie sa lucrez intro echipa si pentru faptul ca ma simt mult mai bine lucrand mana in mana cu niste oameni care mau ajutat la inceput pe server acum vreau si eu sa le ofer ajutorul.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Mi-am dorit de mult sa am o functie pe un server de minecraft deoarece in ultimi ani nu am mai avut ocazia aceasta,am preferat sa stau si sa lucrez de unul singur,dar acum simt nevoia sa am din nou o functie prin care pot ajuta playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Activitatea continua nu as putea sa o garantez doar pentru faptul ca mai si muncesc dar pentru faptul ca as putea fiu atunci cand este nevoie de mine cu adevarat atunci ar fi un plus in ajutorul echipei,simt ca orice echipa are nevoie de un om cu caracter si personalitate diferita un om caruia majoritatea ii vor cere ajutorul pentru ca stiu ca pot apela la el,genu acesta de om ar aduce beneficii echipe.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Actualul membru al grupului de helperi este un mebru foarte prietenos dornic sa ajute,este de asemenea activ in cea mai mare perioada a timpului si bine inteles isi face treaba. 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece simt nevoia sa ajut si eu avand in vedere ca este unul dintre cele mai bune server pe care am jucat pana acum,cu mebri ai stafului si playeri activi,playeri se vad ca sunt recunoscatori fata de staff,si am de gand sa fiu si eu unul dintre cei care va arata recunostinta prin a ma alatura echipei voastre
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:14
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da dupa cum am mai spus cred ca sunt capabil sa rezolv orice problema imi sta in putinta si de aceea cred ca voi fi capabil sa trec si peste faza de teste si sa fiu acceptat drep ca un helper oficial 
16) Alte mentiuni:As dori sa mentionez faptul ca nu am mai intalnit asa o echipa de minecraft pe vreun alt server.

Edited by Kasspice

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: GRP_Gamer
2) Varsta: 20
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Salut. Experienta mea in Minecraft este destul de vasta...Joc Minecraft de aproape 5 ani...Si aproape 3 ani sunt de moderat.Cunosc aproape toate comenzile de moderare.Am experienta in WE si WG.Si ar mai fi cateva :D
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut cam toate functiile...de la Helper pana la Co-Owner...Ba chiar am detinut si un server micut(40 playeri) pentru 5luni...
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1Day>24H
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Imi place sa interactionez cu altii playeri si sa ii ajut pe cei care nu au asa experienta cu Minecraft Multiplayer...
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Faptul ca imi place sa ma implic si ca am catusi de cat cv experienta..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Inca o mana de ajutor celor deja prezenti in acest grup:D

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Foarte OK:D Cu totii se descurca de minune..dar stii cum e unde-s mai multi e mai usor.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Sincer am inceput sa joc pe acest server de doar cateva zile (3-4) dar deja simt ca m-am atasat este foarte bine pus la punct si imi place asta :D
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:8 dar pe profil apar numai 7(unul am pus din greseala alt nick xD)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Cred cu tarie ca da:D
16) Alte mentiuni:Zozo mi-a spus ca ma v-a sustine in aceasta incercare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: CupcakeSquirrel
2) Varsta: 17 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc minicraft de aprox 5 ani )
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:da am avut pe servere mai vechi de moderator si helper . 
6) Ai citit regulamentul serverului?:da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12 ore stiu ca e putin dar joc de 2 zile si am avut si liceu  dar voi juca mai mult  

