Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

@MoNeRsT-Respins.Cererile respinse se pot reface la minim 7 zile dupa respingere.Te rog sa citesti modelul din nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LazeHD
2a) Varsta:14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030421.
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Ma joc minecraft deja de 4 ani stiu aproape tot despre minecraft si despre cum ar trebui sa se poarte un      Helper , am o experienta destul de mare si sper sa le o pot impartasi si celorlanti!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut helper pe un server de minecraft pana sa inchis serverul.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da, desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 1day & 1h.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Ma numesc Giorgian am 14 ani, chiar din prima data cand am intrat pe acest server am avut o impresie placuta fata da jucatori,staff si avtivitatile facute pe acest server(event-uri).
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da, de ce nu par niste oameni de treaba si cred ca ne vom intelege bine!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pentru ca mie imi place foarte mult sa ajut oameni cu anumite lucruri pe care ei nu le stiu, si stiu cum sa vorbesc cu oameni incat ei  sa ma inteleaga fara a intreba de mai multe ori .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Voi ajuta foarte multe persoane incat ei sa ma inteleaga, le voi explica pana la capat incat ei sa nu mai spameze pe chat ,,Cum se face ... " asa ca eu ii voi ajuta fara ca ei sa ii mai deranjeze pe ceilalti.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Sunt niste oameni super de treaba si sper sa intru si eu in aceasta comunitate plina de oameni faini  si sa ne intelegem intre noi in principiu pot spune sunt niste oameni cool care isi fac bine treaba !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca mi se pare un server super tare care merita o sustinere enorma .Si ar fi o onoare sa fac parte din aceasta comunitate faina si sa ajut serverul cat si jucatori de pe server!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan 6 voturi, dar votez in fiecare zi!
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da desigur, consider ca am suficiente informatii pentru ai ajuta pe cei care nu stiu, sau au nevoie!

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu
17) Alte mentiuni:Daca voi fii aceptat voi incerca sa fiu cat mai activ pe acest server pentru ai putea ajuta pe cei care au nevoie. Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  DroKu
2a) Varsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020923
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experimentat  , joc de vreo 4 ani minecraft , imi place sa construiesc mult , prefer design-uri medievale sau moderne . Am facut si mici , mari pauze de jucat . Imi place sa ii ajut pe alti playeri . 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da , am avut cea mai mare functie de Admin , acum vreo 2 ani , si mai recent am avut  helper pe diferite servere .
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai , cand intru pe server imi strang materiale si incep sa construiesc , cateodata construiesc ce imi vine prin cap sau imi adun niste idei de pe net . Ma duc sa minez , sa fac rost de mancare , sa mai fac niste bani .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Cum sa nu . 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Pai sunt experimentat cu aceasta functie , deoarece am mai avut-o de multe ori . Imi place sa ii ajut pe altii playeri mai putin documentati despre regulamentul alte informatii acestui server . Chiar mi-as dori aceasta functie .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pai cum am mai spus sunt experimentat cu aceasta functie , imi place sa cooperez cu alti membri ai Staff-ului .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Nu prea am stat sa vad cum se comporta sau cum reactioneaza la intrebari , dar cred ca se descurca .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Chiar m-am atasat de acest server . Si am vazut ca are potential si un viitor de succes acest server si vreau sa ajut .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Deoamdata doar 4 , dar o sa votez in continuare .

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu cred si sper ca da . 

