Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

ascwfuba - Acceptat pentru teste!

WTFBenjo- Respins-Ai prea multe sanctiuni la activ.

TheSuperBro- Respins-Cerere incompleta, ai facut cererea de dragul de a face.

EduardACAB - Respins-Cerere incompleta, ai facut cererea de dragul de a face.+Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

Lucario01- Respins-Cerere incompleta, ai facut cererea de dragul de a face.

xXRasHeDGX - Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

Dann23 - Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

nvbleeDaniel -Acceptat pentru teste!

errayN- Respins-Cerere incompleta , nick gresit.

 

 

==========================================       

 

          Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

          Spor la joaca.

==========================================

Edited by GriMarkz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Dann23
2a) Varsta: - 16 

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5020102
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Avansat
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -Nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d 14h
 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): De fiecare data cand intru pe server imi place sa imi petrec timpul construind diferite si numeroase structuri cum ar fi castele, hambare etc. 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Consider ca sunt o persoana ce se descurca atat individual cat si la munca in echip astfel cred ca voi reusi sa ma integrez foarte bine in grup. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Cred ca sunt potrivit pentru aceasta sarcina deoarece am multe cunostinte legate de joc si multa rabdare, calitati de care am nevoie pentru a-i ajuta pe ceilalti din server. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt o persoana inovativa si amuzanta, pot veni cu idei noi. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Nu am avut sansa de a ii cunoaste inca dar sunt sigur ca sunt niste oameni de treaba. 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Din toata experienta mea de jucator de Minecraft pot sa spun cu placere ca acest server este unul dintre cele mai resuite astfel vreau sa contribui la dezvoltarea lui. 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -Astept sa vizitati castelul meu. 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Da

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/2/2018 at 10:35 PM, TheSuperBro said:

1) Nickname in joc: - TheSuperBro
2a) Varsta: - 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5020803
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da am avut Moderator pe %$%^&&^ timp de un an si Builder pe &^%$%^& timp da 3 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da, in intregime
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1d5h
😎O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Intru pe server si mai intai votez, apoi salut pe toti cei care sunt online si dupa ma duc sa constuiesc la teritoriul meu. Imi place sa raspund la intrebarile playerilor cand nu e nici un staff Online.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Consider ca pot lucra cu restul membrilor, fiindca ma incadrez usor in grupuri noi, fara probleme.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt o persoana si linistita, si imi place sa ajut jucatorii de asta cred ca sunt menit.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt online mult timp, aproximativ 4 ore pe zi. Nu ar mai fi momente cand nu e nici un staff Online
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - 
Activi, tot timpul este un helper on, și prietenoși, adică în câteva zile am ajuns să mă înțeleg foarte bine cu ei .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Răspunsul este simplu, îmi place să ajut și îmi place Minecraftul. Dacă combin aceste două lucruri nu poate să iasă ceva rău.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Am 10 voturi la moment. Votez in fiecare zi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - Iubesc eGaming ❤️

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

 

 

Edited by GriMarkz
RECLAMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - nvbleeDaniel
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1307203
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut Helper pe o perioada de 1 luna si dupa s-a inchis serverul respectiv
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Sigur ca l-am citit =]
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1d 4h
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Intru pe server salut pe chat votez si dupa ma acasa ca sa vad ce este nou si ce pot vinde pe auction house sau alte chestii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da deoarece am vazut cum este stafful si am observant ca este foarte prietenos cu restul lumii
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Cred ca sunt menit pentru asa ceva deoarece sunt in om calm si pot vorbi cu oamenii intr-un stil prietenos
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Dupa parerea mea benificiile at fi positive deoarece sunt active in fiecare zi  si  fiecare  intrebare de pe chat va avea in raspuns

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Membrii staff actuali sunt foarte prietenosi si te ajuta cand nu stii ceva
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece serverul este foarte bun dar nu are player si eu vreau sa fie si foarte bun dar sa aiba si playeri
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -  12
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Acceptat pentru teste da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites
  Quote

