Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc: body 
2) Varsta: 
13 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da,am avut si alte functii dar pe server mai mici
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Bineinteles

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 13 ore 25 min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Pai deobicei pe server incerc sa ajut playeri si nu incalc regurile serverului
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Bineinteles
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Pai eu in genere sunt atent la chat  si avand in vedere faptul ca aplic pt helper  cred ca este de ajutor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Reducerea reclamelor a injuraturilor a spam-ului si a scrieri cu caps
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Nu am intalnit prea multi helperi dar si cei pe care i-am intalnit isi fac bine treaba de helper si nu incalc regurile
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Pai avand in vedere faptul ca stau destul de mult pe server ma-am gandit ca il pot si ajuta
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:de 2 ori 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu consider ca pt gradul helper stiu necesarul
16) Alte mentiuni: Nmk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 1) Nickname in joc: Metpoj

2) Varsta: 17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: no
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: destul joc de 4-5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Owner,Helper,Politist
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:5 zile si 12 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Ma joc ca oricare altu 21.gif
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Pot
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa ajut deobicei
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai o sa vedem
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Se straduieste fiecare cat poate
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca vreau sa ofer
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:12 si vote zilnic
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Probabil ca nu dar  invat 
16) Alte mentiuni:Am un buton care da crash 4.gif

Edited by danielleu

Share this post


Link to post
Share on other sites

body - respins, nu ai orele necesare.

Metpoj - respins, cererea ta nu ma convinge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Metpoj
2) Varsta: 17 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:De 4-5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Owner,Helper,Politist
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:5 zile si 13 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Deobicei ajut jucatori cu iteme si chiar si bani
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Eu pot doar daca si ceilalti pot
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Am mai avut helper si mam descurcat
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Mai putine reclame si certuri pe server
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Nu-i stiu pe toti doar 2sau 3 oricum mau ajutat cum leam cerut ajutor
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Sunt multi jucatori si e greu sa raspunzi la toti si stafu e mic
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:12 si vote zilnic
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:O sa ma descurc 
16) Alte mentiuni:Nare legatura cu astea dar mi-au disparut 1kk apoi am facut 600k si au disparut si aia acum mai am 400k

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Anonimusss
2) Varsta: 13 Ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Joc acest joc de 3 ani si sunt mandru de asta,stiu cum sa reactionez si la ce sa ma astept de la acest joc!Important este sa te distrezi iar eu fac acest lucru zi de zi pe serverul Mc.EGaming.Ro!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da,am avut functia de Administrator,Helper si Co-Owner
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da,l-am citit si l-am memorat!
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:In prezent am 24 de ore si 33 de minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Dimineata,cand intru pe server votez pe ambele site-uri iar apoi ma duc la casa mea,minez,cum ar face un player normal.Ajut staff-ul cu cei care injura sau spameaza dar nu ma cert,stiu bine ca de cand sunt pe server nu am injurat sau spamat!In concluzie sunt mandru ca sunt un membru al acestei comunitati!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt sigur ca o pot face deoarece ma pot intelege bine cu oamenii,voi fi responsabil sa intru zi de zi pe server si sa ii ajut pe membrii staff si in special playerii serverului!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Simt ca sunt un om serios si responsabil.Stiu ca ma voi intelege bine cu playerii si membrii staff si voi ajuta serverul din toate puterile mele,stiu ca pot pentru ca am incredere in mine!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)As putea ajuta stafful in pedepsirea playerilor care fac ceva ce nu este permis in regulament,cred ca as putea face serverul putin mai veselsi as putea sa fac serverul un loc unde nu s-ar injura sau s-ar incalca reguli!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt amuzanti,stapani pe sine,vigilenti si agili dar tot odata prietenosi si niste tipi de treaba pe care te poti baza!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pentru ca iubesc acest server si o spun la propriu.Imi doresc sa ajut acest server pentru ca merita cat mai mult ajutor deoarece niste oameni au muncit din greu la el,merita totul acest server!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:In prezent am acumulat 12 voturi!
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sunt un om cult si inteligent,am memorat regulamentul si stiu ce trebuie sa fac,stiu asta!
16) Alte mentiuni:Nu am altceva sa va spun decat ca apreciez munca voastra si deabea astept sa va vad raspunsul la cererea mea!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: georgestefan1

2) Varsta: 14

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu :)

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai , am o experienta buna , si vreau sa devin mai experimentat si eu si jucatorii sv-lui

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu am avut!

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit si sunt de acord cu termenii acestuia.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 9 ore!