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu .
17) Alte mentiuni: Bafta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: DipBoss
2a) Varsta: 12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1655397
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Joc minecraft de foarte mult timp , cam de 4-5 ani , stau pe mc cam 4-5 ore pe zii si ma joc mc 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da Moderator  3/7/2017
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit regulamentul si sunt de acord cu respectarea acestuia !!!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day si 6 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Activitatea mea pe server este foarte deasa, deoarece nu am ce sa fac si imi petrec timpul pe Minecraft , si uneori , cand ma plictisesc dau itm gratis pe sv , gen spawnere , dau bani ( peste 50k) si ajut playerii cu informatii si de multe ori ii ajut la building.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Eu Consider ca pot lucra cu ei 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Sunt foarte activ pe server , ma inteleg cu majoritatea playerilor cat si cu cei din staff , sunt un om foarte intelegator si rabdator , cat si foarte social , discut poblemele pana le inteleg si cand o fac , incerc sa le rezolv cum pot ! 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Prezenta mea in cadrul grupului , ar scapa serverul de foarte multi playeri care intra pe server pentru a face reclama , sau playerii care spameaza , cat si cei care injura .Problemele playerilor ar fi cat de cat rezolvate pentru ca imi place sa ajut si ma dedic faptului ca ajut serverul .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Majoritatea membrilor din staff sunt foarte de treaba , foarte sociali si foarte amuzanti , poti glumi cu ei , sunt foarte prietenosi cat si foarte sinceri si maturi , membrii stafului te ajuta cu ce pot si iti raspund la intrebari cu mare drag ! 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Vreau sa ofer ajutorul meu pentru ca este un server foarte serios , este un server pus la punct si cu playeri foarte geniali , vreau sa ajut serverul cu playerii care fac spam , reclama si care au un limbaj neeadecvat pentru ca deranjeaza playerii care chiar vor sa joace ! 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da , sunt sigur pentru ca pe server am multa activitate , in care am testat multe probleme ale playerilor si le-am inteles !

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am nici o donatie deocamdata !
17) Alte mentiuni: Nici o alta mentiune ! Multumesc pentru timpul acordat pentru a citi cererea mea ! Emojo ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  DipBoss
2a) Varsta: 12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  1655397
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Am inceput sa ma joc acest joc de prin anul 2012-2013 la recomandarea unor prieteni,am inceput,am vazut ce are de oferit si am zis de ce sa nu continui,acum,nu stiu sa fac constructii masive cu redstone sau sa fac a big house with detalis sau ceva de genul,but stiu sa lucrez in echipa cand e de lucrat in echipa,stiu sa ma folosesc de avantajele pe care le ofera fiecare sectiune si cred ca am experienta necesara a unui jucator de minecraft.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Moderator  o luna
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 days,9hours and 5 minutes.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ma trezesc,intru pe server stau si mai modific la casa sau minez/tai lemne,sunt atent la chat din cand in cand in caz ca pot sa ajut playerii,daca pot le explic cat de bine pot si imi vad de drum. Seara cand intra si amicii mei ne jucam,construim luptam impreuna.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Deja fac asta,dar cred ca da,pot sa lucrez  in echipa.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :Deoarece eu locuiesc in Canada,fusul meu orar este cu 7 ore in urma fata de cel al Romaniei si asta imi da avantajul sa devin un Staff de noapte instead de unul de zi,dat fiind faptul ca o sa am si High School si imi prieste mai bine night shift-ul decat cel de zi. Ajut playerii cat de mult pot chiar si in stadiul asta de member,doar ca exista anumite perioade din zi in care nu esti nici un staff si atunci playerii o iau razna.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Beneficiile aduse de prezenta mea nu ar afecta doar grupul,but intreg serverul prin activitatea mea ,comportamentul meu si disciplina pe care o pot oferi.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Nu am intalnit prea multi,sau nu am stat la discutie cu ei prea mult dar pe cei care i-am vazut isi fac treaba intr-adevar bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Deoarece din momentul in care am fost adus de prietenul meu pe server am vazut ca acest server are ceva de oferit,are un potential si m-am gandit de ce sa nu imi petrec 80% din timpul pe care il petrec in jocuri sa il petrec in acest server de Minecraft.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Pana in acest moment am votat de 6 ori
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu cred ca da,sper ca si ei/voi veti vedea asta.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Momentan nu,dat fiind faptul locuiesc in Canada si nu am un punct Paysafe prea aproape,imi este mai greu,dar voi dona.
17) Alte mentiuni: God help us all.

Edited by MoNeRsT

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Wtfitman
2a) Varsta:17

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: :In 2014 am avut serverul meu de mc cu un prieten (mc.lcsnet.ro)..unde am fost co owner ma pricep cam la toate  pluginurile..constructii ma pricep la acest joc...si joc minecraft din 2013..
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Owner,admin,Moderator..8-9 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?:DA

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:2 zile 12 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: :Sunt un tip mai retras si cam tot timpul pe care il stau pe server construiesc :))
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Experienta si placerea jocului :))

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Daca voi fi acceptat imi voi da silinta ca toti playerii sa aiba satisfactie cand intra pe server!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune:Sunt buni dar trebuie experienta!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca vreau sa ajunga cel mai bun server de mc din ro!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Avusem 12 dar momentan nu mai am
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:ABBSOLUT

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:5 euro
17) Alte mentiuni:Nu am mentiuni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: yodog6

- Varsta: 14 ani

- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani jumate

- Poza cu /ar check: 

 

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Da cam 90%

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?: Nu ...