1) Nickname in joc: - JustGod
2a) Varsta: -18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5000606
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Nup
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Multa , foarte multa 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am administrat si servare , am fost manager pe ceva servar timp de 4 luni , si in rest helper admin pe orice servar gaseam 
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -3 zile 14 ore si 55 de minute
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Incerc sa votez servarul cat de mult ii posibil , is un tip foarte calm foarte rational , nu is genu sa ma cred superior fata de altcineva prin gradul de helper sau ceva respect regulamentul 

am citit si regulamentul egaming cu "pedepsele" , trebuie sa dau like si acolo ? 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da , deoarece sunt o persoana care ia ii place lucrul in echipa si tot felul 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Indeplinesc foarte bine conditiile de incadrare si sunt corect cu toti 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As ajuta servarul , playeri , ajut cu ce pot 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Foarte de treaba , am fost ajutat foarte mult de ei 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am vazut ca , cauta , 2 este un servar foarte frumos lucrat si cu grija la detali 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da , chiar as accepta acel test ❤️ 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu , momentan , cand in 7 august primesc salariul , asteptati 
17) Alte mentiuni: - Nu prea . 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da  , pe telefon  , facem noi sa fie bine 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Sophie639
2a) Varsta: - 15 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 6030611
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Prima dată am intrat pe Minecraft în 2010-2011. Nu mi se părea cine ştie ce aşa că nu prea am jucat. Apoi, în 2013 a apărut versiunea 1.6, şi am început să mă joc destul de frecvent. Îmi plăcea foarte mult, mai ales când am descoperit serverele.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Prima mea funcţie avută pe un server a fost cea de Buider, pe un server nu foarte cunoscut. Îmi plăcea mult ceea ce făceam (deşi aveam doar Builder eram şi un fel de helper). Ownerul era destul de mulţumit şi îmi dăduse rank-up treptat până am ajuns Operator. Am avut rank-ul câteva luni. Asta până când s-a închis serverul, prin anul 2016.  Am mai avut pe alte 2-3 servere Operator şi lucram "umăr la umăr" cu Ownerul. (care din păcate s-au închis şi ele). Nu am fost niciodată sancţionată pe serverele de care am vorbit mai sus.
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da, l-am citit, am acordat şi like postării.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 5 zile şi 20 ore  (Dovada: http://prntscr.com/k3og2s )
😎O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Sunt o fire mai tăcută şi nu îmi place să fiu "în centrul atenţiei". Totuşi, dacă ajungi să mă cunoşti bine, pot fii destul de prietenoasă şi amuzantă. Îmi place să-i ajut pe alţii şi să-i fac fericiţi. Pe server îmi petrec timpul construind, sau strângând resurse pe care să le vând jucătorilor care au nevoie de ele.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Sunt sigură că pot colabora cu ceilalţi membri din Staff. Cu unii deja vorbesc şi ne înţelegem destul de bine.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am o activitate sporită pe server (zic eu), sunt destul de răbdătoare, cunosc binişor jocul.

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Beneficii pozitive, zic eu, deoarece sunt activă şi chiar îmi place să ajut. În plus, sunt destul de inventivă şi pot da idei pentru îmbunătăţirea serverului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Chiar îi admir pe membrii Staff-ului, şi mi se par de treabă. Unul/Una dintre ei chiar m-a inspirat, prin acţiunile sale, să fac această cerere.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt mulţi jucători care au nevoie de îndrumare, sau care folosesc hack-uri/îi jignesc pe alţii şi trebuie pedepsiţi. Vreau ca acest server să fie cât mai plăcut de jucat pentru cei noi veniţi, dar şi pentru playerii vechi.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 12 voturi pe luna aceasta. (Dovada: http://prntscr.com/k3og7l )
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da, sunt sigură de asta.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu.
17) Alte mentiuni: - Mi-ar face mare plăcere să fac parte din echipa Helperilor. Şi da, sunt conştientă că helperii nu pot participa la event-uri, să fie în top 5 cei mai bogaţi jucători, etc.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da, sunt abonată.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, MoJoRiley12 said:

1) Nickname in joc: MojoRiley12
2a) Varsta: -15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5030822
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -ma joc de prin 2013
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am fost helper pe 3 servere si cam atat
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -O zi si aproximativ 14 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -pai sunt un tip calm,amuzant,de treaba,nu ma iau la cearta,si activitatile mele sunt: ma duc la munca,dupa ajung acasa intru pe pc,am joc cateva ore si ma culc,iar duminica intru de la 8 dimineata si stau cam pana pe la 5 dupa-amiaza
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -sunt convins ca pot lucra pentru server si nu voi incalca reguliile
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sincer asta imi doresc,sa fiu parte din staff-ul unui server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt sigur ca este nevoie de helperi noi si  am experienta necesara pentru a fi helper
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt foarte de treaba,nu am nicio problema cu ei,imi plac
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca imi place sa ofer ajutor si mereu este nevoie de ajutor in orice
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -pana acum 2