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Activitatea este foarte buna ca comportamentul meu pe server si imi place sa ajut pe toata lumea!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, si acum lucrez cu el dar voi lucra si mai bine!

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca eu ajut pe toata lumea , cand este nevoie.O voi ajuta mereu deoarece ei sunt playeri pe sv-ul meu de Minecraft preferat!

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Serverul o sa creasca si eu o sa cresc cu el!

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt niste oameni foarte buni care la rau si bine te ajuta orice ar fi!

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Deoarece este un sv bine populat cu /warp-uri foarte bune si jucatori si staff!

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Nu prea multe deoarece eu votez alaturi de fratele meu ! In prezent am 9 voturi!

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da. Detin tot bagajul necesar

16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat ca sa pot ajuta mai repede toti palyerii de pe sv!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Mathju

2) Varsta:12

3) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3):Am o experienta buna stiu sa joc joc de mult timp si nu sunt incepator

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Am o experienta bun ma inteleg bine cu cei depe server si nu sunt incepator,stiu ce inseamna Mc

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Da am avut functia de helper!

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da lam citit si sunt de acord cu cele scrise

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:In prezent am 6 zile si  3 ore si 4 min

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt activ dupa cum ati vazut la ./ar check ma inteleg bine cu moderatori /admini si cu celelalte persoane si imi doresc mult sa ajung helper!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?Da ma pot include usor stiind regulile si imi doresc sai ajut

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Eu cred ca sunt jucator activ si am orele necesare si in timp ajuti si playeri noi pe svr cu comenzile epx (/warp shop /sethome etc

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)As ajuta cei noi leas arata  serverul  si ias ajuta in cadrul acestuia

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt un grup  decent ajutatori si prietenosi.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu doresc acest lucru ca este un server minunat care imi aminteste ani  in care ma jucam acest joc  si este un server foarte bun  si il iubesc !
 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Pe acesta luna am acordat 22 voturi dar in total pe durata acestui server de cind ma joc cred ca am 90+ de voturi!

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da sunt sigur deoarece  doresc sa devin helper si am citit regulamentele

16) Alte mentiuni:Imi doresc mult sa ajut la inflorirea acestui server  care ma fascineaza este unu; din cele mai bune servere de survival din Romania sper sa va ajut cu  aceste lucruri si cu problemele de zi cu zi!!! Mult Norok

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Romaji 


 


2) Varsta:12 ani 


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu  


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Sunt expert 


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1h 30m 30s


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Trezesc,scriu teme,la ora 11:30 ma duc la scoala si cand am venit de la scoala ma joc si ma culc


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt doarte expert si cred ca pot sa-i ajut pe ceilanti


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Voi fi foarte folositor . 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt foarte buni mau ajutat foarte mult


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:E cel mai bun server din lume


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:3


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: MichaelScofield
2) Varsta: 18 ani.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc acest joc de 4,insa imi place sa joc cel mai mult survival,ski wars si prison.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut functia de moderator pe un server,insa nu doresc sa ii fac reclama.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:24 de ore,puteti verifica
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Joc undeva a 5-7 ore pe zi(in functie de timp) iar pe server lucrez la hotel care are si restaurant si incerc sa il fac cat mai bun pe zi ce trece.In cazul in care un player are nevoie de ajutor si nu sunt membrii din staff conectati mereu ii sar in ajutor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am o experienta destul de veche,adica stiu diferite comenzi sau retete pentru prepararea obiectelor si stiu ca helperul nu are voie sa abuze de comenzile gen:tp,mute,etc.Eu nu as putea zice ca sunt menit dar cred ca voi putea face o treaba foarte buna.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As putea ajuta playerii noi cu o camera gratis la hotelul meu sau cu o scurta introducere despre server sa ii invat comenzi cum ar fi:rtp,warp enchant,warp shop,etc.As putea ajuta toti playerii cu tot felul de probleme care le intampina pe server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membri ai grupului de helper se descurca foarte bine deoarece sar mereu in ajutor cand un player are o problema
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor acestui server deoarece cred ca este cel mai bun si optimizer server de minecraft,la sectiunea din survival din Romania si cred ca ar prinde bine inca o mana de ajutor serverului si playerilor.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am acordat 6 voturi pe server.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,detin tot bagajul de cunostinte necesar.
16) Alte mentiuni:Astept raspunsul iar daca voi fi accept pentru sarcina de helper,in teste va fi o onoare pentru mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BatGirlBat
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: SUNT PROFESIONISTA SAU MAI BINE ZIS EXPERTA IN MC JOC DE 5 ANI
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da am avut Moderator, Helper, Owner, Admin
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da l-am citit si sunt total de accord cu acesta
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: In present am 34 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Imi place sa ajut oamenii noi care vin pe acest server :3
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da deoarece cred ca sunt niste oameni de treaba
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai pot ajuta serverul cu tot ce pot :3
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Fara hacker si fara spam in chat btw totul o sa fie perfect (de parca nu ar fii)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Am mai spus sunt niste oameni de treaba mai ales ioancii, vRazvan (nu stiu daca am scris numele bine) YagmurFTW si restul :3
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pai este in server bun si cred ca merita sa fie in top
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13 sau 14
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni:vreau sa fiu acceptata :DDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Axilleasgamer