- Ai citit regulamentul? Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Hakai13
2a) Varsta: 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010313
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Normal că nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ă... cam multe cuvinte, păi sunt praf la redstone, îmi place să fac căsuţe, de vacanţă, în mare parte joc tăt timpu' pentru că n-am altceva de făcut, doar uneori şi îmi place să îmi bat joc de animale
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: Ie
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: http://i.imgur.com/XoTtmAg.png
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Îs o persoană bună, când am cu cine ofc, îmi place să mă consider nu "drept"... hm.. cinstit ar fi portrivit. Activităţi... intru, dau vote, plâng că nu îmi pică ce vreau şi încep să mă gândesc ce aş mai putea face la casă  mai dau şi un minat 4f iar în rest stau şi mă uit la chat
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Hm... faptul că sunt momente, mai rare, pe la 2-3-4 dimineaţa când mai e câte unu care încearcă să facă trap dar nu e un helper/admin/membru staff ON şi e păcat, aş zice mai mult că aplic pentru Helper de noapte  
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pe lângă faptul că se "ridică" gradul de protecţie tot odată va scădea rata "bulangeriei nocturne", aşa o numesc eu dacă se întâmplă după 1dimineaţa  şi ar mai fi o persoană care să aibă o opinie când un player are nevoie de ajutor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ăăă... nu ştiu câţi sunt dar majoritatea pe care i-am prins ON sunt super de treabă şi deschişi atât la free talk cât şi la diferitele probleme ale playerilor
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Vreau fly,  , lăsând gluma, Idk... un fel de intuiţie..., în decursul vieţii mele am jucat pe o grămadă se servere diferite de jocuri diferite, unele se închideau repede, altele mergeau pe pile, altele erau doar pentru bani ş.a., lucruri care nu le-am observat pe eGaming, I mean dude... e suficent să votezi şi ai un trai decent! Iteme "gârlă" deci nu prea există lucruri pentru care să donezi şi să strice balanţa no pay-pay.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: http://i.imgur.com/BNobTfH.png puţin, I know, dat find faptul că-s nocturn cam uit când am votat şi când nu
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Mă... uneori io mai caut pe google reţetele că uit repede :))

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Îmi place culoarea mov 

Edited by Calcifer

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/14/2017 at 2:18 PM, DroKu said:

1) Nickname in joc:  DroKu
2a) Varsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020923
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experimentat  , joc de vreo 4 ani minecraft , imi place sa construiesc mult , prefer design-uri medievale sau moderne . Am facut si mici , mari pauze de jucat . Imi place sa ii ajut pe alti playeri . 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da , am avut cea mai mare functie de Admin , acum vreo 2 ani , si mai recent am avut  helper pe diferite servere .
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day , 24 hours , 45 minutes

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai , cand intru pe server imi strang materiale si incep sa construiesc , cateodata construiesc ce imi vine prin cap sau imi adun niste idei de pe net . Ma duc sa minez , sa fac rost de mancare , sa mai fac niste bani .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Cum sa nu . 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Pai sunt experimentat cu aceasta functie , deoarece am mai avut-o de multe ori . Imi place sa ii ajut pe altii playeri mai putin documentati despre regulamentul alte informatii acestui server . Chiar mi-as dori aceasta functie .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pai cum am mai spus sunt experimentat cu aceasta functie , imi place sa cooperez cu alti membri ai Staff-ului .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Nu prea am stat sa vad cum se comporta sau cum reactioneaza la intrebari , dar cred ca se descurca .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Chiar m-am atasat de acest server . Si am vazut ca are potential si un viitor de succes acest server si vreau sa ajut .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Deoamdata doar 4 , dar o sa votez in continuare .

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu cred si sper ca da . 