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: ma numesc Alexandra . Nu sunt o persoana irascibila sunt sociabila ajut jucatorii noi si pe cei mai vechi   
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da  
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  ajut sv aducand jucatori noi promovand pagina ajut jucatori noi si vechi le dau sfaturi le prezint regulamentul ii ajut sa il intelega si sa il puna in practica cu ce au si nu am voie sa faca 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: ias ajuta pe playeri si as incerca sa nu existe dispute intre jucatori 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: sunt ok ce e drep raspund cam greu la mesaje dar in rest sunt de mare ajutor  sunt intelegatori si nu am nici o prblema cu ei 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:pt ca este un server bun cu oameni inteleatori si aici ma refer la membri )
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:momentan am 4 voturi pt ca nu intelegeam care era faza cu voturile dar mam adaptat si voi vota in continuare
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:da in orice domeniu il pot ajuta 
16) Alte mentiuni:nu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: xDarkKnight
2) Varsta: 17 Ani ( 18 pe 4 Iunie ) 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Experienta mea ca jucator de Minecraft este foarte mare, atat in sisteme (redstone / iteme) cat si in gameplay (cunostinte generale)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Builder / Moderator 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 46 De ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai, comportamentul meu pe sv de zi cu zi este foarte bun dp parerea mea, si activitatiile mele de zi cu zi minatul / construitul farmatul de xp.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Interesul ,seiozitatea activitatea si munca.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitatea mea fata de alti playeri.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Persoane de treaba, nu se cearta sunt capabili.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ca imi place serverul si vreau sa ajunga undeva.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10 Momentan.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:Nu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:JonnyKing 
2) Varsta:17  
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Am detinut ..Nu il mai stiu l-am pierdut... 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Pai am experienta de vro 5-6 ani de cand joc am avut si serivere de mc cand era ultima versiune  1.7.2 ..Oricum concluzia este ca ma descurc si sa nu va faceti probleme.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Sincer spun cu mana pe inima ca nu mai stiu pe ce  servere am avut grad.. Oricum am avut daca imi amintesc o sa va dau detaliile cu dovezi .   
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Pai am 1 zi si 30 de minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Pai asa,eu de obicei imi place sa creez cat mai multe lucruri deodata si sa interactionez cu ceilalti jucatori si sa ne ajutam reciproc ..Imi place deobicei cand are cineva nevoie de ajutor gen VRazvan a avut nevoie de ajutor sa cautam case fara protectie.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Eu zic ca pot sa lucrez si pot sa fac totul bine si corect. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pai sincer pot sa fiu activ in fiecare zi si sunt o persoana care poate interactiona  foarte bine cu playeri si simt ca sunt capabil pentru chestia asta ! ..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai eu  recent m-am apucat de animatii si vreau sa fac niste proiecte si pot sa ajut acest server cu reclama si multa activitate si o sa se vada schimbarea..

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Pai m-a mai enerveaza ei cat de cat asa intre prieteni dar isi fac datoria si ii respect foarte mult ca isi ia munca in serios .

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece este un lucru care mie imi place si ma face sa ma simt foarte bine cand fac un lucru .. Adica,imi place sa ajut niste persoane care vad ca se straduiesc sa face ceva bun .Si VRazvan daca vezi asta chiar daca nu o sa am grad sau eu tot o sa fiu alaturi sa te ajut .Stiu am fost in locul tau si stiu ce inseamna sa muncesti . 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:11 voturi LINK 1 /11 voturi LINK 2 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da sunt foarte sigur. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasspice - acceptat pentru teste.

GRP_Gamer - acceptat pentru teste.

CupcakeSquirrel - respins, nu ai orele necesare, cand le faci atunci poti face cerere.

xDarkKnight - acceptat pentru teste.

JonnyKing - acceptat pentru teste.

Edited by Heroiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BatGirlBat
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: DA
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Sunt experta, joc minecraft de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, helper :3
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Am 34 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai nu injur si incerc sa ajut playeri noi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da deoarece cred ca sunt niste oameni de treaba :3
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca serverul o sa creasca
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:FARA HACKERI SI CU MULTI PLAYERI
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Am mai mentionat sunt oameni de treaba :f
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Este in server bun si cred ca e bun sa ajunga in top
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10 sau 13 daca nu ma insel
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: DA
16) Alte mentiuni:VREAU SA FIU ACCEPTATA :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Iustin453
2) Varsta: 13 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)da,ma joc de cam 2 ani si am invatat tot felul de metode de constructie si de supravietuire dar stiu putine comenzi
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?:cum sa nu
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:cam o ora-doua pe zi
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)ma joc survival tot timpul,iar cand nu mere survival ma joc pe creative.Pe survival construiesc case,ma lupt cu mobi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da,de ce nu?

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)eu cred ca sunt potrivit pt aceasta sarcina pt ca sunt destul de autoritar, dar si iert,stiu sa lucrez in echipa ,imi place sa ajut pe altii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)de exemplu , daca cineva ar avea o problema l-as ajuta
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)nu am prea intalnit, dar m-au ajutat la nevoie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)sa-i ajut pe cei care au nevoie, sa-i pedepsesc pe cei ce incalca regulamentul
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:19
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni:nu am

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Iustin453

2) Varsta: 13 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)da,ma joc de cam 2 ani si am invatat tot felul de metode de constructie si de supravietuire dar stiu putine comenzi

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: nu am avut

6) Ai citit regulamentul serverului?:cum sa nu

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:cam o ora-doua pe zi

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)ma joc survival tot timpul,iar cand nu mere survival ma joc pe creative.Pe survival construiesc case,ma lupt cu mobi

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da,de ce nu?