- Varsta:12


- De cat timp joci MineCraft?:11 luni


- Poza cu /ar check:20m


- Stii sa folosesti WorldEdit?:da am avut sv si stiu


- Ai citit regulamentul?:da


Share this post


Link to post
Share on other sites

Metpoj - Acceptat pentru teste.

Anonimusss - Respins. Nu ai acordat like primului post. Fapt ce dovedeste cu nu la-ai citit in intregime.

georgestefan1 - Acceptat pentru teste.

Romaji - Acceptat pentru teste.

MichaelScofield - Acceptat pentru teste.

BatGirlBat - Acceptat pentru teste.

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.
Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Edited by VRazvan
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  BlazeR00d
2) Varsta: 24
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Survival este experienta din minecraft care te ajuta sa acumulezi cunostinte, de aceea joc doar acest mod in principal. Joc de ceva timp, nu stiu o perioada exacta.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Propriul server unde jucam cu prietenii.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24h + (VRazvan mi-a dat accordul pentru aceasta cerere)
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pot zice ca sunt o fire calma si stiu cum sa discut cu o persoana. Pacanele :))
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Istoric in ceea tine de admin/tutorial writer/etc.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Respectarea regulamentului si acordarea pedepselor celor vinovati.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Activi si nu strica niciodata sa mai ai o mana de ajutor in caz ca nu stii ceva.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru a arata noilor playeri cu nu totul tine de hacks, gamemode creative, etc.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:23
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni: Nu deocamdata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname: BCSILYM

Vârsta: 13 ani

De cât timp joci Minecraft?: De 3 ani

Cât timp ai activat pe serverul nostru?: 1 zi si 10 ore

Ştii să foloseşti World Edit?: Da.

Ai citit regulamentul?: Da.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axilleasgamer - Respins

BCSILYM - Acceptata pentru teste

 

Puteti posta in continuare cererile voastre!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Mathju

2) Varsta:12

3) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3):Am o experienta buna stiu sa joc joc de mult timp si nu sunt incepator

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Am o experienta bun ma inteleg bine cu cei depe server si nu sunt incepator,stiu ce inseamna Mc

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Da am avut functia de helper!

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da lam citit si sunt de acord cu cele scrise

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:In prezent am 6 zile si  3 ore si 4 min

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt activ dupa cum ati vazut la ./ar check ma inteleg bine cu moderatori /admini si cu celelalte persoane si imi doresc mult sa ajung helper!

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?Da ma pot include usor stiind regulile si imi doresc sai ajut

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Eu cred ca sunt jucator activ si am orele necesare si in timp ajuti si playeri noi pe svr cu comenzile epx (/warp shop /sethome etc

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)As ajuta cei noi leas arata  serverul  si ias ajuta in cadrul acestuia

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt un grup  decent ajutatori si prietenosi.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu doresc acest lucru ca este un server minunat care imi aminteste ani  in care ma jucam acest joc  si este un server foarte bun  si il iubesc !
 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Pe acesta luna am acordat 22 voturi dar in total pe durata acestui server de cind ma joc cred ca am 90+ de voturi!

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da sunt sigur deoarece  doresc sa devin helper si am citit regulamentele

16) Alte mentiuni:Imi doresc mult sa ajut la inflorirea acestui server  care ma fascineaza este unu; din cele mai bune servere de survival din Romania sper sa va ajut cu  aceste lucruri si cu problemele de zi cu zi!!! Mult Norok

VRazvan  sus ai verificat ceririle de helper dar pe mine nu mai mentionat daca sunt acceptat

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NickName:Mathju

Virsta:13

De citi ani joc Minecraft :3 ani

Sti sa folosesti World edit: da pentru exepmlu //pos1 pos2 /set 1:0 si multe altele

Ai citit regulamentul : da de 3 ori

Share this post


Link to post
Share on other sites

NickName:Mathju

Virsta:13

De citi ani joc Minecraft :3 ani

Sti sa folosesti World edit: da pentru exepmlu //pos1 pos2 /set 1:0 si multe altele

Ai citit regulamentul : da de 3 ori

Si pe svr am 6 zile si 20 ore jucate

 

Kawa: Avertisemnt verbal, data viitoare ai grija, nu mai posta de mai multe ori.