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu .
17) Alte mentiuni: Bafta .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  sirvan77
2a) Varsta: 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1970710
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Pai joc minecraft de vreo 6 ani, am jucat si pe vechiul server chiar de la inceput si am ajuns sa vad cu ce se mananca toate lucrurile ce implica atat functionarea serverului si orice alte lucruri basic care tin doar de joc in sine (Crafting de ex. ) Pe scurt, stiu ce se intampla in acest joc in mare parte.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am fost helper  pe vechiul server al comunitatii :)
6) Ai citit regulamentul serverului?: Nu se putea sa nu <3

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: OaQ5RqZ.jpg
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Explore, explore, explore. Imi place sa ma bag in seama cu restul playerilor, sa vorbesc, mai rar sa construiesc :D Incerc sa fac si eu o casa si nu stiu de unde sa ma apuc, sap ca nebunu' si nu iese nimic, greu cu inspiratia.. Asadar si prin urmare , raman la conversatiile mele cu restul jucatorilor si cu ajutorul pe care il pot oferi in acest moment.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Baieti buni, cum sa nu pot lucra cu ei.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Talentul, indemanarea exact cum zicea Hagi. Glumesc. Sunt o fire deschisa, gata sa ajute oricand, imi place sa vorbesc cu oamenii, sa vad daca se descurca, iar in caz ca nu, sa le ofer un sfat sau chiar sa ii indrum. De asemenea consider ca simpla prezenta, ma face menit pentru aceasta sarcina <3
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Voie buna. Dupa cum am spus , sunt o fire deschisa asa ca prezenta mea in cadrul grupului ar fi un plus din punctul meu de vedere. Asa cum pot ajuta playerii noi, asa pot ajuta si membrii grupului din care sper ca voi face parte in legatura cu starea lor de bine din timpul sesiunii de joc . Daca e nevoie de consiliere, apelati la mine fara ezitare. Sirvan va iubeste <3 (Sau nu)
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: O echipa organizata, draguta, multi oameni capabili care sunt dornici sa iti sara in ajutor atunci cand ai nevoie. Un lucru bun care l-am sesizat a fost de asemenea numarul de ore pe care echipa de playeri il dedica. Keep up the good work. Fara dubiu, tot timpul este loc de mai bine, de aceea am si facut aceasta cerere :)) 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Am acumulat o oarecare vechime pe aceasta comunitate si consider ca este timpul sa ofer la randul meu ceea ce pot pentru a ajuta comunitatea sa ramana in continua crestere in care se afla in acest moment. De asemenea, prin intermediul serverului am cunoscut o multime de persoane frumoase, iar facand parte din staff voi reusi sa leg si mai multe relatii :)

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Mai mult decat sigur.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu din pacate.
17) Alte mentiuni: Sa va dea Dumnezeu sanatate.

Edited by Alexutz07
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

KeeF1337-Respins-nu ai respectat modelul, ai facut cerere doar de dragul de a face.

LazeHD-Respins-nu esti un player destul de activ

DroKu-Respins-nu ai numerul necesar de cuvinte+dublu post

DipBoss-Respins-nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post in intregime+dublu post

 Wtfitman-Respins-nu ai respectat modelul, ai facut cerere de dragul de a  face.

Hakai13-Respins-nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post in intregime.

sirvan77-Acceptat pentru teste.

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Adrianbugariu

2) Varsta: 13

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu

4)Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Sunt Experimentat .Si joc dupa 1 an dupa ce o aparut jocul

5) Ai avut vreodata functii pe alte server

6) Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3d

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Cu fotbalul si Joc  de zic Pe acest server.

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt activ pe server si, pot oferii o mana de ajutor  playerilor

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: De sigur pot sa le dau o  mana de ajutor.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Majoritatea Copiilor

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Este  un server cu putini playeri si vreau sa ma alaturi sa-l readucem la viata si Stafful este de treaba si playerii

 14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13 voturi

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Alte mentiuni: Nu am mai fost helper da  cred ca ma voi   descurca