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da,sunt sigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -nuam donatie vip din pacate dar voi face cat de curand
17) Alte mentiuni: -nu stiu ce as mai putea spune despre mine sau etc

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da,sunt abonat la canal

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da,am dat like si comentariu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: TheEagleRo
2a) Varsta: 18 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000221
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Da, detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Am inceput sa ma joc Minecraft de prin 2012, cu mai multe pauze.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut admin in perioada 2013-2014 (acces la creative/ ban/ mute/ etc. ; am abandonat aceasta functie deoarece securitatea serverului era prost facuta, de exemplu: oricine putea sa-ti acceseze contul daca te-ai logat in ultimele 2 ore pe el), acces la OP in perioada martie- iulie 2016 ( cateva luni, dupa owner-ul a vandut serverul ca sa-si deschida server premium). Fost Admin aici acum o saptamana.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]:  655 de ore.

😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Minez, tai copaci, mai nivelez terenul pe care mi l-am revendicat, mai vorbesc cu lumea si, in general, construiesc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte): Da, consider ca am aceasta capacitate de a lucra in echipa, mai ales prin faptul ca am atins o varsta ( relativ mai mare decat media acestui joc), iar din aceasta cauza pot sa mai las de la mine si nu ma enervez usor.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Presupun ca faptul ca imi place sa indrum lumea si sa ii ajut cu ce-mi sta in putinta, fara a astepta o rasplata sau ceva, iar in realitate chiar fac lucruri de genul ( ma refer la voluntariat).
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Am un program oarecum flexibil ( nu sunt prins cu munca sau cu ceva, scoala ce imi mai ocupa din timp), acesta ar fi un avantaj deoarece pot sa fiu online oricand si sa ajut lumea.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Oameni sociabili, glumeti, dar si seriosi cand este momentul si care se descurca cu sarcinile primite.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Pentru  ca imi pot aloca timp special pentru aceasta sarcina si cred ca ma pot descurca.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: La momentul actual, 4.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Presupun ca da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Am avut, [/vip], sunt al 5-lea pe prima pagina.
17) Alte mentiuni: Nu am nicio mentiune.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da.

 19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da.

Edited by MrHouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dann23- Respins-Ai prea multe sanctiuni la activ.

TheSuperBro - Respins-Ai prea multe sanctiuni la activ.

nvbleeDaniel -Acceptat pentru teste!

JustGod -Acceptat pentru teste!

Sophie639 -Acceptat pentru teste!

MojoRiley - Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

TheEagleRo -Acceptat pentru teste!

 

 

==========================================

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

          Spor la joaca.

==========================================

Edited by GriMarkz

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/2/2018 at 10:35 PM, TheSuperBro said:

1) Nickname in joc: - TheSuperBro
2a) Varsta: - 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -  5020803
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da am avut Moderator pe $#%##$ timp de un an si Builder pe $#$#%%#$ timp da 3 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da, in intregime
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1d17h
😎O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Intru pe server si mai intai votez, apoi salut pe toti cei care sunt online si dupa ma duc sa constuiesc la teritoriul meu. Imi place sa raspund la intrebarile playerilor cand nu e nici un staff Online.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Consider ca pot lucra cu restul membrilor, fiindca ma incadrez usor in grupuri noi, fara probleme.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt o persoana si linistita, si imi place sa ajut jucatorii de asta cred ca sunt menit.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt online mult timp, aproximativ 4 ore pe zi. Nu ar mai fi momente cand nu e nici un staff Online
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - 
Actualii membrii Helperi sunt foarte prietenosi si te ajuta mereu la greu.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Am vazut ca cauta  staff si este un server foarte distractiv si lucrat  cu grija la detalii.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 16 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Da, sunt foarte sigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu.
17) Alte mentiuni: - Iubesc eGaming si 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da!

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da!