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)eu cred ca sunt potrivit pt aceasta sarcina pt ca sunt destul de autoritar, dar si iert,stiu sa lucrez in echipa ,imi place sa ajut pe altii

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)de exemplu , daca cineva ar avea o problema l-as ajuta

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)nu am prea intalnit, dar m-au ajutat la nevoie

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)fiindca e un server fain

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:19

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

16) Alte mentiuni:sa fiu acceptat cat mai repede posibil

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:BERZOX

- Varsta:18

- De cat timp joci MineCraft?:2-3 ani

- Poza cu /ar check: nu imi merge prt sc....dar am 6 zile si 19 min

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): nu imi merge prt sc.... dar multi stiu constructiile mele

- Stii sa folosesti WorldEdit?:in mare parte da

- Ai citit regulamentul?sigur

Share this post


Link to post
Share on other sites

 1) Nickname in joc:  Medee4Life


2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta acumulata timp de 3-4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut , Builder si alte functii luate pe pile
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3 Zile , 10 Ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt foarte prietenos , stau intre 2-6 chiar 8 ore pe server si ajut si playerii cu noi cu comenzi si chiar ii ajut sa isi faca casa de inceput
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , consider ca pot lucra cu tot staff-ul , ma inteleg bine cu toti
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Grupul de Helperi se mareste si asa problemele se rezolva mai repede
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: 
Toti Helperii sunt foarte de treaba intelegatori si te ajuta mereu
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place foarte mult serverul si de aceea vreau sa ajut cat mai mult playerii
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan am 15 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:
Imi place serverul , Staff-ul este foarte de treaba si altceva nu mai am ce sa spun

Share this post


Link to post
Share on other sites

DeviBoy17 - Respins

Axilleasgamer - Respins

xDarkKnight - Respins

BERZOX - Acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: anak1nelo
2) Varsta: 22
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc din 2010, am avut o multime de servere prin care am trecut, multe s-au inchis inexplicabil, etc.  am jucat mult, am picat si 2 examene pt ca jucam prea intens cand eram prin faculta.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Op, mod, helper, practica cam tot ce se mananca.
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 4 ore (jucand de sambata pe server)
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: imi place sa construiesc, sa enchantez si sa farmez. deci principalele preocupari sunt spawnerele, fermele si nivelatul muntilor.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: experienta, mentalitatea, varsta.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Mai multa decenta dpdv al arogantei unor membrii din staff (YagmurFtw). 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Helperii, in special cei mai noi sunt in regula si iti raspun la intrebari, atunci cand ai. Nu am avut prea multe contacte cu ei, dar de putinele ori cand am avut ne-am inteles ok.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru o comunitate mai buna si mai civilizata.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: spune ca 2 dar am acumulat 300 000 $ ingame din voturi so... spune gresit :P

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni: sunt web developer daca aveti nevoie de ajutor cu forumul/site-ul vorbim mai multe pe privat.

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

BatGirlBat - acceptat pentru teste [Picat. 0.5p/10]

Medee4Life - acceptat pentru teste.

aknaknn - respins, nu ai acordat like primului post.

Iustin453 - respins, nu ai acordat like primului post + double-post.

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: anak1nelo
2) Varsta: 22
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc din 2010, am avut o multime de servere prin care am trecut, multe s-au inchis inexplicabil, etc.  am jucat mult, am picat si 2 examene pt ca jucam prea intens cand eram prin faculta.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Op, mod, helper, practica cam tot ce se mananca.
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 4 ore (jucand de sambata pe server)
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: imi place sa construiesc, sa enchantez si sa farmez. deci principalele preocupari sunt spawnerele, fermele si nivelatul muntilor.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: experienta, mentalitatea, varsta.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Mai multa decenta dpdv al arogantei unor membrii din staff (YagmurFtw). 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Helperii, in special cei mai noi sunt in regula si iti raspun la intrebari, atunci cand ai. Nu am avut prea multe contacte cu ei, dar de putinele ori cand am avut ne-am inteles ok.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru o comunitate mai buna si mai civilizata.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: spune ca 2 dar am acumulat 300 000 $ ingame din voturi so... spune gresit 10.gif

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni: sunt web developer daca aveti nevoie de ajutor cu forumul/site-ul vorbim mai multe pe privat.