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Hakai13
2a) Varsta: 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5010313
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Normal că nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ă... cam multe cuvinte, păi sunt praf la redstone, îmi place să fac căsuţe, de vacanţă, în mare parte joc tăt timpu' pentru că n-am altceva de făcut, doar uneori şi îmi place să îmi bat joc de animale
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: Ie
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: http://i.imgur.com/XoTtmAg.png
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Îs o persoană bună, când am cu cine ofc, îmi place să mă consider nu "drept"... hm.. cinstit ar fi portrivit. Activităţi... intru, dau vote, plâng că nu îmi pică ce vreau şi încep să mă gândesc ce aş mai putea face la casă  mai dau şi un minat 4f iar în rest stau şi mă uit la chat
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Hm... faptul că sunt momente, mai rare, pe la 2-3-4 dimineaţa când mai e câte unu care încearcă să facă trap dar nu e un helper/admin/membru staff ON şi e păcat, aş zice mai mult că aplic pentru Helper de noapte  
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pe lângă faptul că se "ridică" gradul de protecţie tot odată va scădea rata "bulangeriei nocturne", aşa o numesc eu dacă se întâmplă după 1dimineaţa  şi ar mai fi o persoană care să aibă o opinie când un player are nevoie de ajutor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ăăă... nu ştiu câţi sunt dar majoritatea pe care i-am prins ON sunt super de treabă şi deschişi atât la free talk cât şi la diferitele probleme ale playerilor
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Vreau fly,  , lăsând gluma, Idk... un fel de intuiţie..., în decursul vieţii mele am jucat pe o grămadă se servere diferite de jocuri diferite, unele se închideau repede, altele mergeau pe pile, altele erau doar pentru bani ş.a., lucruri care nu le-am observat pe eGaming, I mean dude... e suficent să votezi şi ai un trai decent! Iteme "gârlă" deci nu prea există lucruri pentru care să donezi şi să strice balanţa no pay-pay.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: http://i.imgur.com/BNobTfH.png puţin, I know, dat find faptul că-s nocturn cam uit când am votat şi când nu
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Mă... uneori io mai caut pe google reţetele că uit repede 

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Îmi place culoarea mov , srry pentru faza cu like-ul :)) n-am mai întâlnit deci am sărit direct la regulament şi cerere :)) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)  Nickname in joc:  Ady

2)  Varsta:  23.

3)  Detii cont de minecraft cumparat: Nu.

4)  Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft : 4 ani.

5)  Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? : Nu pentru ca nu am vrut sa depun cereri desi am avut ocazii.

6)  Ai citit regulamentul serverului?:  Fiind obligatoriu,regulamentul trebuie citit de orice player.Da.

7)  Cat timp ai activ in prezent pe server?:  Am 9 zile jucate pe server.

8)  O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:  Facultate.

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Da pot lucra alaturi de ei,sunt oameni minunati,care isi fac datoria.

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina? Imi place sa ofer ajuror altora,o fac indiferent daca devin Helper sau nu.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Sunt activ pe server 6-7 ore pe zi si pot raspunde oricand celor ce au nevoie.Rezolvam problemele impreuna.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste oameni minunati ce isi fac datoria foarte bine si sper sa ma alatur lor curand.

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este singurul server care mi-a atras atentia,imi place acest server si sper sa ajunga cat de departe posibil.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: Voturile s-au resetat tot timpul,daca ramaneau sa se acumuleze strangeam cu aproximatie 150-170.

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? Sa speram,eu sunt sigur ca da avand 4 ani de experienta,daca nu pot invata pe parcurs,omul cat traieste invata.

16) Alte mentiuni: Sper sa fie totul ok,de restul daca o sa trec de teste si iau "examenul" pentru Helper o sa fiti multumiti,va asigur. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  DipBoss
2a) Varsta: 13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1953645
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Pai joc minecraft de vreo 4 ani, am jucat si pe vechiul server chiar de la inceput si am ajuns sa vad cu ce se mananca toate lucrurile ce implica atat functionarea serverului si orice alte lucruri basic care tin doar de joc in sine (Crafting de ex. ) Pe scurt, stiu ce se intampla in acest joc in mare parte.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am fost helper  pe vechiul server al comunitatii :)
6) Ai citit regulamentul serverului?: da <3

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? 12
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Mai mult decat sigur.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu din pacate.
17) Alte mentiuni: Sa va dea Dumnezeu sanatate.