 

 

Edited by GriMarkz
RECLAMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: MosSpike
2a) Varsta: 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020323
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: In anii acestia de jucat minecraft (arpoximativ 4 ani si jumatate) am trecut prin multe servere dar multe nu sunt ca acesta.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da, am avut helper 3 luni pe un server cunoscut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1 zi. https://imgur.com/a/r2K7m2Y 
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte):  Despre mine pot  spune ca sunt un om care se imprieteneste foarte rapid cu lumea si de treaba cu care poti impartasii glume pana la limita bunului simt, nu suport persoanele care incep sa te jigneasca iar dupa tu ce ii ierti tot ei sunt victima acelui conflict tu nefacandule nimic. Imi place sa petrec timpul pe jocuri si sa ies pe afara cu prietenii la un fotbal. Atat am avut de spus despre mine, sper ca a fost indeajuns de mult. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Desigur, lucratul in echipa trebuie efectuat mereu cand faci parte din staff.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Dupa cum am mentionat si mai sus, sunt pregatit pentru aceasta functie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Imbunatatirea acestuia si ajutarea grupului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Glumeti, seriosi, activi, asa ii vad eu din punctul meu de vedere.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) : Deoarece imi place sa ma joc pe acest server foarte mult si este serverul meu pe care ma joc zi de zi.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 5 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? : Desigur, daca nu eram pregatit nu mai aplicam la aceasta functie.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am avut.
17) Alte mentiuni: Sper sa imi fie acordata o sansa, va respect! 

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da, si imi place foarte mult sa ma uit la acesta sustinandul cu comentarii dragute si cu like / share la videoclipuri.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Desigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: the_cool_boY
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 0341578
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 2-3 anii
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: ama avut helper pe un server timp de o luna dupa am avansta la admin si dupa 2 lunii am primit owner 
6) Ai citit regulamentul serverului?: da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 1d 10h
 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): minez extrem de mult apoii vand minereuri le , de banii cumpar materiale necesare pentru a putea construii anumite chestii ce mi am propus
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  da ,nu vad de ce nu masi imprietenii cu ceii de pe server , sunt foarte de treaba !
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  sunt prietenos cu totii ceii din jur si activitatea mea pe server , cel putinn 6 ore pe zii stau on
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  o mana de ajutor in plus , imi datii un mesaj ca este nevoie de un helper pe sv am si intrat :D
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  
Toti sunt de treaba si isi fac treaba destul de bine
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  E al doilea server pe care am inceput sa joc mc si m-am ,, atasat '' de el. :)
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: nu
17) Alte mentiuni: sper sa fiu acceptat :)

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?:da 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - nvbleeDaniel
2a) Varsta: - 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 1307203
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 3 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da am avut, Helper dar dupa s-a inchis din cauza hostului si pierderea timpului
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Desigur ca l-am citit
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1d  19h
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Intru pe server votez ma uit pe chat salut si dupa ma duc la mine acasa sa vad cum m-ai stau cu treaba.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Am aflat cum este staff-ul si zic ca de data asta pot lucreausor cu membrii staff.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Ei bine stiu ca sunt menit pt aceasta sarcina deoarece am inteles cum sa ma comport cu playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -  Eu as zice ca as aduce niste beneficii  positive fata de staff dar si fata de player.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Membrii staff, sunt foarte prietenosi si la fiecare intrebare ei raspund
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Deoarece serverul este dragut dar nu prea are player si eu vreau sa existe cat mai multi player pe server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -  22
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Eu as spune ca sunt pregatit.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu
17) Alte mentiuni: - nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - HFV
2a) Varsta: - 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5001029

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - Joc minecraft de ceva timp.. pot să spun 5 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am avut de la Helper, la Mod ,Super Mod, Admin și Owner (fără op).
6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - https://imgur.com/a/HqZ7z3w
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Construiesc diferite chestii după care explorez diferite locuri.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da, nu văd de ce nu. Toți sunt persoane de treabă.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Sunt sociabil, nu mă enervez ușor și ajut cu ce pot.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - De treabă, dacă le ceri/întrebi ceva, nu ezită să-ți răspundă.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Este singurul server pe care joc și chiar îmi place.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - Momentan doar 10 deoarece joc doar de la începutul săptămânii dar pe parcurs vor crește https://imgur.com/a/Rcgqolg :)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - Bineînțeles.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - Nu am.
17) Alte mentiuni: - Mulțumesc anticipat. :)