Edited by Kawa

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Axilleasgamer


- Varsta:12 ani


- De cat timp joci MineCraft?:1 an si jumate


- Stii sa folosesti WorldEdit?:Ma joc toata ziua pe Survival


- Ai citit regulamentul?:Da


Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Redeption75


- Varsta: 16 ani 


- De cat timp joci MineCraft?: De 4-5 ani


- Poza cu /ar check:http://imgur.com/a/udISZ


- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da


- Ai citit regulamentul?: Da


Edited by Redeption

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mathju - Respins

Axilleasgamer - Respins

Redeption75 - Acceptat pentru teste

 

Puteti posta in continuare cererile voastre!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Thorus66
2) Varsta: 17 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am descoperit acest joc in 2012 si tot joc de atunci. Il consider o modalitate da a elibera stresul.Consider ca am o experienta bogata in acest joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, nu am avut o alta functie pe un alt server.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da, in mare.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d si 20 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Impreuna cu cativa tovarasi am inceput sa construim un oras de tip medieval, fiecare vine cu idei le punem in practica si pot spune ca sunt mandru de ceea ce am realizat pe acest server.Momentan.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Sunt o persoana foarte amuzanta care se descurca foarte bine mai ales sub presiunea unei echipe. Sunt o fire rabdatoare, am grija la fiecare detaliu.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Iubesc ordinea si sa ajut playeri care au nevoie de ajutor. Consider ca rankul de Helper este unul absolut necesar mai ales intr-un joc asa de amplu precum Minecraftul.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pe langa faptul ca voi fi prezent oricand am timp(majoritatea timpului avand in vedere ca inca sunt elev in clasa a XI-a, pot aduce bunul simt in orice circumstanta.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Pana acum toti Helperii pe care i-am intalnit pe server sunt foarte seriosi, se tin de treaba ajutand mereu acolo unde le este posibil.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Inca de cand am facut primul pas in aceasta comunitate m-am simtit puternic atras de ordinea si disciplina oferita de aceasta.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Consider ca am destule cunostiinte despre Minecraft si cu siguranta ma voi descurca.
16) Alte mentiuni: Doresc un raspuns sincer, scurt si la obiect. Pe langa toate cele spuse mai doresc sa urez o seara/zi placuta intregului staff eGaming.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BlazeR00d - Acceptat pentru teste.

Mathju - Acceptat pentru teste.

Thorus66 - Acceptat pentru teste.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: georgestefan1
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pai , am o experienta buna , si vreau sa devin mai experimentat si eu si jucatorii sv-lui
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Nu am mi avut! 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:2zile si 15ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Activitatea este foarte buna ca comportamentul meu pe server si imi place sa ajut pe toata lumea!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da, si acum lucrez cu el dar voi lucra si mai bine!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pentru ca eu ajut pe toata lumea , cand este nevoie.O voi ajuta mereu deoarece ei sunt playeri pe sv-ul meu de Minecraft preferat!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Serverul o sa creasca si eu o sa cresc cu el!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Sunt niste oameni foarte buni care la rau si bine te ajuta orice ar fi!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deoarece este un sv bine populat cu /warp-uri foarte bune si jucatori si staff!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:11 voturi!
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da. Detin tot bagajul necesar
16) Alte mentiuni:Imi pare foarte rau ca am luat remove si daca mai imi datio sansa o sa fiu mai bun va promit. Si sper ca nu e o problema ca am postat de ori pentru aceasta sarcina. Sper sa fiu acceptat. Va multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TalPin
2) Varsta: 16 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc din 2011, am avut o multime de servere prin care am trecut, multe s-au inchis inexplicabil, etc. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:Da, admin, moderator si helper.
6) Ai citit regulamentul serverului?: da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 2 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: imi place sa construiesc, sa enchantez si sa farmez. deci principalele preocupari sunt spawnerele, fermele si nivelatul muntilor.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: experienta, mentalitatea, varsta.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Mai multa decenta si seriozitate..
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Helperii, in special cei mai noi sunt in regula si iti raspun la intrebari, atunci cand ai. Nu am avut prea multe contacte cu ei, dar de putinele ori cand am avut ne-am inteles ok.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru o comunitate mai buna si mai civilizata.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 4.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni: Astept raspunsul iar daca voi fi accept pentru sarcina de helper, in teste va fi o onoare pentru mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...