Edited by MoNeRsT

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: SebyBicizone
2a) Varsta:18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1990313
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc de 1 an si ce experienta este nevoie ca helperul are acces doar la chat si doua comenzi in + 
=))
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 7zile si 14ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt un bajet cu multa valoare 
B-)  care iubeste acest server :*
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur B-)
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Stau foarte mult pe server si seara dupa ora 1 nu prea vezi admini on si se fac reclame la alte servere
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Fara reclama seara boss si multe altele!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: In mare parte sunt descurcareti in rest sunt vreo 2 care nu prea intra
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Pentru ca imi face placere sa joc pe acest server si staff-ul este prietenos
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?:  12 dar  s-au mai sters acum ceva timp din ele...
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Noi sa fim sanatosi bobita

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LiviuFTW
2a) Varsta: 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000604
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Joc Minecraft de 4 ani cu pauze de  o luna si ma descurc destul de bine. Stiu majoritatea retetelor.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut odata helper pe alt server.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:18 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
Ma numesc Liviu am 16 ani dupa zodie sunt gemeni. Locuiesc in judetul Galati. Am 1,78 si 60 kg, ochi verzi-albastrii,imi aleg cu grija prietenii.Un adevarat exemplu de adolescent al secolului 21. Urasc analfabetii, betivii care n-au nici 2 neuroni in cap, dar cauta sa-i distruga si pe aceia, urasc oamenii falsi, desi ii gasesc peste tot.Imi place sa joc fotbal, desi nu prea ma pricep. Imi place sa citesc, desi nu ma omor nici cu cititul.. Imi mai place sa joc basket,badminton.Seara imi place sa joc SA:MP, LoL si Minecraft .Nu îmi place sa ma cert pentru chestii care nu-si au rostul asa ca am învatat ca uneori sa mai las de la mine. Îmi place muzica Hip-Hop, dar când ma plictisesc sau în functie de starea mea mai ascult si Rock sau Dubstep / Trap and Bass. Cu toate astea, nimeni nu este perfect, iar eu nu sunt o exceptie, uneori sunt prea aspru cu persoanele din jurul meu si ma enervez atunci cand sunt criticat de persoane care au impresia ca au dreptate sau cand anumite persoane ar face orice pentru a te rani.Sunt o fire serioasa, sunt mereu atent la cel mai mic detaliu al meu sau al persoanelor din jur si tratez acel detaliu cu seriozitate, incercand sa-l indrept daca este cazul, pentru a-l cataloga ca un detaliu pozitiv facand parte din calitati. Îmi place sa zic lucrurile pe fata exact asa cum sunt ele fie bune sau rele. Deoarece sunt un iubitor al legii, sunt si un om bine catalogat, ordonat si curat din punct de vedere al caracterului. Fiecare lucru din viata mea are un loc special si este ordonat in asa fel incat sa nu fie o harababura in viata mea. Ca descriere morala, pot sa spun, spre fericirea mea si a parintilor mei, ca sunt un adolescent care nu este supus efectului de ''turma'' al acestei generatii de fitosi, suferinzi, smecheri, betivani, drogati etc.., Sunt o persoana calma, serioasa, cateodata prea serioasa, concluzionand uneori ca aceasta calitate ar putea fii un defect. Nu suport glumele proaste la adresa mea, a familiei sau a prietenilor mei, incurajez disciplina, respectul reciproc si bunul simt care, in ziua de azi dupa propria parere, se mai gaseste doar intr-un procent de 40%. Nu imi place sa fac pe cineva sa se simta prost / descurajat, mi-a placut dintotdeauna sa ajut persoanele care au nevoie si merita! In viata reala, ca si in acest joc, imi aleg prietenii cu mare grija deoarece in ziua de azi, ''mai bine sa ai dusmani, decat ''prieteni'' cu ghilimelele de rigoare. In viata, motto-urile mele sunt: ''Respecta ca sa fii respectat'' si '' Cine munceste are".Mai multe veti afla pe parcurs.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Imi place sa ajut playerii noi dar si pe cei vechi cu raspunsuri la diferite intrebari si sunt foarte rabdator.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Un nou membru.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Isi fac toti treaba foarte bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru ca merita deoarece este un server foarte frumos.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Sper sa-mi acorzi o sansa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: BasseWave
2a) Varsta:15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5020418
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am o experienta in minecraft de 9 ani  la care in acei 9 ani am avut multe functi pe diverse servere am o minima experienta la build stiu sa organizez  si consider ca  am  destule cunostinte  
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: admin pe un server timpe de 3 luni dupa sa inchis serveru
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3 zile si 54 de minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Un om bun simtul umorului cu care te poti intelege foarte bine dar daca e nevoie pot fi si dur  si chiar  cand e nevoie uit ce e iertarea deci in consecinta pot fi si aspru si bun 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Perseverenta cunostintele cu care pot ajuta playeri sau pe  oricine are nevoie vasta experienta avuta in trecut pot sa comunic cu oricine foarte bine
 si  stiu cum sa abordez orice situatie sa iasa totul bine
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  O prezenta aproape constanta pe server  care poate ajuta  la orice ocazie  la oraganizari de eventuri la sanctionari cand  este nevoie sunt genul de om care stie cum sa faca pace intre playeri 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Un grup destul de activ care stie sa reactioneze la timp si stiu sa dea raspunsuri concrete la orice intrebare este un grup bun deoarece este non stop cate un helper pe server care sa poata ajuta playeri 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece ma cred capabil si red cum am mai precizat ca am minimul de cunostinte care e nevoie sa poti ajuta un player si deoarece desi sunt activi non stop ar fi nevoie si de mai multi helperi in staff  
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am donat momentan
17) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat    RESCPECT STAFF EGAMING 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc:ImpulsBOT