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - Da.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: - Da. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -ProDragPvP
2a) Varsta: -13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5050112
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc minecraft de aproximativ 5 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Da am mai avut helper pe mai multe servere si builder de la inceputul comunitatii pana la final *1 an per comunitate*
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1 zi 2 ore si 5 min
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -Intru pe server si stau si construiesc la casa sau minez si ajut lumea
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - Da deoarece imi place staff-ul si cred ca as putea sa lucrez cu restul membrilor din grup
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca imi place sa ajut oamenii care au nevoie de ajutor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Ajutorul persoanelor in nevoie deoarece eu mereu am ajutat lumea pentru ca ador sa fac asta
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Actualii membrii ai grupului de helperi sunt cei mai tari, mereu m-au ajutat cand am avut nevoie
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Deoarece din prima clipa cand am intrat pe sv am simtit un alt vibe
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -6 voturi *urmeaza sa am 8 la 4*
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -Da sunt convins

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu inca
17) Alte mentiuni: -Sper sa fiu acceptat in staff si sa fie cea mai tare comunitate *nu ca nu ar fi deja*

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -Da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -Dap

Edited by LinJonKur
Am citit altcumva intrebarea

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: -Lionwhite
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5041120
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4-5
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d , 15h and 25 min
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -ma duc la minat ma chinui sa gasesc dmd apoi construiesc o casa , ajut playeri chiar daca nu sunt helper .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da , pentru ca este un staff dragut si sunt prietenosi .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca eu stiu toate regulele si aproape toate comenziile 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Mai multa activitate si mai multa acordare de ajutor playerilor

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -unii dintre ei ii poti considere prieteni dar unii dintre ei fratii :)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca o mana de ajutor nu strica niciodata
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -da (5 euro )
17) Alte mentiuni: -nu mai am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Axel1114

2.a 19 ani

2.b 1990902

3. nu

4. joc de la 13 ani deci am ceva experienta 

5. am fost mai de mult owner la un server care acum s-a desfintat, builder pe altul, si helper pe altul

6. da

7. 15 ore dar am de gand sa trec peste 100

8. ma joc cu niste amici si construim un orasel pe server, minam mult.

9. lejer, choir as putea ajuta la server. Am vazut ca nu aveti warp nether si warp xp

10. am calitatile si cunostintele necesare 

11. as ajuta la intretinerea serverului si la modificarea lui, am multe idei bune

12. inctivi

13. pentru al face mai bun si mai eficient

14. 1 sau 2

15. fara nici o indoiala 

16. nu

17. mi-ar placea sa primesc acest rank

18. da

19. da

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 7/10/2018 at 2:36 PM, Creappy0 said:

Nickname in joc: - Creappy
2a) Varsta: - 15 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Nu am cnp, m-am nascut in Italia
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:-nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -Joc minecraft de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -am fost helper aproximativ acum 1-2 ani le eGaming
6) Ai citit regulamentul serverului?: -da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1/zi si 15 minute
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -sunt un baiat oarecare, imi place sa joc mc, asta e ocupatia mea de zi cu zi, joc pe acest server de cativa ani si este singurul server de minecraft care imi place.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da, am mai fost si atuncia m-am inteles foarte bine
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt foarte activ, imi place sa ajut playeri care cer ajutor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  ar fi mai activii cu mine, as raspunde mai repede la intrebari.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Sunt niste oameni fantastici, foarte activi si ajutatori, daca ii intrebi ceva raspund repede, si formano.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -findca este serverul mie preferat si imi place sa ajut foarte mult playerii.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -momentan 2
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu.
17) Alte mentiuni: -Mersi pentru timpul acordat cercherò.

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: cred.

 

Edited by GriMarkz

Share this post


Link to post
Share on other sites

TheSuperBto -Acceptat pentru teste!

MosSpike -Acceptat pentru teste!

the_cool_boY- Respins - Ai prea multe zile de inactivitate.

nvlbleeDaniel- Respins - Ti s-a spus sa astepti doua saptamani.

HFV- Respins -Cerere incompleta , facuta de dragul de a o face.

ProDragPvP- Respins -Cerere incompleta , facuta de dragul de a o face.

Lionwhite - Respins, ai sanctiuni active.

Axel1114- Respins - Ai prea multe zile de inactivitate.

Creappy- Respins - Ai prea multe greseli in cerere, refa-o.

==========================================

         Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu atat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

         Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, toate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

          Spor la joaca.