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

De data asta am acordat like. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

anak1nelo - acceptat pentru teste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: RobertSey
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1zi si 10 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: ma scol,mananc,ma joc pe Egaming,ma duc la scoala,vin de la scoala,mananc si stau pe Egaming
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: nu stiu
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Niste oamenii foarte buni si prietenosi
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:0
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni:Vreau sa fiu acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: MichaelScofield
2) Varsta: 18 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc acest joc de 4,insa imi place sa joc cel mai mult survival,ski wars si prison.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut functia de moderator pe un server,insa nu doresc sa ii fac reclama.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:24 de ore,puteti verifica
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Joc undeva a 5-7 ore pe zi(in functie de timp) iar pe server lucrez la hotel care are si restaurant si incerc sa il fac cat mai bun pe zi ce trece.In cazul in care un player are nevoie de ajutor si nu sunt membrii din staff conectati mereu ii sar in ajutor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am o experienta destul de veche,adica stiu diferite comenzi sau retete pentru prepararea obiectelor si stiu ca helperul nu are voie sa abuze de comenzile gen:tp,mute,etc.Eu nu as putea zice ca sunt menit dar cred ca voi putea face o treaba foarte buna.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As putea ajuta playerii noi cu o camera gratis la hotelul meu sau cu o scurta introducere despre server sa ii invat comenzi cum ar fi:rtp,warp enchant,warp shop,etc.As putea ajuta toti playerii cu tot felul de probleme care le intampina pe server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membri ai grupului de helper se descurca foarte bine deoarece sar mereu in ajutor cand un player are o problema
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor acestui server deoarece cred ca este cel mai bun si optimizer server de minecraft,la sectiunea din survival din Romania si cred ca ar prinde bine inca o mana de ajutor serverului si playerilor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am acordat 6 voturi pe server.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,detin tot bagajul de cunostinte necesar.
16) Alte mentiuni:Astept raspunsul iar daca voi fi accept pentru sarcina de helper,in teste va fi o onoare pentru mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Shabba
2) Varsta: 16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Am o experienta de aproximativ 3 ani pe minecraft.Si fondator-ul cred ca s-a convins de asta. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut o data functia de administrator .
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da am citit si sunt de acord cu termenii acestuia.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:6 ore , acumulate doar intr-o zi.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Imi place sa ajut play-eri nou veniti pe server si sa construiesc/enchanting. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt o persoana foarte calma si plus de asta am foarte mult timp liber. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Un admin/helper on pe timp de ziua si timp de noapte , jucatorii satisfacuti . (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt niste helperi/admini foarte capabili. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Fiindca imi place foarte mult serverul si de fondator-ul acestuia . (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da , sunt sigur.
16) Alte mentiuni:Doresc sa am gradul : Sefu la bani. Deoarece produc $$ si am ajutat serverul. Eu zic ca merit gradul acesta. + Ca sunt unul dintre cei mai bogati oameni de pe server. Si play-eri ma cunosc : Shabba iTz God. O sa ajut serverul cu rezolvarea tuturor bugurilor care aduc un + playerilor .

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: body 
2) Varsta:
13 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da,am avut si alte functii dar pe server mai mici
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Bineinteles

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 6 ore(cam putin stiu)
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  
Pai deobicei pe server incerc sa ajut playeri si nu incalc regurile serverului
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Bineinteles
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Pai eu in genere sunt atent la chat  si avand in vedere faptul ca aplic pt helper  cred ca este de ajutor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Reducerea reclamelor a injuraturilor a spam-ului si a scrieri cu caps
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Nu am intalnit prea multi helperi dar si cei pe care i-am intalnit isi fac bine treaba de helper si nu incalc regurile
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Pai avand in vedere faptul ca stau destul de mult pe server ma-am gandit ca il pot si ajuta
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:de 2 ori 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu consider ca pt gradul helper stiu necesarul
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat desi stiu ca timpul pe server ma cam dezavantajeaza consider ca de cand sunt pe server sunt destul de activ

Edited by bodyislife

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Shabba

2) Varsta: 16

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Am o experienta de aproximativ 6 ani pe minecraft.Si fondator-ul cred ca s-a convins de asta. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut o data functia de administrator .

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da am citit si sunt de acord cu termenii acestuia.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:6 ore , acumulate doar intr-o zi.

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Imi place sa ajut play-eri nou veniti pe server si sa construiesc/enchanting. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt o persoana foarte calma si plus de asta am foarte mult timp liber. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Un admin/helper on pe timp de ziua si timp de noapte , jucatorii satisfacuti . (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt niste helperi/admini foarte capabili. (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Fiindca imi place foarte mult serverul si de fondator-ul acestuia . (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:4

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da , sunt sigur.

16) Alte mentiuni:Doresc sa am gradul : Sefu la bani. Deoarece produc $$ si am ajutat serverul. Eu zic ca merit gradul acesta. + Ca sunt unul dintre cei mai bogati oameni de pe server. Si play-eri ma cunosc : Shabba iTz God. O sa ajut serverul cu rezolvarea tuturor bugurilor care aduc un + playerilor .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shabba - respins, double-post + nu ai orele necesare.

RobertSey - respins, cerere incompleta.

MichaelScofield - acceptat pentru teste.

body - respins, nu ai orele necesare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...