2a) Varsta:16 ani

 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5001127


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Am o experienta de aproximativ 2 ani,pe parcursul acestor doi ani am experimentat tot ce se putea face in joc incluzand cateva inventii cu redstone.Cred ca am o experienta suficienta pentru a ma juca.


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut admin pe un server facut cu hamachi  pe perioada cat a durat serverul(3 ore cu aproximatie)


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da,l-am citit.


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 4 days,17 hours  and 14 minutes


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In mare parte construiesc,ajut jucatorii cu iteme,sfaturi,seara cand e mai putina lume(pe la 3-4 dimineata)facem caterinca sau dezbatem subiecte.Ma distrez.


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa raspund problemelor jucatorilor si sa le rezolv in cat mai putin timp.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Nimic nou,eu ajut jucatorii si fara sa imi apara inaintea numelui "helper" dar asa vad si ei ca incerc sa ii ajut cu problemele legate de server si stiu despre ce vorbesc fara sa imi spuna: "am intrebat un helper" sau sa puna intrebarea dinnou pana ii raspunde un helper.


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Membrii actuali din grupul de helperi sunt  buni,si de mare ajutor.Acestia isi dau interesul sa te ajute si nu iau intrebarea in batjocura daca aceasta este serioasa si legata de server.


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vreau sa ajut serverul pentru a marii comunitatea de helperi fiinda in fiecare zi vad cam 1-2 helperi  online .


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? 17 voturi


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da,sunt sigur ca ii voi putea ajuta cu orice problema.

 

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu,nu am


17) Alte mentiuni:Cam asta sunt eu,un player simplu care vrea sa ajute serverul sa ajunga cat mai popular.Chiar daca nu voi fi acceptat voi fi tot un helper "sub acoperire".

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, ImpulsBOT said:

 

 

Edited by ImpulsBOT

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Pop'ular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa, nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

3. d) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul remarca acest lucru ve-ti primi

 

 

T7Az7XO.png

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

@Alynn 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: matias98
2a) Varsta: 14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 503080
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu detin un cont premium.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Am o experienta in minecraft de aproape 5 ani, in carea am ajuns sa experimentez tot ce se poate face in acest joc, dar nuprea ma descur cu Command Block-urile si redstone-ul.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, dar nu l-am memorat pe tot.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: am 27 de ore jucate
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt o persoana cu o fire mai nebuna, nu-mi place sa stau pemloc mereu trebuie fac ceva si imi place munca in echipa . Ma enervez destul de usor (dar dau doi pumni in ce am la-ndemana si imi revin :))) ).
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, pot lucra cu cei din grup.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut oameni si sa-i fac sa respecte regulile, ca sa ajunga sa faca ce-i corect.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  As ajuta la raspunderea mai rapida a intrebarilor puse de playeri si cu ajutorul celorlalti din staff am putea sa facem serverul mai bun. (Dar deja este un server de nota 2000)

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt niste oameni de treaba, dornici sa ajute
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa ajut, si sa fac oamenii sa fie corecti.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Momentan 10 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Consider ca sunt pregatit sa ajut playerii.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu, din pacate
17) Alte mentiuni:-

 

                                                                                     Sper sa luati in considerare cererea mea de Helper.