==========================================

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Creappy
2a) Varsta: - 15 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - Nu am CNP m-am nascut in italia
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:- Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - Am mai avut funcția de helper pe acest server
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 1 zi si 22 de ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - Stau in Italia de 10 ani, imi place foarte mult sa ajut oameni, fac foarte mult sport, in special fotbalu si mersu pe bicicleta. Practic o scoala profesionala de ospătar, imi place foarte mult aceasta meserie.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -Da, am mai fost acu aproximativ 2 ani si m-am inteles foarte bine cu tot staff-ul
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Imi place foarte mult aceasta meserie de a fi helper, eu consider ca am calitati diverse de alti helperi, sunt inteligent, stiu mai multe limbi si consider ca sunt demn de aceast grad
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - As fi un om in plus, mai bine unu in plus decat unu in minus, le-as da sfsturi daca este nevoie, i-aș ajuta.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -sunt foarte activii, intelegatori, deștepți, ajutători. Sunt foarte fantastici
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - Pentru ca  imi place foarte mult acest server , si as vrea foarte mult sa recapat la ce am renuntat, adica la gradu de helper.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -Nu
17) Alte mentiuni: -mersi pentru timp-ul acordat cererii

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Da

Edited by GriMarkz

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/4/2018 at 12:52 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: - ArthurPvP
2a) Varsta: - 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 05030215
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - detin doua conturi , unu premium , si unu non-premium (ca sa ma joc cu prietenul meu deoarece el nu are cont premium )
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - am o experienta de aproximativ 3 ani (pe diferite servere )
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu , dar adac as primi functia de helper asta m-ar motiva f. mult
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - o zi si 3 ore
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): - sunt atent la detali si ili place sa termin tot ce incep , am rabdare pentru a face orice , de obicei stau undeva la 14 ore pe zi
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) - da deorece sunt o persoana foarte prietenoasa
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - imi place foarte mult sa ii ajut pe altii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - noii pleyer cu putina experienta pot fi ajutati  de mine sau daca un pleyer mai vechi are nedumerari ii ajut , sau ii incurajez sa voteze
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - majoritatea sunt de treaba si ma ajuta uneori depinde daca imi vad mesajul
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  - deorece imi place mult serverul si as vrea sa particip si sa viu si eu o parte din el
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da, am studiat destul de mult serverul

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu ,dar as dori daca ma-ti face helper (daca am o motivatie)
17) Alte mentiuni: - chiar imi doresc sa fac parte din echipa

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: - da

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?:  da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/4/2018 at 12:52 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: -Lionwhite
2a) Varsta: -14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5041120
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: -4-5
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: -Da 
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -1d , 15h and 25 min
😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -ma duc la minat ma chinui sa gasesc dmd apoi construiesc o casa , ajut playeri chiar daca nu sunt helper .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -da , pentru ca este un staff dragut si sunt prietenosi .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -pentru ca eu stiu toate regulele si aproape toate comenziile 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Mai multa activitate si mai multa acordare de ajutor playerilor

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -unii dintre ei ii poti considere prieteni dar unii dintre ei fratii :)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -Pentru ca o mana de ajutor nu strica niciodata
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -7
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -da (5 euro )
17) Alte mentiuni: -nu mai am

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -da 

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi place munca voastra apropo eu sunt Gabriela si tarea vrea sa am si eu o data in veata gradul asta sper sami accepti VRazvan

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Smoke
2a) Varsta: 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 0004030
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: De aproximativ 1 an.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da am avut de administrator timp de 4 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: 24 de ore

😎 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): Sunt o persoana de treaba care si face foarte repede prieteni noi si foarte amuzant. Pe server construiesc una alta si mai explorez mine, cave si sparg spawnere de mobi de prin mine.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) Da chiar as putea colabora cu restu echipei de staff mai ales cu domnisoara Delia.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Merit aceasta sarcina deoarece am experienta si sunt foarte active pe server.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Sincer in mic ajutor pe server si pe viitor o donatie pentru VIP.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Nu ii cunosc pe toti, dar stiu ca ma inteleg foarte bine cu fourweek.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  Ca sa devenim o comunitate si mai cunoscuta in Romania.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: In jur de 59
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Desigur.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Momentan nu, dar in august am de gand sa donez pentru VIP.
17) Alte mentiuni: Nu

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: Da de 3 luni.

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: Normal ii super tare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...