                                                                                                                                   Semnat: Petre Marian aka. matias98

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: StrickerINFIINT

2a) Varsta:12Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:2004500

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Majoc minecraft mai bine de 4 ani. La inceput nu stiam nimic insa acum ma pricep la survival la redstone la pvp mai binemai am de invatat doar cum se folosesc Command Blokurile

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu am mai avut nici o functie pe nici un server

6) Ai citit regulamentul serverului?:Da 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?Inprezent am 3zile si 10 ore

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In fiecare zi cind intru pe server incep sa construiesc si sa minez ca asta imi place mie sa fac uneori mai ajut si alti playeri.Sunt foarte calm si nu imi place sa injur sau sa injosesc pe cineva

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da, mie imi place foarte mult sa lucrez in grup

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Imi place sa ajut playerii incepatori care nu se descurca singuri si au nevoie de ajutor.Imi place sa ajut deoarece ma simt mai bine cind cineva e fericit.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Cred ca as aduce mari benefici acestui grup as raspunde la intrebarile playerilor din cheat ias ajuta la comenzi 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii helperi sunt foarte buni cind am avut nevoie miau sarit in ajutor si cu unii din ei chiar mam imprietenit foartte mult.

Ei sunt calmi si isi fac treaba de helperi,sper sa ma descurc si eu ca iei

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vrau sa ajut serverul egaming deoarece este singurul server pe care am putut sa ma joc normal cu alti playeri,nu ca pe alte servere unde nu te ajuta nimeni.

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?1

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da am bagajul necesar

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am donat

17) Alte mentiuni:Nimic

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Portocala70


2) Varsta: 11


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Pot spune ca am fost alaturi de acest joc inca din prima zi. Am inceput sa joc din ziua in care a aparut 1,1


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Am avut,am fost moderator si helper,din pacate nu pot spune ca sunt expert (deci as avea nevoie de coaching)


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da acum cateva luni, dar l-am mai citit de 10ori inainte sa pun cererea


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:La ultima verificare 24 si 52min


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pot spune ca din cauza varstei sunt o persoana linistita si am un comportament civilizat.


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nu pot spune ca sunt cel mai bun pentru a face trb asta dar pot spune ca am experienta si pot incerca sa calmez unele situatii si sa ajut comunitatea cat de mult pot.


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Cred ca sunt capabil sa contribui cu ideei noi care ar face serverul mai bun si mai popular.


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Pot spune ca staff-ul isi face trb si tine comunitatea fericita(cu exceptia micilor probleme). Consider ca pedepsele sunt corecte.


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Stiu ca pot sa fac mai mult decat sa fac cateva casute pe un server si vreau sa imi ajut colegii.(scz pt numarul mic de cuvinte)


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In total cred ca 4 nu am mai intrat  de mult pe sv
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Nu pot spune ca stiu absolut tot despre acest joc si sunt convins ca nimeni nu stie ca raspunda la orice intrebare imediat. Deci in concluzie pot spune ca stiu destule incat sa ajut dar sunt unele domeni in care nu am asa de multe experianta.


16) Alte mentiuni:I  sa nu imi puneti intrebarile  cu prescurtari ca sa pot intelege mai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Acc3sor
2a) Varsta: 12

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: Nu stiu ce este
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu , am primit scam 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am avut servere de minecraft 100+ player ma pricep la fiecare comanda daca aveti nevoie ,pluginuri si multe alte chestii ! Stiu ce sa fac in cazuri de hacking/injuraturi/spam si alte chestii !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut Owner/Admin/Moderator permanent pana s-au inchis serverele respective
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 25 de ore si 8 minute
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pe server in fiecare zi lucrez la case , platforme , fac trade-uri cu playerii si mai cer din cand in cand ajutor la staff cand dau de playeri mai ciudati !
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am avut grade si pe alte servere si acest server este foarte misto pe partea de building cate si pe partea de pluginuri , cel putin partea cu crate/event vote e prea smechera !
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Un server mai bun , fara copii care sa vorbeasca vulgar in chat sau sa enerveze playerii distrugandu-le casa , si voi putea face playerii noi sa stea activi cu niste sfaturi daca sunt incepatori !
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Din cate vad doar 1-2 helperi sunt activi , si sunt de treaba , cel putin Hankys m-a ajutat sa intru pe acest site si sa fac postul acesta , fara el nu puteam !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) As vrea sa ofer ajutor serverului deoarece consider ca este o comunitate si un server fain si mi-ar place sa lucrez ca staff !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Pai avusesem vre-o 14 si se resetase , iar acum am 16
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: 
17) Alte mentiuni: Nu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...